Cz En

025218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Faustová, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Dreamer Hardy Origin, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  2. Czech Imp Jump: 9/31, 20.24 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2 : Diskvalifikován

  5. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  6. Jumping : 2/34, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  7. Zkouška I.: Diskvalifikován

  8. Zkouška II.: 11/17, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  10. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  11. Jumping 1 - Large: 8/37, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  12. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  13. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  14. Agility LA: Diskvalifikován

  15. Jumping LA: 10/23, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  16. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  18. Agility L: 3/27, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  19. Jumping L: 7/27, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  20. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  21. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  22. A2 Large: Diskvalifikován

  23. A2 Large: Diskvalifikován

  24. Agility Open Large: Diskvalifikován

  25. Agility Open Large: Diskvalifikován

  26. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  27. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  28. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  29. LA1_1: 8/13, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  30. LA1_2: 6/13, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  31. LA1_3: 1/13, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  32. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  33. Agility L: Diskvalifikován

  34. Jumping L: 20/37, 30.02 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  35. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  37. LA1 I: 1/8, 37.72 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  38. LA1 II: Diskvalifikován

  39. LA1 III: 2/8, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  40. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  41. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  42. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  43. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  44. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 7/169, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  45. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 7/61, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  46. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  47. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 76/175, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  48. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 77/170, 37.46 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  49. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  50. Agility LA: 18/32, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  51. Jumping LA: 10/32, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  52. Zkouška LA1: 2/7, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  53. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  54. Agility I.: 19/47, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.49 m/s

  55. Agility II.: 21/45, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  56. Agility III.: Diskvalifikován

  57. Jumping I.: 14/47, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  58. Jumping II.: Diskvalifikován

  59. Jumping III.: Diskvalifikován

  60. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  61. 1.Zkouška LA1: 2/10, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  62. 2.Zkouška LA1 : 2/10, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  63. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  65. Agility I: Diskvalifikován

  66. Agility II: Diskvalifikován

  67. Jumping I: Diskvalifikován

  68. Jumping II: Diskvalifikován

  69. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  70. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  71. I. zkouška LA1: 8/12, 38.76 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  72. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  73. LA1 I.: Diskvalifikován

  74. LA1 II.: Diskvalifikován

  75. LA1 III.: Diskvalifikován

  76. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  77. LA1 I.: 5/17, 31.79 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  78. LA1 II.: 7/17, 40.5 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  79. LA1 III.: 4/17, 29.8 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  80. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  81. III.jumping L: Diskvalifikován

  82. II. jumping L: Diskvalifikován

  83. I. jumping L: 18/32, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  85. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA1: 5/10, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  87. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  88. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  89. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  90. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  91. Jumping hra L: 21/33, 30.1 s, 16.1 tr. b., 3.19 m/s

  92. Zkoušky LA1: 4/7, 35.5 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  94. 1.ZK LA1: 7/20, 44.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  95. 2.ZK LA1: Diskvalifikován