000122

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Tylšová

    Arrow_down

Pes

  1. Am Drriwy Hložinka, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 093, 06. 07. 2024

  2. 1.zkouška: 2/3, 42.23 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  3. 2.zkouška: 2/3, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  4. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  5. QA4 Agility: 79/140, 30.68 s, 15.0 tr. b., 5.7 m/s

  6. QA5 Agility: 39/140, 40.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  7. QA6 Agility: 63/137, 37.62 s, 15.0 tr. b., 5.85 m/s

  8. QJ4 Jumping: 30/140, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  9. QJ5 Jumping: 35/137, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  10. QJ6 Jumping: 57/132, 33.67 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  11. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  12. QA1 Agility: 47/164, 48.64 s, 15.64 tr. b., 4.52 m/s

  13. QA2 Agility: Diskvalifikován

  14. QA3 Agility: 20/127, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  15. QJ1 Jumping: 63/163, 37.1 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  16. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ3 Jumping: 90/161, 45.83 s, 13.83 tr. b., 4.21 m/s

  18. Studenec u Trutnova - OPSION 091, 02. 03. 2024

  19. 1.zkouška: 1/8, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  20. 2.zkouška: 2/8, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  21. 3.zkouška: 5/8, 37.47 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  22. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  23. 1.zkouška: 3/7, 38.13 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  24. 2.zkouška: Diskvalifikován

  25. 3.zkouška: 1/7, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  26. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  27. 1.zkouška: 2/5, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  28. 2.zkouška: 1/5, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  29. 3.zkouška: 3/5, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  30. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  31. 1. zkouška A3 L: 1/9, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  32. 2. zkouška A3 L: 2/8, 45.87 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  33. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  34. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  35. Neděle - FINÁLE: 2/8, 43.82 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  36. Neděle - jumping: 3/12, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  37. Neděle - zkouška: Diskvalifikován

  38. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  39. Agility družstev L: 34/108, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  41. Jumping družstev L: 10/108, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  42. Jumping jednotlivci L: 50/103, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  43. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  44. 1. zkouška A3 L: 3/6, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  45. 2. zkouška A3 L: 1/6, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  46. Studenec u Trutnova - Halové odpolední dvojzkoušky (+PARA), 21. 07. 2023

  47. II. Zkouška LA3: 2/3, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  48. I. Zkouška LA3: 1/3, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  49. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  50. 1.zkouška: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška: Diskvalifikován

  52. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  53. II. zkouška LA3: 1/6, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  54. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  56. Agility 1 L: 21/117, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  57. Agility 2 L: 22/109, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  58. Jumping 1 L: 18/114, 34.86 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  59. Jumping 2 L: 18/108, 28.03 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  60. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  61. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L: 28/56, 41.54 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  62. Mistrovství jednotlivců MASTERS L: 43/60, 41.15 s, 16.15 tr. b., 4.33 m/s

  63. Power & Speed MASTERS L: Diskvalifikován

  64. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  65. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: 41/106, 40.21 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  66. Tachyon Trophy MASTERS L: Diskvalifikován

  67. Závod družstev OPEN + MASTERS L: 15/109, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  68. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  69. Agility 1 L: Diskvalifikován

  70. Agility 2 L: 6/99, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  71. Jumping 1 L: 34/109, 37.68 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  72. Jumping 2 L: 28/106, 39.55 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  73. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  74. QA1 Agility: 32/117, 42.4 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  75. QA2 Agility: Diskvalifikován

  76. QA3 Agility: 60/114, 40.71 s, 20.0 tr. b., 5.35 m/s

  77. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  78. QJ2 Jumping: 69/112, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  79. QJ3 Jumping: 46/108, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  80. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  81. Tuneliáda A2 + A3: 1/10, 25.07 s, 0.0 tr. b., 7.38 m/s

  82. 1. Zkouška: 1/5, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  83. 2. Zkouška: 1/5, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  84. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  85. III. Jumping: 3/14, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  86. II. Jumping: Diskvalifikován

  87. I. Jumping: 4/15, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  88. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  89. 1.zkouška: 2/8, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  90. 2.zkouška: 1/8, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  91. 3.zkouška: 1/8, 36.24 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  92. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  93. 1. zkouška A2 L: 1/11, 37.02 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  94. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  95. 3. zkouška A2 L: 7/11, 32.72 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  96. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  97. 1.zkouška: Diskvalifikován

  98. 2.zkouška: 1/9, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  99. 3.zkouška: 1/9, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  100. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  101. Agility III 600: 15/53, 57.87 s, 6.87 tr. b., 3.8 m/s

  102. Agility II 600: Diskvalifikován

  103. Agility I 600: 36/54, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  104. Jumping III 600: 17/53, 41.58 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  105. Jumping II 600: Diskvalifikován

  106. Jumping I 600: 31/54, 41.56 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  107. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  108. 1. zkouška A2 L: 1/5, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  109. 2. zkouška A2 L: 2/5, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  110. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  111. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  112. 2. zkouškaA1 L: 1/11, 30.58 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  113. 3. zkouška A1 L: 2/11, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  114. 4. zkouška LA1: 1/11, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  115. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  116. II. Zk LA1: 1/9, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  117. I. Zk LA1: 2/9, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  118. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  119. III. zkouška: 1/7, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  120. II. zkouška: 1/8, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  121. I. zkouška: Diskvalifikován

  122. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  123. Agility 1: Diskvalifikován

  124. Finálový běh: Diskvalifikován

  125. Jumping 1: 1/8, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  126. Jumping 2: 2/9, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  127. Zkouška 1: 1/2, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  128. Zkouška 2: 2/3, 37.37 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  129. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  130. Agility: 9/26, 37.1 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  131. Jumping: Diskvalifikován

  132. Zkoušky: Diskvalifikován

  133. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  134. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška LA1: 4/10, 38.12 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s