Cz En

004719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martin Machala, Agility DDM Hranice

    Člen KA

Pes

  1. Cassie z Čertovy kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 38/65, 31.31 s, 10.0 tr. b., 6.0 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  7. Agility I: Diskvalifikován

  8. Agility II: 40/91, 35.0 s, 10.0 tr. b., 6.14 m/s

  9. Jumping I: 53/94, 32.14 s, 15.0 tr. b., 6.1 m/s

  10. Jumping II: 20/93, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  11. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  12. TRIAL I.: 2/13, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  13. TRIAL II.: Diskvalifikován

  14. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  15. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 29/65, 42.63 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  16. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  17. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 17/97, 37.7 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  18. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 1/75, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  19. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 34/101, 35.12 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  20. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  21. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  22. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  23. Agility Trial I: Diskvalifikován

  24. Agility Trial II: Diskvalifikován

  25. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2022

  26. druhá zkouška: 1/9, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  27. první zkouška A2 L: Diskvalifikován

  28. třetí zkouška: 2/9, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  29. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  30. Agility LA: Diskvalifikován

  31. Jumping LA: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA2: 1/5, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  33. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  34. TRIAL I.: 5/9, 36.25 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  35. TRIAL II.: Diskvalifikován

  36. TRIAL III.: 4/9, 31.63 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  37. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  38. Agility LA: Diskvalifikován

  39. Jumping LA: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA2: 3/8, 32.82 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  41. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  42. 1. Agility L: 9/17, 28.76 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  43. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  44. 2. Agility L: 1/18, 23.46 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  45. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  46. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  47. Agility Open: 1/13, 32.68 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  48. Agility Trial: Diskvalifikován

  49. Jumping Open: 8/13, 31.75 s, 10.0 tr. b., 6.14 m/s

  50. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  51. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  52. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  53. Neděle zkouška L A2: 4/9, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  54. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  55. Zkouška 1: Diskvalifikován

  56. Zkouška 2: Diskvalifikován

  57. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  58. Agility I: Diskvalifikován

  59. Agility II: 45/99, 39.7 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  60. Jumping I: Diskvalifikován

  61. Jumping II: 36/101, 35.16 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  62. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  63. 1. Agility: Diskvalifikován

  64. 1. jumping: Diskvalifikován

  65. 2. agility: 11/20, 44.06 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  66. 2. jumping: 7/19, 34.88 s, 5.0 tr. b., 6.31 m/s

  67. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  68. Agility Trial: Diskvalifikován

  69. Earth dog's labyrinth: 9/12, 33.29 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  70. Frog's course: 6/12, 22.89 s, 20.0 tr. b., 5.5 m/s

  71. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  72. Zk. 1: Diskvalifikován

  73. Zk. 2: Diskvalifikován

  74. Zk. 3: Diskvalifikován

  75. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  76. Agility Individual: 40/106, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  77. Agility Squads as Individual: 54/109, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  78. Jumping Individual: 52/108, 33.0 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  79. Jumping Squads as Individual: 1/108, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  80. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  81. Agility Open: Diskvalifikován

  82. Agility Trial: Diskvalifikován

  83. Jumping Open: 2/17, 34.03 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  84. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  85. 1. zkouška LA2: 5/8, 33.11 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  86. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II, 24. 07. 2020

  88. druhá zkouška A2 L: Diskvalifikován

  89. první zkouška L: 2/5, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  90. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  91. Zkouška I: Diskvalifikován

  92. Zkouška II: Diskvalifikován

  93. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  94. Agility I: Diskvalifikován

  95. Agility II: 41/73, 42.57 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  96. Jumping I: 32/80, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  97. Jumping II: 25/79, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  98. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  99. ZkA I: 1/18, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  100. ZkA II: 1/18, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  101. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  102. Agility L: Diskvalifikován

  103. Jumping L: Diskvalifikován

  104. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  106. Finále: 3/12, 24.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  107. JUMPING I.: 16/27, 27.92 s, 10.0 tr. b., 6.09 m/s

  108. JUMPING II.: 2/27, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  109. JUMPING III.: Diskvalifikován

  110. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  111. TRIAL I.: 6/18, 31.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  112. TRIAL II.: 6/18, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  113. TRIAL III.: 5/17, 33.41 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  114. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  115. Agility Open: 6/31, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  116. Agility Zk: Diskvalifikován

  117. Jumping Open: Diskvalifikován

  118. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  119. Agility J: 1/49, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  120. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  121. Jumping J: 28/49, 36.22 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  122. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  123. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  124. 1. Zkouška LA1: 1/14, 26.32 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  125. 2. Zkouška LA1: 2/14, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  126. Jumping Large: 5/16, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  127. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  128. Jumping L: 16/32, 31.2 s, 20.0 tr. b., 5.77 m/s

  129. Zkouška II. LA1: 1/10, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  130. Zkouška I. LA1: 5/10, 27.93 s, 10.0 tr. b., 6.44 m/s

  131. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  132. druhá zkouška LA1: 2/6, 36.0 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  133. první zkouška LA1: 1/6, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  134. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  135. Agility Trial: 2/11, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  136. Open Jumping - Zabakova cesta: 13/29, 27.72 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  137. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 11/29, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s