Cz En

Jumping I

  1. Datum: 19. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 0 0 0.0 0.0 35.24 5.96 V V
2 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 35.59 5.9 V V
3 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 36.44 5.76 V V
4 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 36.66 5.73 V V
5 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 36.95 5.68 V V
6 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 37.08 5.66 V V
7 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 0 0 0.0 0.0 37.38 5.62 V V
8 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 37.9 5.54 V V
9 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 0 0 0.0 0.0 38.38 5.47 V V
10 085018 Robin Solanský Caesar 0 0 0.0 0.0 38.5 5.45 V V
11 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land 0 0 0.0 0.0 38.58 5.44 V V
12 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 0 0.0 0.0 38.97 5.39 V V
13 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 39.18 5.36 V V
14 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 39.9 5.26 V V
15 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 42.24 4.97 V V
16 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 0 0 0.0 0.0 42.34 4.96 V V
17 078619 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies 0 0 0.0 0.0 42.55 4.94 V V
18 041414 Barbora Čechlovská A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 43.45 4.83 V V
19 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel 0 0 0.0 0.0 44.5 4.72 V V
20 050919 Andrea Kuchařová Sherly 0 0 0.0 0.0 45.9 4.58 V V
21 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 0 0 0.5 0.5 46.5 4.52 V V
22 067916 Aneta Indráková A3Ch Cookie Borderhaste 0 0 3.29 3.29 49.29 4.26 V V
23 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 1 0 0.0 5.0 35.86 5.86 V V
24 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash 1 0 0.0 5.0 36.41 5.77 V V
25 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete 1 0 0.0 5.0 39.14 5.37 V V
26 065917 Vladimír Macura Meggie 1 0 0.0 5.0 39.63 5.3 V V
27 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 1 0.0 5.0 41.21 5.1 V V
28 059719 Kateřina Benešová Sophie 1 0 0.0 5.0 43.2 4.86 V V
29 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 1 0 0.0 5.0 44.08 4.76 V V
30 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 1 0 0.0 5.0 45.3 4.64 V V
31 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 1 1.44 6.44 47.44 4.43 VD VD
32 034518 Ivana Kozubová Ejmi 0 1 3.58 8.58 49.58 4.24 VD VD
33 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils 0 1 4.32 9.32 50.32 4.17 VD VD
34 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 2 0 0.0 10.0 35.18 5.97 VD VD
35 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 37.11 5.66 VD VD
36 Daniel Martinček Cid Queen of Garden 2 0 0.0 10.0 37.93 5.54 VD VD
37 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 2 0 0.0 10.0 38.16 5.5 VD VD
38 083217 Veronika Palová Ruby Deabei 2 0 0.0 10.0 40.46 5.19 VD VD
39 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland 1 1 0.0 10.0 41.06 5.11 VD VD
40 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 2 0 0.0 10.0 41.07 5.11 VD VD
41 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 1 1 0.0 10.0 42.23 4.97 VD VD
42 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 2 0 0.0 10.0 42.51 4.94 VD VD
43 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra 1 1 0.0 10.0 42.81 4.91 VD VD
44 058020 Anežka Štihlová Brave Baya Monpeja 0 2 0.49 10.49 46.49 4.52 VD VD
45 007021 Michaela Koucká Bibbien Strambery 2 0 2.36 12.36 48.36 4.34 VD VD
46 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 1 1 3.95 13.95 49.95 4.2 VD VD
47 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 3 0 0.0 15.0 37.04 5.67 VD VD
48 000520 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force 2 1 0.0 15.0 44.9 4.68 VD VD
49 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline 1 2 3.69 18.69 49.69 4.23 D D
50 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 3 1 0.0 20.0 37.52 5.6 D D
51 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 3 1 0.0 20.0 43.26 4.85 D D
52 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců 3 1 13.84 33.84 59.84 3.51 BO BO
DIS Daniela Martinčeková Butch Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039118 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029315 Adéla Karbusová A3Ch Brixiee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060119 Vendula Jarošová Estralita Jaquelita Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015718 Aneta Jiráčková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001720 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083118 Aneta Hrdličková Diamond Akira Z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072016 Nela Kohoutová Archii DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068414 Libor Machát Fawkes Black z JBonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Matušíková Lujči DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000420 Aneta Indráková Aymee Derby Veselý ocas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006619 Tereza Foglová Agathon Without Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001621 Lucie Mocová Rozárka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076820 Petra Šenová Malimaniac´s Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023321 Petra Andrýsková Angelic Button The best of aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034420 Adéla Čermáková Extra Kiwi z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037020 Petra Sedláková Nesquik Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO