Cz En

Agility J

  1. Datum: 15. 09. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 101.0 s
  7. Délka: 201.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 34.54 5.82 V V
2 079618 Tereza Vaverková Trixie 0 0 0.0 0.0 36.87 5.45 V V
3 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 38.42 5.23 V V
4 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 39.66 5.07 V V
5 017518 Adéla Kožnarová Maggie 0 0 0.0 0.0 40.66 4.94 V V
6 025416 Anežka Jislová Briky 0 0 0.0 0.0 41.86 4.8 V V
7 043317 Bára Poskerová A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 44.6 4.51 V V
8 051217 Martina Konečná Austin Lenax-BO 0 0 0.0 0.0 46.23 4.35 V V
9 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 0 0 0.0 0.0 47.03 4.27 V V
10 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 0 0.47 0.47 49.47 4.06 V V
11 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 0 1.21 1.21 50.21 4.0 V V
12 065917 Vladimír Macura Meggie 1 0 0.0 5.0 37.72 5.33 V V
13 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 1 0.0 5.0 41.08 4.89 V V
14 084918 Bára Poskerová A3Ch Jerry 0 1 0.0 5.0 41.75 4.81 V V
15 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 1 0 0.0 5.0 41.82 4.81 V V
16 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 42.36 4.75 V V
17 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 1 0 0.0 5.0 42.89 4.69 V V
18 069717 Kateřina Jirková Cofi Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 43.54 4.62 V V
19 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 1 0 0.0 5.0 46.66 4.31 V V
20 016719 Sebastian Sudlík Monty 1 0 1.72 6.72 50.72 3.96 VD VD
21 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 37.11 5.42 VD VD
22 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 2 0 0.0 10.0 38.14 5.27 VD VD
23 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 1 1 0.0 10.0 40.67 4.94 VD VD
24 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 42.57 4.72 VD VD
25 077717 Zuzana Tylšová Eli 0 1 5.99 10.99 54.99 3.66 VD VD
26 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel 3 0 0.0 15.0 36.23 5.55 VD VD
27 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star 3 0 0.0 15.0 39.74 5.06 VD VD
28 090617 Adéla Petrášová Daisy 2 1 4.47 19.47 53.47 3.76 D D
29 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 2 1 20.2 35.2 69.2 2.9 BO BO
DIS 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088117 Adela Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055216 Denisa Truijensová Agnes Of Nettlefield DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009115 Adéla Čejková Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085917 Eliška Hornofová Elros Voronda Nildo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055615 Lucie Krpcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007718 Markéta Koloničná Bouí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070314 Kateřina Veselá Ellis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088618 Denisa Korbářová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004619 Martin Machala Elza z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071318 Aneta Fricová A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO