025218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Hoftych, Agi Lounky

    Arrow_down

Pes

  1. Dreamer Hardy Origin, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  2. Agility 1 L: Diskvalifikován

  3. Agility 2 L: Diskvalifikován

  4. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  5. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  6. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  7. 1. zkouška A3 L: 1/24, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  8. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  9. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  10. QA1 Agility: 44/117, 47.66 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  11. QA2 Agility: Diskvalifikován

  12. QA3 Agility: Diskvalifikován

  13. QJ1 Jumping: 28/117, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  14. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  15. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  16. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  17. LA3 I: Diskvalifikován

  18. LA3 II: Diskvalifikován

  19. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  20. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  23. Agility 1 L: Diskvalifikován

  24. Agility 2 L: Diskvalifikován

  25. Finále L: Diskvalifikován

  26. Jumping 1 L: 5/31, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  27. Jumping 2 L: 7/28, 28.12 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  28. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  29. LA3 I: Diskvalifikován

  30. LA3 II: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  32. Agility III 600: Diskvalifikován

  33. Agility II 600: Diskvalifikován

  34. Agility I 600: Diskvalifikován

  35. Jumping III 600: Diskvalifikován

  36. Jumping II 600: Diskvalifikován

  37. Jumping I 600: 26/54, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  38. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  39. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  40. Jumping 1 - Large: 4/36, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  41. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  42. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  43. Agility II / L: Diskvalifikován

  44. Agility I / L: Diskvalifikován

  45. Jumping II / L: 5/28, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  46. Jumping I / L: 13/31, 36.63 s, 10.0 tr. b., 5.95 m/s

  47. Studenec u Trutnova - Podzimní závody + MČR plemen, 01. 10. 2022

  48. Agility Open: 7/11, 41.57 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  49. Jumping Light: 2/11, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  50. Jumping Open: 4/11, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  51. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  52. Agility: 66/100, 48.11 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  53. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  54. Jumping: 31/101, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  55. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  56. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  57. ZKOUŠKA I.: 6/17, 41.65 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  58. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  59. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  60. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška LA2: 2/9, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  62. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  63. II. zkouška A2 L: 2/6, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  64. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  65. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  66. 1. zkouška A2 L: 2/9, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  67. 2. zkouškA A2 L: Diskvalifikován

  68. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  69. Agility 1 L: 8/84, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  70. Agility 2 L: 20/84, 43.03 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  71. Jumping 1 L: 27/87, 38.15 s, 10.0 tr. b., 5.77 m/s

  72. Jumping 2 L: 3/79, 33.84 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  73. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  74. Agility 1 L: 47/92, 49.16 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  75. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  76. Jumping 2 L: 34/90, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  77. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  78. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 36/65, 59.74 s, 21.74 tr. b., 3.68 m/s

  79. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  80. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  81. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 23/75, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  82. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 25/101, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  83. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 27/76, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  84. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 30/106, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  85. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  86. QA1 Agility: 52/108, 56.12 s, 16.53 tr. b., 3.92 m/s

  87. QA2 Agility: Diskvalifikován

  88. QA3 Agility: 13/66, 43.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  89. QJ1 Jumping: 16/109, 39.05 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  90. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  91. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  92. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  93. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  96. Jumping III. L: Diskvalifikován

  97. Jumping II. L: Diskvalifikován

  98. Jumping I. L: Diskvalifikován

  99. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  100. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  101. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  102. 3. Jumping L: 1/3, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  103. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  104. III. jumping: 2/26, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  105. II. jumping: Diskvalifikován

  106. I. jumping: 3/26, 23.78 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  107. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  108. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  109. Jumping 1 - Large: 3/27, 40.49 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  110. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  111. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  112. Czech Imp Jump Large: 2/33, 24.65 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  113. Jumping 1 - Large: 12/34, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  114. Jumping 2 - Large: 2/33, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  115. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  116. Czech Imp Jump Large: 19/36, 22.74 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  117. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  118. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  119. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  120. Jumping L: Diskvalifikován

  121. Zkouška II. LA2: 2/10, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  122. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  123. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  124. III. jumpng L: 7/19, 25.33 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  125. II. jumping L: 7/19, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  126. I. jumping L: 6/19, 29.18 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  127. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  128. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  129. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  130. Jumping 2 - Large: 4/48, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  131. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  132. III. jumping L: 4/14, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  133. II. jumping L: 5/14, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  134. I. jumping L: Diskvalifikován

  135. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  136. Finále: 2/16, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  137. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  138. 2.kvalifikace: 4/27, 32.01 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  139. 3.kvalifikace: 8/25, 32.03 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  140. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  141. III. Jumping A2&A3: 3/11, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  142. II. Jumping A2&A3: 6/11, 36.67 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  143. I. Jumping A2&A3: 2/11, 27.48 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  144. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  145. Jumping II L: 2/9, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  146. Jumping I L: 6/10, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  147. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  148. 1. Jumping L: 1/18, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  149. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  150. 3. Jumping L: 6/17, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  151. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  152. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  154. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  155. Czech Imp Jump Large: 6/23, 23.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  156. Jumping 1 - Large: 11/22, 42.3 s, 7.3 tr. b., 4.28 m/s

  157. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  158. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  159. 1. Jumping L: 11/21, 24.78 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  160. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. 2. Jumping L: 10/20, 37.53 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  162. 2. Zkouška LA2: 6/9, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  163. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  164. I. zkouška: Diskvalifikován

  165. 1. Jumping A2/A3: 4/9, 24.2 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  166. 2. Jumping A2/A3: 1/9, 30.4 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  167. 2. zkouška: 2/5, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  168. 3. jumping A2/A3: 4/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  169. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  170. Zkouška 1: Diskvalifikován

  171. Zkouška 2: Diskvalifikován

  172. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  173. Jumping 1 - L: 10/29, 32.94 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  174. Jumping 2 - L: 11/29, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  175. Jumping 3 - L: 9/26, 42.04 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  176. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  177. Czech Imp Jump: 3/30, 22.25 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  178. Jumping 1: Diskvalifikován

  179. Jumping 2: 16/39, 33.97 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  180. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  181. Jumping I: 13/21, 32.63 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  182. Jumping II: Diskvalifikován

  183. Jumping III: Diskvalifikován

  184. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  185. Czech Imp Jump: 9/31, 20.24 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  186. Jumping 1: Diskvalifikován

  187. Jumping 2 : Diskvalifikován

  188. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  189. Jumping : 2/34, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  190. Zkouška I.: Diskvalifikován

  191. Zkouška II.: 11/17, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  192. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  193. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  194. Jumping 1 - Large: 8/37, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  195. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  196. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  197. Agility LA: Diskvalifikován

  198. Jumping LA: 10/23, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  199. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  201. Agility L: 3/27, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  202. Jumping L: 7/27, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  203. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  204. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  205. Agility Open Large: Diskvalifikován

  206. Agility Open Large: Diskvalifikován

  207. A2 Large: Diskvalifikován

  208. A2 Large: Diskvalifikován

  209. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  210. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  211. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  212. LA1_1: 8/13, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  213. LA1_2: 6/13, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  214. LA1_3: 1/13, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  215. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  216. Agility L: Diskvalifikován

  217. Jumping L: 20/37, 30.02 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  218. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  219. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  220. LA1 I: 1/8, 37.72 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  221. LA1 II: Diskvalifikován

  222. LA1 III: 2/8, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  223. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  224. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  225. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  226. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  227. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 7/169, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  228. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 7/61, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  229. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  230. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 76/175, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  231. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 77/170, 37.46 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  232. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  233. Agility LA: 18/32, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  234. Jumping LA: 10/32, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  235. Zkouška LA1: 2/7, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  236. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  237. Agility I.: 19/47, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.49 m/s

  238. Agility II.: 21/45, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  239. Agility III.: Diskvalifikován

  240. Jumping I.: 14/47, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  241. Jumping II.: Diskvalifikován

  242. Jumping III.: Diskvalifikován

  243. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  244. 1.Zkouška LA1: 2/10, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  245. 2.Zkouška LA1 : 2/10, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  246. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  247. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  248. Agility I: Diskvalifikován

  249. Agility II: Diskvalifikován

  250. Jumping I: Diskvalifikován

  251. Jumping II: Diskvalifikován

  252. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  253. I. zkouška LA1: 8/12, 38.76 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  254. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  255. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  256. LA1 I.: Diskvalifikován

  257. LA1 II.: Diskvalifikován

  258. LA1 III.: Diskvalifikován

  259. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  260. LA1 I.: 5/17, 31.79 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  261. LA1 II.: 7/17, 40.5 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  262. LA1 III.: 4/17, 29.8 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  263. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  264. III.jumping L: Diskvalifikován

  265. II. jumping L: Diskvalifikován

  266. I. jumping L: 18/32, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  267. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  268. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  269. 2. Zkouška LA1: 5/10, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  270. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  271. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  272. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  273. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  274. Jumping hra L: 21/33, 30.1 s, 16.1 tr. b., 3.19 m/s

  275. Zkoušky LA1: 4/7, 35.5 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  276. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  277. 1.ZK LA1: 7/20, 44.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  278. 2.ZK LA1: Diskvalifikován