078719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jakub Štýbr, DogFriends Lukov

    Arrow_down

Pes

  1. Apple Deabei, Belgický ovčák - Tervueren

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  2. Agility III 600: 16/53, 49.46 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. Agility II 600: Diskvalifikován

  4. Agility I 600: 28/54, 34.78 s, 10.0 tr. b., 6.33 m/s

  5. Jumping III 600: 3/53, 35.78 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  6. Jumping II 600: 20/54, 36.62 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  7. Jumping I 600: 14/54, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  8. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  9. Jumping2+3 L: 4/29, 29.8 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  10. LA3 I: 1/18, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  11. LA3 II: 4/18, 37.25 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  12. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  13. LA3 I: 1/5, 37.09 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. LA3 II: 3/5, 36.39 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  15. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  16. QA4 Agility: Diskvalifikován

  17. QA5 Agility: 16/70, 34.84 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  18. QA6 Agility: Diskvalifikován

  19. QJ4 Jumping: 6/73, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  20. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  21. QJ6 Jumping: 40/69, 34.55 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  22. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  23. Agility 1 L: 29/92, 38.59 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  24. Agility 2 L: 24/88, 38.6 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  25. Jumping 1 L: 1/91, 34.05 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  26. Jumping 2 L: 28/90, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  27. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  28. Jumping A2 + A3 L: 2/7, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  29. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  30. Zkouška II. A3 L: Diskvalifikován

  31. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  32. QA1 Agility: 13/108, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  33. QA2 Agility: 15/107, 36.52 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  34. QA3 Agility: 14/66, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  35. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  37. QJ3 Jumping: 17/104, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  38. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  39. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  42. LA3: Diskvalifikován

  43. LA3 II.: 1/8, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  44. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  45. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  46. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  47. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  48. Neděle Jumping2+3 L: 4/16, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  49. Neděle LA3 I: Diskvalifikován

  50. Neděle LA3 II: 1/11, 42.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  51. Sobota Jumping2+3 L: 6/18, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  52. Sobota LA3 I: Diskvalifikován

  53. Sobota LA3 II: Diskvalifikován

  54. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  55. neděle Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  56. neděle LA3: 4/12, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  57. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  58. sobota LA3 I: Diskvalifikován

  59. sobota LA3 II: 2/10, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  60. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  61. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  65. Pátek LA3 I.: Diskvalifikován

  66. Pátek LA3 II.: Diskvalifikován

  67. Sobota Jumping2+3 L: 1/22, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  68. Sobota LA3 I.: Diskvalifikován

  69. Sobota LA3 II.: 5/15, 36.22 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  70. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  71. Agility open L sobota: 10/36, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  72. FINÁLE agility L: 6/20, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  73. Jumping L neděle: 9/35, 34.58 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  74. Jumping L sobota: 18/36, 33.58 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  75. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA3 sobota: 1/24, 39.77 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  77. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  78. Agility III 600: Diskvalifikován

  79. Agility I 600: Diskvalifikován

  80. Jumping III 600: Diskvalifikován

  81. Jumping II 600: 14/37, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  82. Jumping I 600: 3/37, 34.65 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  83. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  84. Jumping 2+3 L: 9/21, 41.64 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  85. LA3 I: Diskvalifikován

  86. LA3 II: Diskvalifikován

  87. LA3 So I: Diskvalifikován

  88. LA3 So II: Diskvalifikován

  89. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  90. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. 2.zkouška LA3: 1/10, 39.38 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  92. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  93. II. zkouška A3 L: 1/1, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  94. I. zkouška A3 L: 1/1, 32.68 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  95. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  96. Agility Open L: 12/38, 40.56 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  97. Finále Agility L: 4/17, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  98. Jumping L: Diskvalifikován

  99. Jumping L neděle : 3/35, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  100. Zkouška LA3: 1/24, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  101. Zkouška LA3 neděle : Diskvalifikován

  102. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  103. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  104. I. zkoušk A3 L: Diskvalifikován

  105. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  106. LA3 I.: Diskvalifikován

  107. LA3 II.: 2/5, 36.14 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  108. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  109. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  110. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  111. Jump družstev BO: 4/27, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  112. Jump Jednotlivci BO: Diskvalifikován

  113. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  114. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  117. Agility Individual: Diskvalifikován

  118. Agility Squads as Individual: 50/94, 38.06 s, 15.0 tr. b., 5.78 m/s

  119. Jumping Individual: 30/94, 36.43 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  120. Jumping Squads as Individual: 14/94, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  121. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  122. 1. zkouška: 7/17, 38.09 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  123. 2. zkouška: 6/15, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  124. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  125. 1.zkouška LA3: 3/12, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  126. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  127. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  128. Zkouška LA3 I.: 4/11, 41.07 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  129. Zkouška LA3 II.: 4/11, 45.25 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  130. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  131. 1. Zkouška LA2: 1/6, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  132. 2. Zkouška LA2: 1/6, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  133. 3. Zkouška LA2: 1/6, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  134. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  135. II. Zk LA2: 1/4, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  136. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  137. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  138. Agility I: 21/103, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  139. Agility II: 22/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  140. Jumping I: Diskvalifikován

  141. Jumping II: Diskvalifikován

  142. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  143. TRIAL I.: 4/6, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  144. TRIAL II.: 1/6, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  145. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  146. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška LA2: 3/9, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  148. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  149. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  152. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  153. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  155. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  156. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  157. Agility družstev BO: 8/27, 43.32 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  158. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  159. Jumping družstev BO: 11/27, 31.13 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  160. Jumping jednotlivců BO: Diskvalifikován

  161. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  162. Agility Open L: Diskvalifikován

  163. Jumping Open L: Diskvalifikován

  164. ZkA. LA2: 4/13, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  165. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  166. Agility Individual: 53/106, 39.67 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  167. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  168. Jumping Individual: Diskvalifikován

  169. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  170. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  171. Agility Large Ne: 1/33, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  172. Agility Large So: Diskvalifikován

  173. Jumping Large Ne: 10/34, 29.96 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  174. Jumping Large So: Diskvalifikován

  175. LA2 Ne: Diskvalifikován

  176. LA2 So: Diskvalifikován

  177. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  178. LA2 I.: 2/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  179. LA2 II.: 2/7, 31.65 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  180. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  181. agility open L: Diskvalifikován

  182. Jumping open L: 1/20, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  183. Zkouška A2 L: 1/4, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  184. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  185. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  186. První zkouška: Diskvalifikován

  187. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  188. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  189. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  190. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  191. agility open L: Diskvalifikován

  192. Jumping open L: Diskvalifikován

  193. Zkouška A2 L: 2/3, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  194. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  195. I. agility L: 1/95, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  196. II. agility L: Diskvalifikován

  197. II. jumping L: Diskvalifikován

  198. I. jumping L: Diskvalifikován

  199. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  200. II. zkouška A2 L: 3/11, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  201. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  202. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  203. Jumping: 5/38, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  204. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  205. 2.Zkouška: 1/9, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  206. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  207. Agility Trial I: Diskvalifikován

  208. Agility Trial II: Diskvalifikován

  209. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  210. Agility 1 L: 3/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  211. Agility 2 L: 5/19, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  212. Finále L: Diskvalifikován

  213. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  214. Jumping 2 L: 3/19, 33.13 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  215. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  216. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  217. Agility L: Diskvalifikován

  218. Jumping L: Diskvalifikován

  219. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  221. Agility L - finále: 11/20, 43.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  222. Agility L sobota: Diskvalifikován

  223. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  224. Jumping L sobota: 2/38, 33.18 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  225. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  226. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  227. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  228. A2 II L: 2/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  229. A2 I L: Diskvalifikován

  230. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  231. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  232. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  233. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  234. Agility L: Diskvalifikován

  235. Jumping L: Diskvalifikován

  236. Zkouška LA2: 1/9, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  237. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  238. Druhá zkouška: 1/8, 21.67 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  239. První zkouška: 1/8, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  240. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  241. A1 II L: 1/13, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  242. A1 I L: 1/13, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s