Jumping 4 L

  1. Datum: 03. 06. 2023
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 36.11 5.82 V
2 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 36.32 5.78 V
3 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 36.62 5.73 V
4 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 0 0 0.0 0.0 36.73 5.72 V
5 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 37.15 5.65 V
6 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 37.9 5.54 V
7 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 38.0 5.53 V
8 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 38.27 5.49 V
9 073121 Barbora Pyšková Red Sky Adorable win 0 0 0.0 0.0 39.24 5.35 V
10 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 39.72 5.29 V
11 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 40.04 5.24 V
12 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 0 0 0.0 0.0 41.58 5.05 V
13 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 0 0 0.0 0.0 41.78 5.03 V
14 007021 Michaela Koucká A3Ch Bibbien Strambery 0 0 0.0 0.0 44.3 4.74 V
15 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 1 0 0.0 5.0 36.59 5.74 V
16 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 36.89 5.69 V
17 000819 Lucie Krejčí A3Ch Freestyle Torii Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 37.61 5.58 V
18 025218 Kristýna Hoftych Dreamer Hardy Origin 1 0 0.0 5.0 38.24 5.49 V
19 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 1 0 0.0 5.0 38.46 5.46 V
20 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 38.56 5.45 V
21 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 0 0.0 5.0 38.99 5.39 V
22 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 1 0 0.0 5.0 39.32 5.34 V
23 077018 Michaela Koucká A3Ch Arnošt Šťastná smečka 1 0 0.0 5.0 47.63 4.41 V
24 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 2 0 0.0 10.0 36.89 5.69 VD
25 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 2 0 0.0 10.0 37.68 5.57 VD
26 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 2 0 0.0 10.0 38.34 5.48 VD
27 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 1 1 0.0 10.0 39.85 5.27 VD
28 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 0 2 1.42 11.42 49.42 4.25 VD
29 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 3 0 0.0 15.0 37.35 5.62 VD
30 001523 Kateřina Burdová A Sky Full of Stars Funky Adventure 2 1 0.0 15.0 46.24 4.54 VD
31 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire 4 0 0.0 20.0 37.94 5.54 D
32 074520 Zuzana Kubicová Ace of Hearts Magic Bond 4 0 0.0 20.0 42.26 4.97 D
DIS 102022 Petra Andrýsková Go Moana z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová A3Ch Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018822 Anna Dušánková Grace Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004821 Jana Pastorová Amálka Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018218 Eliška Hurdálková A3Ch Lady B von Brünn Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055619 Marie Šikýřová Toffi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034518 Ivana Kozubová Ejmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery A3Ch C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006617 Kristýna Schreierová A3Ch Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO