Cz En

Jakub Štýbr

  1. Číslo: 001448
  2. OSA: DogFriends Lukov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 30. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 012807 (L), Anee Oridix

  2. 035410 (V), Atu Ketunpolun

  3. 051310 (L), Putee Deabei

  4. 074012 (L), A3Ch Ykuk Deabei

  5. 078719 (L), Apple Deabei

  6. 078819 (L), Quiana Deabei

Výsledky

  1. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  2. QA4 Agility, Apple Deabei: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility, Apple Deabei: 16/70, 34.84 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  4. QA6 Agility, Apple Deabei: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping, Apple Deabei: 6/73, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  6. QJ5 Jumping, Apple Deabei: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping, Apple Deabei: 40/69, 34.55 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  8. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  9. Agility 1 L, Quiana Deabei: 4/92, 43.24 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  10. Agility 1 L, Apple Deabei: 29/92, 38.59 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  11. Agility 2 L, Quiana Deabei: 4/88, 45.38 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  12. Agility 2 L, Apple Deabei: 24/88, 38.6 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  13. Jumping 1 L, Apple Deabei: 1/91, 34.05 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  14. Jumping 1 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 L, Apple Deabei: 28/90, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  16. Jumping 2 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  17. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  18. Jumping A2 + A3 L, Quiana Deabei: 1/7, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  19. Jumping A2 + A3 L, Apple Deabei: 2/7, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  20. Zkouška A2 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  21. Zkouška A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  22. Zkouška II. A2 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  23. Zkouška II. A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  24. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  25. QA1 Agility, Apple Deabei: 13/108, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  26. QA2 Agility, Apple Deabei: 15/107, 36.52 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  27. QA3 Agility, Apple Deabei: 14/66, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  28. QJ1 Jumping, Apple Deabei: Diskvalifikován

  29. QJ2 Jumping, Apple Deabei: Diskvalifikován

  30. QJ3 Jumping, Apple Deabei: 17/104, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  31. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  32. 2. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  34. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  35. LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  36. LA3 II., Apple Deabei: 1/8, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  37. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  38. ZkA. II. LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  39. ZkA. I. LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  40. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  41. Neděle Jumping2+3 L, Apple Deabei: 4/16, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  42. Neděle LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  43. Neděle LA3 II, Apple Deabei: 1/11, 42.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  44. Sobota Jumping2+3 L, Apple Deabei: 6/18, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  45. Sobota LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  46. Sobota LA3 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  48. neděle Jumping2+3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  49. neděle LA3, Apple Deabei: 4/12, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  50. Sobota Jumping2+3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  51. sobota LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  52. sobota LA3 II, Apple Deabei: 2/10, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  53. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  54. 1. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  56. 3. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  58. Pátek LA3 I., Apple Deabei: Diskvalifikován

  59. Pátek LA3 II., Apple Deabei: Diskvalifikován

  60. Sobota Jumping2+3 L, Apple Deabei: 1/22, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  61. Sobota LA3 I., Apple Deabei: Diskvalifikován

  62. Sobota LA3 II., Apple Deabei: 5/15, 36.22 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  63. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  64. Agility open L sobota, Apple Deabei: 10/36, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  65. FINÁLE agility L, Apple Deabei: 6/20, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  66. Jumping L neděle, Apple Deabei: 9/35, 34.58 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  67. Jumping L sobota, Apple Deabei: 18/36, 33.58 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  68. Zkouška LA3 neděle, Apple Deabei: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA3 sobota, Apple Deabei: 1/24, 39.77 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  70. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  71. Agility I 600, Apple Deabei: Diskvalifikován

  72. Agility III 600, Apple Deabei: Diskvalifikován

  73. Jumping I 600, Apple Deabei: 3/37, 34.65 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  74. Jumping II 600, Apple Deabei: 14/37, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  75. Jumping III 600, Apple Deabei: Diskvalifikován

  76. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  77. Jumping 2+3 L, Apple Deabei: 9/21, 41.64 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  78. LA3 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  79. LA3 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  80. LA3 So I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  81. LA3 So II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  82. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  83. 1.zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  84. 2.zkouška LA3, Apple Deabei: 1/10, 39.38 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  85. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  86. II. zkouška A3 L, Apple Deabei: 1/1, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  87. I. zkouška A3 L, Apple Deabei: 1/1, 32.68 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  88. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  89. Agility Open L, Apple Deabei: 12/38, 40.56 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  90. Finále Agility L, Apple Deabei: 4/17, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  91. Jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  92. Jumping L neděle , Apple Deabei: 3/35, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  93. Zkouška LA3, Apple Deabei: 1/24, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  94. Zkouška LA3 neděle , Apple Deabei: Diskvalifikován

  95. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  96. II. zkouška A2 L, Quiana Deabei: 4/11, 30.67 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  97. II. zkouška A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  98. I. zkoušk A3 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  99. I. ZKOUŠKA A2 L, Quiana Deabei: 4/11, 33.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  100. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  101. LA2 I., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  102. LA2 II., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  103. LA3 I., Apple Deabei: Diskvalifikován

  104. LA3 II., Apple Deabei: 2/5, 36.14 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  105. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  106. 1. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  107. 2. Zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  108. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  109. Agility Individual, Apple Deabei: Diskvalifikován

  110. Agility Squads as Individual, Apple Deabei: 50/94, 38.06 s, 15.0 tr. b., 5.78 m/s

  111. Jumping Individual, Apple Deabei: 30/94, 36.43 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  112. Jumping Squads as Individual, Apple Deabei: 14/94, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  113. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  114. 1. zkouška, Apple Deabei: 7/17, 38.09 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  115. 2. zkouška, Apple Deabei: 6/15, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  116. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  117. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Quiana Deabei: 3/20, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  118. Agility Spokojenypes.cz L, Quiana Deabei: 11/20, 49.07 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  119. Jelení Jumping Short L, Quiana Deabei: 2/20, 19.54 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  120. PetExpert Jumping L, Quiana Deabei: 2/21, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  121. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  122. Sobota Jumping L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  123. Sobota zkouška L A2, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  124. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  125. 1. Zkouška LA1, Quiana Deabei: 1/4, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  126. 2. Zkouška LA1, Quiana Deabei: 1/4, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  127. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  128. 1.zkouška LA3, Apple Deabei: 3/12, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  129. 2.zkouška LA3, Apple Deabei: Diskvalifikován

  130. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  131. Zkouška LA1 I., Quiana Deabei: 2/11, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  132. Zkouška LA1 II., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  133. Zkouška LA3 I., Apple Deabei: 4/11, 41.07 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  134. Zkouška LA3 II., Apple Deabei: 4/11, 45.25 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  135. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  136. 1. Zkouška LA1, Quiana Deabei: 3/10, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  137. 1. Zkouška LA2, Apple Deabei: 1/6, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  138. 2. Zkouška LA1, Quiana Deabei: 2/10, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  139. 2. Zkouška LA2, Apple Deabei: 1/6, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  140. 3. Zkouška LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  141. 3. Zkouška LA2, Apple Deabei: 1/6, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  142. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  143. II. Zk LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  144. II. Zk LA2, Apple Deabei: 1/4, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  145. I. Zk LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  146. I. Zk LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  147. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  148. Agility I, Apple Deabei: 21/103, 42.4 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  149. Agility II, Apple Deabei: 22/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  150. Jumping I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  151. Jumping II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  152. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  153. TRIAL I., Apple Deabei: 4/6, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  154. TRIAL II., Apple Deabei: 1/6, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  155. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  156. 1. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  157. 2. Zkouška LA2, Apple Deabei: 3/9, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  158. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  159. 1. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  160. 2. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  161. 3. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  162. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  163. 1. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  164. 2. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  165. 3. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  166. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  167. Agility družstev BO, Apple Deabei: 8/27, 43.32 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  168. Agility jednotlivců BO, Apple Deabei: Diskvalifikován

  169. Jumping družstev BO, Apple Deabei: 11/27, 31.13 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  170. Jumping jednotlivců BO, Apple Deabei: Diskvalifikován

  171. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  172. Agility Open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  173. Agility Open L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  174. Jumping Open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  175. Jumping Open L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  176. ZkA. LA1, Quiana Deabei: 1/11, 38.37 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  177. ZkA. LA2, Apple Deabei: 4/13, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  178. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  179. Agility Individual, Apple Deabei: 53/106, 39.67 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  180. Agility Squads as Individual, Apple Deabei: Diskvalifikován

  181. Jumping Individual, Apple Deabei: Diskvalifikován

  182. Jumping Squads as Individual, Apple Deabei: Diskvalifikován

  183. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  184. Agility Large Ne, Apple Deabei: 1/33, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  185. Agility Large Ne, Quiana Deabei: 14/33, 34.17 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  186. Agility Large So, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  187. Agility Large So, Apple Deabei: Diskvalifikován

  188. Jumping Large Ne, Apple Deabei: 10/34, 29.96 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  189. Jumping Large Ne, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  190. Jumping Large So, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  191. Jumping Large So, Apple Deabei: Diskvalifikován

  192. LA1 Ne, Quiana Deabei: 6/9, 32.23 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  193. LA1 So, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  194. LA2 Ne, Apple Deabei: Diskvalifikován

  195. LA2 So, Apple Deabei: Diskvalifikován

  196. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  197. LA1 I., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  198. LA1 II., Quiana Deabei: Diskvalifikován

  199. LA2 I., Apple Deabei: 2/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  200. LA2 II., Apple Deabei: 2/7, 31.65 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  201. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  202. agility open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  203. agility open L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  204. Jumping open L, Apple Deabei: 1/20, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  205. Jumping open L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  206. Zkouška A1 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  207. Zkouška A2 L, Apple Deabei: 1/4, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  208. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  209. Druhá zkouška, Apple Deabei: Diskvalifikován

  210. První zkouška, Apple Deabei: Diskvalifikován

  211. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  212. ZkA. LA2 I., Apple Deabei: Diskvalifikován

  213. ZkA. LA2 II., Apple Deabei: Diskvalifikován

  214. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  215. agility open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  216. Jumping open L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  217. Zkouška A2 L, Apple Deabei: 2/3, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  218. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  219. I. agility L, Apple Deabei: 1/95, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  220. II. agility L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  221. II. jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  222. I. jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  223. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  224. II. zkouška A2 L, Apple Deabei: 3/11, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  225. I. zkouška A2 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  226. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  227. 1.Zkouška, Apple Deabei: Diskvalifikován

  228. 2.Zkouška, Apple Deabei: 1/9, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  229. Jumping, Apple Deabei: 5/38, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  230. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  231. Agility Trial I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  232. Agility Trial II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  233. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  234. Agility 1 L, Apple Deabei: 3/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  235. Agility 1 L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/19, 34.68 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  236. Agility 1 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  237. Agility 2 L, Apple Deabei: 5/19, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  238. Agility 2 L, A3Ch Ykuk Deabei: 6/19, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  239. Agility 2 L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  240. Finále L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/11, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  241. Finále L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  242. Jumping 1 L, Quiana Deabei: 6/19, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  243. Jumping 1 L, A3Ch Ykuk Deabei: 9/19, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  244. Jumping 1 L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  245. Jumping 2 L, A3Ch Ykuk Deabei: 1/19, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  246. Jumping 2 L, Apple Deabei: 3/19, 33.13 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  247. Jumping 2 L, Quiana Deabei: 6/19, 41.15 s, 5.15 tr. b., 4.25 m/s

  248. Zkouška LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  249. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  250. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/10, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  251. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  252. Agility L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  253. Agility L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  254. Jumping L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  255. Jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  256. Zkouška LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  257. Zkouška LA2, Apple Deabei: Diskvalifikován

  258. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  259. Agility L - finále, Apple Deabei: 11/20, 43.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  260. Agility L sobota, Apple Deabei: Diskvalifikován

  261. Jumping L neděle, Apple Deabei: Diskvalifikován

  262. Jumping L sobota, Apple Deabei: 2/38, 33.18 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  263. Zkouška LA2 neděle, Apple Deabei: Diskvalifikován

  264. Zkouška LA2 sobota, Apple Deabei: Diskvalifikován

  265. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  266. A1 II L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  267. A1 I L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  268. A2 II L, Apple Deabei: 2/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  269. A2 I L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  270. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  271. Zkouška LA2 I, Apple Deabei: Diskvalifikován

  272. Zkouška LA2 II, Apple Deabei: Diskvalifikován

  273. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  274. Agility L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  275. Agility L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  276. Jumping L, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  277. Jumping L, Apple Deabei: Diskvalifikován

  278. Zkouška LA1, Quiana Deabei: Diskvalifikován

  279. Zkouška LA2, Apple Deabei: 1/9, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  280. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  281. Druhá zkouška, Apple Deabei: 1/8, 21.67 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  282. První zkouška, Apple Deabei: 1/8, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  283. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  284. A1 II L, Apple Deabei: 1/13, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  285. A1 I L, Apple Deabei: 1/13, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  286. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  287. Agility družstev, A3Ch Ykuk Deabei: 2/70, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  288. Agility jednotlivci, A3Ch Ykuk Deabei: 1/69, 43.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  289. Jumping družstev L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/69, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  290. Jumping jednotlivců, A3Ch Ykuk Deabei: 2/69, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  291. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  292. Agility Open, A3Ch Ykuk Deabei: 5/125, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  293. Agility Squads as Individual, A3Ch Ykuk Deabei: 39/137, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  294. Jumping Open, A3Ch Ykuk Deabei: 5/136, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  295. Jumping Squads as Individual, A3Ch Ykuk Deabei: 5/138, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  296. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  297. QA4 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 19/97, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  298. QA5 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  299. QA6 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 48/93, 42.76 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  300. QJ4 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  301. QJ5 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 10/94, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  302. QJ6 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/87, 36.42 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  303. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  304. QA1 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 18/123, 40.37 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  305. QA2 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 32/120, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  306. QA3 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 42/120, 41.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  307. QJ1 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 17/123, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  308. QJ2 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 62/122, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  309. QJ3 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 40/111, 35.34 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  310. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  311. Agility I, A3Ch Ykuk Deabei: 3/167, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  312. Agility II, A3Ch Ykuk Deabei: 6/165, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  313. Jumping I, A3Ch Ykuk Deabei: 8/169, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  314. Jumping II, A3Ch Ykuk Deabei: 8/161, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  315. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  316. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/60, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  317. Zkouška 1, A3Ch Ykuk Deabei: 10/35, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  318. Zkouška 2, A3Ch Ykuk Deabei: 4/33, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  319. Zkouška 3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  320. Zkouška 4, A3Ch Ykuk Deabei: 12/36, 43.48 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  321. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  322. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: 2/39, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  323. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 2/40, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  324. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 1/16, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  325. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  326. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 5/40, 30.94 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  327. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 4/21, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  328. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  329. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 4/70, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  330. Finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 3/33, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  331. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  332. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 9/71, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  333. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  334. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 3/34, 41.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  335. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  336. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/39, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  337. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/40, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  338. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 6/21, 37.79 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  339. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  340. Zkouška LA3 I, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  341. Zkouška LA3 II, A3Ch Ykuk Deabei: 2/12, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  342. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  343. QA4 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 4/95, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  344. QA5 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 8/93, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  345. QA6 Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 34/88, 40.6 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  346. QJ4 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 34/95, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  347. QJ5 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 7/90, 38.6 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  348. QJ6 Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 12/77, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  349. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  350. QA1 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 4/127, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  351. QA2 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 32/125, 48.22 s, 7.22 tr. b., 4.27 m/s

  352. QA3 agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  353. QJ1 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 11/126, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  354. QJ2 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 13/126, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  355. QJ3 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 54/122, 36.86 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  356. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  357. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  358. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 5/8, 37.32 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  359. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  360. I Agility Open, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  361. II Agility Open, A3Ch Ykuk Deabei: 42/137, 37.94 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  362. II Jumping Open, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  363. I Jumping Open, A3Ch Ykuk Deabei: 4/139, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  364. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  365. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 2/41, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  366. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  367. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 6/53, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  368. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 8/42, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  369. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  370. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  371. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/50, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  372. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 8/47, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  373. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 7/19, 37.27 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  374. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 12/47, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  375. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  376. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  377. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  378. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 16/49, 28.81 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  379. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/50, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  380. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 5/21, 33.31 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  381. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  382. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  383. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 5/62, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  384. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  385. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 4/32, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  386. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 10/32, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  387. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  388. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  389. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 4/22, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  390. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/22, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  391. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  392. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  393. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/44, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  394. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/17, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  395. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  396. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/25, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  397. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 9/25, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  398. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  399. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 7/60, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  400. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 3/58, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  401. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 7/61, 26.97 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  402. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  403. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 2/37, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  404. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  405. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  406. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  407. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  408. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  409. Agility družstev, A3Ch Ykuk Deabei: 3/88, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  410. Agility jednotlivců, A3Ch Ykuk Deabei: 11/87, 36.27 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  411. Jumping družstev, A3Ch Ykuk Deabei: 2/88, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  412. Jumping jednotlivců, A3Ch Ykuk Deabei: 25/87, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  413. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  414. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  415. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  416. Agility Open BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/28, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  417. Agility Open BO Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 2/27, 37.32 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  418. Jumping Open BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/30, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  419. Jumping Open BO Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 2/28, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  420. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  421. QA4 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 21/99, 36.8 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  422. QA5 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 43/97, 40.46 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  423. QA6 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 4/95, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  424. QJ4 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/98, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  425. QJ5 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 30/91, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  426. QJ6 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/76, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  427. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  428. QA1 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 50/135, 41.24 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  429. QA2 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 23/127, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  430. QA3 agility, A3Ch Ykuk Deabei: 39/130, 39.85 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  431. QJ1 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  432. QJ2 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 7/135, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  433. QJ3 jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 20/118, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  434. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  435. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  436. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 2/128, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  437. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 3/128, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  438. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 2/128, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  439. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  440. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/36, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  441. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 2/39, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  442. Fun Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 4/34, 24.08 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  443. Fun Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 17/31, 30.41 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  444. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 23/39, 33.32 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  445. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  446. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/21, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  447. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  448. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/46, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  449. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 15/43, 38.11 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  450. FINÁLE, A3Ch Ykuk Deabei: 1/17, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  451. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 12/48, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  452. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  453. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  454. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  455. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 7/47, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  456. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 7/48, 32.3 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  457. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/10, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  458. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  459. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 2/63, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  460. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 5/35, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  461. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 5/32, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  462. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  463. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/47, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  464. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 3/48, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  465. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  466. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  467. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/9, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  468. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  469. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  470. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/12, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  471. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  472. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  473. Agility Ne L, A3Ch Ykuk Deabei: 1/43, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  474. Agility So L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/46, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  475. Jumping Ne L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/47, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  476. Jumping So L, A3Ch Ykuk Deabei: 13/47, 29.83 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  477. Zkouška Ne LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  478. Zkouška So LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/20, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  479. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  480. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 4/11, 33.53 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  481. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  482. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  483. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/11, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  484. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/11, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  485. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  486. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 6/50, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  487. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 10/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  488. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 5/18, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  489. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 50/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  490. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 48/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  491. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 1/16, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  492. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  493. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/13, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  494. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  495. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  496. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 11/55, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  497. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/55, 26.24 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  498. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  499. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  500. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 1/67, 30.46 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  501. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 8/65, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  502. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 2/66, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  503. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 1/33, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  504. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  505. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  506. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  507. ZkA 1 So, A3Ch Ykuk Deabei: 1/15, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  508. ZkA 2 So, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  509. ZkA 3 So, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  510. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  511. agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  512. jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/51, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  513. zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 2/15, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  514. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  515. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  516. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  517. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  518. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  519. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 4/28, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  520. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  521. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  522. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  523. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  524. Agility BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/30, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  525. Agility - družstva BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/32, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  526. Jumping BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  527. Jumping - družstva BO, A3Ch Ykuk Deabei: 1/32, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  528. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  529. Jumping sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 14/37, 34.98 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  530. Open agility sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/36, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  531. Zkouška sobota LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  532. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  533. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 2/43, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  534. Agility squads, A3Ch Ykuk Deabei: 5/48, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  535. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/50, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  536. Jumping Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 26/47, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  537. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  538. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  539. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/22, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  540. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 1/18, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  541. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 1/22, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  542. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/22, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  543. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  544. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  545. Agility I, A3Ch Ykuk Deabei: 22/176, 40.78 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  546. Agility II, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  547. Agility IV, A3Ch Ykuk Deabei: 19/149, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  548. FINAL, A3Ch Ykuk Deabei: 5/45, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  549. Jumping I, A3Ch Ykuk Deabei: 10/182, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  550. Jumping II, A3Ch Ykuk Deabei: 57/169, 32.57 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  551. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  552. 1.ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/4, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  553. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  554. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  555. Agility Ne, A3Ch Ykuk Deabei: 15/140, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  556. Agility So, A3Ch Ykuk Deabei: 9/151, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  557. Jumping Ne, A3Ch Ykuk Deabei: 64/133, 37.16 s, 13.16 tr. b., 4.17 m/s

  558. Jumping So, A3Ch Ykuk Deabei: 5/146, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  559. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  560. Agility II Open, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  561. Agility I Open, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  562. Jumping II Open, A3Ch Ykuk Deabei: 49/162, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  563. Jumping I Open, A3Ch Ykuk Deabei: 46/165, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  564. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  565. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: 3/128, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  566. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 16/120, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  567. Agility Squads, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  568. Final Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 5/60, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  569. Final Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 28/62, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  570. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 11/130, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  571. Jumping Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 8/73, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  572. Písek - Joys Cup, 07. 05. 2015

  573. Agility Open, A3Ch Ykuk Deabei: 7/108, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  574. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  575. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: 75/183, 39.97 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  576. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 6/175, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  577. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 6/184, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  578. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 39/182, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  579. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  580. Zkouška 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  581. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  582. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  583. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  584. 3. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  585. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  586. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  587. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  588. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  589. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 4/48, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  590. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  591. FINÁLE, A3Ch Ykuk Deabei: 1/19, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  592. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/50, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  593. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 3/43, 28.36 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  594. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 5/19, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  595. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  596. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 10/49, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  597. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/49, 26.38 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  598. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/17, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  599. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  600. 1. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/7, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  601. 2. ZK LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  602. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  603. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 6/76, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  604. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 16/78, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  605. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 4/77, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  606. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 11/36, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  607. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 2/27, 46.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  608. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 2/32, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  609. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  610. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 6/47, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  611. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/47, 26.37 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  612. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/21, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  613. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  614. 1. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/12, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  615. 2. zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/12, 34.37 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  616. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  617. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 12/69, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  618. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 4/72, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  619. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 3/70, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  620. Velké finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 7/32, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  621. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  622. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  623. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  624. Agility Individual, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  625. Agility Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 22/55, 34.7 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  626. Jumping Individual, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  627. Jumping Squads, A3Ch Ykuk Deabei: 31/55, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  628. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  629. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/13, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  630. Zkouška 2 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  631. Zkouška 3 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/13, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  632. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  633. II. Zka LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/7, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  634. I. Zka LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 3/7, 39.38 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  635. Jumping - L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/21, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  636. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  637. Agility (Parkur A), A3Ch Ykuk Deabei: 2/143, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  638. Agility Parkur A, A3Ch Ykuk Deabei: 51/162, 40.37 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  639. Agility (Parkur C), A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  640. Agility Parkur C, A3Ch Ykuk Deabei: 2/159, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  641. Agility Trial Parkur B, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  642. FINALE (parkur A), A3Ch Ykuk Deabei: 19/44, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  643. Jumping (Parkur B), A3Ch Ykuk Deabei: 25/157, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  644. Jumping Parkur B, A3Ch Ykuk Deabei: 20/164, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  645. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  646. Agility Final, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  647. I. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  648. II. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  649. II. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 5/98, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  650. I. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/103, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  651. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  652. Agility Open I., A3Ch Ykuk Deabei: 10/91, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  653. Agility Open II., A3Ch Ykuk Deabei: 20/84, 41.37 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  654. Jumping Open I., A3Ch Ykuk Deabei: 11/91, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  655. Jumping Open III, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  656. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2014, 18. 05. 2014

  657. Agility BO L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/25, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  658. Jumping BO L, A3Ch Ykuk Deabei: 1/25, 27.51 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  659. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  660. Agility L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  661. Jumping L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/49, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  662. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 6/13, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  663. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  664. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  665. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 7/118, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  666. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 9/19, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  667. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 10/122, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  668. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 23/117, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  669. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 1/37, 39.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  670. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  671. ZkA 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  672. ZkA 2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  673. ZkA 3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  674. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  675. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  676. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  677. ZkA, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  678. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  679. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  680. Finále, A3Ch Ykuk Deabei: 2/13, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  681. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 2/29, 27.1 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  682. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  683. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 2/18, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  684. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  685. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  686. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  687. Zkouška 2 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/18, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  688. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  689. Agility LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: 4/79, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  690. Finále LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 5/39, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  691. Jumping LA neděle, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  692. Jumping LA sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  693. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Ykuk Deabei: 6/31, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  694. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  695. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  696. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  697. Zkouška 2 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 4/18, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  698. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  699. 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/5, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  700. 2 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 1/5, 37.02 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  701. 3 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  702. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  703. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  704. Agility družstev, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  705. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  706. Jumping družstev, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  707. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  708. Agility CACIAg, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  709. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  710. Agility L, A3Ch Ykuk Deabei: 2/29, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  711. Jumping L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  712. Zkouška LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 2/14, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  713. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  714. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ykuk Deabei: 4/7, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  715. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  716. Agility LARGE L, A3Ch Ykuk Deabei: 4/50, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  717. Finále LARGE L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/21, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  718. Jumping LARGE L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  719. Neděle Jumping LARGE L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  720. Neděle zkoušky LA2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  721. Zkoušky LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 2/19, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  722. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  723. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 3/35, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  724. Agility I BarkingHeads, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  725. Agility II BarkingHeads, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  726. Agility III ArdenGrange, A3Ch Ykuk Deabei: 42/123, 50.51 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  727. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Ykuk Deabei: 9/113, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  728. BarkingHeads GRAND FINAL, A3Ch Ykuk Deabei: 9/29, 46.64 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  729. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Ykuk Deabei: 13/127, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  730. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  731. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  732. Agility I., A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  733. Agility II., A3Ch Ykuk Deabei: 10/62, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  734. Jumping I., A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  735. Jumping II., A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  736. Jumping III., A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  737. Jumping IV., A3Ch Ykuk Deabei: 4/45, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  738. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2013, 09. 06. 2013

  739. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/48, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  740. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 1/48, 26.53 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  741. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  742. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: 1/46, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  743. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: 10/42, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  744. Zka, A3Ch Ykuk Deabei: 10/18, 42.89 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  745. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  746. Agility- So, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  747. Jumping - So, A3Ch Ykuk Deabei: 5/24, 34.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  748. Zka1, A3Ch Ykuk Deabei: 2/11, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  749. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  750. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  751. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  752. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  753. Jumping , A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  754. LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/30, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  755. LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 14/31, 34.61 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  756. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  757. Agility sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  758. Jumping neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  759. Jumping sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 20/40, 34.75 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  760. zkouška neděle LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 5/16, 37.16 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  761. Zkouška sobota LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  762. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  763. Agility 1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  764. Agility 2, A3Ch Ykuk Deabei: 32/85, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  765. Jumping 1, A3Ch Ykuk Deabei: 41/90, 40.31 s, 6.31 tr. b., 4.27 m/s

  766. Jumping 2, A3Ch Ykuk Deabei: 17/85, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  767. Zkouška, A3Ch Ykuk Deabei: 2/33, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  768. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  769. Agility, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  770. Jumping, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  771. ZkA, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  772. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  773. Zkouška 1 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/12, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  774. Zkouška 2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  775. Zkouška 3 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 1/12, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  776. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  777. Agility - neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: 7/26, 36.34 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  778. Agility - sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  779. Finále L, A3Ch Ykuk Deabei: 6/19, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  780. Jumping - neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  781. Jumping - sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 5/28, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  782. Zkouška So LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  783. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  784. AGILITY-L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  785. JUMPING-L, A3Ch Ykuk Deabei: 16/74, 44.95 s, 16.95 tr. b., 3.74 m/s

  786. JUMPING-L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  787. LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 5/31, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  788. LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 13/32, 31.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  789. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  790. Agility L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  791. Jumping L, A3Ch Ykuk Deabei: 3/32, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  792. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  793. 1.zkouška A2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: 5/17, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  794. 2.zkouška A2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  795. 3.zkouška A2 LA2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  796. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  797. 1. zkouška LA1, A3Ch Ykuk Deabei: 1/21, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  798. 2. zkouška LA1, A3Ch Ykuk Deabei: 2/21, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  799. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  800. Agility Belgičáci ned L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  801. Agility Belgičáci sob L, A3Ch Ykuk Deabei: 10/16, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  802. Agility neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  803. Agility sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 24/48, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  804. Jumping Belgičáci ned L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  805. Jumping Belgičáci sob L, A3Ch Ykuk Deabei: 3/16, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  806. Jumping neděle L, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  807. Jumping sobota L, A3Ch Ykuk Deabei: 8/48, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  808. LA1n LA1, A3Ch Ykuk Deabei: 1/14, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  809. LA1s LA1, A3Ch Ykuk Deabei: 8/16, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  810. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  811. Zka1, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  812. Zka2, A3Ch Ykuk Deabei: Diskvalifikován

  813. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  814. Ne-1. LA3, Putee Deabei: 7/17, 38.02 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  815. Ne-2. LA3, Putee Deabei: 11/17, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  816. Ne-Agility BO L, Putee Deabei: 5/16, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  817. Ne-Jumping L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  818. So-1. LA3, Putee Deabei: Diskvalifikován

  819. So-Agility BO L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  820. So-Jumping L, Putee Deabei: 19/57, 36.15 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  821. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  822. Agility II / Parkur A L, Putee Deabei: 31/107, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  823. Agility I / Parkur B L, Putee Deabei: 52/121, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  824. Jumping I / Parkur A L, Putee Deabei: 30/121, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  825. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  826. Test Agility / Parkur B LA3, Putee Deabei: 19/57, 48.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  827. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  828. Agility Open - neděle L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  829. Agility Open - sobota L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  830. Jumping Open - neděle L, Putee Deabei: 20/69, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  831. Jumping Open - sobota L, Putee Deabei: 19/74, 36.98 s, 10.98 tr. b., 4.22 m/s

  832. Zkoušky neděle LA3, Putee Deabei: 14/21, 43.15 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  833. Zkoušky sobota LA3, Putee Deabei: 6/32, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  834. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  835. Agility L, Putee Deabei: 6/32, 28.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  836. Jumping L, Putee Deabei: 14/36, 32.98 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  837. Zkouška A3 LA3, Putee Deabei: 2/9, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  838. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  839. AGILITY I, Putee Deabei: Diskvalifikován

  840. AGILITY II, Putee Deabei: 22/118, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  841. JUMPING I, Putee Deabei: 40/109, 39.63 s, 10.63 tr. b., 4.44 m/s

  842. JUMPING II, Putee Deabei: 9/124, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  843. JUMPING III, Putee Deabei: Diskvalifikován

  844. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  845. Agility, Putee Deabei: Diskvalifikován

  846. Jumping, Putee Deabei: 10/20, 30.49 s, 10.49 tr. b., 4.72 m/s

  847. Zkouška LA3, Putee Deabei: 5/9, 37.59 s, 6.59 tr. b., 4.44 m/s

  848. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  849. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Putee Deabei: 2/8, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  850. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Putee Deabei: Diskvalifikován

  851. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  852. Agility Ne, Putee Deabei: 1/30, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  853. Agility So, Putee Deabei: Diskvalifikován

  854. Jumping Ne, Putee Deabei: 2/30, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  855. Jumping So, Putee Deabei: 9/27, 30.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  856. Zk Ne, Putee Deabei: Diskvalifikován

  857. Zk So, Putee Deabei: 1/8, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  858. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  859. Zk1, Putee Deabei: 4/7, 39.5 s, 5.97 tr. b., 3.8 m/s

  860. Zk2, Putee Deabei: Diskvalifikován

  861. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  862. Zk 1, Putee Deabei: 3/14, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  863. Zk 2, Putee Deabei: 2/14, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  864. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  865. Agility III L, Putee Deabei: 5/109, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  866. Agility II L, Putee Deabei: 62/119, 37.69 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  867. Agility I L, Putee Deabei: 22/123, 40.89 s, 15.89 tr. b., 4.67 m/s

  868. Agility IV L, Putee Deabei: 8/55, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  869. Agility Small final L, Putee Deabei: 5/24, 36.12 s, 6.12 tr. b., 4.57 m/s

  870. Jumping II L, Putee Deabei: 15/85, 34.94 s, 5.94 tr. b., 4.72 m/s

  871. Jumping I L, Putee Deabei: 13/122, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  872. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  873. Trial LA3, Putee Deabei: 3/35, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  874. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  875. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 14/39, 36.75 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  876. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 13/39, 36.75 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  877. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 8/39, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  878. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 8/39, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  879. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 13/38, 40.59 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  880. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 13/38, 40.59 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  881. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 9/38, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  882. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 9/38, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  883. Jumping C (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 22/39, 40.91 s, 17.91 tr. b., 3.64 m/s

  884. Jumping C (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 22/39, 40.91 s, 18.91 tr. b., 3.64 m/s

  885. Jumping D (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  886. Jumping D (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  887. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  888. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 18/45, 39.83 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  889. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 18/45, 39.83 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  890. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: 13/45, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  891. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: 13/45, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  892. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  893. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  894. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  895. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  896. Jumping A (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  897. Jumping A (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  898. Jumping B (EO + MS družstva) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  899. Jumping B (MS jednotlivci) L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  900. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  901. Ne-Agility L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  902. Ne-Jumping L, Putee Deabei: 23/53, 33.38 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  903. Ne-Zkouška LA2, Putee Deabei: 7/31, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  904. So-Agility L, Putee Deabei: 9/59, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  905. So-Jumping L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  906. So-Zkouška LA2, Putee Deabei: 3/34, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  907. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  908. 1. zkouška LA2, Putee Deabei: 2/18, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  909. 2. zkouška LA2, Putee Deabei: 6/18, 40.94 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  910. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  911. Ne-Agility L, Putee Deabei: 17/46, 38.57 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  912. Ne-Jumping L, Putee Deabei: 14/46, 32.75 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  913. Ne-LA2 LA2, Putee Deabei: Diskvalifikován

  914. So-Agility L, Putee Deabei: 15/52, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  915. So-Jumping L, Putee Deabei: Diskvalifikován

  916. So-LA2 LA2, Putee Deabei: 5/25, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  917. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  918. Agility LA1, Putee Deabei: 6/39, 26.81 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  919. Agility LA1 - 2., Putee Deabei: 2/39, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  920. Agility LA2, Atu Ketunpolun: 8/33, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  921. Agility LA2 - 2., Atu Ketunpolun: 9/32, 38.31 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  922. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  923. LA1, Putee Deabei: 2/14, 44.31 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  924. LA1, Atu Ketunpolun: 4/14, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  925. LA1_2, Putee Deabei: 1/14, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  926. LA1_2, Atu Ketunpolun: Diskvalifikován

  927. Praha 8 - Březiněves - Dvojzkoušky na umělé trávě, 23. 03. 2008

  928. Agility LA3, Anee Oridix: 2/5, 46.1 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  929. Agility LA3, Anee Oridix: Diskvalifikován