Cz En

So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L

  1. Datum: 14. 05. 2022
  2. Závod: Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.42 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 31.56 6.02 V V
2 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 31.88 5.96 V V
3 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 0 0 0.0 0.0 32.24 5.89 V V
4 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 32.52 5.84 V V
5 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 33.06 5.75 V V
6 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 33.18 5.73 V V
7 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 33.2 5.72 V V
8 Monika Rylska Becks Hill Mafia Princess 0 0 0.0 0.0 33.21 5.72 V V
9 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 33.25 5.71 V V
10 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 33.6 5.65 V V
11 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.61 5.65 V V
12 085319 Monika Svatošová Hell Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.15 5.56 V V
13 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 34.42 5.52 V V
14 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland 0 0 0.0 0.0 34.98 5.43 V V
15 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 0 0 0.0 0.0 35.15 5.41 V V
16 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 35.63 5.33 V V
17 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 0 0 0.0 0.0 35.91 5.29 V V
18 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 0 0 0.0 0.0 36.02 5.27 V V
19 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 0 0 0.0 0.0 36.81 5.16 V V
20 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 36.84 5.16 V V
21 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 0 0 0.0 0.0 37.72 5.04 V V
22 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 31.97 5.94 V V
23 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 1 0 0.0 5.0 32.96 5.76 V V
24 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 33.43 5.68 V V
25 Monika Rylska Devongem Step Up 1 0 0.0 5.0 34.43 5.52 V V
26 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia 1 0 0.0 5.0 34.92 5.44 V V
27 Gerda Zemaityte Sabshai A'lee Sabshai 0 1 0.0 5.0 35.86 5.3 V V
28 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 36.16 5.25 V V
29 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete 1 0 0.0 5.0 37.21 5.11 V V
30 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 1 0 0.0 5.0 37.81 5.03 V V
31 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 1 0.0 5.0 37.85 5.02 V V
32 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 37.94 5.01 V V
33 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land 0 1 0.0 5.0 39.25 4.84 V V
34 084516 Zuzana Štěpánková Diamond Zack Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 41.27 4.6 V V
35 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 42.6 4.46 V V
36 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale 2 0 0.0 10.0 33.62 5.65 VD VD
37 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner 2 0 0.0 10.0 36.61 5.19 VD VD
38 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family 2 0 0.0 10.0 37.55 5.06 VD VD
39 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 1 1 0.0 10.0 39.55 4.8 VD VD
40 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 1 1 0.0 10.0 39.86 4.77 VD VD
41 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 2 0 0.0 10.0 40.22 4.72 VD VD
42 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 1 1 0.0 10.0 40.52 4.69 VD VD
43 011520 Anežka Štihlová Forbee Czech Imp 0 2 0.0 10.0 41.89 4.54 VD VD
44 022920 Michaela Havlíková Azuritta Minikiss for Anys 1 1 0.0 10.0 41.98 4.53 VD VD
45 070421 Pavla Kasálková De Solo Queen of Garden 0 2 0.17 10.17 43.17 4.4 VD VD
46 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 2 0 0.52 10.52 43.52 4.37 VD VD
47 037020 Petra Sedláková Nesquik Alkyra 1 1 2.04 12.04 45.04 4.22 VD VD
48 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo 0 2 3.02 13.02 46.02 4.13 VD VD
49 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 2 1 0.0 15.0 36.55 5.2 VD VD
50 Irena Kochová Mystical Vip 2 1 0.0 15.0 37.16 5.11 VD VD
51 025219 Lucie Miláčková Dark Star Kindred Firework Hill 2 1 0.0 15.0 39.69 4.79 VD VD
52 Irena Kochová Edward Bzuk Plush Berry 2 1 0.0 15.0 41.5 4.58 VD VD
53 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor 2 1 0.0 15.0 42.65 4.45 VD VD
54 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 3 0 2.47 17.47 45.47 4.18 D D
55 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 2 1 2.86 17.86 45.86 4.14 D D
56 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash 4 0 0.0 20.0 33.76 5.63 D D
57 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 3 1 0.0 20.0 37.27 5.1 D D
58 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 3 1 0.0 20.0 38.72 4.91 D D
59 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra 2 2 0.0 20.0 41.57 4.57 D D
60 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 2 2 1.81 21.81 44.81 4.24 D D
61 083721 Monika Kuchařová Artemiss Misty Highland 2 1 9.67 24.67 52.67 3.61 D D
62 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu 4 1 0.0 25.0 39.25 4.84 D D
63 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 3 2 0.0 25.0 39.62 4.8 D D
64 047919 Michaela Lisá Aike od Roubenky 4 1 0.63 25.63 43.63 4.35 D D
65 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 6 1 0.0 35.0 36.32 5.23 BO BO
DIS 043121 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081320 Jitka Štichauerová Henri Hola-Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068919 Dominika Fajtová Blue Moon Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069621 František Kouba Isam Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045120 Markéta Kučeráková Ephara Legemond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047320 Lenka Fürstlová Flamingo James Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085621 Martina Straková Jackaroo Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003022 Lucie Argalášová A'Jacqueline Cochran Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004322 Marián Broda Bella Dragon Matter of the Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065620 Kateřina Gorná Daphne Ballyfair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034420 Adéla Čermáková Extra Kiwi z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026222 Michal Krejčí X’Bagheera Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061621 Michaela Radilová Lass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005320 Jana Trojková One in a Beelion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094219 Sandra Mikscheová Arriva Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065119 Jana Manychová Cookie Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006222 Lenka Karasová Delux Black Ride Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090918 Nikola Šemberová Breeze Bardi from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO