002023

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Hoftych, Agi Lounky

    Arrow_down

Pes

  1. Am Doggo Unstoppable Paws, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední zkoušky na přání (2x A1, 2x A2), 04. 07. 2024

  2. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Červnové jumpingy + 3x A0, 30. 06. 2024

  5. 1. JUMPING L: Diskvalifikován

  6. 2. JUMPING L: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - Červnové dvojzkoušky + PARA, 29. 06. 2024

  8. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 01. 06. 2024

  11. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  14. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. Lysá nad Labem - Košťata na parkuru, 27. 04. 2024

  17. A Open L: Diskvalifikován

  18. J Open II. L: 6/27, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  19. J Open I. L: Diskvalifikován

  20. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  21. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  24. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2024

  27. Druhá zkouška: 3/3, 34.66 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  28. První zkouška: Diskvalifikován

  29. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  30. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška LA1: 1/9, 29.34 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  32. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  33. Czech Imp Jump Large: 19/34, 22.79 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  34. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 - Large: 14/36, 41.37 s, 10.37 tr. b., 4.35 m/s

  36. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 03. 02. 2024

  37. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  38. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  39. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  40. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. Ludvíkovice u Děčína - VÁNOČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY + Jumpingy A0 a Hendikep, 17. 12. 2023

  43. Zkouška LA1 I.: 1/4, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  44. Zkouška LA1 II.: Diskvalifikován

  45. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  46. LA1 I: Diskvalifikován

  47. LA1 II: Diskvalifikován

  48. LA1 III: Diskvalifikován

  49. LA1 IV: Diskvalifikován

  50. L Jumping A1 + A0: 2/10, 30.54 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  51. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  52. Agility 1 L: Diskvalifikován

  53. Agility 2 L: 10/32, 49.18 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  54. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 L: 16/31, 47.85 s, 13.85 tr. b., 4.16 m/s

  56. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  57. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  58. Czech Imp Jump Large: 33/52, 25.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  59. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  60. Jumping 2 - Large: 18/50, 45.34 s, 2.34 tr. b., 4.34 m/s

  61. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  62. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Plzeň - PLZEŇSKÉ DVOJZKOUŠKY + 2xJ0, 29. 10. 2023

  65. Zkouška II LA1: 2/15, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  66. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  67. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  68. 1. Zkouška LA1: 1/8, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  69. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  71. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  72. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  73. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  74. 1. zkouška A1 L: 2/5, 43.78 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  75. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  76. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  77. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  80. Jump III. LA1: Diskvalifikován

  81. Jump II. LA1: Diskvalifikován

  82. Jump I. LA1: 3/23, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  83. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  84. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  87. 1. Zkouška LA1: 3/6, 44.71 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s

  88. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  90. Mistrovství jednotlivců OPEN L: Diskvalifikován

  91. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  92. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  93. Tachyon Trophy OPEN L: 32/50, 42.27 s, 18.27 tr. b., 3.45 m/s

  94. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  95. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  96. 1. Jumping LA0: 5/8, 32.9 s, 13.9 tr. b., 3.04 m/s

  97. 2. Jumping LA0: 7/8, 26.47 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  98. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  99. 1. Jumping LA0: 6/11, 28.14 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  100. 2. Jumping LA0: Diskvalifikován