Cz En

034116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Vacíková, ULTIMATE AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. My Destiny Shadow of Aire, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  3. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  4. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  5. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  6. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 16/76, 51.48 s, 3.48 tr. b., 4.27 m/s

  7. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  8. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  9. 1. Zkouška LA3: 5/13, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  10. 2. Zkouška LA3: 6/13, 42.44 s, 22030.0 tr. b., 5.18 m/s

  11. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  12. Jumping A3: 1/4, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  13. Zkouška I.: 1/4, 46.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  14. Zkouška II.: Diskvalifikován

  15. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  16. AGILITY L: 14/28, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  17. JUMPING L: Diskvalifikován

  18. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  19. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  20. 1. Zkouška LA3: 5/13, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  21. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. 3. Zkouška LA3: 3/13, 47.28 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  23. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  24. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA3: 2/10, 43.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  26. 3. Zkouška LA3: 3/9, 66.35 s, 24.35 tr. b., 3.3 m/s

  27. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  28. Agility Trial I: 4/11, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  29. Agility Trial II: 6/11, 51.6 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  30. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  31. 1. Zkouška LA3: 2/11, 53.72 s, 2.72 tr. b., 4.1 m/s

  32. 2. Zkouška LA3: 5/11, 47.0 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  33. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  34. Jumping LA: Diskvalifikován

  35. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  37. 1. Zkouška LA3: 2/7, 45.0 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  38. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  41. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA3: 2/6, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  43. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  44. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA3: 4/8, 48.18 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  46. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  47. Agility I: 35/80, 50.03 s, 17.03 tr. b., 4.4 m/s

  48. Agility II: Diskvalifikován

  49. Jumping I: Diskvalifikován

  50. Jumping II: 34/79, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  51. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  52. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  53. Zkouška I. LA3: 5/12, 36.13 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  54. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  55. zkouška1: 1/3, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  56. zkouška2: Diskvalifikován

  57. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  58. Agility Open: Diskvalifikován

  59. Agility Squads as Individual: 51/137, 42.78 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  60. Jumping Open: 3/136, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  61. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  62. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  63. Agility I: 5/85, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  64. Agility II: 45/85, 49.28 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  65. Jumping I: 39/85, 43.27 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  66. Jumping II: 34/84, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  67. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  68. QA4 Agility: 10/97, 43.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  69. QA5 Agility: 19/96, 46.02 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  70. QA6 Agility: 29/93, 39.91 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  71. QJ4 Jumping: 25/96, 37.79 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  72. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  73. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  74. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  75. QA1 agility: Diskvalifikován

  76. QA2 agility: 46/120, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  77. QA3 agility: 26/120, 42.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  78. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  79. QJ2 jumping: 76/122, 47.21 s, 20.21 tr. b., 3.92 m/s

  80. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  81. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  82. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 3/109, 13.95 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  83. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 52/169, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  84. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 15/175, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  85. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 6/110, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  86. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  87. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  88. Agility L: Diskvalifikován

  89. Jumping L: 10/30, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  90. Zkouška LA3: 1/9, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  91. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  92. Agility: 10/31, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  93. Agility Trial: 8/17, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  94. Agility Trial II: Diskvalifikován

  95. Agility Trial III: Diskvalifikován

  96. Jumping: 13/32, 31.53 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  97. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  98. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA3: 6/13, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  100. 3. Zkouška LA3: 1/13, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  101. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  102. Agility I: 34/167, 51.01 s, 6.01 tr. b., 4.1 m/s

  103. Agility II: 93/165, 40.61 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  104. Jumping I: Diskvalifikován

  105. Jumping II: 67/161, 34.01 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  106. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  107. Agility LA: Diskvalifikován

  108. Jumping LA: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  111. Jumping: 21/60, 37.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  112. Zkouška 1: Diskvalifikován

  113. Zkouška 2: Diskvalifikován

  114. Zkouška 3: 14/36, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  115. Zkouška 4: 19/36, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  116. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  117. Agility 1: 14/39, 43.02 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  118. Agility 2: Diskvalifikován

  119. Jumping 1: Diskvalifikován

  120. Jumping 2: Diskvalifikován

  121. Zkouška: Diskvalifikován

  122. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  123. Agility LA: 5/32, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  124. Agility LA: 5/32, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  125. Jumping LA: Diskvalifikován

  126. Jumping LA: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  130. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  131. Jumping LA neděle: 22/43, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  132. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  133. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  134. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  135. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  136. Agility 1 L: 7/27, 40.08 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  137. Agility 2 L: Diskvalifikován

  138. Jumping 1 L: 2/28, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  139. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  140. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA3: 10/19, 46.77 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  142. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  143. Agility Trial I: Diskvalifikován

  144. Agility Trial II: Diskvalifikován

  145. Agility Trial III: Diskvalifikován

  146. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  147. LA3 1: 3/20, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  148. LA3 2: 8/20, 34.49 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  149. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  150. 1. Zka - LA3: 7/15, 44.68 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  151. 2. Zka - LA3: 10/15, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  152. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  153. TRIAL III. LA3: 1/10, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  154. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  155. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  156. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  157. Agility Trial I: Diskvalifikován

  158. Agility Trial II: 1/14, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  159. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  160. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  161. Agility Trial I: 1/7, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  162. Agility Trial II: Diskvalifikován

  163. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  164. Agility Open: Diskvalifikován

  165. Agility Trial I: Diskvalifikován

  166. Agility Trial II: Diskvalifikován

  167. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  168. Jumping I: Diskvalifikován

  169. Jumping II: Diskvalifikován

  170. Jumping III: Diskvalifikován

  171. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  172. 1. Zkouška LA2: 1/2, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  173. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  175. Agility open L: Diskvalifikován

  176. Jumping open L: Diskvalifikován

  177. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  178. Agility L: 1/36, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  179. Jumping L: Diskvalifikován

  180. Super Fin J L: Diskvalifikován

  181. Zkouška LA2: 3/14, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  182. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  183. Agility Large: 3/28, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  184. Jumping Large: 3/27, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  185. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  186. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  187. Agility L L: Diskvalifikován

  188. Jumping L L: Diskvalifikován

  189. Zkouška LA2 LA2: 2/16, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  190. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  191. Agility L: Diskvalifikován

  192. Jumping L: Diskvalifikován

  193. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  194. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  195. Jumping 1 L L: 3/33, 28.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  196. Jumping 2 L L: 6/33, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  197. Slalomář L L: 3/20, 12.62 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  198. Tuneliáda L L: 1/31, 14.75 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  199. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  200. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  201. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  202. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  203. Jumping III L: Diskvalifikován

  204. Jumping II L: Diskvalifikován

  205. Jumping I L: Diskvalifikován

  206. Tuneliáda L: 3/39, 25.25 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  207. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  208. ZkA. II. LA2: 2/13, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  209. ZkA. I. LA2: 1/14, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  210. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  211. Agility Large: 9/32, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  212. Jumping Large: Diskvalifikován

  213. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  214. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  215. Agility I: Diskvalifikován

  216. Agility II: Diskvalifikován

  217. Jumping I: 32/76, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  218. Jumping II: Diskvalifikován

  219. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  220. QA4 Agility: Diskvalifikován

  221. QA5 Agility: Diskvalifikován

  222. QA6 Agility: 42/88, 45.26 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  223. QJ4 Jumping: 14/95, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  224. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  225. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  226. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  227. I. Agility L: Diskvalifikován

  228. II. Jumping L: Diskvalifikován

  229. I. Jumping L: Diskvalifikován

  230. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  231. QA1 agility: Diskvalifikován

  232. QA2 agility: Diskvalifikován

  233. QA3 agility: 28/125, 34.8 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  234. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  235. QJ2 jumping: 61/126, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  236. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  237. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  238. Agility Trial: 2/8, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  239. Jumping Trial: Diskvalifikován

  240. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  241. Agility A2A3: Diskvalifikován

  242. Agility Squads as individual: 7/157, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  243. Jumping A2A3: 46/113, 41.19 s, 11.19 tr. b., 4.42 m/s

  244. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  245. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  246. Special Agility: Diskvalifikován

  247. Special Jumping: 31/153, 32.11 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  248. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  249. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  250. Agility Open: 9/34, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  251. Agility Trial: Diskvalifikován

  252. Jumping Open: Diskvalifikován

  253. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  254. Agility Open: 6/30, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  255. Agility Trial: 3/13, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  256. I Agility Trial: Diskvalifikován

  257. II Agility Trial: Diskvalifikován

  258. Jumping Open: Diskvalifikován

  259. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  260. AGILITY: Diskvalifikován

  261. AGILITY: Diskvalifikován

  262. JUMPING: Diskvalifikován

  263. JUMPING: Diskvalifikován

  264. LA2: 1/18, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  265. LA2: Diskvalifikován

  266. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  267. Agility LA: Diskvalifikován

  268. Jumping LA: 1/40, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  269. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  270. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  271. Agility Open: 9/33, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  272. Agility Trial: Diskvalifikován

  273. Jumping Open: Diskvalifikován

  274. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  275. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  276. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  277. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  278. Agility Large: Diskvalifikován

  279. Jumping Large: Diskvalifikován

  280. Zk LA2: Diskvalifikován

  281. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  282. Agility 1: 63/217, 45.14 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  283. Agility 2: Diskvalifikován

  284. Agility 3: Diskvalifikován

  285. Agility 4: Diskvalifikován

  286. Agility Trial: Diskvalifikován

  287. Jumping 1: Diskvalifikován

  288. Jumping 2: Diskvalifikován

  289. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  290. I. Agility L: Diskvalifikován

  291. ll. Agility L: Diskvalifikován

  292. Zk LA2: Diskvalifikován

  293. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  294. Agility 1: Diskvalifikován

  295. Agility 2: Diskvalifikován

  296. Jumping 1: Diskvalifikován

  297. Jumping 2: Diskvalifikován

  298. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  299. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  300. 2Q Agility: Diskvalifikován

  301. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  302. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  303. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  304. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  305. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  306. AGILITY: Diskvalifikován

  307. JUMPING: Diskvalifikován

  308. LA2: Diskvalifikován

  309. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  310. Agility 1: Diskvalifikován

  311. Agility 2: Diskvalifikován

  312. Jumping 1: 63/128, 37.07 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  313. Jumping 2: Diskvalifikován

  314. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  315. Agility Open: Diskvalifikován

  316. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  317. Agility Trial I: 2/3, 33.03 s, 20.0 tr. b., 4.39 m/s

  318. Agility Trial II: Diskvalifikován

  319. Jumping Open: Diskvalifikován

  320. Tuneliáda: 19/24, 20.91 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  321. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  322. Agility L: Diskvalifikován

  323. Jumping L: Diskvalifikován

  324. Zk LA1: 1/8, 29.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  325. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  326. Agility LA L: Diskvalifikován

  327. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  328. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  329. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  330. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  331. Jumping I: Diskvalifikován

  332. Jumping II: Diskvalifikován

  333. Jumping III: 5/26, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  334. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  335. Agility: Diskvalifikován

  336. Jumping: Diskvalifikován

  337. Zk LA1: Diskvalifikován

  338. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  339. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  340. 2.zkouška LA1: 1/6, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  341. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  342. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  343. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  344. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  345. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  346. 1. Zk LA1: 3/6, 24.49 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  347. 2. Zk LA1: 1/6, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  348. 3. Zk LA1: 3/6, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  349. 4. Zk LA1: Diskvalifikován

  350. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  351. Agility: Diskvalifikován

  352. Agility I: Diskvalifikován

  353. Agility II: Diskvalifikován

  354. Agility III: Diskvalifikován

  355. Agility IV: Diskvalifikován

  356. Jumping I: Diskvalifikován

  357. Jumping II: Diskvalifikován

  358. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  359. Agility L: Diskvalifikován

  360. Jumping L: Diskvalifikován

  361. Zk LA1: 6/17, 32.92 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  362. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  363. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  364. 2Q Agility: 50/139, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  365. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  366. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  367. Jednotlivci A1 - Agility: 7/39, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  368. Jednotlivci A1 - Jumping: 11/38, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  369. Power & speed A1: Diskvalifikován

  370. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  371. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  372. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  373. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  374. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  375. Agility: Diskvalifikován

  376. Agility Open: Diskvalifikován

  377. Jumping Special: Diskvalifikován