Cz En

097815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Podloucká, KK Šlapanice

    Člen KA

Pes

  1. Yasper Lucky Summer, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  2. 1. zkouška: 4/17, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  3. 2. zkouška: Diskvalifikován

  4. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  5. Neděle Agility L: 5/27, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  6. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  7. Neděle zkouška L A3: Diskvalifikován

  8. Sobota Agility L: 4/29, 45.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  9. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  10. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  11. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  12. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  14. Agility Brut L: 2/29, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  15. Demi Z LA3: 6/14, 41.42 s, 20.0 tr. b., 5.31 m/s

  16. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  17. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  18. Jumping 1 - A2+A3: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 - A2+A3: Diskvalifikován

  20. Jumping 3 - A2+A3: Diskvalifikován

  21. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  22. Agility I: 6/103, 42.46 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  23. Agility II: 25/99, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  24. Jumping I: 4/100, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  25. Jumping II: 3/101, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  26. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  27. TRIAL I.: 2/14, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  28. TRIAL II.: 4/14, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  29. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  30. 1. Zkouška LA3: 5/14, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  31. 2. Zkouška LA3: 1/14, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  32. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  34. Agility Trial I: 1/2, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  35. Agility Trial II: Diskvalifikován

  36. Agility Trial III: Diskvalifikován

  37. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  38. Canviťácký jumping L: 10/23, 29.88 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  39. Husse jumping L: 4/24, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  40. Stávečkovo jumping L: Diskvalifikován

  41. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  42. Agility Individual: 21/106, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  43. Agility Squads as Individual: 7/109, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  44. Jumping Individual: 54/108, 36.47 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  45. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  46. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  47. Trial I.: Diskvalifikován

  48. TRIAL II.: 5/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  49. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  50. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  54. Agility Large: 9/26, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  55. Jumping Large: 7/28, 31.15 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  56. Zkouška LA3: 1/12, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  57. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  58. 1. zkouška: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška: Diskvalifikován

  60. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  61. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA3: 1/12, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  63. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  65. Agility Open: Diskvalifikován

  66. Agility Trial: Diskvalifikován

  67. Jumping Open: 2/28, 34.82 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  68. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  69. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  72. Jumping Final: Diskvalifikován

  73. Jumping Open I: Diskvalifikován

  74. Jumping Open II: 1/29, 28.13 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  75. Jumping Open III: 2/28, 25.61 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  76. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  77. 1. Zkouška LA3: 3/8, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  78. 2. Zkouška LA3: 1/8, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  79. 3. Zkouška LA3: 1/7, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  80. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  81. Agility I: Diskvalifikován

  82. Jumping I: 1/80, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  83. Jumping II: 24/79, 38.39 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  84. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  85. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA3: 7/15, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  87. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  88. Agility Trial I: Diskvalifikován

  89. Agility Trial II: 1/10, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  90. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  91. TRIAL I.: 9/18, 39.81 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  92. TRIAL II.: Diskvalifikován

  93. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  94. Canviťácký Jumping L: Diskvalifikován

  95. Husse Jumping L: 5/20, 33.01 s, 5.0 tr. b., 6.36 m/s

  96. Stávečkovo jumping L: 3/21, 22.37 s, 0.0 tr. b., 7.2 m/s

  97. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  98. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA3: 1/4, 33.51 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  100. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  101. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  102. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  103. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  104. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  105. Agility LA sobota: 9/40, 39.27 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  106. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  107. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  108. Zkouška LA3 neděle: 1/18, 39.23 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  109. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  110. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  111. Finále: 5/12, 25.01 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  112. JUMPING I.: 3/27, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  113. JUMPING II.: 16/27, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  114. JUMPING III.: 4/26, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  115. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  116. AgilityL: 2/34, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  117. JumpingL: 1/35, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  118. ZkouškaLA3: Diskvalifikován

  119. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  120. Agility L: Diskvalifikován

  121. Finále L Jump.: 11/17, 30.07 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  122. Jumping L: 3/32, 31.65 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  123. Zkouška LA3: 8/15, 41.92 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  124. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  125. Jumping Large: 7/25, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  126. Zkouška LA3: 2/11, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  127. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  128. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  129. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  130. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  131. 1. Zkouška LA3: 1/3, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  132. 2. Zkouška LA3: 1/3, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  133. Jumping Large: 2/16, 28.89 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  134. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  135. Jumping L: Diskvalifikován

  136. Zkouška II. LA3: 4/13, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  137. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  138. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  139. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  142. 1. zkouška: 1/8, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  143. 2. zkouška: Diskvalifikován

  144. 3. zkouška: Diskvalifikován

  145. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  146. 1. Zkouška LA3: 2/10, 33.12 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  147. 2. Zkouška LA3: 6/10, 41.34 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  148. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  149. Agility I: 21/85, 43.08 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  150. Agility II: 30/85, 42.46 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  151. Jumping I: 29/85, 37.39 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  152. Jumping II: 32/84, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  153. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  154. QA4 Agility: 37/97, 47.11 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  155. QA5 Agility: Diskvalifikován

  156. QA6 Agility: 50/93, 43.04 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  157. QJ4 Jumping: 23/96, 37.59 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  158. QJ5 Jumping: 31/94, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  159. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  160. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  161. Agility Open LA: 1/33, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  162. Jumping Open LA: 1/32, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  163. LA3: 5/11, 38.91 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  164. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  165. QA1 agility: Diskvalifikován

  166. QA2 agility: 64/120, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  167. QA3 agility: 10/120, 40.25 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  168. QJ1 jumping: 45/123, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  169. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  170. QJ3 jumping: 28/111, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  171. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  172. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  173. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  174. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 6/169, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  175. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  176. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  177. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  178. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  179. AGILITY: 3/49, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  180. JUMPING: 10/48, 30.6 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  181. LA2: 1/10, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  182. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  183. Agility: 8/31, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  184. Agility Trial: 1/9, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  185. Jumping: Diskvalifikován

  186. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  187. 1. Jumping L: 1/28, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  188. 2. Jumping L: 10/28, 29.86 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  189. 3. Agility L: 7/28, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  190. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  191. Agility LA: 13/38, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  192. Jumping LA: 8/39, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  193. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  195. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  196. 2. zkouška LA2: 2/10, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  197. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  198. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  199. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  200. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  201. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  202. Agility LA: Diskvalifikován

  203. Jumping LA: Diskvalifikován

  204. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  205. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  206. Jumping I: 3/28, 33.69 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  207. Jumping II: 1/27, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  208. Jumping III: Diskvalifikován

  209. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  210. Agility: Diskvalifikován

  211. Agility DRUZSTVA: 31/97, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  212. Jumping: 4/97, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  213. Jumping DRUZSTVA: 37/97, 38.1 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  214. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  215. Agility Large: Diskvalifikován

  216. Jumping Large: 1/30, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  217. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  218. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  219. Agility Large: 7/28, 36.01 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  220. Jumping Large: 11/27, 37.55 s, 7.55 tr. b., 4.31 m/s

  221. Zkouška LA2: 1/11, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  222. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  223. Agility Open: Diskvalifikován

  224. Agility Trial: 1/8, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  225. Jumping Open: Diskvalifikován

  226. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  227. Agility I: Diskvalifikován

  228. Agility II: 2/74, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  229. Jumping I: 24/76, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  230. Jumping II: 2/73, 30.3 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  231. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  232. QA4 Agility: Diskvalifikován

  233. QA5 Agility: 13/93, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  234. QA6 Agility: 29/88, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  235. QJ4 Jumping: 28/95, 37.29 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  236. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  237. QJ6 Jumping: 9/77, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  238. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  239. QA1 agility: 11/127, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  240. QA2 agility: 69/125, 48.79 s, 17.79 tr. b., 4.22 m/s

  241. QA3 agility: 11/125, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  242. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  243. QJ2 jumping: 50/126, 44.93 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  244. QJ3 jumping: 18/122, 38.73 s, 0.73 tr. b., 4.8 m/s

  245. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  246. Agility Trial: Diskvalifikován

  247. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  248. Agility A2A3: 5/95, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  249. Agility Squads as individual: 6/157, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  250. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  251. Jumping Squads as Individual: 27/162, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  252. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  253. Special Agility: Diskvalifikován

  254. Special Final: Diskvalifikován

  255. Special Jumping: 3/153, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  256. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  257. Agility Open: 1/34, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  258. Agility Trial: Diskvalifikován

  259. Jumping Open: 1/34, 24.74 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  260. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  261. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  262. Zkouška LA2 2.běh: Diskvalifikován

  263. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  264. Agility L Ne: 5/98, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  265. Agility L So: Diskvalifikován

  266. Jumping L Ne: 38/96, 35.31 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  267. Jumping L So: 19/100, 29.35 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  268. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  269. Agility Trial: 2/8, 37.13 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  270. Jumping Open: 7/22, 28.36 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  271. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  272. 1. Jumping L: 10/40, 20.69 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  273. 2. Jumping L: 3/40, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  274. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  275. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  276. Agility LA sobota: 5/21, 31.29 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  277. Jumping LA sobota: 2/21, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  278. Zkouška LA2 sobota: 1/6, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  279. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  280. 1. Zk LA2: 3/9, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  281. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  282. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  283. 1. Zk LA2: 8/23, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  284. 2. Zk LA2: 1/23, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  285. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  286. Agility 1: Diskvalifikován

  287. Agility 2: Diskvalifikován

  288. Jumping 1: 29/77, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  289. Jumping 2: 15/77, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  290. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  291. QA4 agility: Diskvalifikován

  292. QA5 agility: Diskvalifikován

  293. QA6 agility: 5/95, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  294. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  295. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  296. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  297. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  298. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  299. 2Q Agility: 17/157, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  300. 3Q Finále: Diskvalifikován

  301. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  302. Jednotlivci A1 - Jumping: 1/46, 26.48 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  303. Power & speed A1: Diskvalifikován

  304. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 1/46, 26.0 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  305. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  306. QA1 agility: Diskvalifikován

  307. QA2 agility: Diskvalifikován

  308. QA3 agility: 42/130, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  309. QJ1 jumping: 31/135, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  310. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  311. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  312. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  313. III. Zk LA2: Diskvalifikován

  314. II. Zk LA2: 5/20, 33.95 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  315. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  316. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  317. Agility LA sobota: 6/19, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  318. Jumping LA sobota: 2/19, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  319. Zkouška LA2 sobota: 2/6, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  320. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  321. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  322. Agility Lar So: Diskvalifikován

  323. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  324. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  325. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  326. Agility Trial I: Diskvalifikován

  327. Agility Trial II: Diskvalifikován

  328. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  329. Agility L: Diskvalifikován

  330. Jumping L: Diskvalifikován

  331. Zk LA2: 2/15, 35.29 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  332. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  333. 1. zkouška LA1: 1/16, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  334. 2. zkouška LA1: 1/16, 23.82 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  335. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  336. Agility LA: 1/42, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  337. Jumping LA: 22/42, 27.46 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  338. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  339. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  340. 1. zkouška LA1: 6/21, 33.88 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  341. 2. zkouška LA1: 1/21, 26.42 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  342. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  343. Agility Trial I: 1/12, 26.23 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  344. Agility Trial II: Diskvalifikován

  345. Agility Trial III: 4/12, 33.24 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  346. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  347. Agility So L: Diskvalifikován

  348. Jumping So L: 9/47, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  349. Zkouška So LA1: Diskvalifikován

  350. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  351. Jumping I: 16/44, 27.35 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  352. Jumping II: Diskvalifikován

  353. Jumping III: 1/44, 20.15 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  354. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  355. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  356. Jumping LA sobota: 5/19, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  357. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  358. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  359. 1. zkouška LA1: 6/18, 30.5 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  360. 2. zkouška LA1: 6/18, 34.63 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  361. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  362. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  363. Agility: Diskvalifikován

  364. Agility II: Diskvalifikován

  365. Jumping Open: 6/26, 37.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  366. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  367. I Agility: Diskvalifikován

  368. II Agility: Diskvalifikován

  369. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  370. I. Jumping L: 14/20, 29.15 s, 20.0 tr. b., 5.01 m/s

  371. Il. Jumping L: Diskvalifikován

  372. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  373. A0: Diskvalifikován

  374. Nornikovo bludiste: 15/36, 32.63 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  375. Zabakova cesta: Diskvalifikován