Cz En

078719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jakub Štýbr, DogFriends Lukov

    Člen KA

Pes

  1. Apple Deabei, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  2. Jumping 2+3 L: 9/21, 41.64 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  3. LA3 I: Diskvalifikován

  4. LA3 II: Diskvalifikován

  5. LA3 So I: Diskvalifikován

  6. LA3 So II: Diskvalifikován

  7. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  8. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška LA3: 1/10, 39.38 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  10. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  11. II. zkouška A3 L: 1/1, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  12. I. zkouška A3 L: 1/1, 32.68 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  13. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  14. Agility Open L: 12/38, 40.56 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  15. Finále Agility L: 4/17, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  16. Jumping L: Diskvalifikován

  17. Jumping L neděle : 3/35, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  18. Zkouška LA3: 1/24, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  19. Zkouška LA3 neděle : Diskvalifikován

  20. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  21. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  22. I. zkoušk A3 L: Diskvalifikován

  23. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  24. LA3 I.: Diskvalifikován

  25. LA3 II.: 2/5, 36.14 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  26. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  27. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  28. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  29. Jump družstev BO: 4/27, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  30. Jump Jednotlivci BO: Diskvalifikován

  31. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  32. Agility OPEN L: 4/46, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  33. Jumping OPEN L: 13/45, 33.77 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  34. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  36. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  39. Agility Individual: Diskvalifikován

  40. Agility Squads as Individual: 50/94, 38.06 s, 15.0 tr. b., 5.78 m/s

  41. Jumping Individual: 30/94, 36.43 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  42. Jumping Squads as Individual: 14/94, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  43. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  44. 1. zkouška: 7/17, 38.09 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  45. 2. zkouška: 6/15, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  46. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  47. 1.zkouška LA3: 3/12, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  48. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  50. Zkouška LA3 I.: 4/11, 41.07 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  51. Zkouška LA3 II.: 4/11, 45.25 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  52. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  53. 1. Zkouška LA2: 1/6, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  54. 2. Zkouška LA2: 1/6, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  55. 3. Zkouška LA2: 1/6, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  56. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  57. II. Zk LA2: 1/4, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  58. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  59. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  60. Agility I: 21/103, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  61. Agility II: 22/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  62. Jumping I: Diskvalifikován

  63. Jumping II: Diskvalifikován

  64. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  65. TRIAL I.: 4/6, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  66. TRIAL II.: 1/6, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  67. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  68. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA2: 3/9, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  70. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  71. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  75. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  79. Agility družstev BO: 8/27, 43.32 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  80. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  81. Jumping družstev BO: 11/27, 31.13 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  82. Jumping jednotlivců BO: Diskvalifikován

  83. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  84. Agility Open L: Diskvalifikován

  85. Jumping Open L: Diskvalifikován

  86. ZkA. LA2: 4/13, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  87. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  88. Agility Individual: 53/106, 39.67 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  89. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  90. Jumping Individual: Diskvalifikován

  91. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  92. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  93. Agility Large Ne: 1/33, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  94. Agility Large So: Diskvalifikován

  95. Jumping Large Ne: 10/34, 29.96 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  96. Jumping Large So: Diskvalifikován

  97. LA2 Ne: Diskvalifikován

  98. LA2 So: Diskvalifikován

  99. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  100. LA2 I.: 2/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  101. LA2 II.: 2/7, 31.65 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  102. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  103. agility open L: Diskvalifikován

  104. Jumping open L: 1/20, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  105. Zkouška A2 L: 1/4, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  106. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  107. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  108. První zkouška: Diskvalifikován

  109. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  110. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  111. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  112. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  113. agility open L: Diskvalifikován

  114. Jumping open L: Diskvalifikován

  115. Zkouška A2 L: 2/3, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  116. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  117. I. agility L: 1/95, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  118. II. agility L: Diskvalifikován

  119. II. jumping L: Diskvalifikován

  120. I. jumping L: Diskvalifikován

  121. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  122. II. zkouška A2 L: 3/11, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  123. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  124. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  125. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  126. 2.Zkouška: 1/9, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  127. Jumping: 5/38, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  128. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  129. Agility Trial I: Diskvalifikován

  130. Agility Trial II: Diskvalifikován

  131. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  132. Agility 1 L: 3/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  133. Agility 2 L: 5/19, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  134. Finále L: Diskvalifikován

  135. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 L: 3/19, 33.13 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  137. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  139. Agility L: Diskvalifikován

  140. Jumping L: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  143. Agility L - finále: 11/20, 43.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  144. Agility L sobota: Diskvalifikován

  145. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  146. Jumping L sobota: 2/38, 33.18 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  147. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  148. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  149. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  150. A2 II L: 2/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  151. A2 I L: Diskvalifikován

  152. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  153. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  154. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  155. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  156. Agility L: Diskvalifikován

  157. Jumping L: Diskvalifikován

  158. Zkouška LA2: 1/9, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  159. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  160. Druhá zkouška: 1/8, 21.67 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  161. První zkouška: 1/8, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  162. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  163. A1 II L: 1/13, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  164. A1 I L: 1/13, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s