Zuzana Tylšová

  1. Číslo: 006195
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2023
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 077717 (ML), Eli

    Arrow_down
  2. 006421 (ML), Jumpy

    Arrow_down
  3. 000122 (L), Am Drriwy Hložinka

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  2. 1.zkouška, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/9, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. 3.zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/9, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  5. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  6. Agility III 600, Am Drriwy Hložinka: 15/53, 57.87 s, 6.87 tr. b., 3.8 m/s

  7. Agility II 600, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  8. Agility I 600, Am Drriwy Hložinka: 36/54, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  9. Jumping III 600, Am Drriwy Hložinka: 17/53, 41.58 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  10. Jumping II 600, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  11. Jumping I 600, Am Drriwy Hložinka: 31/54, 41.56 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  12. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  13. 1. zkouška A2 L, Am Drriwy Hložinka: 1/5, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  14. 1. zkouška A2 ML, Jumpy: 2/5, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  15. 2. zkouška A2 L, Am Drriwy Hložinka: 2/5, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  16. 2. zkouška A2 ML, Jumpy: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  18. 1. zkouška A1 L, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  19. 2. zkouškaA1 L, Am Drriwy Hložinka: 1/11, 30.58 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  20. 3. zkouška A1 L, Am Drriwy Hložinka: 2/11, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  21. 4. zkouška LA1, Am Drriwy Hložinka: 1/11, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  22. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  23. II. Zk LA1, Am Drriwy Hložinka: 1/9, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  24. I. Zk LA1, Am Drriwy Hložinka: 2/9, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  26. III. zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/7, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  27. II. zkouška, Am Drriwy Hložinka: 1/8, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  28. I. zkouška, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  29. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  30. Agility 1, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  31. Finálový běh, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  32. Jumping 1, Am Drriwy Hložinka: 1/8, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  33. Jumping 2, Am Drriwy Hložinka: 2/9, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  34. Zkouška 1, Am Drriwy Hložinka: 1/2, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  35. Zkouška 2, Am Drriwy Hložinka: 2/3, 37.37 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  36. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  37. Agility, Am Drriwy Hložinka: 9/26, 37.1 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  38. Jumping, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  39. Zkoušky, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  40. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  41. 1. Zkouška LA1, Am Drriwy Hložinka: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA1, Am Drriwy Hložinka: 4/10, 38.12 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  43. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  44. 1. zkouška, Jumpy: 1/2, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  45. 2. zkouška, Jumpy: 1/2, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  46. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  47. 1.zkouška, Jumpy: Diskvalifikován

  48. 2.zkouška, Jumpy: Diskvalifikován

  49. 3.zkouška, Jumpy: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  51. Jumping I, Eli: 3/12, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  52. Jumping II, Eli: Diskvalifikován

  53. Jumping light, Eli: 5/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  54. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  55. II. zkouška, Eli: Diskvalifikován

  56. I. zkouška, Eli: Diskvalifikován

  57. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  58. Agility Individual, Eli: Diskvalifikován

  59. Agility Squads as Individual, Eli: 17/34, 47.47 s, 8.47 tr. b., 4.17 m/s

  60. Jumping Individual, Eli: 7/34, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  61. Jumping Squads as Individual, Eli: 19/34, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  62. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  63. Agility 1, Eli: 6/11, 45.58 s, 11.58 tr. b., 3.55 m/s

  64. Finále, Eli: Diskvalifikován

  65. Jumping 1, Eli: 7/11, 38.52 s, 12.52 tr. b., 4.15 m/s

  66. Jumping 2, Eli: 4/10, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  67. Zkouška 1, Eli: Diskvalifikován

  68. Zkouška 2, Eli: 1/4, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  69. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  70. Agility J Individual, Eli: Diskvalifikován

  71. Agility Squads, Eli: 3/22, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  72. Jumping J Individual, Eli: 4/14, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  73. Jumping Squads, Eli: 10/22, 47.84 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  74. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  75. dr.A2, Eli: 2/9, 43.72 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  76. pr.A2, Eli: 5/10, 41.77 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  77. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  78. 1.zkouška, Eli: 1/5, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  79. 2.zkouška, Eli: 5/5, 46.48 s, 7.48 tr. b., 3.23 m/s

  80. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  81. I. agility ML, Eli: Diskvalifikován

  82. II. agility ML, Eli: 7/37, 52.16 s, 2.16 tr. b., 4.03 m/s

  83. II. jumping ML, Eli: 8/38, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  84. I. jumping ML, Eli: 15/37, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  85. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  86. II. zkouška MLA2, Eli: Diskvalifikován

  87. I. zkouška MLA2, Eli: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  89. 7.studenecká, Eli: 2/7, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  90. 8.studenecká, Eli: 2/8, 46.74 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  91. 9.studenecká, Eli: 1/8, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  92. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  93. 4.studenecká, Eli: Diskvalifikován

  94. 5.studenecká, Eli: Diskvalifikován

  95. 6.studenecká, Eli: Diskvalifikován

  96. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  97. II. zkouška, Eli: Diskvalifikován

  98. I. zkouška, Eli: 1/7, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  99. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  100. 1.kvalifikace, Eli: 12/38, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  101. 2.kvalifikace, Eli: 12/30, 45.87 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  102. 3.kvalifikace, Eli: 8/21, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  103. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  104. Agility 1, Eli: Diskvalifikován

  105. Finále, Eli: 4/11, 49.26 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  106. Jumping 1, Eli: Diskvalifikován

  107. Jumping 2, Eli: 8/17, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  108. Zkouška 1, Eli: 1/7, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  109. Zkouška 2, Eli: Diskvalifikován

  110. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  111. Agility J, Eli: 25/49, 54.99 s, 10.99 tr. b., 3.66 m/s

  112. Agility Squads as Individual, Eli: 37/63, 48.27 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  113. Jumping J, Eli: 14/49, 43.8 s, 2.8 tr. b., 3.86 m/s

  114. Jumping Squads as Individual, Eli: 18/63, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  115. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  116. II. zkouška, Eli: Diskvalifikován

  117. I. zkouška, Eli: 2/4, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  118. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  119. 1. běh LA2, Eli: Diskvalifikován

  120. 2. běh LA2, Eli: 10/14, 54.34 s, 14.34 tr. b., 2.96 m/s

  121. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  122. II. zkouška LA2, Eli: 10/16, 53.76 s, 23.76 tr. b., 3.18 m/s

  123. I. zkouška LA2, Eli: Diskvalifikován

  124. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  125. AGILITY L, Eli: 18/41, 63.61 s, 19.61 tr. b., 3.33 m/s

  126. JUMPING L, Eli: 21/41, 46.16 s, 7.16 tr. b., 4.01 m/s

  127. ZKOUŠKA LA2, Eli: 6/14, 49.28 s, 10.28 tr. b., 3.39 m/s

  128. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  129. Hra - tuneliáda A1 L, Eli: 13/14, 26.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  130. 1. zkouška A1 LA1, Eli: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška A1 LA1, Eli: 2/14, 51.33 s, 1.33 tr. b., 3.37 m/s

  132. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  133. 1. Zkouška LA1, Eli: 5/12, 38.86 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  134. 2. Zkouška LA1, Eli: Diskvalifikován

  135. 3. Zkouška LA1, Eli: Diskvalifikován

  136. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  137. Jumping III L, Eli: 6/25, 24.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  138. Jumping II L, Eli: Diskvalifikován

  139. Jumping I L, Eli: 4/27, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  140. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  141. 1. Zka - LA1, Eli: 11/22, 43.96 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  142. 2. Zka - LA1, Eli: 8/22, 38.08 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  143. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  144. Czech Imp Jump , Eli: 14/35, 22.64 s, 0.64 tr. b., 4.59 m/s

  145. Jumping 1, Eli: Diskvalifikován

  146. Jumping 2, Eli: 16/35, 35.53 s, 2.53 tr. b., 4.02 m/s

  147. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  148. AGILITY DRUZSTVA, Eli: Diskvalifikován

  149. D Agility, Eli: 20/26, 69.32 s, 39.32 tr. b., 2.61 m/s

  150. D Hra, Eli: Diskvalifikován

  151. D Jumping, Eli: 18/26, 58.33 s, 26.33 tr. b., 2.9 m/s

  152. JUMPING DRUZSTVA, Eli: 53/79, 55.38 s, 18.38 tr. b., 3.07 m/s

  153. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  154. 1. zkouška LA1, Eli: 11/19, 51.46 s, 21.46 tr. b., 2.6 m/s

  155. 2. zkouška LA1, Eli: 5/19, 43.05 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  156. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  157. Hra - tuneliáda pro A1 L, Eli: 5/10, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  158. 1. Zkouška A1 LA1, Eli: 5/10, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  159. 2. Zkouška A1 LA1, Eli: 1/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  160. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  161. II. zkouška LA1, Eli: Diskvalifikován

  162. I. zkouška LA1, Eli: Diskvalifikován