Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L

  1. Datum: 11. 06. 2023
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023
  3. Rozhodčí: Brandl, Angelika (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 4.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Zdenek Smrček Alias Taima Malitumi 0 0 0.0 0.0 35.59 6.18 V
2 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 37.74 5.83 V
3 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel 0 0 0.0 0.0 38.6 5.7 V
4 006617 Kristýna Schreierová A3Ch Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 39.23 5.61 V
5 000318 Klára Hančová A3Ch Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 39.87 5.52 V
6 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 39.9 5.51 V
7 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 41.13 5.35 V
8 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 0 0.0 0.0 41.15 5.35 V
9 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 0 0.0 0.0 41.33 5.32 V
10 012921 Irena Kochová A3Ch Mystical Vip 0 0 0.0 0.0 45.29 4.86 V
11 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 0 0 0.0 0.0 45.56 4.83 V
12 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 45.94 4.79 V
13 029722 Veronika Javorová Do My Best Neverending Force 1 0 0.0 5.0 36.12 6.09 V
14 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 38.45 5.72 V
15 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo 1 0 0.0 5.0 42.18 5.22 V
16 000819 Lucie Krejčí A3Ch Freestyle Torii Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 42.61 5.16 V
17 025218 Kristýna Hoftych Dreamer Hardy Origin 1 0 0.0 5.0 43.37 5.07 V
18 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 0 1 0.0 5.0 44.18 4.98 V
19 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 1 0 0.0 5.0 45.41 4.84 V
20 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 0 1 0.0 5.0 46.73 4.71 V
21 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil 2 0 0.0 10.0 39.94 5.51 VD
22 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 0 2 0.0 10.0 46.11 4.77 VD
23 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 1 1 0.0 10.0 48.03 4.58 VD
24 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin 2 0 0.11 10.11 49.11 4.48 VD
25 066419 Iveta Dobiášová A3Ch Drift Gulden Land 1 1 0.45 10.45 49.45 4.45 VD
26 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 3 0 0.0 15.0 38.25 5.75 VD
27 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 3 0 0.0 15.0 38.77 5.67 VD
28 000122 Zuzana Tylšová Am Drriwy Hložinka 2 1 0.0 15.0 41.54 5.3 VD
29 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor 2 1 0.0 15.0 46.9 4.69 VD
30 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 1 2 1.05 16.05 50.05 4.4 D
31 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 2 2 9.3 29.3 58.3 3.77 BO
32 Luděk Václavek April Amazing Czech 4 2 0.22 30.22 49.22 4.47 BO
DIS 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Řezníčková Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martina Vyskoč Sajková Ifrit Ebony nose DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014521 Adéla Kobzová A3Ch Go for Brain Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Sequensová Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Matušíková All Stars for Luisa Devilkin Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069022 Kateřina Navrátilová Be My Rio Gold'N Rebeits DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060720 Kateřina Burdová A3Ch Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000621 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO