Cz En

Kristýna Faustová

  1. Číslo: 003410
  2. OSA: Agi Lounky
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 23. 07. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069111 (L), Denny

  2. 051713 (L), Ideal Crazy Bohemia Alké

  3. 052613 (L), Jazz

  4. 082815 (L), Alla Marcía z Údolí květin

  5. 025218 (L), Dreamer Hardy Origin

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  2. Agility LA, Dreamer Hardy Origin: 18/32, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  3. Jumping LA, Dreamer Hardy Origin: 10/32, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  4. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 2/7, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  5. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  6. Agility I., Dreamer Hardy Origin: 19/47, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.49 m/s

  7. Agility II., Dreamer Hardy Origin: 21/45, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  8. Agility III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  9. Jumping I., Dreamer Hardy Origin: 14/47, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  10. Jumping II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  11. Jumping III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  12. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  13. 1.Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 2/10, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  14. 2.Zkouška LA1 , Dreamer Hardy Origin: 2/10, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  15. 3.Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  16. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  17. Agility I, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  18. Agility II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  19. Jumping I, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  20. Jumping II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  21. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  22. 2. zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  23. I. zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 8/12, 38.76 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  24. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  25. LA1 I., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  26. LA1 II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  27. LA1 III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  28. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  29. LA1 I., Dreamer Hardy Origin: 5/17, 31.79 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  30. LA1 II., Dreamer Hardy Origin: 7/17, 40.5 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  31. LA1 III., Dreamer Hardy Origin: 4/17, 29.8 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  32. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  33. III.jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  34. II. jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  35. I. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 18/32, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  36. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  37. 1. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 5/10, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  39. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  40. Horní Počernice, 1. běh, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  41. Horní Počernice, 2. běh, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  42. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  43. Jumping hra L, Dreamer Hardy Origin: 21/33, 30.1 s, 16.1 tr. b., 3.19 m/s

  44. Zkoušky LA1, Dreamer Hardy Origin: 4/7, 35.5 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  45. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  46. Zkouška III. LA3, Alla Marcía z Údolí květin: 10/22, 37.92 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  47. Zkouška II. LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  48. Zkouška I. LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  49. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  50. 1.ZK LA1, Dreamer Hardy Origin: 7/20, 44.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  51. 2.ZK LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  52. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  53. Agility II. L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  54. Agility I. L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  55. Jumping II. L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  56. Jumping I. L, Alla Marcía z Údolí květin: 19/94, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  57. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  58. Agility - LA, Alla Marcía z Údolí květin: 4/43, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  59. Jumping LA, Alla Marcía z Údolí květin: 10/44, 25.78 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  60. ZkA - LA3, Alla Marcía z Údolí květin: 3/18, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  61. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  62. QA1 agility, Alla Marcía z Údolí květin: 35/127, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  63. QA2 agility, Alla Marcía z Údolí květin: 63/125, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  64. QA3 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  65. QJ1 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 66/126, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  66. QJ2 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 39/126, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  67. QJ3 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  68. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  69. Agility Trial, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  70. Jumping Trial, Alla Marcía z Údolí květin: 2/11, 37.6 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  71. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  72. 1. zkouška LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  74. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  75. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  76. Agility - hra Large, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  77. Agility SuperG - Challenge Large, Alla Marcía z Údolí květin: 1/14, 47.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  78. Jumping - hra Large, Alla Marcía z Údolí květin: 1/24, 22.87 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  79. Jumping SuperG - Challenge Large, Alla Marcía z Údolí květin: 6/14, 45.41 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  80. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  81. 1. zkouška LA3, Alla Marcía z Údolí květin: 2/22, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  82. 2. zkouška LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  83. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  84. Agility L, Alla Marcía z Údolí květin: 24/48, 45.83 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  85. Jumping L, Alla Marcía z Údolí květin: 16/48, 30.82 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  86. Zkouška - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/20, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  87. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  88. Agility družstev, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  89. Agility jednotlivců, Alla Marcía z Údolí květin: 6/87, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  90. Jumping družstev, Alla Marcía z Údolí květin: 25/88, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  91. Jumping jednotlivců, Alla Marcía z Údolí květin: 35/87, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  92. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  93. Agility Open Large, Alla Marcía z Údolí květin: 10/31, 39.07 s, 25.0 tr. b., 5.12 m/s

  94. Agility Open Large, Alla Marcía z Údolí květin: 10/30, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  95. Jumping Open Large, Alla Marcía z Údolí květin: 3/30, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  96. Jumping Open Large, Alla Marcía z Údolí květin: 7/31, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  97. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/13, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  98. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 3/14, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  99. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  100. 1. Zka - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/19, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  101. 2. Zka - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 13/18, 27.17 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  102. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  103. Agility - Large, Alla Marcía z Údolí květin: 1/43, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  104. Jumping - Large, Alla Marcía z Údolí květin: 15/42, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  105. ZkA - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 5/20, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  107. QA4 agility, Alla Marcía z Údolí květin: 28/99, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  108. QA5 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  109. QA6 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  110. QJ4 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  111. QJ5 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  112. QJ6 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 18/76, 41.1 s, 8.1 tr. b., 4.18 m/s

  113. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  114. 1Q Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 11/157, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  115. 2Q Agility, Alla Marcía z Údolí květin: 37/157, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  116. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Alla Marcía z Údolí květin: 17/108, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  117. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  118. Power & speed A2/A3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  119. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 40/121, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  120. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  121. QA1 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  122. QA2 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  123. QA3 agility, Alla Marcía z Údolí květin: 65/130, 42.36 s, 25.0 tr. b., 4.34 m/s

  124. QJ1 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  125. QJ2 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  126. QJ3 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  127. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  128. Agility SL L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  129. Hra L, Alla Marcía z Údolí květin: 4/18, 19.53 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  130. Jumping SL L, Alla Marcía z Údolí květin: 3/7, 38.99 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  131. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 5/10, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  132. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  133. AGI Kategorie A2+A3 L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  134. JUMP Kategorie A2+A3 L, Alla Marcía z Údolí květin: 4/11, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  135. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  136. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  137. Agility - Large, Alla Marcía z Údolí květin: 13/35, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  138. Jumping - Large, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  139. ZkA - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/17, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  140. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  141. Agility 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/128, 49.44 s, 3.44 tr. b., 3.96 m/s

  142. Agility 1, Alla Marcía z Údolí květin: 9/128, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  143. Agility 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 36/128, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  144. Agility 2, Alla Marcía z Údolí květin: 44/128, 36.06 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  145. Jumping 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 24/128, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  146. Jumping 1, Alla Marcía z Údolí květin: 29/128, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  147. Jumping 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 41/128, 44.4 s, 7.4 tr. b., 4.19 m/s

  148. Jumping 2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  149. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  150. Agility Trial I, Alla Marcía z Údolí květin: 3/29, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  151. Jumping Trial I, Alla Marcía z Údolí květin: 10/27, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  152. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  153. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  154. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  155. Junioři - finále L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  156. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  157. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  158. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  159. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: 1/8, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  160. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  161. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: 12/47, 44.71 s, 5.71 tr. b., 3.96 m/s

  162. Agility, Alla Marcía z Údolí květin: 18/47, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  163. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: 10/48, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  164. Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  165. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  166. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  168. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  169. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 7/31, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  170. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: 3/8, 25.38 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  171. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  172. II. zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/14, 48.26 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  173. II. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  174. I. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/14, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  175. I. zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/14, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  176. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  177. 1. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  178. 2. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  179. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: 8/13, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  181. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/29, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  182. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  183. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: 8/15, 30.43 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  184. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  185. 1. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/28, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  186. 2. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  187. 3. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  188. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  189. Agility družstva, Ideal Crazy Bohemia Alké: 10/77, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  190. Agility družstva, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  191. Agility - junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  192. Agility - junioři, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  193. Jumping družstva, Ideal Crazy Bohemia Alké: 21/77, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  194. Jumping družstva, Alla Marcía z Údolí květin: 47/77, 33.02 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  195. Jumping - junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 32/54, 53.21 s, 12.21 tr. b., 3.19 m/s

  196. Jumping - junioři, Alla Marcía z Údolí květin: 34/54, 32.49 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  197. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  198. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 8/23, 35.51 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  199. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 4/23, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  200. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  201. Agility - So, Denny: Diskvalifikován

  202. Jumping - So, Denny: 29/65, 53.1 s, 16.1 tr. b., 3.2 m/s

  203. ZkA - So, Denny: Diskvalifikován

  204. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  205. 1. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  206. 2. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  207. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  208. 1. Zka, Alla Marcía z Údolí květin: 3/20, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  209. 2. Zka, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  210. Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 16/41, 28.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  211. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  212. 1. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  213. 2. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/11, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  214. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  215. J Agility 1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  216. J Agility 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  217. J Agility 2, Alla Marcía z Údolí květin: 13/45, 33.66 s, 6.96 tr. b., 4.49 m/s

  218. J Agility 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 16/45, 34.75 s, 8.05 tr. b., 4.35 m/s

  219. J Agility 3, Ideal Crazy Bohemia Alké: 11/45, 41.88 s, 7.73 tr. b., 4.35 m/s

  220. J Agility 3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  221. J Agility 4, Alla Marcía z Údolí květin: 2/44, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  222. J Agility 4, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  223. J Jumping 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/46, 39.41 s, 0.85 tr. b., 4.36 m/s

  224. J Jumping 1, Alla Marcía z Údolí květin: 18/46, 39.6 s, 6.04 tr. b., 4.34 m/s

  225. J Jumping 2, Alla Marcía z Údolí květin: 3/45, 28.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  226. J Jumping 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 16/45, 31.49 s, 1.18 tr. b., 4.6 m/s

  227. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  228. Zka 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/23, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  229. Zka 1, Denny: Diskvalifikován

  230. Zka 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/23, 36.43 s, 5.43 tr. b., 3.71 m/s

  231. Zka 2, Denny: 8/23, 40.38 s, 9.38 tr. b., 3.34 m/s

  232. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  233. 1. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: 3/18, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  234. 2. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: 7/17, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  235. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  236. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  237. 1. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  238. 2. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  239. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  240. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  241. 1. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  242. 1. ZK LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  243. 2. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: 5/24, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  244. 2. ZK LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  245. JUNIOŘI L, Ideal Crazy Bohemia Alké: 4/14, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  246. JUNIOŘI L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  247. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  248. Agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  249. Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  250. ZkA, Alla Marcía z Údolí květin: 7/13, 22.21 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  251. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  252. 1. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: 1/28, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  253. 2. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  254. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  255. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  256. Agility SuperG Basic Large, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  257. Jumping SuperG Basic Large, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  258. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  259. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  260. Agility - J, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  261. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  262. Jumping - J, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/51, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  263. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  264. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/36, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  265. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: 13/36, 37.71 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  266. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  267. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  268. 1. Zka, Denny: Diskvalifikován

  269. 2. Zka, Denny: 6/13, 46.17 s, 12.17 tr. b., 3.12 m/s

  270. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  271. Agility L, Denny: 9/34, 63.83 s, 21.83 tr. b., 3.02 m/s

  272. Finále - Top Cup L, Denny: 8/10, 42.54 s, 14.54 tr. b., 3.08 m/s

  273. Zkouška LA2, Denny: 3/15, 32.97 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  274. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  275. Agility III - Large - Junioři, Denny: 20/44, 59.21 s, 27.21 tr. b., 2.75 m/s

  276. Agility III - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  277. Agility II - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/44, 43.21 s, 6.21 tr. b., 3.8 m/s

  278. Agility II - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  279. Agility I - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  280. Agility I - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  281. Agility IV - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  282. Jumping II - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/43, 40.24 s, 4.24 tr. b., 3.9 m/s

  283. Jumping I - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  284. Jumping I - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  285. SEKVENCE - Large, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/40, 31.36 s, 8.36 tr. b., 3.54 m/s

  286. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  287. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/6, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  288. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/6, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  289. 3. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/5, 40.72 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  290. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  291. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/14, 36.98 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  292. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 4/14, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  293. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  294. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  295. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/12, 40.65 s, 1.65 tr. b., 3.35 m/s

  296. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  297. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 3/16, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  298. 2.ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/16, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  299. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  300. 1. zkouška LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 6/18, 29.93 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  301. 2. zkouška LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/18, 30.94 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  302. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  303. Agility jednotlivci, Denny: 7/39, 54.28 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  304. Družstva - Agility, Denny: 22/58, 46.77 s, 11.77 tr. b., 3.63 m/s

  305. Družstva - Jumping, Denny: Diskvalifikován

  306. Jumping jednotlivci, Denny: 11/40, 40.52 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  307. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  308. Jumping, Denny: 1/8, 37.61 s, 2.61 tr. b., 3.56 m/s

  309. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  310. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  311. ZkA 1, Denny: 2/4, 45.29 s, 10.29 tr. b., 3.2 m/s

  312. ZkA 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  313. ZkA 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/6, 36.36 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  314. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  315. ZkA 1, Denny: 8/11, 48.74 s, 13.74 tr. b., 3.06 m/s

  316. ZkA 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  317. ZkA 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/8, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  318. ZkA 2, Denny: Diskvalifikován

  319. ZkA 3, Denny: 1/11, 50.55 s, 2.55 tr. b., 3.3 m/s

  320. ZKA 3, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/7, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  321. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  322. Agility, Denny: 6/12, 39.66 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  323. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  324. ZkA, Denny: 1/3, 40.36 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  325. ZkA, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  326. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  327. Zkouška 1 LA2, Denny: 17/23, 43.68 s, 19.68 tr. b., 2.91 m/s

  328. Zkouška 2 LA2, Denny: Diskvalifikován

  329. Cvikov - 13. Cvikovské zkoušky, 05. 08. 2013

  330. Zkouška agility LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/11, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  331. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  332. Zkouška 1 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  333. Zkouška 2 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  334. Zkouška 3 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 6/10, 27.34 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  335. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  336. Zkouška agility LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  337. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  338. 11. Cvikovské zkoušky LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/10, 27.28 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  339. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  340. Zkouška LA1, Denny: Diskvalifikován

  341. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  342. Agility I., Denny: 10/21, 61.75 s, 18.75 tr. b., 2.83 m/s

  343. Agility II., Denny: 8/23, 55.72 s, 8.72 tr. b., 3.18 m/s

  344. Jumping I., Denny: 13/21, 51.19 s, 20.19 tr. b., 3.24 m/s

  345. Jumping II., Denny: 10/23, 47.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  346. ZK 1, Denny: Diskvalifikován

  347. ZK 2, Denny: 2/4, 41.55 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  348. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  349. Agility 1 Děti Large, Denny: Diskvalifikován

  350. Agility 2 Děti Large, Denny: 2/6, 46.61 s, 6.61 tr. b., 3.28 m/s

  351. Agility 3 Large Děti, Denny: Diskvalifikován

  352. Agility 4 Large Děti, Denny: Diskvalifikován

  353. Jumping 1 Děti Large, Denny: 6/6, 43.2 s, 14.2 tr. b., 3.47 m/s

  354. Jumping 2 Large Děti, Denny: 5/6, 46.52 s, 16.52 tr. b., 3.65 m/s

  355. Sekvence 1 Děti Large, Denny: 6/6, 59.34 s, 29.34 tr. b., 2.38 m/s

  356. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  357. Zkouška II. LA1, Denny: 12/16, 40.78 s, 25.0 tr. b., 3.29 m/s

  358. Zkouška I. LA1, Denny: 14/16, 30.93 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  359. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  360. Agility Ne, Denny: Diskvalifikován

  361. Jumping Ne, Denny: Diskvalifikován

  362. Zk Ne, Denny: Diskvalifikován