Cz En

Agility II

  1. Datum: 21. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 40.63 5.29 V V
2 004519 Simona Machalová Elza z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 42.18 5.1 V V
3 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 43.13 4.98 V V
4 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 44.26 4.86 V V
5 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 44.64 4.82 V V
6 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner 0 0 0.0 0.0 44.87 4.79 V V
7 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 0 0 0.0 0.0 45.01 4.78 V V
8 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 45.13 4.76 V V
9 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 46.42 4.63 V V
10 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 0 0 0.0 0.0 47.08 4.57 V V
11 096915 Pavlína Doležalová Ida Emean Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 49.03 4.39 V V
12 084217 Martina Omelková Angelic Button The best of aussies 0 0 0.0 0.0 49.06 4.38 V V
13 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 0 0.0 0.0 49.73 4.32 V V
14 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 0 0 0.14 0.14 50.14 4.29 V V
15 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 0 0 0.16 0.16 50.16 4.29 V V
16 045619 Gabriela Řehořová Charlie 0 0 0.17 0.17 50.17 4.29 V V
17 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 1 0 0.0 5.0 39.12 5.5 V V
18 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 40.4 5.32 V V
19 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 1 0 0.0 5.0 40.89 5.26 V V
20 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 43.15 4.98 V V
21 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron 1 0 0.0 5.0 43.69 4.92 V V
22 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 43.94 4.89 V V
23 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 1 0.0 5.0 44.19 4.87 V V
24 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 45.15 4.76 V V
25 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 45.2 4.76 V V
26 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 45.33 4.74 V V
27 000520 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force 1 0 0.0 5.0 45.67 4.71 V V
28 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 47.38 4.54 V V
29 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 0 1 0.0 5.0 47.51 4.53 V V
30 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 1 0.0 5.0 48.69 4.42 V V
31 068414 Libor Machát Fawkes Black z JBonda 1 0 0.0 5.0 49.83 4.31 V V
32 085018 Robin Solanský Caesar 1 0 0.3 5.3 50.3 4.27 V V
33 Petra Matušíková Lujza 2 0 0.0 10.0 41.4 5.19 VD VD
34 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 2 0 0.0 10.0 42.69 5.04 VD VD
35 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive 2 0 0.0 10.0 44.02 4.88 VD VD
36 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli 2 0 0.0 10.0 47.45 4.53 VD VD
37 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 2 0 0.0 10.0 49.58 4.34 VD VD
38 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 2 0 0.85 10.85 50.85 4.23 VD VD
39 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 2 0 1.19 11.19 51.19 4.2 VD VD
40 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 2 0 2.94 12.94 52.94 4.06 VD VD
41 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 2 1 0.0 15.0 42.57 5.05 VD VD
42 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 3 0 0.0 15.0 45.17 4.76 VD VD
43 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 4 0 0.0 20.0 48.83 4.4 D D
44 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline 4 0 0.37 20.37 50.37 4.27 D D
45 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 3 0 10.18 25.18 60.18 3.57 D D
46 088117 Adela Hoňková Angel Moravia Star 1 1 20.25 30.25 70.25 3.06 BO BO
DIS 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012520 Peter Paško Asperugo Vento in Anima DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058517 Martina Cabáková Brown Surprise Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073318 Jana Ullver TyTy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039118 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005320 Jana Trojková One in a Beelion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042015 Darina Rýznarová Lexa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO