Cz En

001116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Fiala, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Aiyta Sapanaska, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  2. Agility Spokojeného psa L: 6/34, 26.43 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  3. Jacob & Joseph Jumping L: 1/33, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  4. Jelenův Jumping L: 12/34, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  5. PhysioDOG Agility L: 6/34, 42.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  6. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  7. Agility Finále L_neděle: 1/21, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  8. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  9. Jumping L_neděle: 1/33, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  10. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  11. LA3_neděle: Diskvalifikován

  12. LA3_sobota: 9/20, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  13. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  14. Zkouška1 LA3: 1/13, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  15. Zkouška2 LA3: 2/13, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  16. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  17. Zkouška1 LA3: 1/13, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  18. Zkouška2 LA3: 1/13, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  19. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  20. Agility Open: Diskvalifikován

  21. Agility Squads as Individual: 6/137, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  22. Jumping Open: 66/136, 39.91 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: 27/138, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  24. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  25. LA3_1: Diskvalifikován

  26. LA3_2: 1/15, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  27. LA3_3: 1/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  28. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  29. Agility 1: Diskvalifikován

  30. Agility 2: 30/222, 42.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  31. Agility 3: Diskvalifikován

  32. Agility 4: Diskvalifikován

  33. Agility Trial: Diskvalifikován

  34. Grand Final: 10/44, 39.74 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  35. Jumping 1: 6/216, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  36. Jumping 2: Diskvalifikován

  37. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  38. 2. Jumping L: 1/27, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  39. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA3 II: 1/17, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  41. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  42. 1. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  44. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  45. QA4 Agility: 18/97, 42.68 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  46. QA5 Agility: 12/96, 41.74 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  47. QA6 Agility: Diskvalifikován

  48. QJ4 Jumping: 17/96, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  49. QJ5 Jumping: 4/94, 35.31 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  50. QJ6 Jumping: 6/87, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  51. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  52. Zkouška LA3 I: 1/9, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  53. Zkouška LA3 II: 1/9, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  54. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  55. QA1 agility: 20/123, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  56. QA2 agility: 36/120, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  57. QA3 agility: 14/120, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  58. QJ1 jumping: 11/123, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  59. QJ2 jumping: 6/122, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  60. QJ3 jumping: 32/111, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  61. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  62. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  63. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 12/28, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  64. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  65. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 23/169, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  66. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 3/110, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  67. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 11/175, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  68. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 1/110, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  69. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 26/170, 35.3 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  70. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  71. Agility I: Diskvalifikován

  72. Agility II: Diskvalifikován

  73. Jumping I: 50/169, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  74. Jumping II: 49/161, 33.1 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  75. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  76. LA3 I.: 4/19, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  77. LA3 II.: 1/18, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  78. LA3 III.: Diskvalifikován

  79. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  80. LA3 I.: 1/22, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  81. LA3 II.: 2/22, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  82. LA3 III.: 4/21, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  83. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  84. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. I. zkouška LA3: 1/24, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  86. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  87. Agility: 11/39, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  88. Jumping: 3/40, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  89. Zkouška: Diskvalifikován

  90. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  91. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  94. Agility: 1/28, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  95. Jumping: 4/28, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  96. Zkouška: 1/18, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  97. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  98. II. zkouška LA3: 2/18, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  99. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. I. zkouška LA3: 1/18, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  101. I. zkouška LA3: 2/19, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  102. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  103. Agility 1 L: Diskvalifikován

  104. Agility 2 L: 6/27, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  105. Jumping 1 L: 16/28, 34.09 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  106. Jumping 2 L: 1/28, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  107. Jumping 3 L: 3/28, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  108. Zkouška LA3: 6/19, 40.38 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  109. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  110. Zkouška III. LA3: Diskvalifikován

  111. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  112. Zkouška I. LA3: 5/22, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  113. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  114. AGILITY: 3/31, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  115. AGILITY: 10/39, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  116. JUMPING: 2/31, 29.07 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  117. JUMPING: 2/38, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  118. LA3: 1/18, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  119. LA3: 8/21, 42.79 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  120. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  121. Agility: Diskvalifikován

  122. Agility DRUZSTVA: 5/97, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  123. Jumping: 19/97, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  124. Jumping DRUZSTVA: 42/97, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  125. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  126. Agility 1: 27/212, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  127. Agility 2: 62/217, 37.57 s, 25.0 tr. b., 5.0 m/s

  128. Agility 3: 59/179, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  129. Agility 4: 34/191, 37.55 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  130. Agility Trial: Diskvalifikován

  131. Jumping 1: 43/214, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  132. Jumping 2: Diskvalifikován

  133. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  134. QA4 Agility: 26/95, 43.47 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  135. QA5 Agility: 45/93, 38.36 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  136. QA6 Agility: 9/88, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  137. QJ4 Jumping: 23/95, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  138. QJ5 Jumping: 11/90, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  139. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  140. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  141. QA1 agility: 25/127, 39.62 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  142. QA2 agility: 23/125, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  143. QA3 agility: Diskvalifikován

  144. QJ1 jumping: 7/126, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  145. QJ2 jumping: 47/126, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  146. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  147. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  148. Agility A2A3: Diskvalifikován

  149. Agility Squads as individual: 4/157, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  150. Jumping A2A3: 1/113, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  151. Jumping Squads as Individual: 60/162, 29.43 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  152. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  153. Special Agility: Diskvalifikován

  154. Special Final: Diskvalifikován

  155. Special Jumping: 28/153, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  156. Tachyon Trophy A2A3: 2/106, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  157. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  158. I Agility Open: 5/139, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  159. II Agility Open: Diskvalifikován

  160. II Jumping Open: Diskvalifikován

  161. I Jumping Open: 28/139, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  162. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  163. Zkouška 1 LA3: 5/17, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  164. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  165. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  166. Zkoukša 1 LA3: Diskvalifikován

  167. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  168. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  169. AGILITY: 7/52, 39.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  170. AGILITY: Diskvalifikován

  171. JUMPING: Diskvalifikován

  172. JUMPING: Diskvalifikován

  173. LA3: 2/24, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  174. LA3: Diskvalifikován

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  176. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  178. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  179. Agility: 3/50, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  180. Agility: Diskvalifikován

  181. Finále: Diskvalifikován

  182. Jumping: 3/47, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  183. Jumping: Diskvalifikován

  184. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  185. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  186. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška LA3: 2/20, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  188. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  189. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  190. I. Packa LA3: 1/24, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  191. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  192. Agility: Diskvalifikován

  193. Jumping: 3/50, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  194. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  196. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  197. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  198. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  199. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  200. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  201. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  202. 1. zkouška LA3: 1/22, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  203. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  204. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  205. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  208. Agility: 2/44, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  209. Jumping: Diskvalifikován

  210. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  211. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  212. III. zkouška LA3: 2/15, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  213. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  214. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  215. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  216. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  217. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  218. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  219. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  220. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  221. Jumping LA sobota: 4/61, 26.46 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  222. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  223. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  224. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  225. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  226. II. zkouška LA3: 8/27, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  227. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  228. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  229. I. zkouška LA3: 1/27, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  230. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  231. 1. zkouška LA3: 7/22, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  232. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  233. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  234. AGILITY: 2/40, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  235. AGILITY: Diskvalifikován

  236. JUMPING: 1/39, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  237. JUMPING: 13/38, 28.46 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  238. LA3: Diskvalifikován

  239. LA3: Diskvalifikován

  240. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  241. Zkouška 1 - LA3: 1/16, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  242. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  243. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  244. Agility družstev: Diskvalifikován

  245. Agility jednotlivců: 18/87, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  246. Jumping družstev: 39/88, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  247. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  248. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  249. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  250. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  251. Agility 1: 22/217, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  252. Agility 2: Diskvalifikován

  253. Agility 3: Diskvalifikován

  254. Agility 4: Diskvalifikován

  255. Agility Trial: 46/112, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  256. Jumping 1: 12/214, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  257. Jumping 2: Diskvalifikován

  258. NATIVIA GRAND FINAL: 6/45, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  259. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  260. QA4 agility: 40/99, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  261. QA5 agility: 34/97, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  262. QA6 agility: 50/95, 38.05 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  263. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  264. QJ5 jumping: 11/91, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  265. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  266. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  267. 1Q Jumping: 17/157, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  268. 2Q Agility: 41/157, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  269. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 4/108, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  270. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  271. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  272. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  273. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  274. QA1 agility: Diskvalifikován

  275. QA2 agility: 41/127, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  276. QA3 agility: 30/130, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  277. QJ1 jumping: 37/135, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  278. QJ2 jumping: 9/135, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  279. QJ3 jumping: 11/118, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  280. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  281. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  282. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  283. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  284. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  285. II. zkouška LA3: 1/13, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  286. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  287. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  288. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  289. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  290. Agility 1: 11/128, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  291. Agility 2: 33/128, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  292. Jumping 1: 8/128, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  293. Jumping 2: Diskvalifikován

  294. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  295. Agility: 6/36, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  296. Agility: Diskvalifikován

  297. Fun Jumping: 1/31, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  298. Fun Jumping: 11/34, 23.54 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  299. Jumping: 10/39, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  300. Jumping: 13/36, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  301. Zkouška LA3: 9/21, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  302. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  303. AGILITY: 4/57, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  304. AGILITY: Diskvalifikován

  305. JUMPING: Diskvalifikován

  306. JUMPING: Diskvalifikován

  307. LA3: 2/25, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  308. LA3: 3/33, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  309. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  310. 1. ZK LA3: 2/14, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  311. 2. ZK LA3: 1/12, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  312. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  313. Heroutice, 1. běh: 2/16, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  314. Heroutice, 2. běh: 2/16, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  315. Heroutice, 3. běh: 3/15, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  316. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  317. Zkouška1 LA3: 1/22, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  318. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  319. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  320. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  321. Zkouška 2 LA3: 6/21, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  322. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  323. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  324. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  325. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  326. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  327. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  328. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  329. 1. ZK LA2: 1/31, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  330. 2. ZK LA2: 3/31, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  331. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  332. Agility LA sobota: 9/63, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  333. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  334. Jumping LA sobota: 13/66, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  335. Velké finále LA neděle: 10/35, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  336. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  337. Zkoušky LA2 sobota: 4/24, 40.03 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  338. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  339. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  340. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  341. 3. zkouška LA2: 17/34, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  342. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  343. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  344. Jumping LA neděle: 8/63, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  345. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  346. Velké finále LA neděle: 5/31, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  347. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  348. Zkoušky LA2 sobota: 3/25, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  349. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  350. 1. zkouška LA2: 5/28, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  351. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  352. 2. zkouška LA2: 12/28, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  353. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  354. 3. zkouška LA2: 3/23, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  355. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  356. Agility L: Diskvalifikován

  357. Jumping L: Diskvalifikován

  358. Ne-zkouška LA2: Diskvalifikován

  359. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  360. 1. zkouška LA2: 9/20, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  361. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  362. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  363. Finále: Diskvalifikován

  364. Jumping (1): 7/55, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  365. Jumping (2): 2/55, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  366. Zkouška: Diskvalifikován

  367. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  368. LA2_1 LA2: 1/29, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  369. LA2_2 LA2: 1/29, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  370. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  371. LA1_1 LA1: 2/9, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  372. LA1_2 LA1: 1/9, 25.13 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  373. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  374. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  375. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  376. Agility: Diskvalifikován

  377. Agility I: Diskvalifikován

  378. Agility II: 50/195, 47.47 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  379. Agility III: Diskvalifikován

  380. Agility IV: Diskvalifikován

  381. Jumping I: Diskvalifikován

  382. Jumping II: Diskvalifikován

  383. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  384. QA5 Agility: Diskvalifikován

  385. QA6 Agility: Diskvalifikován

  386. QJ5 Jumping: 34/187, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  387. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  388. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  389. 1Q Jumping: 21/131, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  390. 2Q Agility: Diskvalifikován

  391. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  392. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  393. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 20/100, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  394. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  395. Power & speed A2/A3: 3/91, 17.31 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  396. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  397. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  398. QA3 Agility: Diskvalifikován

  399. QA4 Agility: Diskvalifikován

  400. QJ3 Jumping: 65/176, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  401. QJ4 Jumping: 56/174, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  402. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  403. Jumping Neděle L: Diskvalifikován

  404. Jumping Sobota L: Diskvalifikován

  405. Zkoušk 1 Neděle LA1: 1/18, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  406. Zkouška 1 Sobota LA1: Diskvalifikován

  407. Zkouška 2 Neděle LA1: Diskvalifikován

  408. Zkouška 2 Sobota LA1: 2/18, 24.73 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  409. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  410. Zka 1: Diskvalifikován

  411. Zka 2: Diskvalifikován

  412. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  413. QA2 Agility: Diskvalifikován

  414. QJ2 Jumping: 87/197, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s