Kristýna Faustová

  1. Číslo: 003410
  2. OSA: Agi Lounky
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 23. 07. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069111 (L), Denny

    Arrow_down
  2. 051713 (L), Ideal Crazy Bohemia Alké

    Arrow_down
  3. 052613 (L), Jazz

    Arrow_down
  4. 082815 (ML), A3Ch Alla Marcía z Údolí květin

    Arrow_down
  5. 025218 (L), Dreamer Hardy Origin

    Arrow_down
  6. 002023 (L), Am Doggo Unstoppable Paws

    Arrow_down
  7. 011723, Bacon Happy Javelai

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  2. Agility III 600, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  3. Agility II 600, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  4. Agility I 600, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  5. Jumping III 600, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  6. Jumping II 600, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  7. Jumping I 600, Dreamer Hardy Origin: 26/54, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  8. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  9. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  10. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 4/36, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  11. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  13. Agility II / L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  14. Agility I / L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  15. Jumping II / L, Dreamer Hardy Origin: 5/28, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  16. Jumping I / L, Dreamer Hardy Origin: 13/31, 36.63 s, 10.0 tr. b., 5.95 m/s

  17. Studenec u Trutnova - Podzimní závody + MČR plemen, 01. 10. 2022

  18. Agility Open, Dreamer Hardy Origin: 7/11, 41.57 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  19. Jumping Light, Dreamer Hardy Origin: 2/11, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  20. Jumping Open, Dreamer Hardy Origin: 4/11, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  21. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  22. Agility, Dreamer Hardy Origin: 66/100, 48.11 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  23. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  24. Jumping, Dreamer Hardy Origin: 31/101, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  25. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  26. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  27. ZKOUŠKA I., Dreamer Hardy Origin: 6/17, 41.65 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  28. ZKOUŠKA II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  29. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  30. 1. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: 2/9, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  32. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  33. II. zkouška A2 L, Dreamer Hardy Origin: 2/6, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  34. I. zkouška A2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  35. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  36. 1. zkouška A2 L, Dreamer Hardy Origin: 2/9, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  37. 2. zkouškA A2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  38. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  39. Agility 1 L, Dreamer Hardy Origin: 8/84, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  40. Agility 2 L, Dreamer Hardy Origin: 20/84, 43.03 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  41. Jumping 1 L, Dreamer Hardy Origin: 27/87, 38.15 s, 10.0 tr. b., 5.77 m/s

  42. Jumping 2 L, Dreamer Hardy Origin: 3/79, 33.84 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  43. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  44. Agility 1 L, Dreamer Hardy Origin: 47/92, 49.16 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  45. Jumping 1 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  46. Jumping 2 L, Dreamer Hardy Origin: 34/90, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  47. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  48. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Dreamer Hardy Origin: 36/65, 59.74 s, 21.74 tr. b., 3.68 m/s

  49. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  50. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  51. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Dreamer Hardy Origin: 23/75, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  52. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Dreamer Hardy Origin: 25/101, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  53. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Dreamer Hardy Origin: 27/76, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  54. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Dreamer Hardy Origin: 30/106, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  55. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  56. QA1 Agility, Dreamer Hardy Origin: 52/108, 56.12 s, 16.53 tr. b., 3.92 m/s

  57. QA2 Agility, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  58. QA3 Agility, Dreamer Hardy Origin: 13/66, 43.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  59. QJ1 Jumping, Dreamer Hardy Origin: 16/109, 39.05 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  60. QJ2 Jumping, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  61. QJ3 Jumping, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  62. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  63. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  66. Jumping III. L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  67. Jumping III. ML, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/11, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  68. Jumping II. L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  69. Jumping II. ML, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  70. Jumping I. L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  71. Jumping I. ML, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  72. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  73. 1. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  74. 2. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  75. 3. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 1/3, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  76. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  77. III. jumping, Dreamer Hardy Origin: 2/26, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  78. III. jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/8, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  79. II. jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/8, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  80. II. jumping, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  81. I. jumping, Dreamer Hardy Origin: 3/26, 23.78 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  82. I. jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  83. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  84. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  85. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 3/27, 40.49 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  86. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  87. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  88. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: 2/33, 24.65 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  89. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 12/34, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  90. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: 2/33, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  91. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  92. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: 19/36, 22.74 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  93. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  94. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  95. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  96. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  97. Zkouška II. LA2, Dreamer Hardy Origin: 2/10, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  98. Zkouška I. LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  99. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  100. III. jumpng L, Dreamer Hardy Origin: 7/19, 25.33 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  101. II. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 7/19, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  102. I. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 6/19, 29.18 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  103. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  104. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  105. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: 4/48, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  107. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  108. III. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 4/14, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  109. II. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 5/14, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  110. I. jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  111. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  112. Finále, Dreamer Hardy Origin: 2/16, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  113. 1.kvalifikace, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  114. 2.kvalifikace, Dreamer Hardy Origin: 4/27, 32.01 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  115. 3.kvalifikace, Dreamer Hardy Origin: 8/25, 32.03 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  116. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  117. III. Jumping A2&A3, Dreamer Hardy Origin: 3/11, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  118. II. Jumping A2&A3, Dreamer Hardy Origin: 6/11, 36.67 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  119. I. Jumping A2&A3, Dreamer Hardy Origin: 2/11, 27.48 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  120. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  121. Jumping II L, Dreamer Hardy Origin: 2/9, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  122. Jumping I L, Dreamer Hardy Origin: 6/10, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  123. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  124. 1. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 1/18, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  125. 2. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  126. 3. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 6/17, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  127. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  128. Jumping 1 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  129. Jumping 2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  130. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  131. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: 6/23, 23.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  132. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 11/22, 42.3 s, 7.3 tr. b., 4.28 m/s

  133. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  134. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  135. 1. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 11/21, 24.78 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  136. 1. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  137. 2. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 10/20, 37.53 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  138. 2. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: 6/9, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  139. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  140. I. zkouška, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  141. 1. Jumping A2/A3, Dreamer Hardy Origin: 4/9, 24.2 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  142. 2. Jumping A2/A3, Dreamer Hardy Origin: 1/9, 30.4 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  143. 2. zkouška, Dreamer Hardy Origin: 2/5, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  144. 3. jumping A2/A3, Dreamer Hardy Origin: 4/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  145. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  146. Zkouška 1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  147. Zkouška 2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  148. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  149. Jumping 1 - L, Dreamer Hardy Origin: 10/29, 32.94 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  150. Jumping 2 - L, Dreamer Hardy Origin: 11/29, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  151. Jumping 3 - L, Dreamer Hardy Origin: 9/26, 42.04 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  152. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  153. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  155. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  156. II. Zk MLA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  157. I. Zk MLA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  158. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  159. Czech Imp Jump, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/9, 20.11 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  160. Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  161. Jumping 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  162. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  163. Czech Imp Jump, Dreamer Hardy Origin: 3/30, 22.25 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  164. Czech Imp Jump, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/18, 21.86 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  165. Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  166. Jumping 1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  167. Jumping 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/19, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  168. Jumping 2, Dreamer Hardy Origin: 16/39, 33.97 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  169. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  170. Jumping I, Dreamer Hardy Origin: 13/21, 32.63 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  171. Jumping II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  172. Jumping III, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  173. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  174. Czech Imp Jump, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 6/21, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  175. Czech Imp Jump, Dreamer Hardy Origin: 9/31, 20.24 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  176. Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  177. Jumping 1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  178. Jumping 2 , A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/21, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  179. Jumping 2 , Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  180. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  181. Jumping , Dreamer Hardy Origin: 2/34, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  182. Zkouška I., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  183. Zkouška II., Dreamer Hardy Origin: 11/17, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  184. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  185. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  186. Czech Imp Jump MiniLarge, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/17, 21.02 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  187. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 8/37, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  188. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/18, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  189. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  190. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 5/18, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  191. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  192. Agility LA, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  193. Jumping LA, Dreamer Hardy Origin: 10/23, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  194. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  195. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  196. Agility L, Dreamer Hardy Origin: 3/27, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  197. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 7/27, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  198. Zkouška A2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  199. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  200. Agility Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  201. Agility Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  202. A2 Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  203. A2 Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  204. Jumping Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  205. Jumping Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  206. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  207. LA1_1, Dreamer Hardy Origin: 8/13, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  208. LA1_2, Dreamer Hardy Origin: 6/13, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  209. LA1_3, Dreamer Hardy Origin: 1/13, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  210. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  211. Agility L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  212. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 20/37, 30.02 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  213. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  214. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  215. LA1 I, Dreamer Hardy Origin: 1/8, 37.72 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  216. LA1 II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  217. LA1 III, Dreamer Hardy Origin: 2/8, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  218. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  219. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  220. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  221. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  222. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Dreamer Hardy Origin: 7/169, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  223. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Dreamer Hardy Origin: 7/61, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  224. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  225. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Dreamer Hardy Origin: 76/175, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  226. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Dreamer Hardy Origin: 77/170, 37.46 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  227. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  228. Agility LA, Dreamer Hardy Origin: 18/32, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  229. Jumping LA, Dreamer Hardy Origin: 10/32, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  230. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 2/7, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  231. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  232. Agility I., Dreamer Hardy Origin: 19/47, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.49 m/s

  233. Agility II., Dreamer Hardy Origin: 21/45, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  234. Agility III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  235. Jumping I., Dreamer Hardy Origin: 14/47, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  236. Jumping II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  237. Jumping III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  238. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  239. 1.Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 2/10, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  240. 2.Zkouška LA1 , Dreamer Hardy Origin: 2/10, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  241. 3.Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  242. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  243. Agility I, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  244. Agility II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  245. Jumping I, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  246. Jumping II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  247. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  248. I. zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 8/12, 38.76 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  249. 2. zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  250. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  251. LA1 I., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  252. LA1 II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  253. LA1 III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  254. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  255. LA1 I., Dreamer Hardy Origin: 5/17, 31.79 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  256. LA1 II., Dreamer Hardy Origin: 7/17, 40.5 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  257. LA1 III., Dreamer Hardy Origin: 4/17, 29.8 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  258. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  259. III.jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  260. II. jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  261. I. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 18/32, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  262. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  263. 1. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  264. 2. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 5/10, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  265. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  266. Horní Počernice, 1. běh, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  267. Horní Počernice, 2. běh, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  268. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  269. Jumping hra L, Dreamer Hardy Origin: 21/33, 30.1 s, 16.1 tr. b., 3.19 m/s

  270. Zkoušky LA1, Dreamer Hardy Origin: 4/7, 35.5 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  271. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  272. Zkouška III. LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/22, 37.92 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  273. Zkouška II. LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  274. Zkouška I. LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  275. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  276. 1.ZK LA1, Dreamer Hardy Origin: 7/20, 44.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  277. 2.ZK LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  278. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  279. Agility II. L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  280. Agility I. L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  281. Jumping II. L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  282. Jumping I. L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 19/94, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  283. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  284. Agility - LA, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/43, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  285. Jumping LA, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/44, 25.78 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  286. ZkA - LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/18, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  287. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  288. QA1 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 35/127, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  289. QA2 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 63/125, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  290. QA3 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  291. QJ1 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 66/126, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  292. QJ2 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 39/126, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  293. QJ3 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  294. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  295. Agility Trial, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  296. Jumping Trial, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/11, 37.6 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  297. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  298. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  299. 1. zkouška LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  300. 2. zkouška LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  301. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  302. Agility - hra Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  303. Agility SuperG - Challenge Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/14, 47.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  304. Jumping - hra Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/24, 22.87 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  305. Jumping SuperG - Challenge Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 6/14, 45.41 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  306. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  307. 1. zkouška LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/22, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  308. 2. zkouška LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  309. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  310. Agility L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 24/48, 45.83 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  311. Jumping L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 16/48, 30.82 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  312. Zkouška - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/20, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  313. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  314. Agility družstev, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  315. Agility jednotlivců, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 6/87, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  316. Jumping družstev, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 25/88, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  317. Jumping jednotlivců, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 35/87, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  318. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  319. Agility Open Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/30, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  320. Agility Open Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/31, 39.07 s, 25.0 tr. b., 5.12 m/s

  321. Jumping Open Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/30, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  322. Jumping Open Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 7/31, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  323. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/13, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  324. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/14, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  325. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  326. 1. Zka - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/19, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  327. 2. Zka - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 13/18, 27.17 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  328. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  329. Agility - Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/43, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  330. Jumping - Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 15/42, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  331. ZkA - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 5/20, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  332. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  333. QA4 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 28/99, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  334. QA5 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  335. QA6 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  336. QJ4 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  337. QJ5 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  338. QJ6 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 18/76, 41.1 s, 8.1 tr. b., 4.18 m/s

  339. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  340. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 17/108, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  341. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  342. Power & speed A2/A3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  343. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 40/121, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  344. 1Q Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 11/157, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  345. 2Q Agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 37/157, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  346. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  347. QA1 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  348. QA2 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  349. QA3 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 65/130, 42.36 s, 25.0 tr. b., 4.34 m/s

  350. QJ1 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  351. QJ2 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  352. QJ3 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  353. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  354. Agility SL L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  355. Hra L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/18, 19.53 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  356. Jumping SL L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/7, 38.99 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  357. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 5/10, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  358. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  359. AGI Kategorie A2+A3 L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  360. JUMP Kategorie A2+A3 L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/11, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  361. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  362. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  363. Agility - Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 13/35, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  364. Jumping - Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  365. ZkA - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/17, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  366. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  367. Agility 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/128, 49.44 s, 3.44 tr. b., 3.96 m/s

  368. Agility 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 9/128, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  369. Agility 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 36/128, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  370. Agility 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 44/128, 36.06 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  371. Jumping 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 24/128, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  372. Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 29/128, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  373. Jumping 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 41/128, 44.4 s, 7.4 tr. b., 4.19 m/s

  374. Jumping 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  375. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  376. Agility Trial I, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/29, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  377. Jumping Trial I, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/27, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  378. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  379. Junioři - finále L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  380. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  381. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  382. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  383. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/8, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  384. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  385. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  386. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  387. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: 12/47, 44.71 s, 5.71 tr. b., 3.96 m/s

  388. Agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 18/47, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  389. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: 10/48, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  390. Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  391. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  392. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  393. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  394. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/8, 25.38 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  395. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  396. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 7/31, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  397. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  398. II. zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/14, 48.26 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  399. II. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  400. I. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/14, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  401. I. zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/14, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  402. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  403. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 8/13, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  404. 1. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  405. 2. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  406. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  407. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 8/15, 30.43 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  408. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/29, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  409. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  410. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  411. 1. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/28, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  412. 2. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  413. 3. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  414. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  415. Agility družstva, Ideal Crazy Bohemia Alké: 10/77, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  416. Agility družstva, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  417. Agility - junioři, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  418. Agility - junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  419. Jumping družstva, Ideal Crazy Bohemia Alké: 21/77, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  420. Jumping družstva, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 47/77, 33.02 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  421. Jumping - junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 32/54, 53.21 s, 12.21 tr. b., 3.19 m/s

  422. Jumping - junioři, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 34/54, 32.49 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  423. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  424. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 8/23, 35.51 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  425. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/23, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  426. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  427. Agility - So, Denny: Diskvalifikován

  428. Jumping - So, Denny: 29/65, 53.1 s, 16.1 tr. b., 3.2 m/s

  429. ZkA - So, Denny: Diskvalifikován

  430. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  431. 1. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  432. 2. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  433. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  434. Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 16/41, 28.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  435. 1. Zka, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/20, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  436. 2. Zka, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  437. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  438. 1. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  439. 2. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/11, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  440. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  441. J Agility 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  442. J Agility 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  443. J Agility 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 13/45, 33.66 s, 6.96 tr. b., 4.49 m/s

  444. J Agility 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 16/45, 34.75 s, 8.05 tr. b., 4.35 m/s

  445. J Agility 3, Ideal Crazy Bohemia Alké: 11/45, 41.88 s, 7.73 tr. b., 4.35 m/s

  446. J Agility 3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  447. J Agility 4, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/44, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  448. J Agility 4, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  449. J Jumping 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/46, 39.41 s, 0.85 tr. b., 4.36 m/s

  450. J Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 18/46, 39.6 s, 6.04 tr. b., 4.34 m/s

  451. J Jumping 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/45, 28.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  452. J Jumping 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 16/45, 31.49 s, 1.18 tr. b., 4.6 m/s

  453. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  454. Zka 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/23, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  455. Zka 1, Denny: Diskvalifikován

  456. Zka 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/23, 36.43 s, 5.43 tr. b., 3.71 m/s

  457. Zka 2, Denny: 8/23, 40.38 s, 9.38 tr. b., 3.34 m/s

  458. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  459. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  460. 1. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/18, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  461. 2. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 7/17, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  462. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  463. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  464. 1. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  465. 2. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  466. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  467. JUNIOŘI L, Ideal Crazy Bohemia Alké: 4/14, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  468. JUNIOŘI L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  469. 1. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  470. 1. ZK LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  471. 2. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 5/24, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  472. 2. ZK LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  473. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  474. Agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  475. Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  476. ZkA, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 7/13, 22.21 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  477. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  478. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  479. 1. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/28, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  480. 2. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  481. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  482. Agility SuperG Basic Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  483. Jumping SuperG Basic Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  484. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  485. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  486. Agility - J, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  487. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  488. Jumping - J, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/51, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  489. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  490. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/36, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  491. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: 13/36, 37.71 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  492. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  493. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  494. 1. Zka, Denny: Diskvalifikován

  495. 2. Zka, Denny: 6/13, 46.17 s, 12.17 tr. b., 3.12 m/s

  496. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  497. Agility L, Denny: 9/34, 63.83 s, 21.83 tr. b., 3.02 m/s

  498. Finále - Top Cup L, Denny: 8/10, 42.54 s, 14.54 tr. b., 3.08 m/s

  499. Zkouška LA2, Denny: 3/15, 32.97 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  500. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  501. Agility III - Large - Junioři, Denny: 20/44, 59.21 s, 27.21 tr. b., 2.75 m/s

  502. Agility III - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  503. Agility II - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/44, 43.21 s, 6.21 tr. b., 3.8 m/s

  504. Agility II - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  505. Agility I - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  506. Agility I - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  507. Agility IV - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  508. Jumping II - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/43, 40.24 s, 4.24 tr. b., 3.9 m/s

  509. Jumping I - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  510. Jumping I - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  511. SEKVENCE - Large, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/40, 31.36 s, 8.36 tr. b., 3.54 m/s

  512. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  513. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/6, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  514. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/6, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  515. 3. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/5, 40.72 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  516. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  517. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/14, 36.98 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  518. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 4/14, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  519. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  520. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  521. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/12, 40.65 s, 1.65 tr. b., 3.35 m/s

  522. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  523. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 3/16, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  524. 2.ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/16, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  525. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  526. 1. zkouška LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 6/18, 29.93 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  527. 2. zkouška LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/18, 30.94 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  528. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  529. Agility jednotlivci, Denny: 7/39, 54.28 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  530. Družstva - Agility, Denny: 22/58, 46.77 s, 11.77 tr. b., 3.63 m/s

  531. Družstva - Jumping, Denny: Diskvalifikován

  532. Jumping jednotlivci, Denny: 11/40, 40.52 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  533. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  534. ZkA 1, Denny: 2/4, 45.29 s, 10.29 tr. b., 3.2 m/s

  535. ZkA 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  536. ZkA 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/6, 36.36 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  537. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  538. Jumping, Denny: 1/8, 37.61 s, 2.61 tr. b., 3.56 m/s

  539. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  540. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  541. ZkA 1, Denny: 8/11, 48.74 s, 13.74 tr. b., 3.06 m/s

  542. ZkA 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  543. ZkA 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/8, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  544. ZkA 2, Denny: Diskvalifikován

  545. ZkA 3, Denny: 1/11, 50.55 s, 2.55 tr. b., 3.3 m/s

  546. ZKA 3, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/7, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  547. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  548. Agility, Denny: 6/12, 39.66 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  549. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  550. ZkA, Denny: 1/3, 40.36 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  551. ZkA, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  552. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  553. Zkouška 1 LA2, Denny: 17/23, 43.68 s, 19.68 tr. b., 2.91 m/s

  554. Zkouška 2 LA2, Denny: Diskvalifikován

  555. Cvikov - 13. Cvikovské zkoušky, 05. 08. 2013

  556. Zkouška agility LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/11, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  557. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  558. Zkouška 1 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  559. Zkouška 2 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  560. Zkouška 3 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 6/10, 27.34 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  561. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  562. Zkouška agility LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  563. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  564. 11. Cvikovské zkoušky LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/10, 27.28 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  565. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  566. Zkouška LA1, Denny: Diskvalifikován

  567. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  568. Agility I., Denny: 10/21, 61.75 s, 18.75 tr. b., 2.83 m/s

  569. Agility II., Denny: 8/23, 55.72 s, 8.72 tr. b., 3.18 m/s

  570. Jumping I., Denny: 13/21, 51.19 s, 20.19 tr. b., 3.24 m/s

  571. Jumping II., Denny: 10/23, 47.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  572. ZK 1, Denny: Diskvalifikován

  573. ZK 2, Denny: 2/4, 41.55 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  574. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  575. Agility 1 Děti Large, Denny: Diskvalifikován

  576. Agility 2 Děti Large, Denny: 2/6, 46.61 s, 6.61 tr. b., 3.28 m/s

  577. Agility 3 Large Děti, Denny: Diskvalifikován

  578. Agility 4 Large Děti, Denny: Diskvalifikován

  579. Jumping 1 Děti Large, Denny: 6/6, 43.2 s, 14.2 tr. b., 3.47 m/s

  580. Jumping 2 Large Děti, Denny: 5/6, 46.52 s, 16.52 tr. b., 3.65 m/s

  581. Sekvence 1 Děti Large, Denny: 6/6, 59.34 s, 29.34 tr. b., 2.38 m/s

  582. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  583. Zkouška II. LA1, Denny: 12/16, 40.78 s, 25.0 tr. b., 3.29 m/s

  584. Zkouška I. LA1, Denny: 14/16, 30.93 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  585. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  586. Agility Ne, Denny: Diskvalifikován

  587. Jumping Ne, Denny: Diskvalifikován

  588. Zk Ne, Denny: Diskvalifikován