Cz En

Jumping 2 L

  1. Datum: 22. 05. 2022
  2. Závod: Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 37.45 5.74 V V
2 030220 Kateřina Pospíšilová Live 0 0 0.0 0.0 37.97 5.66 V V
3 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 0 0.0 0.0 39.69 5.42 V V
4 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 40.11 5.36 V V
5 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 0 0.0 0.0 40.32 5.33 V V
6 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo 0 0 0.0 0.0 40.42 5.32 V V
7 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor 0 0 0.0 0.0 41.93 5.13 V V
7 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies 0 0 0.0 0.0 41.93 5.13 V V
9 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 0 0 0.0 0.0 42.18 5.1 V V
10 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 44.15 4.87 V V
11 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 0 0.0 0.0 44.36 4.85 V V
12 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 44.86 4.79 V V
13 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland 0 0 0.0 0.0 47.31 4.54 V V
14 085817 Julie Karlíková Chilli 0 0 0.0 0.0 47.52 4.52 V V
15 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 1 0 0.0 5.0 37.71 5.7 V V
16 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 1 0 0.0 5.0 37.9 5.67 V V
17 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 0 0.0 5.0 38.21 5.63 V V
18 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry 1 0 0.0 5.0 40.32 5.33 V V
19 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 40.75 5.28 V V
20 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands 1 0 0.0 5.0 40.94 5.25 V V
21 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 41.08 5.23 V V
22 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 0 1 0.0 5.0 42.12 5.1 V V
23 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 1 0 0.0 5.0 44.8 4.8 V V
24 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 1 0 0.0 5.0 44.91 4.79 V V
25 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli 1 0 0.0 5.0 45.21 4.76 V V
26 Neky Dahlgren xio gos Sweetness dreams 0 1 0.0 5.0 46.26 4.65 V V
27 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály 1 0 0.0 5.0 49.38 4.35 V V
28 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 2 0 0.0 10.0 35.98 5.98 VD VD
29 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 2 0 0.0 10.0 37.55 5.73 VD VD
30 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 2 0 0.0 10.0 41.24 5.21 VD VD
31 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 1 0.0 10.0 41.56 5.17 VD VD
32 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 1 1 0.0 10.0 42.19 5.1 VD VD
33 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 1 1 0.0 10.0 43.51 4.94 VD VD
34 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 2 0.0 10.0 44.53 4.83 VD VD
35 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 2 0.0 10.0 45.08 4.77 VD VD
36 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate 2 0 0.0 10.0 45.61 4.71 VD VD
37 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 1 1 0.0 10.0 46.83 4.59 VD VD
38 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte 1 1 0.0 10.0 46.93 4.58 VD VD
39 008420 Hana Matějková Allisa Rose Emilia Maria 2 0 0.72 10.72 50.72 4.24 VD VD
40 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia 2 1 0.0 15.0 42.0 5.12 VD VD
41 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 2 1 0.0 15.0 45.82 4.69 VD VD
42 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 2 1 0.0 15.0 45.89 4.69 VD VD
43 027620 Eva Linková Darwin Deabei 4 0 0.0 20.0 40.04 5.37 D D
44 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 3 1 0.0 20.0 42.14 5.1 D D
45 007521 Lucie Zochová Douglas Ziggy I.B. Cleverly Crazy 2 2 0.0 20.0 44.74 4.81 D D
46 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow 3 1 0.0 20.0 46.55 4.62 D D
47 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka 2 2 0.28 20.28 50.28 4.28 D D
48 007720 Nikola Kopáčková Amazing Marvel Winter Diamond 2 2 3.14 23.14 53.14 4.05 D D
49 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant 4 1 0.0 25.0 40.37 5.33 D D
50 002521 Lucie Šebková Back to Black Qualand 5 2 0.0 35.0 49.83 4.31 BO BO
DIS 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058519 Jan Smoček Schimanski Podman DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026020 Jarmila Davidová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044417 Hana Klimšová Polar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012921 Irena Kochová Mystical Vip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062821 Kristýna Malá Beky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040019 Alena Makovičková Orisa z Letinské kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO