Cz En

082919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Štihlová

    Člen KA

Pes

  1. Marsch Mallow Alkyra, Border kolie

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  2. zkouška LA1 1: Diskvalifikován

  3. zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  4. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  5. Zkouška 1: 5/10, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  6. Zkouška 2: Diskvalifikován

  7. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  8. Agility Trial I: Diskvalifikován

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  11. Agility I: 58/103, 53.17 s, 22.17 tr. b., 4.14 m/s

  12. Agility II: Diskvalifikován

  13. Jumping I: 43/100, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  14. Jumping II: Diskvalifikován

  15. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  16. 1. Agility: Diskvalifikován

  17. 1. jumping: 3/20, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  18. 2. agility: 3/20, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  19. 2. jumping: Diskvalifikován

  20. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  21. Agility Trial I: 5/9, 38.5 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  22. Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  24. Agility J Individual: Diskvalifikován

  25. Agility Squads: 37/61, 48.12 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  26. Jumping J Individual: 21/51, 46.72 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  27. Jumping Squads: Diskvalifikován

  28. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  29. 1. zkouška: 5/18, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  30. 2. zkouška: Diskvalifikován

  31. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  32. zkouška LA1 1: Diskvalifikován

  33. zkouška LA1 2: 4/6, 31.48 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  34. zkouška LA1 3: 2/6, 32.15 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  35. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  36. Zkouška I: 1/3, 33.78 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  37. Zkouška II: Diskvalifikován

  38. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  39. ZkA I: Diskvalifikován

  40. ZkA II: Diskvalifikován

  41. ZkA III: Diskvalifikován

  42. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  43. JUMPING I. A0 + A1: 2/16, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  44. JUMPING II. A0 + A1: 2/16, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  45. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  46. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  47. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  48. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  49. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  50. Jumping Final: Diskvalifikován

  51. Jumping Open I: 12/29, 44.43 s, 22.43 tr. b., 3.58 m/s

  52. Jumping Open II: 10/29, 34.41 s, 5.41 tr. b., 4.24 m/s

  53. Jumping Open III: 7/28, 28.26 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s