Cz En

Agility Open

  1. Datum: 01. 09. 2019
  2. Závod: Český Dub - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 99.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 35.45 5.59 V V
2 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.48 5.43 V V
3 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 36.56 5.42 V V
4 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.63 5.41 V V
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 37.62 5.26 V V
6 088818 Kristina Půdová S'Cheers Never never land 0 0 0.0 0.0 37.89 5.23 V V
7 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 39.4 5.03 V V
8 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 39.45 5.02 V V
9 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 40.43 4.9 V V
10 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 40.59 4.88 V V
11 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 41.0 4.83 V V
12 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 41.58 4.76 V V
13 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 41.59 4.76 V V
14 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 44.53 4.45 V V
15 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 0 0.0 0.0 45.1 4.39 V V
16 034117 Lucie Černá Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.65 0.65 48.65 4.07 V V
17 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 1 0 0.0 5.0 37.4 5.29 V V
18 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 37.57 5.27 V V
19 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 38.28 5.17 V V
20 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 38.96 5.08 V V
21 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 1 0 0.0 5.0 40.71 4.86 V V
22 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 40.79 4.85 V V
23 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 41.06 4.82 V V
24 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump 1 0 0.0 5.0 41.34 4.79 V V
25 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 42.04 4.71 V V
26 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat 1 0 0.0 5.0 42.24 4.69 V V
27 045217 Květa Florianová Czokoládka z Čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 42.33 4.68 V V
27 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 1 0 0.0 5.0 42.33 4.68 V V
29 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 0 1 0.0 5.0 42.54 4.65 V V
30 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 43.14 4.59 V V
31 029315 Adéla Karbusová Brixiee 1 0 0.0 5.0 44.23 4.48 V V
32 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 0 1 0.0 5.0 44.31 4.47 V V
33 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 1 0 0.0 5.0 45.0 4.4 V V
34 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 45.57 4.34 V V
35 086918 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins 1 0 0.0 5.0 45.65 4.34 V V
36 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 1 0 0.0 5.0 46.15 4.29 V V
37 001317 Alena Rybová Autumn Misty Morning Lufian 1 0 0.0 5.0 46.69 4.24 V V
38 038617 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito 0 1 0.0 5.0 46.81 4.23 V V
39 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 47.11 4.2 V V
40 059918 Jana Jirsová Vinky Dream of joy 1 0 3.09 8.09 51.09 3.88 VD VD
41 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 2 0 0.0 10.0 36.48 5.43 VD VD
42 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 2 0 0.0 10.0 39.72 4.98 VD VD
43 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 40.21 4.92 VD VD
44 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 2 0 0.0 10.0 40.69 4.87 VD VD
45 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 2 0 0.0 10.0 41.34 4.79 VD VD
46 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 2 0 0.0 10.0 42.7 4.64 VD VD
47 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 1 0.0 10.0 42.76 4.63 VD VD
48 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 1 1 0.0 10.0 44.01 4.5 VD VD
49 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 2 0.0 10.0 44.3 4.47 VD VD
50 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 1 1 0.0 10.0 44.91 4.41 VD VD
51 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 1 0.0 10.0 46.36 4.27 VD VD
52 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 1 7.4 12.4 55.4 3.57 VD VD
53 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 2 2.72 12.72 50.72 3.9 VD VD
54 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 0 2 3.3 13.3 51.3 3.86 VD VD
55 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 2 4.13 14.13 52.13 3.8 VD VD
56 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 2 1 0.0 15.0 40.64 4.87 VD VD
57 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 3 0 0.0 15.0 41.44 4.78 VD VD
58 059415 Veronika Grešáková Ambiente 3 0 0.0 15.0 42.49 4.66 VD VD
59 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 1 5.02 15.02 53.02 3.73 VD VD
60 083612 Soňa Hejcmanová Sára 1 1 6.27 16.27 54.27 3.65 D D
61 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 3 1 0.0 20.0 38.2 5.18 D D
62 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 3 1 0.0 20.0 43.71 4.53 D D
63 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 3 1 0.0 20.0 44.26 4.47 D D
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064617 Jiří Čedík Pretty Princess Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007417 Jana Pošvářová Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069816 Michaela Hadačová Sebastian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064218 Erik Dančišák Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016917 Dana Tůmová Medea Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO