026020

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jarmila Davidová

    Arrow_down

Pes

  1. Monty, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha 14, Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2024

  2. LA3: 2/4, 57.65 s, 13.65 tr. b., 3.78 m/s

  3. LA3 II: Diskvalifikován

  4. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  5. QA4 Agility: 74/140, 43.22 s, 10.22 tr. b., 4.05 m/s

  6. QA5 Agility: 74/140, 63.16 s, 23.16 tr. b., 3.23 m/s

  7. QA6 Agility: Diskvalifikován

  8. QJ4 Jumping: 27/140, 45.71 s, 2.71 tr. b., 4.31 m/s

  9. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  10. QJ6 Jumping: 85/132, 48.85 s, 13.85 tr. b., 3.71 m/s

  11. České Budějovice - Dvojzkoušky + J0, 28. 04. 2024

  12. A3 II. L: Diskvalifikován

  13. A3 I. L: 2/6, 55.39 s, 4.39 tr. b., 3.66 m/s

  14. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  15. QA1 Agility: 52/164, 58.18 s, 20.18 tr. b., 3.78 m/s

  16. QA2 Agility: Diskvalifikován

  17. QA3 Agility: 40/127, 60.78 s, 21.78 tr. b., 3.32 m/s

  18. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  19. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  20. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  21. Praha - Kvalifikační závod na Senior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  22. Agility II L: Diskvalifikován

  23. Agility I L: Diskvalifikován

  24. Jumping II L: 4/8, 40.96 s, 0.46 tr. b., 4.27 m/s

  25. Jumping I L: 4/11, 45.0 s, 6.0 tr. b., 3.8 m/s

  26. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  27. AGILITY L: 9/29, 69.17 s, 19.17 tr. b., 3.09 m/s

  28. JUMPIMG I - L: 5/29, 47.5 s, 4.5 tr. b., 4.08 m/s

  29. JUMPING II - L: 13/28, 55.69 s, 17.69 tr. b., 3.48 m/s

  30. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  31. 1. zkouška LA3: 8/13, 50.57 s, 9.57 tr. b., 3.42 m/s

  32. 2. zkouška LA3: 2/13, 56.59 s, 3.59 tr. b., 3.85 m/s

  33. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  34. 1. zkouška A3 L: 4/8, 47.4 s, 6.4 tr. b., 3.8 m/s

  35. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  36. 3. zkouška A3 L: 4/8, 49.9 s, 5.9 tr. b., 3.51 m/s

  37. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  38. Agility Open: Diskvalifikován

  39. Jumping Open: Diskvalifikován

  40. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  41. Agility družstev L: 3/28, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  42. Agility jednotlivců L: 4/33, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  43. Hra neděle L: 9/33, 15.61 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  44. Hra sobota L: 11/28, 21.65 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  45. Jumping družstev L: 7/28, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  46. Jumping jednotlivců L: 11/31, 45.66 s, 4.66 tr. b., 3.72 m/s

  47. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  48. Zkouška II LA3: 6/9, 54.68 s, 9.68 tr. b., 3.73 m/s

  49. Zkouška I LA3: 2/9, 57.38 s, 6.38 tr. b., 3.62 m/s

  50. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  51. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  54. Zkouška L A3 - I.: Diskvalifikován

  55. Zkouška L A3 - II.: 1/4, 61.78 s, 19.78 tr. b., 3.56 m/s

  56. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  57. 3. zkouška LA3: 2/3, 58.86 s, 16.86 tr. b., 3.26 m/s

  58. 4. zkouška LA3: 2/3, 66.56 s, 11.56 tr. b., 3.31 m/s

  59. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  60. Agility 1 L: 42/117, 57.37 s, 10.37 tr. b., 3.43 m/s

  61. Agility 2 L: 42/109, 55.79 s, 6.79 tr. b., 3.48 m/s

  62. Jumping 1 L: 56/114, 62.06 s, 20.06 tr. b., 3.0 m/s

  63. Jumping 2 L: 61/108, 49.81 s, 17.81 tr. b., 3.31 m/s

  64. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  65. Agility 1 L: Diskvalifikován

