Cz En

087618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Grygarová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Absolute Agreement Crazy Pack, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: 22/97, 45.52 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  3. QA5 Agility: 7/96, 43.31 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  4. QA6 Agility: 10/93, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: 35/87, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  8. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  9. 1. běh LA2: 1/17, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  10. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  11. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  12. QA1 agility: Diskvalifikován

  13. QA2 agility: 16/120, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  14. QA3 agility: 21/120, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  15. QJ1 jumping: 16/123, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  16. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  17. QJ3 jumping: 6/111, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  18. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  19. Agility Finále: Diskvalifikován

  20. Agility I.: 24/47, 46.84 s, 16.84 tr. b., 4.59 m/s

  21. Agility III.: 2/42, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  22. Jumping Finále: 3/14, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  23. Jumping I.: 1/47, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  24. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  25. Agility I: 6/167, 41.48 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  26. Agility II: 7/165, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  27. Jumping I: 13/169, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  28. Jumping II: 15/161, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  29. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  30. ZkA. II. LA2: 2/17, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  31. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  32. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  33. 1. zkouška LA2: 1/13, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  34. 2. zkouška LA2: 2/13, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  35. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  36. Jumping L: 13/26, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  37. LA2: Diskvalifikován

  38. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  39. Druhá zkouška LA1: 2/6, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  40. První zkouška LA1: 1/6, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  41. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  42. 1. zkouška LA1: 1/8, 28.31 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  43. 2. zkouška LA1: 2/9, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  44. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  45. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  46. Finále LA neděle: 12/33, 49.17 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  47. Jumping LA neděle: 13/70, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  48. Jumping LA sobota: 13/71, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  49. Zkoušky LA1 neděle: 3/9, 29.58 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  50. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován