Cz En

091115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Kobzová

    Člen KA

Pes

  1. Dermont Jack Temný onyx, Chodský pes

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  2. Druhá zkouška LA3: 3/9, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  3. První zkouška LA3: 2/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  5. 1.ZK LA3: 2/13, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  6. 2.ZK LA3: 1/11, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  7. Junioři L: 2/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  8. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  9. Druhá zkouška sobota LA3: 4/14, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  10. První zkouška sobota LA3: 4/14, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  11. SuperG Challenge jumping L: 4/14, 53.03 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  12. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  13. Agility open L: 10/44, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  14. Jumping open L: 5/43, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  15. Zkouška LA3: 1/14, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  16. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  17. AGILITY DRUZSTVA: 8/79, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  18. J Agility: 22/53, 45.34 s, 7.4 tr. b., 4.28 m/s

  19. J Hra: 13/54, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  20. J Jumping: 15/53, 34.29 s, 1.25 tr. b., 4.81 m/s

  21. JUMPING DRUZSTVA: 19/79, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  22. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  23. II. Zkouška: 8/16, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  24. I. Zkouška: 9/16, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  25. Jumping: 4/30, 32.81 s, 0.81 tr. b., 4.45 m/s

  26. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  27. 1. Zk LA3: 3/9, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  28. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  29. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  30. 1. Zk LA3: 6/20, 46.95 s, 8.95 tr. b., 3.83 m/s

  31. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  32. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  33. 1.ZkA - LA3: 3/14, 46.39 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  34. 2. ZkA - LA3: 2/14, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  35. 3.ZkA - LA3: 7/14, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  36. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  37. LA3 - 1. LA3: 3/12, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  38. LA3 - 2. LA3: 2/12, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  39. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  40. 1. zkouška LA3: 4/12, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  41. 2. zkouška LA3: 3/12, 44.15 s, 0.15 tr. b., 4.21 m/s

  42. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  43. AGILITY L: 6/31, 42.43 s, 5.43 tr. b., 4.29 m/s

  44. JUMPING L: 5/31, 32.46 s, 0.46 tr. b., 4.25 m/s

  45. ZKOUŠKA LA3: 2/11, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  46. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  47. LA3-Zk1 LA3: Diskvalifikován

  48. LA3-Zk2 LA3: 1/8, 45.13 s, 4.13 tr. b., 3.99 m/s

  49. LA3-Zk3 LA3: 1/8, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  50. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  51. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška LA3: 2/7, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  53. 3. zkouška LA3: 1/7, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  54. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  55. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  57. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  58. Nedele LA3 1: 2/8, 43.75 s, 3.75 tr. b., 3.73 m/s

  59. Nedele LA3 2: 3/8, 43.12 s, 6.12 tr. b., 4.04 m/s

  60. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  61. Zkouška 1 LA3: 3/17, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  62. Zkouška 2 LA3: 7/17, 48.64 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  64. 1. zkouška LA3: 4/18, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  65. 2. zkouška LA3: 3/18, 44.36 s, 2.36 tr. b., 3.97 m/s

  66. Junioři L: 5/12, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  67. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  68. Agility I: Diskvalifikován

  69. Agility II: Diskvalifikován

  70. Agility III: 6/34, 51.71 s, 8.02 tr. b., 3.85 m/s

  71. Jumping I: 11/36, 42.32 s, 3.34 tr. b., 4.3 m/s

  72. Jumping II: 8/34, 34.95 s, 0.76 tr. b., 4.89 m/s

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  74. 1. zkouška LA3: 5/20, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  75. 2. zkouška LA3: 10/20, 48.46 s, 6.46 tr. b., 3.88 m/s

  76. Junioři L: 1/12, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  77. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  78. 1 LA3: 7/15, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  79. 2 LA3: 2/15, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  80. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  81. II. zkouška LA3: 2/24, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  82. I. zkouška LA3: 3/24, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  83. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  84. III. zkouška LA3: 5/15, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  85. II. Zkouška LA3: 5/17, 52.66 s, 3.66 tr. b., 3.76 m/s

  86. I. Zkouška LA3: 4/17, 47.65 s, 0.65 tr. b., 3.99 m/s

  87. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  88. 1. zkouška LA3: 5/25, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  89. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. Junioři L: Diskvalifikován

  91. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  92. 1. zkouška LA3: 3/23, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  93. 2. zkouška LA3: 4/23, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  94. Junioři L: 3/13, 41.06 s, 7.06 tr. b., 3.65 m/s

  95. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  96. II. zkouška LA3: 1/27, 39.62 s, 0.62 tr. b., 3.99 m/s

  97. II. zkouška LA3: 3/28, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  98. I. zkouška LA3: 3/28, 51.07 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  99. I. zkouška LA3: 5/27, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  100. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  101. 1.zkouška LA3: 3/6, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  102. 2.zkouška LA3: 3/6, 41.13 s, 5.13 tr. b., 3.91 m/s

  103. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  104. 1. zkouška LA3: 11/22, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  105. 2. zkouška LA3: 2/22, 45.82 s, 2.82 tr. b., 3.78 m/s

  106. Junioři L: 4/14, 49.47 s, 6.47 tr. b., 3.07 m/s

  107. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  108. Jumping LA3: 2/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  109. Zkouška první LA3: 4/12, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  110. Zkouška VIP LA3: 5/12, 49.18 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  111. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  112. Jumping LA3: Diskvalifikován

  113. Zkouška první LA3: Diskvalifikován

  114. Zkouška VIP LA3: 2/8, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  115. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  116. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  117. Horní Počernice, 2. běh: 4/10, 49.63 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  118. Horní Počernice, 3. běh: 2/10, 53.17 s, 8.17 tr. b., 3.54 m/s

  119. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  120. Agility open L: 25/35, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  121. JUMPING: 8/36, 51.8 s, 20.8 tr. b., 2.7 m/s

  122. Zkouška L A3: 6/12, 48.27 s, 2.27 tr. b., 3.58 m/s

  123. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  124. Agility L: 13/24, 48.31 s, 9.31 tr. b., 3.25 m/s

  125. Jumping L: 6/25, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  126. Zkouska LA3: 7/10, 54.62 s, 10.62 tr. b., 3.3 m/s

  127. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  128. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. II. zkouška LA3: 7/17, 47.33 s, 6.33 tr. b., 3.85 m/s

  130. I. zkouška LA3: 9/17, 52.17 s, 7.17 tr. b., 3.37 m/s

  131. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  132. Agility - Large: Diskvalifikován

  133. Jumping - Large: Diskvalifikován

  134. ZkA - LA3: 9/10, 57.76 s, 29.76 tr. b., 2.46 m/s

  135. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  136. Agility L: Diskvalifikován

  137. Jumping L: 7/15, 46.05 s, 6.05 tr. b., 3.3 m/s

  138. Zkouška LA3: 3/6, 42.16 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  139. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  140. První zkouška LA3 LA3: 2/6, 45.75 s, 1.75 tr. b., 3.93 m/s

  141. X Druhá zkouška LA3 LA3: 4/6, 47.67 s, 3.67 tr. b., 3.78 m/s

  142. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  143. Agility 1 Ju: 11/33, 49.19 s, 5.42 tr. b., 3.86 m/s

  144. Agility 2 Ju: 6/33, 41.2 s, 3.65 tr. b., 4.13 m/s

  145. Agility 3 Ju: 21/33, 47.59 s, 12.56 tr. b., 4.12 m/s

  146. Agility 4 Ju: 5/33, 40.51 s, 3.49 tr. b., 4.2 m/s

  147. Jumping 1 Ju: 13/33, 33.18 s, 3.53 tr. b., 4.49 m/s

  148. Jumping 2 Ju: 8/32, 34.44 s, 2.43 tr. b., 4.21 m/s

  149. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  150. III. zkouška LA3: 4/14, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  151. II. zkouška LA3: 8/14, 41.43 s, 14.43 tr. b., 3.91 m/s

  152. I. zkouška LA3: 3/14, 43.25 s, 7.25 tr. b., 3.72 m/s

  153. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  154. 1. Zkouška LA3: 4/10, 61.41 s, 22.41 tr. b., 2.9 m/s

  155. 2. Zkouška LA3: 6/10, 81.73 s, 32.73 tr. b., 2.43 m/s

  156. Jumping L: Diskvalifikován

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  158. 1. ZK LA3: 7/14, 51.89 s, 5.89 tr. b., 3.84 m/s

  159. 2. ZK LA3: 3/12, 49.68 s, 0.68 tr. b., 3.86 m/s

  160. Junioři - finále L: Diskvalifikován

  161. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  162. 1. ZK LA2: 1/29, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  163. 2. ZK LA2: 3/29, 40.03 s, 1.03 tr. b., 3.95 m/s

  164. Junioři L: 6/8, 47.13 s, 12.13 tr. b., 3.39 m/s

  165. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  166. 1. ZK LA2: 3/31, 39.71 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  167. 2. ZK LA2: 14/31, 49.34 s, 13.34 tr. b., 3.57 m/s

  168. Junioři L: 5/8, 34.35 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  169. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  170. Zkouška pro Charlieho LA2: 4/29, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  171. Zkouška pro Fly LA2: Diskvalifikován

  172. Zkouška pro Jacka LA2: 1/29, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  173. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  174. 1. zkouška LA2: 4/34, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  175. 2. zkouška LA2: 5/34, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  176. 3. zkouška LA2: 7/34, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  178. 1. zkouška LA2: 16/28, 46.01 s, 20.01 tr. b., 3.48 m/s

  179. 2. zkouška LA2: 5/28, 41.1 s, 0.1 tr. b., 3.89 m/s

  180. Junioři L: 1/13, 42.36 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  181. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  182. 1. ZK LA2: 7/29, 54.17 s, 21.17 tr. b., 2.99 m/s

  183. 2. ZK LA2: 1/28, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  184. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  185. JUMPING_LA2 LA2: 2/17, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  186. LA2_1 LA2: 5/17, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  187. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  188. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  189. JUMPING_LA2 LA2: 1/13, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  190. LA2_1 LA2: 5/13, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  191. LA2_2 LA2: 3/13, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  193. 1. ZK LA2: 11/31, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  194. 2. ZK LA2: 3/31, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  195. Juniorský běh L: Diskvalifikován

  196. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  197. Agility - děti: 11/22, 48.65 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  198. Agility družstva: Diskvalifikován

  199. Hra - děti: 13/22, 44.33 s, 10.0 tr. b., 2.93 m/s

  200. Jumping - děti: 4/22, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  201. Jumping družstva: 42/77, 55.67 s, 7.67 tr. b., 2.84 m/s

  202. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  203. Agility - So: Diskvalifikován

  204. Jumping - So: Diskvalifikován

  205. ZkA - So: 15/37, 60.44 s, 23.44 tr. b., 2.73 m/s

  206. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  207. Agility L: 16/43, 49.65 s, 16.65 tr. b., 3.42 m/s

  208. Jumping L: 10/44, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  209. Zkouška LA1: 1/14, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  210. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  211. LA1-1 LA1: 1/15, 38.69 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  212. LA1-2 LA1: 2/15, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  213. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  214. Zka 1: Diskvalifikován

  215. Zka 2: Diskvalifikován

  216. Zka 3: Diskvalifikován

  217. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  218. Agility L: 8/48, 51.39 s, 3.39 tr. b., 3.33 m/s

  219. Jumping L: 24/49, 41.76 s, 11.76 tr. b., 3.54 m/s

  220. Zkouška LA1: 3/17, 33.11 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  221. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  222. Agility zkouška 1 LA1: 5/14, 45.31 s, 7.31 tr. b., 2.91 m/s

  223. Agility zkouška 2 LA1: 4/14, 36.22 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  224. jumping L: 7/43, 34.34 s, 1.34 tr. b., 3.96 m/s