Cz En

Adéla Kobzová

  1. Číslo: 005344
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 16. 06. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 091115 (L), A3Ch Dermont Jack Temný onyx

  2. 008418 (M), Yetti Perla z Polabí

  3. 014521 (L), Go for Brain Bohemia Grant

Výsledky

  1. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  2. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 3/8, 47.72 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  3. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/8, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  4. Jumping Open L, Go for Brain Bohemia Grant: 6/17, 23.34 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  5. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  6. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  8. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  9. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  11. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  12. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  13. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  14. 2. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  16. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  17. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 4/7, 38.66 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  19. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  20. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 2/9, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  22. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/7, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  23. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  24. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 4/11, 39.88 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  25. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 5/10, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  26. 3. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 8/10, 39.3 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  27. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  28. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: 1/4, 42.14 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  30. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  31. 1. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška LA3, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  33. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  34. 1.zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 1/22, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  35. 2.zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 9/22, 40.71 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  36. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  37. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 2/15, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  38. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 6/15, 42.84 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  39. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  40. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 1/14, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  42. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  43. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 1/12, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  44. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 6/12, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  45. 3. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 8/12, 39.24 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  46. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  47. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 3/8, 29.81 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  48. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  49. 3. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 2/8, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  50. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  51. 1. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  53. 3. Zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  54. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  55. 1.zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška LA2, Go for Brain Bohemia Grant: 1/13, 41.18 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  57. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  58. Agility L, Go for Brain Bohemia Grant: 1/33, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  59. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: 2/32, 28.25 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  60. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 1/15, 28.89 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  61. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  62. 1.zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 4/16, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  64. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  65. 1. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 2/18, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  66. 2. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  67. 3. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 1/18, 29.52 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  68. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  69. 1. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 1/10, 26.98 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  71. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  72. 1. Jumping L, Go for Brain Bohemia Grant: 6/17, 32.0 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  73. 1. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: 2/11, 29.18 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  75. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  76. 1. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  78. 3. Zkouška LA1, Go for Brain Bohemia Grant: Diskvalifikován

  79. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  80. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/16, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  81. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/16, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  82. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  83. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/29, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  84. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/28, 35.53 s, 7.53 tr. b., 3.72 m/s

  85. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/7, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  86. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  87. agility open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/18, 52.0 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  88. Jumping open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/20, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  89. Zkouška A3 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  90. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  91. Agility J Individual, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 12/51, 49.91 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  92. Agility Squads, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 17/61, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  93. Jumping J Individual, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/51, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  94. Jumping Squads, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 22/61, 46.93 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  95. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  96. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/11, 53.83 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  97. 2. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/20, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  98. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/11, 51.06 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  99. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  100. MA3 I, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 51.04 s, 12.04 tr. b., 3.8 m/s

  101. MA3 II, Yetti Perla z Polabí: 2/5, 53.28 s, 4.28 tr. b., 3.58 m/s

  102. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  103. Zkouška 1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/8, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  104. Zkouška 2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  105. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  106. Open AGI L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/20, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  107. Open JUMP L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/20, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  108. Zkouška A3 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/5, 47.65 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  109. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  110. II. zkouška A3 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/10, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  111. I. zkouška A3 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/10, 53.21 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  112. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  113. LA3 - I., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/9, 43.04 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  114. LA3 - II., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/9, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  115. LA3 - III., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  116. MA3 - I., Yetti Perla z Polabí: 2/4, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  117. MA3 - II., Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  118. MA3 - III., Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  119. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  120. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/17, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  121. II. zkouška MA3, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  122. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  123. I. zkouška MA3, Yetti Perla z Polabí: 8/14, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  124. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  125. III. jumping M, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  126. II. jumping M, Yetti Perla z Polabí: 11/29, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  127. I. jumping M, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  128. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  129. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/19, 48.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  130. II. zkouška MA3, Yetti Perla z Polabí: 3/12, 49.06 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  131. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/19, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  132. I. zkouška MA3, Yetti Perla z Polabí: 4/12, 49.59 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  134. A3 II L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  135. A3 II M, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  136. A3 I L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 49.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  137. A3 I M, Yetti Perla z Polabí: 4/9, 51.2 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  138. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  139. Druhá zkouška, Yetti Perla z Polabí: 2/7, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  140. První zkouška, Yetti Perla z Polabí: 1/7, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  141. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  142. 1. Zkouška MA2, Yetti Perla z Polabí: 2/9, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  143. 2. Zkouška MA2, Yetti Perla z Polabí: 2/9, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  144. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  145. II. zkouška MA2 neděle, Yetti Perla z Polabí: 3/7, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  146. I. zkouška MA2 neděle, Yetti Perla z Polabí: 1/7, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  147. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  148. Zkouška1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/13, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  149. Zkouška1 MA2, Yetti Perla z Polabí: 3/6, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  150. Zkouška2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/13, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  151. Zkouška2 MA2, Yetti Perla z Polabí: 1/6, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  152. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  153. Zkouška1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/13, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  154. Zkouška1 MA2, Yetti Perla z Polabí: 4/5, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  155. Zkouška2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/13, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  156. Zkouška2 MA2, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  157. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  158. LA3 - I., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/10, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  159. LA3 - II., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/10, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  160. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  161. LA3 I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/6, 45.37 s, 4.37 tr. b., 3.92 m/s

  162. LA3 II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  163. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  164. Zkouška LA3 1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/9, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  165. Zkouška LA3 2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/9, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  166. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  167. Zkouška II LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/10, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  168. Zkouška I LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/10, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  169. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  170. Agility J, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  171. Agility Squads as Individual, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 26/63, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  172. Jumping J, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/49, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  173. Jumping Squads as Individual, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/63, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  174. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  175. 2. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/27, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  176. Zkouška LA3 I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/17, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  177. Zkouška LA3 II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/17, 45.48 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  178. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  179. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  180. Agility M, Yetti Perla z Polabí: 4/14, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  181. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/37, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  182. Jumping M, Yetti Perla z Polabí: 10/14, 37.37 s, 9.37 tr. b., 3.69 m/s

  183. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 9/16, 50.51 s, 14.51 tr. b., 3.31 m/s

  184. Zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 1/3, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  185. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  186. LA3 I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/21, 47.65 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  187. LA3 II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/21, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  188. LA3 III, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  189. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  190. Agility I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  191. Agility II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 72/165, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  192. Jumping I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 67/169, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  193. Jumping II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  194. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  195. LA3 I., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/19, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  196. LA3 II., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/18, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  197. LA3 III., A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/18, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  198. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  199. MA1 I., Yetti Perla z Polabí: 2/5, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  200. MA1 II., Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  201. MA1 III., Yetti Perla z Polabí: 2/5, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  202. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  203. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  204. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/8, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  205. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/6, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  206. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  207. MA1 1. MA1, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 41.18 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  208. MA1 2. MA1, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 42.54 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  209. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  210. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/15, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  211. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/14, 40.71 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  212. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/5, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  213. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  214. Zkouška MA1 I, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  215. Zkouška MA1 II, Yetti Perla z Polabí: 1/4, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  216. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  217. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/11, 53.32 s, 12.32 tr. b., 3.34 m/s

  218. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/11, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  219. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  220. Zkouška LA3 I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/12, 46.23 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  221. Zkouška LA3 II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  222. Zkouška MA1 I, Yetti Perla z Polabí: 1/5, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  223. Zkouška MA1 II, Yetti Perla z Polabí: 2/5, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  224. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  225. Agility klubů L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/33, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  226. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  227. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/18, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  228. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  229. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/13, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  230. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  231. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  232. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  233. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/14, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  234. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/14, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  235. Junioři jump L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/9, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  236. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  237. II. zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 4/10, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  238. I. zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 2/10, 48.83 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  239. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  240. Druhá zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/9, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  241. Druhá zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 3/5, 37.65 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  242. První zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  243. První zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 2/5, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  244. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  245. Zkouška III. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 14/22, 48.14 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  246. Zkouška III. MA1, Yetti Perla z Polabí: 3/9, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  247. Zkouška II. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/22, 50.0 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  248. Zkouška II. MA1, Yetti Perla z Polabí: 6/10, 46.0 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  249. Zkouška I. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/22, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  250. Zkouška I. MA1, Yetti Perla z Polabí: 5/10, 50.78 s, 15.78 tr. b., 2.86 m/s

  251. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  252. 1.ZK LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/13, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  253. 2.ZK LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/11, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  254. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  255. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  256. Druhá zkouška sobota LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  257. První zkouška sobota LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  258. SuperG Challenge jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 53.03 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  259. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  260. Druhá zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  261. První zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: 1/4, 31.96 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  262. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  263. Agility open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/44, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  264. Agility open M, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  265. Jumping open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/43, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  266. Jumping open M, Yetti Perla z Polabí: 3/10, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  267. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/14, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  268. Zkouška MA1, Yetti Perla z Polabí: Diskvalifikován

  269. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  270. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/79, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  271. J Agility, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 22/53, 45.34 s, 7.4 tr. b., 4.28 m/s

  272. J Hra, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/54, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  273. J Jumping, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 15/53, 34.29 s, 1.25 tr. b., 4.81 m/s

  274. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 19/79, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  275. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  276. II. Zkouška, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/16, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  277. I. Zkouška, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 9/16, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  278. Jumping, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/30, 32.81 s, 0.81 tr. b., 4.45 m/s

  279. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  280. 1. Zk LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/9, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  281. 2. Zk LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  282. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  283. 1. Zk LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/20, 46.95 s, 8.95 tr. b., 3.83 m/s

  284. 2. Zk LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  285. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  286. 1.ZkA - LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/14, 46.39 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  287. 2. ZkA - LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/14, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  288. 3.ZkA - LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/14, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  289. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  290. LA3 - 1. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/12, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  291. LA3 - 2. LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/12, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  292. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  293. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/12, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  294. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/12, 44.15 s, 0.15 tr. b., 4.21 m/s

  295. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  296. AGILITY L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/31, 42.43 s, 5.43 tr. b., 4.29 m/s

  297. JUMPING L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/31, 32.46 s, 0.46 tr. b., 4.25 m/s

  298. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/11, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  299. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  300. 1. Zka - MA1, Yetti Perla z Polabí: 2/2, 56.66 s, 23.66 tr. b., 2.22 m/s

  301. 2. Zka - MA1, Yetti Perla z Polabí: 2/2, 39.01 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  302. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  303. LA3-Zk1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  304. LA3-Zk2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 45.13 s, 4.13 tr. b., 3.99 m/s

  305. LA3-Zk3 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/8, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  306. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  307. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  308. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/7, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  309. 3. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/7, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  310. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  311. Jumping 1 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  312. Jumping 2 L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  313. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  314. Nedele LA3 1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/8, 43.75 s, 3.75 tr. b., 3.73 m/s

  315. Nedele LA3 2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/8, 43.12 s, 6.12 tr. b., 4.04 m/s

  316. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  317. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/17, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  318. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/17, 48.64 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  319. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  320. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/18, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  321. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/18, 44.36 s, 2.36 tr. b., 3.97 m/s

  322. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/12, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  323. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  324. Agility I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  325. Agility II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  326. Agility III, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/34, 51.71 s, 8.02 tr. b., 3.85 m/s

  327. Jumping I, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/36, 42.32 s, 3.34 tr. b., 4.3 m/s

  328. Jumping II, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/34, 34.95 s, 0.76 tr. b., 4.89 m/s

  329. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  330. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/20, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  331. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/20, 48.46 s, 6.46 tr. b., 3.88 m/s

  332. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/12, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  333. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  334. 1 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/15, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  335. 2 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/15, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  336. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  337. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/24, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  338. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/24, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  339. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  340. III. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/15, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  341. II. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/17, 52.66 s, 3.66 tr. b., 3.76 m/s

  342. I. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/17, 47.65 s, 0.65 tr. b., 3.99 m/s

  343. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  344. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/25, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  345. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  346. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  347. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  348. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/23, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  349. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/23, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  350. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/13, 41.06 s, 7.06 tr. b., 3.65 m/s

  351. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  352. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/27, 39.62 s, 0.62 tr. b., 3.99 m/s

  353. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/28, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  354. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/28, 51.07 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  355. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/27, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  356. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  357. 1.zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/6, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  358. 2.zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/6, 41.13 s, 5.13 tr. b., 3.91 m/s

  359. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  360. 1. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/22, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  361. 2. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/22, 45.82 s, 2.82 tr. b., 3.78 m/s

  362. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 49.47 s, 6.47 tr. b., 3.07 m/s

  363. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  364. Jumping LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  365. Zkouška první LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/12, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  366. Zkouška VIP LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/12, 49.18 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  367. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  368. Jumping LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  369. Zkouška první LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  370. Zkouška VIP LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/8, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  371. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  372. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  373. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/10, 49.63 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  374. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/10, 53.17 s, 8.17 tr. b., 3.54 m/s

  375. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  376. Agility open L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 25/35, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  377. JUMPING, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/36, 51.8 s, 20.8 tr. b., 2.7 m/s

  378. Zkouška L A3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/12, 48.27 s, 2.27 tr. b., 3.58 m/s

  379. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  380. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/24, 48.31 s, 9.31 tr. b., 3.25 m/s

  381. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/25, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  382. Zkouska LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/10, 54.62 s, 10.62 tr. b., 3.3 m/s

  383. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  384. III. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  385. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/17, 47.33 s, 6.33 tr. b., 3.85 m/s

  386. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 9/17, 52.17 s, 7.17 tr. b., 3.37 m/s

  387. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  388. Agility - Large, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  389. Jumping - Large, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  390. ZkA - LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 9/10, 57.76 s, 29.76 tr. b., 2.46 m/s

  391. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  392. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  393. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/15, 46.05 s, 6.05 tr. b., 3.3 m/s

  394. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/6, 42.16 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  395. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  396. První zkouška LA3 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/6, 45.75 s, 1.75 tr. b., 3.93 m/s

  397. X Druhá zkouška LA3 LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/6, 47.67 s, 3.67 tr. b., 3.78 m/s

  398. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  399. Agility 1 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/33, 49.19 s, 5.42 tr. b., 3.86 m/s

  400. Agility 2 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/33, 41.2 s, 3.65 tr. b., 4.13 m/s

  401. Agility 3 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 21/33, 47.59 s, 12.56 tr. b., 4.12 m/s

  402. Agility 4 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/33, 40.51 s, 3.49 tr. b., 4.2 m/s

  403. Jumping 1 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/33, 33.18 s, 3.53 tr. b., 4.49 m/s

  404. Jumping 2 Ju, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/32, 34.44 s, 2.43 tr. b., 4.21 m/s

  405. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  406. III. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  407. II. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/14, 41.43 s, 14.43 tr. b., 3.91 m/s

  408. I. zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/14, 43.25 s, 7.25 tr. b., 3.72 m/s

  409. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  410. 1. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/10, 61.41 s, 22.41 tr. b., 2.9 m/s

  411. 2. Zkouška LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/10, 81.73 s, 32.73 tr. b., 2.43 m/s

  412. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  413. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  414. 1. ZK LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/14, 51.89 s, 5.89 tr. b., 3.84 m/s

  415. 2. ZK LA3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/12, 49.68 s, 0.68 tr. b., 3.86 m/s

  416. Junioři - finále L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  417. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  418. 1. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/29, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  419. 2. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/29, 40.03 s, 1.03 tr. b., 3.95 m/s

  420. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 6/8, 47.13 s, 12.13 tr. b., 3.39 m/s

  421. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  422. 1. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/31, 39.71 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  423. 2. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 14/31, 49.34 s, 13.34 tr. b., 3.57 m/s

  424. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/8, 34.35 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  425. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  426. Zkouška pro Charlieho LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/29, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  427. Zkouška pro Fly LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  428. Zkouška pro Jacka LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/29, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  429. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  430. 1. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/34, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  431. 2. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/34, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  432. 3. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/34, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  433. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  434. 1. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 16/28, 46.01 s, 20.01 tr. b., 3.48 m/s

  435. 2. zkouška LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/28, 41.1 s, 0.1 tr. b., 3.89 m/s

  436. Junioři L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/13, 42.36 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  437. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  438. 1. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/29, 54.17 s, 21.17 tr. b., 2.99 m/s

  439. 2. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/28, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  440. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  441. JUMPING_LA2 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/17, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  442. LA2_1 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/17, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  443. LA2_2 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  444. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  445. JUMPING_LA2 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/13, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  446. LA2_1 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/13, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  447. LA2_2 LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/13, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  448. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  449. 1. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/31, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  450. 2. ZK LA2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/31, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  451. Juniorský běh L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  452. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  453. Agility - děti, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 11/22, 48.65 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  454. Agility družstva, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  455. Hra - děti, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 13/22, 44.33 s, 10.0 tr. b., 2.93 m/s

  456. Jumping - děti, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/22, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  457. Jumping družstva, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 42/77, 55.67 s, 7.67 tr. b., 2.84 m/s

  458. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  459. Agility - So, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  460. Jumping - So, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  461. ZkA - So, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 15/37, 60.44 s, 23.44 tr. b., 2.73 m/s

  462. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  463. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 16/43, 49.65 s, 16.65 tr. b., 3.42 m/s

  464. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 10/44, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  465. Zkouška LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/14, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  466. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  467. LA1-1 LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 1/15, 38.69 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  468. LA1-2 LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 2/15, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  469. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  470. Zka 1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  471. Zka 2, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  472. Zka 3, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: Diskvalifikován

  473. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  474. Agility L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 8/48, 51.39 s, 3.39 tr. b., 3.33 m/s

  475. Jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 24/49, 41.76 s, 11.76 tr. b., 3.54 m/s

  476. Zkouška LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 3/17, 33.11 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  477. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  478. Agility zkouška 1 LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 5/14, 45.31 s, 7.31 tr. b., 2.91 m/s

  479. Agility zkouška 2 LA1, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 4/14, 36.22 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  480. jumping L, A3Ch Dermont Jack Temný onyx: 7/43, 34.34 s, 1.34 tr. b., 3.96 m/s