  66. Agility 2 L: 60/99, 62.12 s, 11.12 tr. b., 3.53 m/s

  67. Jumping 1 L: 39/109, 58.37 s, 16.37 tr. b., 3.63 m/s

  68. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  69. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  70. LA3 I: 4/10, 66.07 s, 15.07 tr. b., 3.1 m/s

  71. LA3 II: 2/9, 51.34 s, 2.34 tr. b., 3.82 m/s

  72. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  73. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA3: 4/17, 60.29 s, 3.29 tr. b., 3.65 m/s

  75. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  77. LA3 I: 3/10, 63.32 s, 12.32 tr. b., 3.47 m/s

  78. LA3 II: Diskvalifikován

  79. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  80. 1. zkouška LA3: 8/11, 50.13 s, 11.13 tr. b., 3.61 m/s

  81. 2. zkouška LA3: 7/10, 68.05 s, 23.05 tr. b., 3.06 m/s

  82. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  83. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA3: 5/10, 52.2 s, 6.2 tr. b., 3.89 m/s

  85. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  86. III. Zk LA2: 1/10, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  87. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  88. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  89. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  90. 1. Zkouška LA2: 2/8, 55.14 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  91. 2. Zkouška LA2: 4/8, 39.15 s, 11.15 tr. b., 3.96 m/s

  92. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  93. 1. Zkouška LA2: 5/7, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  94. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. 3. Zkouška LA2: 2/7, 46.9 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  96. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  97. II.Zk LA2: 2/9, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  98. I. Zk LA2: 4/9, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  99. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  100. 1.zkouška LA2: 5/14, 43.84 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  101. 2.zkouška LA2: 1/14, 45.07 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  102. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  103. 1. Zkouška LA2: 1/6, 53.58 s, 0.58 tr. b., 3.73 m/s

  104. 2. Zkouška LA2: 2/5, 48.65 s, 3.65 tr. b., 3.49 m/s

  105. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  106. Zkouška II LA2: 2/4, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  107. Zkouška I LA2: 1/4, 43.01 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  108. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  109. Zkouška L A2 - I.: Diskvalifikován

  110. Zkouška L A2 - II. : Diskvalifikován

  111. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  112. Zkouška L A2 - I.: 1/3, 53.35 s, 7.35 tr. b., 3.26 m/s

  113. Zkouška L A2 - II. : Diskvalifikován

  114. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  115. 1.zkouška LA2: 3/9, 50.82 s, 9.82 tr. b., 3.33 m/s

  116. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  118. Zkouška L A2 - I.: 1/4, 56.04 s, 21.04 tr. b., 3.1 m/s

  119. Zkouška L A2 - II. : 3/4, 57.18 s, 13.18 tr. b., 3.29 m/s

  120. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  121. Zkouška L A2 - I.: Diskvalifikován

  122. Zkouška L A2 - II. : 3/3, 48.27 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  123. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  124. Agility 1 L: Diskvalifikován

  125. Agility 2 L: 42/88, 75.81 s, 33.81 tr. b., 2.9 m/s

  126. Jumping 1 L: 37/91, 58.03 s, 13.03 tr. b., 3.76 m/s

  127. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  128. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  129. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška LA2: 2/8, 51.17 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  131. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  133. Zkouška L A2 - I.: 3/4, 53.3 s, 5.3 tr. b., 3.86 m/s

  134. Zkouška L A2 - II. : 3/4, 53.72 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  135. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  136. MLA II: 1/1, 61.01 s, 13.01 tr. b., 3.21 m/s

  137. MLA2: Diskvalifikován

  138. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  139. II. Zk MLA2: 2/3, 57.52 s, 6.52 tr. b., 3.37 m/s

  140. I. Zk MLA2: Diskvalifikován

  141. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  142. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška MLA2: 2/4, 53.37 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  144. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  145. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  146. První zkouška: 1/3, 42.6 s, 6.6 tr. b., 3.69 m/s

  147. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  148. II. Zk MLA2: 2/2, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  149. I. Zk MLA2: 1/2, 51.31 s, 8.31 tr. b., 3.59 m/s

  150. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  151. Agility L: Diskvalifikován

  152. Agility L družstva: Diskvalifikován

  153. Hra L neděle: Diskvalifikován

  154. Hra L sobota: Diskvalifikován

  155. Jumping L: Diskvalifikován

  156. Jumping L družstva: Diskvalifikován

  157. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  158. II. Zk MLA2: Diskvalifikován

  159. I. Zk MLA2: Diskvalifikován

  160. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky 2, 09. 10. 2021

  161. MLA 2 I: Diskvalifikován

  162. ML2 II: 1/1, 71.29 s, 33.29 tr. b., 2.51 m/s

  163. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  164. 1. Zkouška MLA2: 2/4, 47.7 s, 7.7 tr. b., 3.73 m/s

  165. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  166. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  167. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  168. 2.zkouška MLA2: 3/8, 59.4 s, 14.4 tr. b., 3.33 m/s

  169. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  170. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  171. 2. Zkouška MLA2: 1/2, 52.81 s, 9.81 tr. b., 3.14 m/s

  172. Labské Chrčice - Herba Jump XL Cup, 28. 08. 2021

  173. Jumping Open 1 ML: Diskvalifikován

  174. Jumping Open 2 ML: Diskvalifikován

  175. Jumping Special ML: 1/3, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  176. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  177. 1. běh LA2: 1/7, 62.39 s, 24.39 tr. b., 3.22 m/s

  178. 2. běh LA2: 1/7, 53.15 s, 3.15 tr. b., 3.57 m/s

  179. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  180. A2 - Zkouška1: 2/2, 56.74 s, 9.74 tr. b., 3.19 m/s

  181. A2 - Zkouška 2: 2/2, 67.72 s, 11.72 tr. b., 2.81 m/s

  182. Mistrovství Seniorů - běh 1: Diskvalifikován

  183. Mistrovství Seniorů - běh 2: 2/4, 45.64 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  184. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  185. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  186. Agility 2 ML: 10/29, 63.76 s, 13.76 tr. b., 3.45 m/s

  187. Jumping 1 ML: 12/34, 60.4 s, 19.4 tr. b., 3.51 m/s

  188. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  189. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  190. II. Zk MLA1: 1/6, 46.53 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  191. I. Zk MLA1: 3/6, 49.31 s, 6.31 tr. b., 3.43 m/s

  192. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  193. 1. Zkouška MLA1: 1/3, 38.35 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  194. 2. Zkouška MLA1: 1/3, 45.7 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  195. 3. Zkouška MLA1: 1/3, 45.76 s, 0.76 tr. b., 3.43 m/s

  196. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  197. III. Zk LA1: 1/7, 42.26 s, 1.26 tr. b., 3.83 m/s

  198. II. Zk LA1: 1/7, 50.09 s, 6.09 tr. b., 3.71 m/s

  199. I. Zk LA1: 1/7, 46.8 s, 2.8 tr. b., 3.42 m/s

  200. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  201. 1. běh LA1: 1/12, 44.08 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  202. 2. běh LA1: 4/12, 49.03 s, 5.03 tr. b., 3.63 m/s

  203. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  204. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  205. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  206. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  207. 1. zkouška: Diskvalifikován

  208. 2. zkouška: Diskvalifikován

  209. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  210. II. Zk LA1: 1/3, 47.47 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  211. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  212. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  213. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  214. I. Zk LA1: 2/7, 51.61 s, 6.61 tr. b., 3.41 m/s

  215. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  216. 1. běh LA1: 4/10, 46.57 s, 7.57 tr. b., 3.41 m/s

  217. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  218. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  219. 1. běh LA1: 1/10, 46.65 s, 4.65 tr. b., 3.28 m/s

  220. 2. běh LA1: 4/10, 49.06 s, 12.06 tr. b., 3.22 m/s

  221. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  222. Jumping 1 - L: 24/29, 72.53 s, 24.53 tr. b., 2.52 m/s

  223. Jumping 2 - L: 19/29, 73.84 s, 20.84 tr. b., 2.76 m/s

  224. Jumping 3 - L: Diskvalifikován