Cz En

Jumping Squads as Individual

  1. Datum: 14. 09. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel 0 0 0.0 0.0 35.33 5.63 V V
2 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 0 0 0.0 0.0 35.63 5.59 V V
3 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 0 0.0 0.0 37.86 5.26 V V
4 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star 0 0 0.0 0.0 38.19 5.21 V V
5 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 38.28 5.2 V V
6 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 38.79 5.13 V V
7 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 39.86 4.99 V V
8 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 0.0 0.0 40.83 4.87 V V
9 017518 Adéla Kožnarová Maggie 0 0 0.0 0.0 41.63 4.78 V V
10 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx 0 0 0.0 0.0 42.45 4.69 V V
11 043317 Bára Poskerová A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 42.78 4.65 V V
12 069717 Kateřina Jirková Cofi Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 42.8 4.65 V V
13 009115 Adéla Čejková Jessica 0 0 0.0 0.0 44.72 4.45 V V
14 025416 Anežka Jislová Briky 0 0 0.0 0.0 45.07 4.42 V V
15 090617 Adéla Petrášová Daisy 0 0 0.0 0.0 45.8 4.34 V V
16 070314 Kateřina Veselá Ellis 0 0 0.0 0.0 47.2 4.22 V V
17 016719 Sebastian Sudlík Monty 0 0 0.0 0.0 47.96 4.15 V V
18 077717 Zuzana Tylšová Eli 0 0 0.0 0.0 48.08 4.14 V V
19 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 0 0.0 0.0 48.14 4.13 V V
20 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 0 0.0 0.0 49.51 4.02 V V
21 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 1 0 0.0 5.0 35.88 5.55 V V
22 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.0 5.0 36.35 5.47 V V
23 036119 Aneta Řeháková B Bandit Gulden Land 1 0 0.0 5.0 37.47 5.31 V V
24 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream 1 0 0.0 5.0 40.6 4.9 V V
25 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 1 0 0.0 5.0 43.1 4.62 V V
26 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 1 0.0 5.0 45.5 4.37 V V
27 018018 Sára Tupá Bella 1 0 0.0 5.0 46.06 4.32 V V
28 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 1 0 0.0 5.0 47.35 4.2 V V
29 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 1 0 0.0 5.0 49.06 4.06 V V
30 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků 0 1 4.16 9.16 56.16 3.54 VD VD
31 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 2 0 0.0 10.0 37.61 5.29 VD VD
32 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 1 0.0 10.0 39.82 5.0 VD VD
33 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 40.93 4.86 VD VD
34 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 41.56 4.79 VD VD
35 015718 Aneta Jiráčková Daisy 0 2 0.0 10.0 48.81 4.08 VD VD
36 005917 Adéla Šaling Bart 1 1 2.58 12.58 54.58 3.65 VD VD
37 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 3 0 0.0 15.0 45.91 4.33 VD VD
38 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 4 0 0.0 20.0 38.16 5.21 D D
39 085817 Julie Karlíková Chilli 2 1 7.3 22.3 59.3 3.36 D D
40 020617 Lucie Koubová Bosque Miel Brennini 0 1 23.73 28.73 75.73 2.63 BO BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051217 Martina Konečná Austin Lenax-BO DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088117 Adela Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079618 Tereza Vaverková Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055216 Denisa Truijensová Agnes Of Nettlefield DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004619 Martin Machala Elza z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076917 Martina Cibulková Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080018 Anna Dušánková Furious Faith Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055615 Lucie Krpcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085917 Eliška Hornofová Elros Voronda Nildo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088618 Denisa Korbářová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007718 Markéta Koloničná Bouí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084918 Bára Poskerová A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071318 Aneta Fricová A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO