Cz En

Jumping L_sobota

  1. Datum: 23. 11. 2019
  2. Závod: Kladno - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Savikko, Seppo (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 0 0 0.0 0.0 34.19 5.09 V V
2 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 34.76 5.01 V V
3 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 34.8 5.0 V V
4 Roman Maruszczak BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 0 0.0 0.0 35.23 4.94 V V
5 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 35.63 4.88 V V
6 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 1 0 0.0 5.0 35.13 4.95 V V
7 Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke 1 1 0.0 10.0 35.82 4.86 VD VD
8 Magdalena Ziolkowska Free your MaiGirma Bohemia Alke 0 2 0.0 10.0 42.91 4.05 VD VD
9 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 0 2 0.7 10.7 43.7 3.98 VD VD
10 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 2 0.0 15.0 41.93 4.15 VD VD
11 064018 Martina Červenková Bauglir Dark Lavondyss Lavondyss Labradors 2 0 8.14 18.14 51.14 3.4 D D
12 011719 Agáta Marková Falco Compatriota di Bonfini 2 1 5.22 20.22 48.22 3.61 D D
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska Mawr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009219 Kateřina Szturzová Evelina Cordata DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz Pink Panther Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz Cherry Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017518 Adéla Kožnarová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO