Cz En

088117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adela Hoňková, Sportdogs

    Člen KA

Pes

  1. Angel Moravia Star, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  2. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 6/41, 49.9 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  4. Jumping Individual - J: 4/33, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 12/41, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  6. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  7. Agility Brut ML: Diskvalifikován

  8. Demi Z MLA2: Diskvalifikován

  9. Jumping Extra Dry ML: Diskvalifikován

  10. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  11. Zkouška 1: Diskvalifikován

  12. Zkouška 2: Diskvalifikován

  13. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  14. 1. Agility: 3/11, 48.61 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  15. 1. jumping: Diskvalifikován

  16. 2. agility: 2/11, 50.04 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  17. 2. jumping: 6/11, 42.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  18. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  19. 1. Zkouška MLA2: 2/3, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  20. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  21. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  22. 1. zkouška: 1/2, 50.11 s, 2.11 tr. b., 3.63 m/s

  23. 2. zkouška: Diskvalifikován

  24. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  25. Agility J Individual: 4/13, 53.34 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  26. Agility Squads: 10/22, 59.76 s, 10.76 tr. b., 3.51 m/s

  27. Jumping J Individual: 10/14, 51.37 s, 14.37 tr. b., 3.91 m/s

  28. Jumping Squads: 7/22, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  29. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  30. Jumping I: Diskvalifikován

  31. Jumping II: 2/15, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  32. Jumping III: 6/15, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  33. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. Agility I: Diskvalifikován

  35. Agility II: 46/73, 70.25 s, 30.25 tr. b., 3.06 m/s

  36. Jumping I: 53/80, 48.68 s, 11.68 tr. b., 3.8 m/s

  37. Jumping II: 48/79, 56.11 s, 18.11 tr. b., 3.92 m/s

  38. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  39. 1. zkouška: 3/10, 60.1 s, 7.1 tr. b., 3.41 m/s

  40. 2. zkouška: 1/10, 46.39 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  41. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  42. Agility Zk I: 1/7, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  43. Agility Zk II: Diskvalifikován

  44. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  45. Agility J: Diskvalifikován

  46. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  47. Jumping J: Diskvalifikován

  48. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  49. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  50. Jumping open LA: 3/16, 39.47 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  51. Jumping tunel LA: 10/16, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  52. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  54. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  57. Agility Trial: 1/11, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  58. Open Jumping - Zabakova cesta: 11/29, 39.57 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  59. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 6/29, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  60. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  61. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  64. Zkouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA1 2 LA1: 2/17, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  66. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: Diskvalifikován

  69. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  70. Trial I: 5/26, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  71. Trial II: Diskvalifikován

  72. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  73. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  74. J Agility: Diskvalifikován

  75. J Hra: 11/54, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  76. J Jumping: 12/53, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  77. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  78. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  79. Agility Open: 9/32, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  80. Agility Trial: 4/11, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  81. Jumping Open: Diskvalifikován

  82. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  83. 1.zkouška LA1: 3/26, 34.7 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  84. 2.zkouška LA1: 2/26, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  85. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  86. Jumping II L: 7/30, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  87. Jumping I. L: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  90. Agility Trial: 5/14, 43.57 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  91. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: Diskvalifikován

  92. Žabákova cesta - Jumping Open: 6/34, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  93. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  94. Agility Open: Diskvalifikován

  95. Agility Trial: Diskvalifikován

  96. Jumping Open: Diskvalifikován

  97. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  98. 1. zkouška LA1: 5/22, 41.83 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  99. 2. zkouška LA1: 2/22, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s