Cz En

006617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Schreierová, Sportdogs

    Člen KA

Pes

  1. Bestseller Lovelenia, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  2. Agility II 600: 4/35, 42.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  3. Agility III 600: Diskvalifikován

  4. Jumping I 600: Diskvalifikován

  5. Jumping II 600: Diskvalifikován

  6. Jumping III 600: Diskvalifikován

  7. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  8. Agility Spokojenypes.cz L: 8/25, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  9. Jelení Agility L: 4/26, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  10. Jumping L: 8/28, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  11. Jumping Short L: 15/27, 22.89 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  12. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  13. 1. Zkouška LA3: 4/7, 41.36 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  14. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  16. Agility I: Diskvalifikován

  17. Agility II: 11/99, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  18. Jumping I: 5/100, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  19. Jumping II: 8/101, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  20. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  21. 1. Agility: 5/20, 39.14 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  22. 1. jumping: 1/20, 35.19 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  23. 2. agility: 2/20, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  24. 2. jumping: 2/19, 34.94 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  25. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  26. Agility L: Diskvalifikován

  27. Jumping L: 3/11, 34.8 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  28. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  30. Agility Individual: 36/106, 41.48 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  31. Agility Squads as Individual: 14/109, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  32. Jumping Individual: Diskvalifikován

  33. Jumping Squads as Individual: 54/108, 38.31 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  34. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  35. JUMPING ORIGINAL II L: 3/30, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  36. JUMPING ORIGINAL I L: Diskvalifikován

  37. ZKOUŠKA LA3: 1/11, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  38. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  39. Agility Open: 1/17, 40.76 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  40. Agility Trial: Diskvalifikován

  41. Jumping Open: 5/17, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  42. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  43. 1. zkouška: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška: Diskvalifikován

  45. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  46. Agility neděle L: 2/34, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  47. Agility sobota L: 1/29, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  48. Jumping neděle L: 1/31, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  49. Jumping sobota L: 1/31, 27.69 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  50. ZkouškaLA3 neděle: 3/10, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  51. ZkouškaLA3 sobota: Diskvalifikován

  52. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  53. Agility I: Diskvalifikován

  54. Agility II: 8/73, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  55. Jumping I: 37/80, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  56. Jumping II: Diskvalifikován

  57. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  58. Agility Trial I: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II: 3/8, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  60. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  61. Agility L: 3/20, 46.93 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  62. Jumping L: Diskvalifikován

  63. ZkouškaLA3: Diskvalifikován

  64. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  65. II zkouška A3 L: Diskvalifikován

  66. I zkouška A3 L: 1/8, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  68. Jumping open LA: 1/16, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  69. Jumping tunel LA: 1/16, 25.19 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  70. Zkouška LA3: 2/3, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  71. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  72. Agility Open: Diskvalifikován

  73. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  74. Jumping Open: Diskvalifikován

  75. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  76. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  77. Agility 1: 9/217, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  78. Agility 2: Diskvalifikován

  79. Agility 4: Diskvalifikován

  80. Agility Trial: 47/129, 49.48 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  81. Grand Final: Diskvalifikován

  82. Jumping 1: Diskvalifikován

  83. Jumping 2: Diskvalifikován

  84. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  85. Jumping 1: 9/38, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  86. Jumping 2: 9/36, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  87. Zkoušky: 3/13, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  88. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  89. Agility I: Diskvalifikován

  90. Agility II: 8/85, 43.04 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  91. Jumping I: 7/85, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  92. Jumping II: 39/84, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  93. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  94. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  95. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 17/109, 16.12 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  96. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 23/169, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  97. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  98. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 7/175, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  99. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  100. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 35/170, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  101. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  102. Agility I: Diskvalifikován

  103. Agility II: Diskvalifikován

  104. Jumping I: 84/169, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  105. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  106. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  107. TRIAL II. LA2: 1/8, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  108. TRIAL I. LA2: 1/8, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  109. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  110. Agility Trial I: 2/17, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  111. Agility Trial II: 1/17, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  112. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  113. 1. Jumping L: 2/36, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  114. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  115. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  116. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  117. Agility I: 8/75, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  118. Agility II: 10/74, 38.89 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  119. Jumping I: 8/76, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  120. Jumping II: 37/73, 37.47 s, 10.47 tr. b., 3.95 m/s

  121. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  122. Jumping II L: Diskvalifikován

  123. Jumping I. L: Diskvalifikován

  124. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  126. QA1 agility: 41/127, 49.04 s, 11.04 tr. b., 4.08 m/s

  127. QA2 agility: Diskvalifikován

  128. QA3 agility: 34/125, 35.83 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  129. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  130. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  131. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  132. Agility A2A3: 29/95, 49.36 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  133. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  134. Jumping A2A3: 7/113, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  135. Jumping Squads as Individual: 19/162, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  136. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  137. Special Agility: 54/159, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  138. Special Jumping: 57/153, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  139. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  140. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  141. Agility L: 1/23, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  142. Jumping L: 2/21, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  143. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  144. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  145. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  148. Agility Open: Diskvalifikován

  149. Agility Trial: 1/11, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  150. Jumping Open: 14/38, 39.75 s, 12.75 tr. b., 3.87 m/s

  151. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  152. Agility Open: 7/30, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  153. Agility Trial: 4/13, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  154. Jumping Open: 12/32, 33.85 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  155. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  156. Agility L Ne: Diskvalifikován

  157. Agility L So: Diskvalifikován

  158. Jumping L Ne: 9/96, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  159. Jumping L So: Diskvalifikován

  160. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  161. Agility LA: Diskvalifikován

  162. Jumping LA: 6/40, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  163. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  165. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  166. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  167. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  168. Agility Trial I: Diskvalifikován

  169. Agility Trial II: Diskvalifikován

  170. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  171. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  172. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  173. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  174. Zkoušky LA2: 1/17, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  175. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  176. A1 1. běh LA1: Diskvalifikován

  177. A1 2. běh LA1: 3/12, 50.11 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  178. A1 3. běh LA1: 1/12, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  179. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  180. Agility 2: 15/216, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  181. Agility 3: Diskvalifikován

  182. Agility 4: Diskvalifikován

  183. Agility Trial: 1/32, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  184. Jumping 1: Diskvalifikován

  185. Jumping 2: 31/209, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  186. NATIVIA GRAND FINAL: 16/45, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  187. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  188. Agility 1: 16/77, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  189. Agility 2: Diskvalifikován

  190. Jumping 1: Diskvalifikován

  191. Jumping 2: 27/77, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  192. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  193. Agility Individuals Large: Diskvalifikován

  194. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  195. Agility Teams Large: 23/93, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  196. Jumping Individuals Large: 28/92, 42.56 s, 7.56 tr. b., 4.61 m/s

  197. Jumping Nations Large: Diskvalifikován

  198. Jumping Pairs Large: 58/94, 58.84 s, 23.84 tr. b., 3.25 m/s

  199. Jumping Teams Large: Diskvalifikován

  200. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  201. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  202. 2Q Agility: Diskvalifikován

  203. 3Q Finále: Diskvalifikován

  204. Jednotlivci A1 - Agility: 1/46, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  205. Jednotlivci A1 - Jumping: 16/46, 31.95 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  206. Power & speed A1: 3/45, 15.43 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  207. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 3/46, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  208. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  209. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  210. Jumping 2 L: 12/35, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  211. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  212. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  213. Agility L Fin: 13/15, 40.86 s, 11.86 tr. b., 3.28 m/s

  214. Agility l. L: 6/28, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  215. Jumping II. L: Diskvalifikován

  216. Jumping I. L: 12/31, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s