Cz En

Neděle Agility L

  1. Datum: 29. 08. 2021
  2. Závod: Čebín - Čebínský král 2021
  3. Rozhodčí: Järv, Inga (EE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.78 s
  6. Maximální čas: 107.56 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 0 0 0.0 0.0 36.58 5.44 V V
2 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 37.32 5.33 V V
3 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 38.46 5.17 V V
4 Magdalena Ziolkowska MaiGi Grant Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.85 5.12 V V
5 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 38.92 5.11 V V
6 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 40.61 4.9 V V
7 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 41.67 4.78 V V
8 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 42.91 4.64 V V
9 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 44.49 4.47 V V
10 054019 Martina Magnoli Klimešová U Are My Nemi Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 35.88 5.55 V V
11 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 37.35 5.33 V V
12 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 1 0.0 5.0 41.67 4.78 V V
13 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 1 0.0 5.0 42.55 4.68 V V
14 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse 1 0 0.0 5.0 44.25 4.5 V V
15 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia 2 0 0.0 10.0 52.94 3.76 VD VD
DIS 003319 Kateřina Konopáčová Belinda Mon Mignon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martina Gajdošová Crazy od Morového sloupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martina Gajdošová Letti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060119 Vendula Jarošová Estralita Jaquelita Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Matušíková Lujči DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066619 Evžen Tikovský Provence Krásná Louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO