Zuzana Tylšová

  1. Číslo: 006195
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 077717 (I), Eli

    Arrow_down
  2. 006421 (I), A3Ch Jumpy

    Arrow_down
  3. 000122 (L), Am Drriwy Hložinka

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  2. 1.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 3/7, 38.13 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  3. 2.zkouška, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  4. 3.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/7, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  6. 1.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 2/5, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  7. 2.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/5, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  8. 3.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 3/5, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  9. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  10. 1. zkouška A3 L, Am Drriwy Hložinka: 1/9, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  11. 2. zkouška A3 L, Am Drriwy Hložinka: 2/8, 45.87 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  12. 3. zkouška A3 L, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  13. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (halové trojzkoušky), 19. 10. 2023

  14. 1. zkouška MLA2, A3Ch Jumpy: 7/9, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  15. 2. zkouška MLA2, A3Ch Jumpy: 3/9, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  16. 3. zkouška MLA2, A3Ch Jumpy: 2/9, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  17. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  18. Neděle - FINÁLE, Am Drriwy Hložinka: 2/8, 43.82 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  19. Neděle - jumping, Am Drriwy Hložinka: 3/12, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  20. Neděle - zkouška, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  21. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  22. Agility družstev L, Am Drriwy Hložinka: 34/108, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  23. Agility jednotlivci L, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  24. Jumping družstev L, Am Drriwy Hložinka: 10/108, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  25. Jumping jednotlivci L, Am Drriwy Hložinka: 50/103, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  26. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  27. 1. zkouška A3 L, Am Drriwy Hložinka: 3/6, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  28. 2. zkouška A3 L, Am Drriwy Hložinka: 1/6, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  29. Studenec u Trutnova - Halové odpolední dvojzkoušky (+PARA), 21. 07. 2023

  30. II. Zkouška LA3, Am Drriwy Hložinka: 2/3, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  31. I. Zkouška LA3, Am Drriwy Hložinka: 1/3, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  32. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  33. 1.zkouška, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  34. 2.zkouška, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  36. II. zkouška LA3, Am Drriwy Hložinka: 1/6, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  37. I. zkouška LA3, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  38. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  39. Agility 1 L, Am Drriwy Hložinka: 21/117, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  40. Agility 2 L, Am Drriwy Hložinka: 22/109, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  41. Jumping 1 L, Am Drriwy Hložinka: 18/114, 34.86 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  42. Jumping 2 L, Am Drriwy Hložinka: 18/108, 28.03 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  43. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  44. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L, Am Drriwy Hložinka: 28/56, 41.54 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  45. Mistrovství jednotlivců MASTERS L, Am Drriwy Hložinka: 43/60, 41.15 s, 16.15 tr. b., 4.33 m/s

  46. Power & Speed MASTERS L, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  47. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  48. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L, Am Drriwy Hložinka: 41/106, 40.21 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  49. Tachyon Trophy MASTERS L, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  50. Závod družstev OPEN + MASTERS L, Am Drriwy Hložinka: 15/109, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  51. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  52. Agility 1 L, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  53. Agility 2 L, Am Drriwy Hložinka: 6/99, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  54. Jumping 1 L, Am Drriwy Hložinka: 34/109, 37.68 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  55. Jumping 2 L, Am Drriwy Hložinka: 28/106, 39.55 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  56. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  57. QA1 Agility, Am Drriwy Hložinka: 32/117, 42.4 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  58. QA2 Agility, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  59. QA3 Agility, Am Drriwy Hložinka: 60/114, 40.71 s, 20.0 tr. b., 5.35 m/s

  60. QJ1 Jumping, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  61. QJ2 Jumping, Am Drriwy Hložinka: 69/112, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  62. QJ3 Jumping, Am Drriwy Hložinka: 46/108, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  63. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  64. Tuneliáda A2 + A3, Am Drriwy Hložinka: 1/10, 25.07 s, 0.0 tr. b., 7.38 m/s

  65. 1. Zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/5, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  66. 2. Zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/5, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  67. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  68. III. Jumping, Am Drriwy Hložinka: 3/14, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  69. II. Jumping, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  70. I. Jumping, Am Drriwy Hložinka: 4/15, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  71. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  72. 1.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 2/8, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  73. 2.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/8, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  74. 3.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/8, 36.24 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  75. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  76. 1. zkouška A2 L, Am Drriwy Hložinka: 1/11, 37.02 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  77. 2. zkouška A2 L, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  78. 3. zkouška A2 L, Am Drriwy Hložinka: 7/11, 32.72 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  79. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  80. 1.zkouška, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  81. 2.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/9, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  82. 3.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/9, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  83. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  84. Agility III 600, Am Drriwy Hložinka: 15/53, 57.87 s, 6.87 tr. b., 3.8 m/s

  85. Agility II 600, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  86. Agility I 600, Am Drriwy Hložinka: 36/54, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  87. Jumping III 600, Am Drriwy Hložinka: 17/53, 41.58 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  88. Jumping II 600, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  89. Jumping I 600, Am Drriwy Hložinka: 31/54, 41.56 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  90. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  91. 1. zkouška A2 L, Am Drriwy Hložinka: 1/5, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  92. 1. zkouška A2 ML, A3Ch Jumpy: 2/5, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  93. 2. zkouška A2 L, Am Drriwy Hložinka: 2/5, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  94. 2. zkouška A2 ML, A3Ch Jumpy: Diskvalifikován

  95. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  96. 1. zkouška A1 L, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  97. 2. zkouškaA1 L, Am Drriwy Hložinka: 1/11, 30.58 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  98. 3. zkouška A1 L, Am Drriwy Hložinka: 2/11, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  99. 4. zkouška LA1, Am Drriwy Hložinka: 1/11, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  100. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  101. II. Zk LA1, Am Drriwy Hložinka: 1/9, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  102. I. Zk LA1, Am Drriwy Hložinka: 2/9, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  103. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  104. III. zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/7, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  105. II. zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/8, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  106. I. zkouška, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  107. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  108. Agility 1, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  109. Finálový běh, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  110. Jumping 1, Am Drriwy Hložinka: 1/8, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  111. Jumping 2, Am Drriwy Hložinka: 2/9, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  112. Zkouška 1, Am Drriwy Hložinka: 1/2, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  113. Zkouška 2, Am Drriwy Hložinka: 2/3, 37.37 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  114. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  115. Agility, Am Drriwy Hložinka: 9/26, 37.1 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  116. Jumping, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  117. Zkoušky, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  118. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  119. 1. Zkouška LA1, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  120. 2. Zkouška LA1, Am Drriwy Hložinka: 4/10, 38.12 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  121. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  122. 1. zkouška, A3Ch Jumpy: 1/2, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  123. 2. zkouška, A3Ch Jumpy: 1/2, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  124. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  125. 1.zkouška, A3Ch Jumpy: Diskvalifikován

  126. 2.zkouška, A3Ch Jumpy: Diskvalifikován

  127. 3.zkouška, A3Ch Jumpy: Diskvalifikován

  128. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  129. Jumping I, Eli: 3/12, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  130. Jumping II, Eli: Diskvalifikován

  131. Jumping light, Eli: 5/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  132. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  133. II. zkouška, Eli: Diskvalifikován

  134. I. zkouška, Eli: Diskvalifikován

  135. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  136. Agility Individual, Eli: Diskvalifikován

  137. Agility Squads as Individual, Eli: 17/34, 47.47 s, 8.47 tr. b., 4.17 m/s

  138. Jumping Individual, Eli: 7/34, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  139. Jumping Squads as Individual, Eli: 19/34, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  140. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  141. Agility 1, Eli: 6/11, 45.58 s, 11.58 tr. b., 3.55 m/s

  142. Finále, Eli: Diskvalifikován

  143. Jumping 1, Eli: 7/11, 38.52 s, 12.52 tr. b., 4.15 m/s

  144. Jumping 2, Eli: 4/10, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  145. Zkouška 1, Eli: Diskvalifikován

  146. Zkouška 2, Eli: 1/4, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  147. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  148. Agility J Individual, Eli: Diskvalifikován

  149. Agility Squads, Eli: 3/22, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  150. Jumping J Individual, Eli: 4/14, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  151. Jumping Squads, Eli: 10/22, 47.84 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  152. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  153. dr.A2, Eli: 2/9, 43.72 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  154. pr.A2, Eli: 5/10, 41.77 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  155. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  156. 1.zkouška, Eli: 1/5, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  157. 2.zkouška, Eli: 5/5, 46.48 s, 7.48 tr. b., 3.23 m/s

  158. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  159. I. agility ML, Eli: Diskvalifikován

  160. II. agility ML, Eli: 7/37, 52.16 s, 2.16 tr. b., 4.03 m/s

  161. II. jumping ML, Eli: 8/38, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  162. I. jumping ML, Eli: 15/37, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  163. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  164. II. zkouška MLA2, Eli: Diskvalifikován

  165. I. zkouška MLA2, Eli: Diskvalifikován

  166. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  167. 7.studenecká, Eli: 2/7, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  168. 8.studenecká, Eli: 2/8, 46.74 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  169. 9.studenecká, Eli: 1/8, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  170. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  171. 4.studenecká, Eli: Diskvalifikován

  172. 5.studenecká, Eli: Diskvalifikován

  173. 6.studenecká, Eli: Diskvalifikován

  174. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  175. II. zkouška, Eli: Diskvalifikován

  176. I. zkouška, Eli: 1/7, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  177. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  178. 1.kvalifikace, Eli: 12/38, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  179. 2.kvalifikace, Eli: 12/30, 45.87 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  180. 3.kvalifikace, Eli: 8/21, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  181. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  182. Agility 1, Eli: Diskvalifikován

  183. Finále, Eli: 4/11, 49.26 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  184. Jumping 1, Eli: Diskvalifikován

  185. Jumping 2, Eli: 8/17, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  186. Zkouška 1, Eli: 1/7, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  187. Zkouška 2, Eli: Diskvalifikován

  188. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  189. Agility J, Eli: 25/49, 54.99 s, 10.99 tr. b., 3.66 m/s

  190. Agility Squads as Individual, Eli: 37/63, 48.27 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  191. Jumping J, Eli: 14/49, 43.8 s, 2.8 tr. b., 3.86 m/s

  192. Jumping Squads as Individual, Eli: 18/63, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  193. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  194. II. zkouška, Eli: Diskvalifikován

  195. I. zkouška, Eli: 2/4, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  196. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  197. 1. běh LA2, Eli: Diskvalifikován

  198. 2. běh LA2, Eli: 10/14, 54.34 s, 14.34 tr. b., 2.96 m/s

  199. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  200. II. zkouška LA2, Eli: 10/16, 53.76 s, 23.76 tr. b., 3.18 m/s

  201. I. zkouška LA2, Eli: Diskvalifikován

  202. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  203. AGILITY L, Eli: 18/41, 63.61 s, 19.61 tr. b., 3.33 m/s

  204. JUMPING L, Eli: 21/41, 46.16 s, 7.16 tr. b., 4.01 m/s

  205. ZKOUŠKA LA2, Eli: 6/14, 49.28 s, 10.28 tr. b., 3.39 m/s

  206. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  207. Hra - tuneliáda A1 L, Eli: 13/14, 26.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  208. 1. zkouška A1 LA1, Eli: Diskvalifikován

  209. 2. zkouška A1 LA1, Eli: 2/14, 51.33 s, 1.33 tr. b., 3.37 m/s

  210. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  211. 1. Zkouška LA1, Eli: 5/12, 38.86 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  212. 2. Zkouška LA1, Eli: Diskvalifikován

  213. 3. Zkouška LA1, Eli: Diskvalifikován

  214. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  215. Jumping III L, Eli: 6/25, 24.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  216. Jumping II L, Eli: Diskvalifikován

  217. Jumping I L, Eli: 4/27, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  218. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  219. 1. Zka - LA1, Eli: 11/22, 43.96 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  220. 2. Zka - LA1, Eli: 8/22, 38.08 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  221. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  222. Czech Imp Jump , Eli: 14/35, 22.64 s, 0.64 tr. b., 4.59 m/s

  223. Jumping 1, Eli: Diskvalifikován

  224. Jumping 2, Eli: 16/35, 35.53 s, 2.53 tr. b., 4.02 m/s

  225. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  226. AGILITY DRUZSTVA, Eli: Diskvalifikován

  227. D Agility, Eli: 20/26, 69.32 s, 39.32 tr. b., 2.61 m/s

  228. D Hra, Eli: Diskvalifikován

  229. D Jumping, Eli: 18/26, 58.33 s, 26.33 tr. b., 2.9 m/s

  230. JUMPING DRUZSTVA, Eli: 53/79, 55.38 s, 18.38 tr. b., 3.07 m/s

  231. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  232. 1. zkouška LA1, Eli: 11/19, 51.46 s, 21.46 tr. b., 2.6 m/s

  233. 2. zkouška LA1, Eli: 5/19, 43.05 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  234. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  235. Hra - tuneliáda pro A1 L, Eli: 5/10, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  236. 1. Zkouška A1 LA1, Eli: 5/10, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  237. 2. Zkouška A1 LA1, Eli: 1/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  238. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  239. II. zkouška LA1, Eli: Diskvalifikován

  240. I. zkouška LA1, Eli: Diskvalifikován