Adéla Kobzová

  1. Číslo: 005344
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 16. 06. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2023
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 091115 (L), A3Ch Dermont Jack Temný onyx

    Arrow_down
  2. 008418 (M), Yetti Perla z Polabí

    Arrow_down
  3. 014521 (L), Go for Brain Bohemia Grant

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  2. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 6/14, 38.37 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  3. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  4. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  5. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/21, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  8. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  9. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/13, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  11. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  12. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  13. Jumping / L / 3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  14. TACHYON AGILITY / L, Go for Brain Bohemia Grant: 19/35, 38.38 s, 15.0 tr. b., 5.6 m/s

  15. TACHYON JUMPING / L, Go for Brain Bohemia Grant: 3/34, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  16. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  17. Agility III / L, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  18. Agility II / L, Go for Brain Bohemia Grant: 2/30, 40.55 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  19. Agility I / L, Go for Brain Bohemia Grant: 3/30, 42.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  20. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  21. Jumping II NE L, Go for Brain Bohemia Grant: 1/17, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  22. Jumping II SO L, Go for Brain Bohemia Grant: 1/20, 29.52 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  23. Jumping I NE L, Go for Brain Bohemia Grant: 1/17, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  24. Jumping I SO L, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  25. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 2/8, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  26. Zkouška NE LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/7, 40.81 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  27. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  28. Agility, Go for Brain Bohemia Grant: 32/100, 39.82 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  29. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Go for Brain Bohemia Grant: 32/102, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  30. Jumping, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  31. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Go for Brain Bohemia Grant: 13/102, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  32. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  33. 1. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: 3/15, 25.55 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  34. 2. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: 5/15, 27.12 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  35. 3. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: 1/14, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  36. 4. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: 6/15, 26.37 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  37. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  38. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 3/11, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  39. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/11, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  40. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 5/11, 36.12 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  41. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  42. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/14, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  43. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  44. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 8/14, 40.44 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  45. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  46. JUMPING LEHKÝ L, Go for Brain Bohemia Grant: 1/11, 26.23 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  47. JUMPING STANDARD II L, Go for Brain Bohemia Grant: 1/12, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  48. JUMPING STANDARD I L, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  49. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE L, Go for Brain Bohemia Grant: 1/9, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  50. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  51. Agility 1 L, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  52. Agility 2 L, Go for Brain Bohemia Grant: 14/84, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  53. Jumping 1 L, Go for Brain Bohemia Grant: 17/87, 38.24 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  54. Jumping 2 L, Go for Brain Bohemia Grant: 24/79, 34.22 s, 5.0 tr. b., 6.43 m/s

  55. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  56. Agility "Simplebiotix" L, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  57. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L, Go for Brain Bohemia Grant: 5/15, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  58. Zkouška "Doglover" LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  59. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  60. Jumping Open L, Go for Brain Bohemia Grant: 6/17, 23.34 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  61. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 3/8, 47.72 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  62. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/8, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  63. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  64. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  66. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  67. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  69. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  70. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  71. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  72. 2. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  74. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  75. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 4/7, 38.66 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  77. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  78. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 2/9, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  80. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/7, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  81. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  82. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 4/11, 39.88 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  83. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 5/10, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  84. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 8/10, 39.3 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  85. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  86. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/4, 42.14 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  88. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  89. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  91. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  92. 1.zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 1/22, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  93. 2.zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 9/22, 40.71 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  94. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  95. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 2/15, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  96. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 6/15, 42.84 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  97. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  98. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 1/14, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  100. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  101. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 1/12, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  102. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 6/12, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  103. 3. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 8/12, 39.24 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  104. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  105. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 3/8, 29.81 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  106. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  107. 3. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 2/8, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  108. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  109. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  111. 3. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  112. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  113. 1.zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  114. 2.zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 1/13, 41.18 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  115. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  116. Agility L, Go for Brain Bohemia Grant: 1/33, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  117. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: 2/32, 28.25 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  118. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 1/15, 28.89 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  119. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  120. 1.zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  121. 2.zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 4/16, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  122. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  123. 1. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 2/18, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  124. 2. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  125. 3. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 1/18, 29.52 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  126. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  127. 1. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 1/10, 26.98 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  129. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  130. 1. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: 6/17, 32.0 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  131. 1. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 2/11, 29.18 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  133. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  134. 1. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  136. 3. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  137. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  138. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/16, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  139. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/16, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  140. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  141. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/29, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  142. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/28, 35.53 s, 7.53 tr. b., 3.72 m/s

  143. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/7, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  144. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  145. agility open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/18, 52.0 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  146. Jumping open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/20, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  147. Zkouška A3 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  148. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  149. Agility J Individual, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 12/51, 49.91 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  150. Agility Squads, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 17/61, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  151. Jumping J Individual, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/51, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  152. Jumping Squads, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 22/61, 46.93 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  153. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  154. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/11, 53.83 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  155. 2. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/20, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  156. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/11, 51.06 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  157. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  158. MA3 I, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 51.04 s, 12.04 tr. b., 3.8 m/s

  159. MA3 II, Yetti Perla z Polabí: 2/5, 53.28 s, 4.28 tr. b., 3.58 m/s

  160. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  161. Zkouška 1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/8, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  162. Zkouška 2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  163. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  164. Open AGI L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/20, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  165. Open JUMP L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/20, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  166. Zkouška A3 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/5, 47.65 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  167. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  168. II. zkouška A3 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/10, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  169. I. zkouška A3 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/10, 53.21 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  170. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  171. LA3 - I., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/9, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  172. LA3 - II., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/9, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  173. LA3 - III., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  174. MA3 - I., Yetti Perla z Polabí: 2/4, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  175. MA3 - II., Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  176. MA3 - III., Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  177. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  178. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/17, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  179. II. zkouška MA3, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  180. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  181. I. zkouška MA3, Yetti Perla z Polabí: 8/14, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  182. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  183. III. jumping M, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  184. II. jumping M, Yetti Perla z Polabí: 11/29, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  185. I. jumping M, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  186. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  187. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/19, 48.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  188. II. zkouška MA3, Yetti Perla z Polabí: 3/12, 49.06 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  189. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/19, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  190. I. zkouška MA3, Yetti Perla z Polabí: 4/12, 49.59 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  191. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  192. A3 II L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  193. A3 II M, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  194. A3 I L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 49.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  195. A3 I M, Yetti Perla z Polabí: 4/9, 51.2 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  196. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  197. Druhá zkouška, Yetti Perla z Polabí: 2/7, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  198. První zkouška, Yetti Perla z Polabí: 1/7, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  199. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  200. 1. Zkouška MA2, Yetti Perla z Polabí: 2/9, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  201. 2. Zkouška MA2, Yetti Perla z Polabí: 2/9, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  202. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  203. II. zkouška MA2 neděle, Yetti Perla z Polabí: 3/7, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  204. I. zkouška MA2 neděle, Yetti Perla z Polabí: 1/7, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  205. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  206. Zkouška1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/13, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  207. Zkouška1 MA2, Yetti Perla z Polabí: 3/6, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  208. Zkouška2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/13, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  209. Zkouška2 MA2, Yetti Perla z Polabí: 1/6, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  210. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  211. Zkouška1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/13, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  212. Zkouška1 MA2, Yetti Perla z Polabí: 4/5, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  213. Zkouška2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/13, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  214. Zkouška2 MA2, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  215. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  216. LA3 - I., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/10, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  217. LA3 - II., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/10, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  218. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  219. LA3 I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/6, 45.37 s, 4.37 tr. b., 3.92 m/s

  220. LA3 II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  221. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  222. Zkouška LA3 1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/9, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  223. Zkouška LA3 2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/9, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  224. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  225. Zkouška II LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/10, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  226. Zkouška I LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/10, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  227. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  228. Agility J, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  229. Agility Squads as Individual, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 26/63, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  230. Jumping J, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/49, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  231. Jumping Squads as Individual, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/63, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  232. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  233. Zkouška LA3 I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/17, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  234. Zkouška LA3 II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/17, 45.48 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  235. 2. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/27, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  236. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  237. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  238. Agility M, Yetti Perla z Polabí: 4/14, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  239. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/37, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  240. Jumping M, Yetti Perla z Polabí: 10/14, 37.37 s, 9.37 tr. b., 3.69 m/s

  241. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 9/16, 50.51 s, 14.51 tr. b., 3.31 m/s

  242. Zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 1/3, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  243. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  244. LA3 I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/21, 47.65 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  245. LA3 II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/21, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  246. LA3 III, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  247. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  248. Agility I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  249. Agility II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 72/165, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  250. Jumping I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 67/169, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  251. Jumping II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  252. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  253. LA3 I., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/19, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  254. LA3 II., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/18, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  255. LA3 III., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/18, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  256. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  257. MA1 I., Yetti Perla z Polabí: 2/5, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  258. MA1 II., Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  259. MA1 III., Yetti Perla z Polabí: 2/5, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  260. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  261. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/6, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  262. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  263. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/8, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  264. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  265. MA1 1. MA1, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 41.18 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  266. MA1 2. MA1, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 42.54 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  267. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  268. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/5, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  269. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/15, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  270. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/14, 40.71 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  271. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  272. Zkouška MA1 I, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  273. Zkouška MA1 II, Yetti Perla z Polabí: 1/4, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  274. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  275. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/11, 53.32 s, 12.32 tr. b., 3.34 m/s

  276. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/11, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  277. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  278. Zkouška LA3 I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/12, 46.23 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  279. Zkouška LA3 II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  280. Zkouška MA1 I, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  281. Zkouška MA1 II, Yetti Perla z Polabí: 2/5, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  282. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  283. Agility klubů L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/33, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  284. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  285. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/18, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  286. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  287. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  288. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/13, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  289. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  290. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  291. Junioři jump L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/9, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  292. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/14, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  293. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/14, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  294. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  295. II. zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 4/10, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  296. I. zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 2/10, 48.83 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  297. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  298. Druhá zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/9, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  299. Druhá zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 3/5, 37.65 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  300. První zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  301. První zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 2/5, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  302. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  303. Zkouška III. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 14/22, 48.14 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  304. Zkouška III. MA1, Yetti Perla z Polabí: 3/9, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  305. Zkouška II. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/22, 50.0 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  306. Zkouška II. MA1, Yetti Perla z Polabí: 6/10, 46.0 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  307. Zkouška I. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/22, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  308. Zkouška I. MA1, Yetti Perla z Polabí: 5/10, 50.78 s, 15.78 tr. b., 2.86 m/s

  309. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  310. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  311. 1.ZK LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/13, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  312. 2.ZK LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/11, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  313. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  314. Druhá zkouška sobota LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  315. První zkouška sobota LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  316. SuperG Challenge jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 53.03 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  317. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  318. Druhá zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  319. První zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 1/4, 31.96 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  320. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  321. Agility open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/44, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  322. Agility open M, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  323. Jumping open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/43, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  324. Jumping open M, Yetti Perla z Polabí: 3/10, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  325. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/14, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  326. Zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  327. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  328. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/79, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  329. J Agility, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 22/53, 45.34 s, 7.4 tr. b., 4.28 m/s

  330. J Hra, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/54, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  331. J Jumping, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 15/53, 34.29 s, 1.25 tr. b., 4.81 m/s

  332. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 19/79, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  333. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  334. II. Zkouška, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/16, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  335. I. Zkouška, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 9/16, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  336. Jumping, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/30, 32.81 s, 0.81 tr. b., 4.45 m/s

  337. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  338. 1. Zk LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/9, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  339. 2. Zk LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  340. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  341. 1. Zk LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/20, 46.95 s, 8.95 tr. b., 3.83 m/s

  342. 2. Zk LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  343. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  344. 1.ZkA - LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/14, 46.39 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  345. 2. ZkA - LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/14, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  346. 3.ZkA - LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/14, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  347. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  348. LA3 - 1. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/12, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  349. LA3 - 2. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/12, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  350. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  351. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/12, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  352. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/12, 44.15 s, 0.15 tr. b., 4.21 m/s

  353. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  354. AGILITY L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/31, 42.43 s, 5.43 tr. b., 4.29 m/s

  355. JUMPING L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/31, 32.46 s, 0.46 tr. b., 4.25 m/s

  356. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/11, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  357. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  358. 1. Zka - MA1, Yetti Perla z Polabí: 2/2, 56.66 s, 23.66 tr. b., 2.22 m/s

  359. 2. Zka - MA1, Yetti Perla z Polabí: 2/2, 39.01 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  360. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  361. LA3-Zk1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  362. LA3-Zk2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 45.13 s, 4.13 tr. b., 3.99 m/s

  363. LA3-Zk3 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  364. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  365. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  366. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/7, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  367. 3. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/7, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  368. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  369. Jumping 1 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  370. Jumping 2 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  371. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  372. Nedele LA3 1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/8, 43.75 s, 3.75 tr. b., 3.73 m/s

  373. Nedele LA3 2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/8, 43.12 s, 6.12 tr. b., 4.04 m/s

  374. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  375. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/17, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  376. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/17, 48.64 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  377. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  378. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/12, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  379. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/18, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  380. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/18, 44.36 s, 2.36 tr. b., 3.97 m/s

  381. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  382. Agility I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  383. Agility II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  384. Agility III, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/34, 51.71 s, 8.02 tr. b., 3.85 m/s

  385. Jumping I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/36, 42.32 s, 3.34 tr. b., 4.3 m/s

  386. Jumping II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/34, 34.95 s, 0.76 tr. b., 4.89 m/s

  387. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  388. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/12, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  389. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/20, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  390. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/20, 48.46 s, 6.46 tr. b., 3.88 m/s

  391. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  392. 1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/15, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  393. 2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/15, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  394. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  395. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/24, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  396. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/24, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  397. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  398. III. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/15, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  399. II. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/17, 52.66 s, 3.66 tr. b., 3.76 m/s

  400. I. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/17, 47.65 s, 0.65 tr. b., 3.99 m/s

  401. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  402. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  403. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/25, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  404. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  405. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  406. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/13, 41.06 s, 7.06 tr. b., 3.65 m/s

  407. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/23, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  408. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/23, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  409. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  410. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/27, 39.62 s, 0.62 tr. b., 3.99 m/s

  411. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/28, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  412. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/27, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  413. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/28, 51.07 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  414. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  415. 1.zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/6, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  416. 2.zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/6, 41.13 s, 5.13 tr. b., 3.91 m/s

  417. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  418. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 49.47 s, 6.47 tr. b., 3.07 m/s

  419. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/22, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  420. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/22, 45.82 s, 2.82 tr. b., 3.78 m/s

  421. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  422. Jumping LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  423. Zkouška první LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/12, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  424. Zkouška VIP LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/12, 49.18 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  425. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  426. Jumping LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  427. Zkouška první LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  428. Zkouška VIP LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/8, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  429. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  430. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  431. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/10, 49.63 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  432. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/10, 53.17 s, 8.17 tr. b., 3.54 m/s

  433. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  434. Agility open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 25/35, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  435. JUMPING, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/36, 51.8 s, 20.8 tr. b., 2.7 m/s

  436. Zkouška L A3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/12, 48.27 s, 2.27 tr. b., 3.58 m/s

  437. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  438. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/24, 48.31 s, 9.31 tr. b., 3.25 m/s

  439. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/25, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  440. Zkouska LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/10, 54.62 s, 10.62 tr. b., 3.3 m/s

  441. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  442. III. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  443. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/17, 47.33 s, 6.33 tr. b., 3.85 m/s

  444. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 9/17, 52.17 s, 7.17 tr. b., 3.37 m/s

  445. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  446. Agility - Large, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  447. Jumping - Large, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  448. ZkA - LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 9/10, 57.76 s, 29.76 tr. b., 2.46 m/s

  449. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  450. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  451. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/15, 46.05 s, 6.05 tr. b., 3.3 m/s

  452. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/6, 42.16 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  453. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  454. První zkouška LA3 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/6, 45.75 s, 1.75 tr. b., 3.93 m/s

  455. X Druhá zkouška LA3 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/6, 47.67 s, 3.67 tr. b., 3.78 m/s

  456. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  457. Agility 1 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/33, 49.19 s, 5.42 tr. b., 3.86 m/s

  458. Agility 2 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/33, 41.2 s, 3.65 tr. b., 4.13 m/s

  459. Agility 3 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 21/33, 47.59 s, 12.56 tr. b., 4.12 m/s

  460. Agility 4 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/33, 40.51 s, 3.49 tr. b., 4.2 m/s

  461. Jumping 1 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/33, 33.18 s, 3.53 tr. b., 4.49 m/s

  462. Jumping 2 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/32, 34.44 s, 2.43 tr. b., 4.21 m/s

  463. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  464. III. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  465. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/14, 41.43 s, 14.43 tr. b., 3.91 m/s

  466. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/14, 43.25 s, 7.25 tr. b., 3.72 m/s

  467. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  468. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  469. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/10, 61.41 s, 22.41 tr. b., 2.9 m/s

  470. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/10, 81.73 s, 32.73 tr. b., 2.43 m/s

  471. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  472. Junioři - finále L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  473. 1. ZK LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/14, 51.89 s, 5.89 tr. b., 3.84 m/s

  474. 2. ZK LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/12, 49.68 s, 0.68 tr. b., 3.86 m/s

  475. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  476. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/8, 47.13 s, 12.13 tr. b., 3.39 m/s

  477. 1. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/29, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  478. 2. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/29, 40.03 s, 1.03 tr. b., 3.95 m/s

  479. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  480. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/8, 34.35 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  481. 1. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/31, 39.71 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  482. 2. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 14/31, 49.34 s, 13.34 tr. b., 3.57 m/s

  483. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  484. Zkouška pro Fly LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  485. Zkouška pro Charlieho LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/29, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  486. Zkouška pro Jacka LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/29, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  487. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  488. 1. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/34, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  489. 2. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/34, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  490. 3. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/34, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  491. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  492. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/13, 42.36 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  493. 1. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 16/28, 46.01 s, 20.01 tr. b., 3.48 m/s

  494. 2. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/28, 41.1 s, 0.1 tr. b., 3.89 m/s

  495. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  496. 1. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/29, 54.17 s, 21.17 tr. b., 2.99 m/s

  497. 2. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/28, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  498. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  499. JUMPING_LA2 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/17, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  500. LA2_1 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/17, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  501. LA2_2 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  502. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  503. JUMPING_LA2 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/13, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  504. LA2_1 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/13, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  505. LA2_2 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/13, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  506. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  507. Juniorský běh L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  508. 1. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/31, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  509. 2. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/31, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  510. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  511. Agility - děti, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/22, 48.65 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  512. Agility družstva, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  513. Hra - děti, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/22, 44.33 s, 10.0 tr. b., 2.93 m/s

  514. Jumping - děti, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/22, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  515. Jumping družstva, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 42/77, 55.67 s, 7.67 tr. b., 2.84 m/s

  516. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  517. Agility - So, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  518. Jumping - So, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  519. ZkA - So, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 15/37, 60.44 s, 23.44 tr. b., 2.73 m/s

  520. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  521. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 16/43, 49.65 s, 16.65 tr. b., 3.42 m/s

  522. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/44, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  523. Zkouška LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/14, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  524. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  525. LA1-1 LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/15, 38.69 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  526. LA1-2 LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/15, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  527. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  528. Zka 1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  529. Zka 2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  530. Zka 3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  531. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  532. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/48, 51.39 s, 3.39 tr. b., 3.33 m/s

  533. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 24/49, 41.76 s, 11.76 tr. b., 3.54 m/s

  534. Zkouška LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/17, 33.11 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  535. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  536. Agility zkouška 1 LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/14, 45.31 s, 7.31 tr. b., 2.91 m/s

  537. Agility zkouška 2 LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 36.22 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  538. jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/43, 34.34 s, 1.34 tr. b., 3.96 m/s