Cz En

034116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Vacíková, ULTIMATE AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. My Destiny Shadow of Aier, Border kolie

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: 46/120, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  4. QA3 agility: 26/120, 42.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: 76/122, 47.21 s, 20.21 tr. b., 3.92 m/s

  7. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  8. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: 10/30, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  11. Zkouška LA3: 1/9, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  12. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  13. Agility: 10/31, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  14. Agility Trial: 8/17, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  15. Agility Trial II: Diskvalifikován

  16. Agility Trial III: Diskvalifikován

  17. Jumping: 13/32, 31.53 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  18. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  19. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA3: 6/13, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  21. 3. Zkouška LA3: 1/13, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  22. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  23. Agility I: 34/167, 51.01 s, 6.01 tr. b., 4.1 m/s

  24. Agility II: 93/165, 40.61 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  25. Jumping I: Diskvalifikován

  26. Jumping II: 67/161, 34.01 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  27. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  28. Agility LA: Diskvalifikován

  29. Jumping LA: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  32. Jumping: 21/60, 37.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  33. Zkouška 1: Diskvalifikován

  34. Zkouška 2: Diskvalifikován

  35. Zkouška 3: 14/36, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  36. Zkouška 4: 19/36, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  37. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  38. Agility 1: 14/39, 43.02 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  39. Agility 2: Diskvalifikován

  40. Jumping 1: Diskvalifikován

  41. Jumping 2: Diskvalifikován

  42. Zkouška: Diskvalifikován

  43. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  44. Agility LA: 5/32, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  45. Agility LA: 5/32, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  46. Jumping LA: Diskvalifikován

  47. Jumping LA: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  51. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  52. Jumping LA neděle: 22/43, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  53. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  54. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  55. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  56. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  57. Agility 1 L: 7/27, 40.08 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  58. Agility 2 L: Diskvalifikován

  59. Jumping 1 L: 2/28, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  60. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  61. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  62. Zkouška LA3: 10/19, 46.77 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  63. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  64. Agility Trial I: Diskvalifikován

  65. Agility Trial II: Diskvalifikován

  66. Agility Trial III: Diskvalifikován

  67. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  68. LA3 1: 3/20, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  69. LA3 2: 8/20, 34.49 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  70. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  71. 1. Zka - LA3: 7/15, 44.68 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  72. 2. Zka - LA3: 10/15, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  73. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  74. TRIAL III. LA3: 1/10, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  75. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  76. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  77. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  78. Agility Trial I: Diskvalifikován

  79. Agility Trial II: 1/14, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  80. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  81. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  82. Agility Trial I: 1/7, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  83. Agility Trial II: Diskvalifikován

  84. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  85. Agility Open: Diskvalifikován

  86. Agility Trial I: Diskvalifikován

  87. Agility Trial II: Diskvalifikován

  88. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  89. Jumping I: Diskvalifikován

  90. Jumping II: Diskvalifikován

  91. Jumping III: Diskvalifikován

  92. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  93. 1. Zkouška LA2: 1/2, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  94. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  96. Agility open L: Diskvalifikován

  97. Jumping open L: Diskvalifikován

  98. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  99. Agility L: 1/36, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  100. Jumping L: Diskvalifikován

  101. Super Fin J L: Diskvalifikován

  102. Zkouška LA2: 3/14, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  103. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  104. Agility Large: 3/28, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  105. Jumping Large: 3/27, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  106. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  108. Agility L L: Diskvalifikován

  109. Jumping L L: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA2 LA2: 2/16, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  111. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  112. Agility L: Diskvalifikován

  113. Jumping L: Diskvalifikován

  114. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  115. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  116. Jumping 1 L L: 3/33, 28.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  117. Jumping 2 L L: 6/33, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  118. Slalomář L L: 3/20, 12.62 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  119. Tuneliáda L L: 1/31, 14.75 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  120. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  121. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  122. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  124. Jumping III L: Diskvalifikován

  125. Jumping II L: Diskvalifikován

  126. Jumping I L: Diskvalifikován

  127. Tuneliáda L: 3/39, 25.25 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  128. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  129. ZkA. II. LA2: 2/13, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  130. ZkA. I. LA2: 1/14, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  131. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  132. Agility Large: 9/32, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  133. Jumping Large: Diskvalifikován

  134. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  136. Agility I: Diskvalifikován

  137. Agility II: Diskvalifikován

  138. Jumping I: 32/76, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  139. Jumping II: Diskvalifikován

  140. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  141. QA4 Agility: Diskvalifikován

  142. QA5 Agility: Diskvalifikován

  143. QA6 Agility: 42/88, 45.26 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  144. QJ4 Jumping: 14/95, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  145. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  146. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  147. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  148. I. Agility L: Diskvalifikován

  149. II. Jumping L: Diskvalifikován

  150. I. Jumping L: Diskvalifikován

  151. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  152. QA1 agility: Diskvalifikován

  153. QA2 agility: Diskvalifikován

  154. QA3 agility: 28/125, 34.8 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  155. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  156. QJ2 jumping: 61/126, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  157. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  158. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  159. Agility Trial: 2/8, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  160. Jumping Trial: Diskvalifikován

  161. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  162. Agility A2A3: Diskvalifikován

  163. Agility Squads as individual: 7/157, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  164. Jumping A2A3: 46/113, 41.19 s, 11.19 tr. b., 4.42 m/s

  165. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  166. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  167. Special Agility: Diskvalifikován

  168. Special Jumping: 31/153, 32.11 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  169. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  170. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  171. Agility Open: 9/34, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  172. Agility Trial: Diskvalifikován

  173. Jumping Open: Diskvalifikován

  174. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  175. Agility Open: 6/30, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  176. Agility Trial: 3/13, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  177. I Agility Trial: Diskvalifikován

  178. II Agility Trial: Diskvalifikován

  179. Jumping Open: Diskvalifikován

  180. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  181. AGILITY: Diskvalifikován

  182. AGILITY: Diskvalifikován

  183. JUMPING: Diskvalifikován

  184. JUMPING: Diskvalifikován

  185. LA2: 1/18, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  186. LA2: Diskvalifikován

  187. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  188. Agility LA: Diskvalifikován

  189. Jumping LA: 1/40, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  190. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  192. Agility Open: 9/33, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  193. Agility Trial: Diskvalifikován

  194. Jumping Open: Diskvalifikován

  195. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  196. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  197. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  199. Agility Large: Diskvalifikován

  200. Jumping Large: Diskvalifikován

  201. Zk LA2: Diskvalifikován

  202. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  203. Agility 1: 63/217, 45.14 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  204. Agility 2: Diskvalifikován

  205. Agility 3: Diskvalifikován

  206. Agility 4: Diskvalifikován

  207. Agility Trial: Diskvalifikován

  208. Jumping 1: Diskvalifikován

  209. Jumping 2: Diskvalifikován

  210. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  211. I. Agility L: Diskvalifikován

  212. ll. Agility L: Diskvalifikován

  213. Zk LA2: Diskvalifikován

  214. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  215. Agility 1: Diskvalifikován

  216. Agility 2: Diskvalifikován

  217. Jumping 1: Diskvalifikován

  218. Jumping 2: Diskvalifikován

  219. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  220. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  221. 2Q Agility: Diskvalifikován

  222. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  223. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  224. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  225. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  226. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  227. AGILITY: Diskvalifikován

  228. JUMPING: Diskvalifikován

  229. LA2: Diskvalifikován

  230. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  231. Agility 1: Diskvalifikován

  232. Agility 2: Diskvalifikován

  233. Jumping 1: 63/128, 37.07 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  234. Jumping 2: Diskvalifikován

  235. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  236. Agility Open: Diskvalifikován

  237. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  238. Agility Trial I: 2/3, 33.03 s, 20.0 tr. b., 4.39 m/s

  239. Agility Trial II: Diskvalifikován

  240. Jumping Open: Diskvalifikován

  241. Tuneliáda: 19/24, 20.91 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  242. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  243. Agility L: Diskvalifikován

  244. Jumping L: Diskvalifikován

  245. Zk LA1: 1/8, 29.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  246. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  247. Agility LA L: Diskvalifikován

  248. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  249. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  250. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  251. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  252. Jumping I: Diskvalifikován

  253. Jumping II: Diskvalifikován

  254. Jumping III: 5/26, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  255. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  256. Agility: Diskvalifikován

  257. Jumping: Diskvalifikován

  258. Zk LA1: Diskvalifikován

  259. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  260. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  261. 2.zkouška LA1: 1/6, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  262. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  263. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  264. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  265. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  266. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  267. 1. Zk LA1: 3/6, 24.49 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  268. 2. Zk LA1: 1/6, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  269. 3. Zk LA1: 3/6, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  270. 4. Zk LA1: Diskvalifikován

  271. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  272. Agility: Diskvalifikován

  273. Agility I: Diskvalifikován

  274. Agility II: Diskvalifikován

  275. Agility III: Diskvalifikován

  276. Agility IV: Diskvalifikován

  277. Jumping I: Diskvalifikován

  278. Jumping II: Diskvalifikován

  279. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  280. Agility L: Diskvalifikován

  281. Jumping L: Diskvalifikován

  282. Zk LA1: 6/17, 32.92 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  283. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  284. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  285. 2Q Agility: 50/139, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  286. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  287. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  288. Jednotlivci A1 - Agility: 7/39, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  289. Jednotlivci A1 - Jumping: 11/38, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  290. Power & speed A1: Diskvalifikován

  291. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  292. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  293. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  294. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  295. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  296. Agility: Diskvalifikován

  297. Agility Open: Diskvalifikován

  298. Jumping Special: Diskvalifikován