Cz En

057614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hornofová

    Člen KA

Pes

  1. Frisco-Finn Navi Island, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  2. MLA3 - I.: 6/6, 59.75 s, 25.75 tr. b., 3.55 m/s

  3. MLA3 - II.: Diskvalifikován

  4. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  5. III. jumping ML: 3/6, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  6. II. jumping ML: 4/6, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  7. I. jumping ML: 1/6, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  8. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  9. Agility J: 10/49, 49.47 s, 0.47 tr. b., 4.06 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 41/63, 49.84 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  11. Jumping J: 11/49, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 26/63, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  13. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  14. III, jumping ML: Diskvalifikován

  15. II. jumping ML: 1/11, 31.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  16. I. jumping ML: Diskvalifikován

  17. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  18. LA3 I: 8/21, 51.78 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  19. LA3 II: 14/21, 54.47 s, 11.47 tr. b., 3.75 m/s

  20. LA3 III: 4/21, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  21. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  22. 1. zkouška LA3: 3/8, 60.37 s, 15.37 tr. b., 3.31 m/s

  23. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  25. 1. Zkouška LA3: 4/14, 47.68 s, 8.68 tr. b., 3.65 m/s

  26. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Junioři jump L: 4/9, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  28. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  29. AGILITY DRUZSTVA: 10/79, 49.18 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  30. J Agility: 21/53, 48.87 s, 5.93 tr. b., 3.97 m/s

  31. J Hra: 30/54, 45.47 s, 10.47 tr. b., 3.47 m/s

  32. J Jumping: 14/53, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  33. JUMPING DRUZSTVA: 15/79, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  34. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  35. II. Zkouška: 5/16, 48.17 s, 2.17 tr. b., 3.55 m/s

  36. I. Zkouška: 6/16, 48.91 s, 1.91 tr. b., 3.56 m/s

  37. Jumping: 13/30, 33.88 s, 6.88 tr. b., 4.31 m/s

  38. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  39. 1. Zka - LA3: 7/16, 42.21 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  40. 2. Zka - LA3: 5/16, 38.93 s, 3.93 tr. b., 3.6 m/s

  41. Jumping - Large: 8/34, 32.91 s, 0.91 tr. b., 4.25 m/s

  42. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  43. Jumping L: 2/33, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  44. Zkouška 1 LA3: 5/8, 41.4 s, 12.4 tr. b., 3.77 m/s

  45. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  46. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  47. 1. zkouška LA3: 10/18, 47.49 s, 7.49 tr. b., 3.81 m/s

  48. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Junioři L: 6/12, 41.38 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  51. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška LA3: 9/20, 47.62 s, 5.62 tr. b., 3.95 m/s

  53. Junioři L: 2/12, 40.32 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  54. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  55. 1 LA3: Diskvalifikován

  56. 2 LA3: Diskvalifikován

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  58. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. Junioři L: 4/14, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  62. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. Junioři L: 1/13, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  66. 1. zkouška LA3: 6/22, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  67. 2. zkouška LA3: 5/22, 46.07 s, 13.07 tr. b., 3.76 m/s

  68. Junioři L: 1/14, 40.0 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  69. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  70. Agility Ju: 25/59, 56.23 s, 16.23 tr. b., 3.56 m/s

  71. Agility Squads: 39/76, 45.71 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  72. Hra Ju: 15/59, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  73. Jumping Ju: 12/59, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  74. Jumping Squads: 24/75, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  75. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  76. Zkouška II LA3: 1/11, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  77. Zkouška I LA3: 4/11, 44.72 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  78. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  79. Agility L: 5/24, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  80. Jumping L: 5/25, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  81. Zkouska LA3: 6/10, 49.0 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  82. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  83. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zka - LA3: 7/13, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  85. Jumping - Large: 19/36, 35.42 s, 8.42 tr. b., 3.73 m/s

  86. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  87. QA1 agility: 36/135, 44.77 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  88. QA2 agility: Diskvalifikován

  89. QA3 agility: 53/130, 47.87 s, 13.87 tr. b., 3.84 m/s

  90. QJ1 jumping: 63/135, 44.44 s, 15.44 tr. b., 3.51 m/s

  91. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  92. QJ3 jumping: 27/118, 41.83 s, 2.83 tr. b., 4.18 m/s

  93. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  94. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  95. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  96. První zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  97. X Druhá zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  98. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  99. Agility 1 Ju: 21/33, 48.5 s, 19.73 tr. b., 3.92 m/s

  100. Agility 2 Ju: 4/33, 38.89 s, 1.34 tr. b., 4.37 m/s

  101. Agility 3 Ju: 23/33, 47.4 s, 17.37 tr. b., 4.14 m/s

  102. Agility 4 Ju: 9/33, 39.46 s, 7.44 tr. b., 4.31 m/s

  103. Jumping 1 Ju: 19/33, 34.77 s, 10.12 tr. b., 4.29 m/s

  104. Jumping 2 Ju: 6/32, 32.41 s, 0.4 tr. b., 4.47 m/s

  105. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  106. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  108. I. zkouška LA3: 5/13, 43.36 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  109. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  110. 1. ZK LA2: 3/29, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  111. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  112. Junioři - finále L: 1/9, 41.76 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  113. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  114. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  115. 2. ZK LA2: 10/31, 44.71 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  116. Junioři L: Diskvalifikován

  117. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  118. 1. zkouška LA2: 17/34, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  119. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. 3. zkouška LA2: 6/34, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  121. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  122. 1. zkouška LA2: 6/28, 42.64 s, 6.64 tr. b., 3.75 m/s

  123. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. Junioři L: 2/13, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  125. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  126. 1. ZK LA2: 1/29, 45.67 s, 2.67 tr. b., 3.55 m/s

  127. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  128. Junioři L: 1/15, 29.62 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  129. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  130. JUMPING_LA2 LA2: 3/17, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  131. LA2_1 LA2: 2/17, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  132. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  133. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  134. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  137. 1. ZK LA2: 10/31, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  138. 2. ZK LA2: 4/31, 42.62 s, 7.62 tr. b., 3.66 m/s

  139. Juniorský běh L: 1/12, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  140. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  141. Agility družstva: 17/77, 55.01 s, 1.01 tr. b., 3.25 m/s

  142. Agility - junioři: Diskvalifikován

  143. Jumping družstva: 20/77, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  144. Jumping - junioři: 21/54, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  145. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  146. 1. ZK LA2: 3/23, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  147. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  148. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  149. Agility L: Diskvalifikován

  150. Jumping L: Diskvalifikován

  151. Zkoušky LA2: 5/14, 43.12 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  152. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  153. Agility - So: 7/66, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  154. Jumping - So: 27/65, 43.83 s, 11.83 tr. b., 3.88 m/s

  155. ZkA - So: Diskvalifikován

  156. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  157. Zkouška II. LA2: 6/22, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  158. Zkouška I. LA2: 5/22, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  159. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  160. Zka 1: Diskvalifikován

  161. Zka 2: 5/15, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  162. Zka 3: Diskvalifikován

  163. Karlovy Vary - Karlovarské závody při krajské výstavě psů, 26. 06. 2016

  164. LA2 - 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. LA2 - 2. zkouška LA2: 4/15, 47.64 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  166. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  167. Agility zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  168. Agility zkouška 2 LA2: 4/21, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  169. jumping L: Diskvalifikován

  170. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  171. LA2-1 LA2: 4/28, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  172. LA2-2 LA2: Diskvalifikován

  173. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  174. Agility: Diskvalifikován

  175. Jumping: 9/34, 28.68 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  176. ZkA: 4/16, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  177. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  178. J Agility 1: 5/46, 42.9 s, 3.64 tr. b., 4.24 m/s

  179. J Agility 2: Diskvalifikován

  180. J Agility 3: 12/45, 42.41 s, 8.26 tr. b., 4.29 m/s

  181. J Agility 4: Diskvalifikován

  182. J Jumping 1: Diskvalifikován

  183. J Jumping 2: 22/45, 33.17 s, 7.86 tr. b., 4.37 m/s

  184. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  185. Zka 1: 5/23, 39.29 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  186. Zka 2: 5/23, 39.94 s, 3.94 tr. b., 3.38 m/s

  187. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  188. agility zkouška 1 LA2: 1/17, 48.97 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  189. agility zkouška 2 LA2: 4/16, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  190. jumping L: 4/39, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  191. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  192. 1. ZK LA2: 2/18, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  193. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  194. Junioři L: Diskvalifikován

  195. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  196. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  197. Heroutice, 2. běh: 9/24, 52.48 s, 18.48 tr. b., 3.6 m/s

  198. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  199. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  200. 1. ZK LA2: 6/20, 47.44 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  201. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  202. Junioři L: 3/10, 38.3 s, 0.3 tr. b., 3.92 m/s

  203. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  204. 1. ZK LA2: 4/27, 52.7 s, 7.7 tr. b., 3.55 m/s

  205. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  206. JUNIOŘI L: Diskvalifikován

  207. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  208. Jumping L: Diskvalifikován

  209. Zkouška agility LA1: 11/23, 34.67 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  210. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  211. Jumping LA1: 7/14, 20.28 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  212. Zkouška A1 - 1 LA1: 7/15, 29.77 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  213. Zkouška A1 - 2 LA1: Diskvalifikován

  214. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  215. Agility: 19/43, 44.54 s, 17.54 tr. b., 3.95 m/s

  216. Jumping: Diskvalifikován

  217. ZkA: Diskvalifikován

  218. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  219. 1. ZkA: 10/18, 38.23 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  220. 2. ZkA: 6/18, 41.36 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  221. Jumping: Diskvalifikován

  222. Mrtník Plzeň-Sever - Mrtnické dvojzkoušky - Závod pro dobrou věc, 20. 06. 2015

  223. LA1-1 LA1: 8/25, 31.81 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  224. LA1-2 LA1: 6/25, 31.53 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  225. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  226. Jumping L: 11/38, 41.02 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  227. Jumping NE L: Diskvalifikován

  228. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  229. Zkouška1 LA1: 2/14, 49.46 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  230. Zkouška 2 LA1: 5/17, 53.12 s, 16.12 tr. b., 2.79 m/s

  231. Zkouška2 LA1: Diskvalifikován

  232. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  233. 1. ZK LA1: 6/14, 38.6 s, 20.0 tr. b., 3.55 m/s

  234. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  235. junioři L: Diskvalifikován

  236. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  237. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  238. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  239. Junioři jump L: 2/6, 40.8 s, 13.8 tr. b., 3.46 m/s

  240. Louny - O sněhovou vločku, 04. 01. 2015

  241. Agility: Diskvalifikován

  242. Jumping: Diskvalifikován

  243. Zka LA1: Diskvalifikován