Cz En

001116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Fiala, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Aiyta Sapanaska, Border kolie

Výsledky

  1. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  2. Jumping 1 - L: 1/18, 31.2 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  3. Jumping 2 - L: 2/18, 32.16 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  4. Jumping 3 - L: 1/18, 29.28 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  5. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  6. Agility L: 6/24, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  7. Agility Large: 10/24, 39.09 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  8. Jumping L: 1/24, 30.73 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  9. Jumping Large: 3/24, 32.94 s, 0.0 tr. b., 6.68 m/s

  10. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  12. Agility Individual: 19/85, 41.39 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  13. Agility Squads as Individual: 51/94, 41.35 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  14. Jumping Individual: 16/94, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  15. Jumping Squads as Individual: 22/94, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  16. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  17. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška LA3: 4/13, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  19. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  21. 1. Zkouška LA3: 4/10, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. 3. Zkouška LA3: 5/10, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  24. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  25. Zkouška LA3 I.: 1/8, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  26. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA3 III.: Diskvalifikován

  28. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  29. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Jumping I L: 1/10, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  32. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  33. Agility 1 L: 13/119, 42.28 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  34. Agility 2 L: 14/115, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  35. Agility 3 L: 9/116, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  36. Agility 4 L: 16/108, 40.66 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  37. FARMINA Grand finale L: 14/35, 41.69 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  38. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 L: 11/84, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  40. Zkouška LA3: 6/62, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  41. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  42. Agility 1 L: 4/82, 41.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  43. Agility 2 L: 7/71, 41.15 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  44. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 L: 1/82, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  46. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  47. 1.zkouška LA3: 1/10, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  48. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  50. 1. Agility L: Diskvalifikován

  51. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  52. 2. Agility L: Diskvalifikován

  53. 2. Jumping L: 7/33, 20.53 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  54. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  55. 1. Zkouška LA3: 2/13, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  56. 2. Zkouška LA3: 4/15, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  57. 3. Zkouška LA3: 6/14, 38.05 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  58. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  59. 1. Zkouška LA3: 8/15, 35.73 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  60. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  63. 1. Zkouška LA3: 3/19, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  64. 2. Zkouška LA3: 1/20, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  65. 3. Zkouška LA3: 6/19, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  66. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  67. Agility L: 2/24, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  68. Jumping L: 6/25, 34.85 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  69. Zkouška LA3: 1/9, 43.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  70. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  71. 1. Zkouška LA3: 3/16, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  72. 2. Zkouška LA3: 1/16, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  73. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  74. Agility Individual: 9/106, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  75. Agility Squads as Individual: 4/109, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  76. Jumping Individual: 1/108, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  77. Jumping Squads as Individual: 5/108, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  78. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  79. Jumping: 1/33, 26.99 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  80. Zkouška 1: 1/15, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  81. Zkouška 2: 1/15, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  82. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  83. 1. Zkouška LA3: 3/12, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  84. 2. Zkouška LA3: 4/10, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  85. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  86. 1. Jumping L: 2/21, 23.05 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  87. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. 2. Jumping L: 6/20, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  89. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  91. LA3 I: 1/11, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  92. LA3 II: Diskvalifikován

  93. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  94. I. agility L: 15/95, 39.35 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  95. II. agility L: 12/90, 41.7 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  96. II. jumping L: 15/97, 30.97 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  97. I. jumping L: 1/97, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  98. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  99. Agility Spokojeného psa L: 6/34, 26.43 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  100. Jacob & Joseph Jumping L: 1/33, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  101. Jelenův Jumping L: 12/34, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  102. PhysioDOG Agility L: 6/34, 42.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  103. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  104. Agility Finále L_neděle: 1/21, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  105. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  106. Jumping L_neděle: 1/33, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  107. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  108. LA3_neděle: Diskvalifikován

  109. LA3_sobota: 9/20, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  110. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  111. Zkouška1 LA3: 1/13, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  112. Zkouška2 LA3: 2/13, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  113. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  114. Zkouška1 LA3: 1/13, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  115. Zkouška2 LA3: 1/13, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  116. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  117. Agility Open: Diskvalifikován

  118. Agility Squads as Individual: 6/137, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  119. Jumping Open: 66/136, 39.91 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  120. Jumping Squads as Individual: 27/138, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  121. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  122. LA3_1: Diskvalifikován

  123. LA3_2: 1/15, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  124. LA3_3: 1/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  125. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  126. Agility 1: Diskvalifikován

  127. Agility 2: 30/222, 42.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  128. Agility 3: Diskvalifikován

  129. Agility 4: Diskvalifikován

  130. Agility Trial: Diskvalifikován

  131. Grand Final: 10/44, 39.74 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  132. Jumping 1: 6/216, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  133. Jumping 2: Diskvalifikován

  134. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  135. 2. Jumping L: 1/27, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  136. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  137. Zkouška LA3 II: 1/17, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  138. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  139. 1. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  141. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  142. QA4 Agility: 18/97, 42.68 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  143. QA5 Agility: 12/96, 41.74 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  144. QA6 Agility: Diskvalifikován

  145. QJ4 Jumping: 17/96, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  146. QJ5 Jumping: 4/94, 35.31 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  147. QJ6 Jumping: 6/87, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  148. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  149. Zkouška LA3 I: 1/9, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  150. Zkouška LA3 II: 1/9, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  151. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  152. QA1 agility: 20/123, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  153. QA2 agility: 36/120, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  154. QA3 agility: 14/120, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  155. QJ1 jumping: 11/123, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  156. QJ2 jumping: 6/122, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  157. QJ3 jumping: 32/111, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  158. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  159. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  160. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 12/28, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  161. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  162. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 23/169, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  163. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 3/110, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  164. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 11/175, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  165. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 1/110, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  166. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 26/170, 35.3 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  167. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  168. Agility I: Diskvalifikován

  169. Agility II: Diskvalifikován

  170. Jumping I: 50/169, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  171. Jumping II: 49/161, 33.1 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  172. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  173. LA3 I.: 4/19, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  174. LA3 II.: 1/18, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  175. LA3 III.: Diskvalifikován

  176. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  177. LA3 I.: 1/22, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  178. LA3 II.: 2/22, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  179. LA3 III.: 4/21, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  180. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  181. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  182. I. zkouška LA3: 1/24, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  183. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  184. Agility: 11/39, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  185. Jumping: 3/40, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  186. Zkouška: Diskvalifikován

  187. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  188. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  189. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  190. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  191. Agility: 1/28, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  192. Jumping: 4/28, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  193. Zkouška: 1/18, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  194. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  195. II. zkouška LA3: 2/18, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  196. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  197. I. zkouška LA3: 1/18, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  198. I. zkouška LA3: 2/19, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  199. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  200. Agility 1 L: Diskvalifikován

  201. Agility 2 L: 6/27, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  202. Jumping 1 L: 16/28, 34.09 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  203. Jumping 2 L: 1/28, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  204. Jumping 3 L: 3/28, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  205. Zkouška LA3: 6/19, 40.38 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  206. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  207. Zkouška III. LA3: Diskvalifikován

  208. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  209. Zkouška I. LA3: 5/22, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  210. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  211. AGILITY: 3/31, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  212. AGILITY: 10/39, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  213. JUMPING: 2/31, 29.07 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  214. JUMPING: 2/38, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  215. LA3: 1/18, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  216. LA3: 8/21, 42.79 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  217. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  218. Agility: Diskvalifikován

  219. Agility DRUZSTVA: 5/97, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  220. Jumping: 19/97, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  221. Jumping DRUZSTVA: 42/97, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  222. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  223. Agility 1: 27/212, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  224. Agility 2: 62/217, 37.57 s, 25.0 tr. b., 5.0 m/s

  225. Agility 3: 59/179, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  226. Agility 4: 34/191, 37.55 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  227. Agility Trial: Diskvalifikován

  228. Jumping 1: 43/214, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  229. Jumping 2: Diskvalifikován

  230. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  231. QA4 Agility: 26/95, 43.47 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  232. QA5 Agility: 45/93, 38.36 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  233. QA6 Agility: 9/88, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  234. QJ4 Jumping: 23/95, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  235. QJ5 Jumping: 11/90, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  236. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  237. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  238. QA1 agility: 25/127, 39.62 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  239. QA2 agility: 23/125, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  240. QA3 agility: Diskvalifikován

  241. QJ1 jumping: 7/126, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  242. QJ2 jumping: 47/126, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  243. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  244. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  245. Agility A2A3: Diskvalifikován

  246. Agility Squads as individual: 4/157, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  247. Jumping A2A3: 1/113, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  248. Jumping Squads as Individual: 60/162, 29.43 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  249. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  250. Special Agility: Diskvalifikován

  251. Special Final: Diskvalifikován

  252. Special Jumping: 28/153, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  253. Tachyon Trophy A2A3: 2/106, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  254. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  255. I Agility Open: 5/139, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  256. II Agility Open: Diskvalifikován

  257. II Jumping Open: Diskvalifikován

  258. I Jumping Open: 28/139, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  259. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  260. Zkouška 1 LA3: 5/17, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  261. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  262. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  263. Zkoukša 1 LA3: Diskvalifikován

  264. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  265. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  266. AGILITY: 7/52, 39.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  267. AGILITY: Diskvalifikován

  268. JUMPING: Diskvalifikován

  269. JUMPING: Diskvalifikován

  270. LA3: 2/24, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  271. LA3: Diskvalifikován

  272. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  273. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  274. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  275. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  276. Agility: 3/50, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  277. Agility: Diskvalifikován

  278. Finále: Diskvalifikován

  279. Jumping: 3/47, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  280. Jumping: Diskvalifikován

  281. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  282. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  283. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  284. 2. zkouška LA3: 2/20, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  285. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  286. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  287. I. Packa LA3: 1/24, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  288. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  289. Agility: Diskvalifikován

  290. Jumping: 3/50, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  291. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  292. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  293. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  294. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  295. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  296. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  297. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  298. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  299. 1. zkouška LA3: 1/22, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  300. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  301. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  302. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  303. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  304. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  305. Agility: 2/44, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  306. Jumping: Diskvalifikován

  307. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  308. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  309. III. zkouška LA3: 2/15, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  310. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  311. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  312. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  313. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  314. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  315. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  316. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  317. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  318. Jumping LA sobota: 4/61, 26.46 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  319. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  320. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  321. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  322. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  323. II. zkouška LA3: 8/27, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  324. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  325. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  326. I. zkouška LA3: 1/27, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  327. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  328. 1. zkouška LA3: 7/22, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  329. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  330. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  331. AGILITY: 2/40, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  332. AGILITY: Diskvalifikován

  333. JUMPING: 1/39, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  334. JUMPING: 13/38, 28.46 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  335. LA3: Diskvalifikován

  336. LA3: Diskvalifikován

  337. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  338. Zkouška 1 - LA3: 1/16, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  339. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  340. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  341. Agility družstev: Diskvalifikován

  342. Agility jednotlivců: 18/87, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  343. Jumping družstev: 39/88, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  344. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  345. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  346. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  347. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  348. Agility 1: 22/217, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  349. Agility 2: Diskvalifikován

  350. Agility 3: Diskvalifikován

  351. Agility 4: Diskvalifikován

  352. Agility Trial: 46/112, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  353. Jumping 1: 12/214, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  354. Jumping 2: Diskvalifikován

  355. NATIVIA GRAND FINAL: 6/45, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  356. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  357. QA4 agility: 40/99, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  358. QA5 agility: 34/97, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  359. QA6 agility: 50/95, 38.05 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  360. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  361. QJ5 jumping: 11/91, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  362. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  363. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  364. 1Q Jumping: 17/157, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  365. 2Q Agility: 41/157, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  366. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 4/108, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  367. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  368. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  369. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  370. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  371. QA1 agility: Diskvalifikován

  372. QA2 agility: 41/127, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  373. QA3 agility: 30/130, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  374. QJ1 jumping: 37/135, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  375. QJ2 jumping: 9/135, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  376. QJ3 jumping: 11/118, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  377. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  378. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  379. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  380. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  381. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  382. II. zkouška LA3: 1/13, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  383. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  384. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  385. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  386. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  387. Agility 1: 11/128, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  388. Agility 2: 33/128, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  389. Jumping 1: 8/128, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  390. Jumping 2: Diskvalifikován

  391. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  392. Agility: 6/36, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  393. Agility: Diskvalifikován

  394. Fun Jumping: 1/31, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  395. Fun Jumping: 11/34, 23.54 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  396. Jumping: 10/39, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  397. Jumping: 13/36, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  398. Zkouška LA3: 9/21, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  399. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  400. AGILITY: 4/57, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  401. AGILITY: Diskvalifikován

  402. JUMPING: Diskvalifikován

  403. JUMPING: Diskvalifikován

  404. LA3: 2/25, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  405. LA3: 3/33, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  406. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  407. 1. ZK LA3: 2/14, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  408. 2. ZK LA3: 1/12, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  409. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  410. Heroutice, 1. běh: 2/16, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  411. Heroutice, 2. běh: 2/16, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  412. Heroutice, 3. běh: 3/15, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  413. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  414. Zkouška1 LA3: 1/22, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  415. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  416. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  417. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  418. Zkouška 2 LA3: 6/21, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  419. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  420. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  421. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  422. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  423. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  424. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  425. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  426. 1. ZK LA2: 1/31, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  427. 2. ZK LA2: 3/31, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  428. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  429. Agility LA sobota: 9/63, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  430. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  431. Jumping LA sobota: 13/66, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  432. Velké finále LA neděle: 10/35, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  433. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  434. Zkoušky LA2 sobota: 4/24, 40.03 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  435. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  436. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  437. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  438. 3. zkouška LA2: 17/34, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  439. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  440. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  441. Jumping LA neděle: 8/63, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  442. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  443. Velké finále LA neděle: 5/31, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  444. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  445. Zkoušky LA2 sobota: 3/25, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  446. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  447. 1. zkouška LA2: 5/28, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  448. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  449. 2. zkouška LA2: 12/28, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  450. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  451. 3. zkouška LA2: 3/23, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  452. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  453. Agility L: Diskvalifikován

  454. Jumping L: Diskvalifikován

  455. Ne-zkouška LA2: Diskvalifikován

  456. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  457. 1. zkouška LA2: 9/20, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  458. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  459. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  460. Finále: Diskvalifikován

  461. Jumping (1): 7/55, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  462. Jumping (2): 2/55, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  463. Zkouška: Diskvalifikován

  464. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  465. LA2_1 LA2: 1/29, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  466. LA2_2 LA2: 1/29, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  467. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  468. LA1_1 LA1: 2/9, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  469. LA1_2 LA1: 1/9, 25.13 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  470. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  471. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  472. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  473. Agility: Diskvalifikován

  474. Agility I: Diskvalifikován

  475. Agility II: 50/195, 47.47 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  476. Agility III: Diskvalifikován

  477. Agility IV: Diskvalifikován

  478. Jumping I: Diskvalifikován

  479. Jumping II: Diskvalifikován

  480. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  481. QA5 Agility: Diskvalifikován

  482. QA6 Agility: Diskvalifikován

  483. QJ5 Jumping: 34/187, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  484. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  485. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  486. 1Q Jumping: 21/131, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  487. 2Q Agility: Diskvalifikován

  488. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  489. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  490. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 20/100, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  491. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  492. Power & speed A2/A3: 3/91, 17.31 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  493. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  494. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  495. QA3 Agility: Diskvalifikován

  496. QA4 Agility: Diskvalifikován

  497. QJ3 Jumping: 65/176, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  498. QJ4 Jumping: 56/174, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  499. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  500. Jumping Neděle L: Diskvalifikován

  501. Jumping Sobota L: Diskvalifikován

  502. Zkoušk 1 Neděle LA1: 1/18, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  503. Zkouška 1 Sobota LA1: Diskvalifikován

  504. Zkouška 2 Neděle LA1: Diskvalifikován

  505. Zkouška 2 Sobota LA1: 2/18, 24.73 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  506. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  507. Zka 1: Diskvalifikován

  508. Zka 2: Diskvalifikován

  509. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  510. QA2 Agility: Diskvalifikován

  511. QJ2 Jumping: 87/197, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s