057418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Outerská

    Arrow_down

Pes

  1. Drakka Areba Artay of Highland, Bílý švýcarský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. LA3: 4/12, 47.71 s, 0.71 tr. b., 4.09 m/s

  4. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  5. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  6. Jumping OPEN L sobota: 5/40, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  9. ZkA. II. LA3: 3/12, 50.3 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  10. ZkA. I. LA3: 3/12, 43.85 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  11. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  12. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  15. Agility L: 13/24, 41.61 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  16. Jumping L : 4/24, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  17. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  19. 1.zkouška LA3: 8/13, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  20. 2.zkouška LA3: 6/13, 49.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  21. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  22. 1. Zkouška LA3: 1/6, 46.58 s, 6.58 tr. b., 3.89 m/s

  23. 2. Zkouška LA3: 4/6, 50.76 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  24. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  25. Agility 1 L: Diskvalifikován

  26. Agility 2 L: 35/84, 52.94 s, 10.94 tr. b., 4.14 m/s

  27. Jumping 1 L: 36/87, 45.19 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  28. Jumping 2 L: 19/79, 41.76 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  29. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  30. Agility 1 L: Diskvalifikován

  31. Agility 2 L: 22/88, 53.03 s, 6.03 tr. b., 4.15 m/s

  32. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  33. Jumping 2 L: 13/90, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  34. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  35. 1.Zkouska: 2/3, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  36. 2.Zkouska: Diskvalifikován

  37. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  38. 1.Zk. LA3 neděle: 1/8, 50.58 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  39. 1. Zkouška LA3: 3/10, 49.33 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  40. 2.Zk. LA3 neděle: 3/8, 55.87 s, 7.87 tr. b., 3.94 m/s

  41. 2. Zkouška LA3: 3/10, 49.76 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  42. 3.Zk. LA3 neděle: Diskvalifikován

  43. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  45. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  49. 1. Zkouška LA3: 6/10, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  50. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  53. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  57. 1. Zkouška LA3: 3/11, 50.9 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  58. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. 3. Zkouška LA3: 4/10, 51.64 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  60. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  61. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA2: 3/11, 47.01 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  63. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  64. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  65. První zkouška: 1/5, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  66. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  67. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  68. První zkouška: 4/5, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  69. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  70. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  73. Druhá zkouška: 3/4, 42.09 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  74. První zkouška: 1/4, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  75. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  76. 1. Zkouška LA2: 7/15, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  77. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  79. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  82. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška LA2: 5/12, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  84. 3. Zkouška LA2: 6/12, 40.79 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  85. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  86. 1. Zkouška LA2: 6/8, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  87. 2. Zkouška LA2: 1/8, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  88. 3. Zkouška LA2: 3/8, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  89. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  90. Druhá zkouška: 2/3, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  91. První zkouška: 2/3, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  92. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  93. Agility L: 6/28, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  94. Jumping L: 7/29, 29.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  95. Zkouška LA2: 5/8, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  96. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  97. 1.zkouška LA2: 6/13, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  98. 2.zkouška LA2: 3/13, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  99. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  100. 1.zkouška LA2: 4/8, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  101. 2.zkouška LA2: 2/8, 50.14 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  102. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  103. 1. Zkouška LA2: 2/6, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  104. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  107. Zkouška LA2 I.: Diskvalifikován

  108. Zkouška LA2 II.: 5/8, 41.27 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  109. Zkouška LA2 III.: Diskvalifikován

  110. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  111. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  114. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  115. I. Zk LA2: 2/5, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  116. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  117. 1. Zkouška LA2: 2/11, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  118. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  121. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  122. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  123. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  124. Agility L: 7/14, 47.86 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  125. Jumping L: 12/14, 34.39 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  126. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  128. ZkA. LA2 I.: 7/12, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  129. ZkA. LA2 II.: 6/12, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  130. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  131. LA2 - I.: Diskvalifikován

  132. LA2 - II.: Diskvalifikován

  133. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  134. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška LA2: 3/13, 39.67 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  136. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  137. II. zkouška LA2: 3/11, 36.75 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  138. II. zkouška LA2 neděle: 5/12, 43.35 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  139. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  140. I. zkouška LA2 neděle: 4/12, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  141. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  142. Agility L: 3/28, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  143. Jumping L: Diskvalifikován

  144. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  145. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  146. Agility L: 14/22, 45.3 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  147. Jumping L: 5/25, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  148. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  150. 1. běh LA2 : Diskvalifikován

  151. 2. běh LA2 : 9/14, 46.9 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  152. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  153. ZK1: Diskvalifikován

  154. Zk2: 4/5, 44.77 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  155. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  156. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  157. 2. běh LA2 : Diskvalifikován

  158. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  159. 1. běh LA2: 9/17, 41.1 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  160. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  161. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  162. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  163. zkouška 2 LA2: 5/10, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  164. zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  165. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  166. Zkouška II. LA2: 7/15, 45.17 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  167. Zkouška I. LA2: 5/15, 45.89 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  168. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  169. Zkouska LA1 1: 2/11, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  170. Zkouska LA1 2: 7/11, 31.05 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  171. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  172. Druhá zkouška LA1: 2/6, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  173. První zkouška LA1: 3/6, 47.0 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  174. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  175. ZkA. II. LA1: 10/24, 38.79 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  176. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  178. 1. Zka - LA1: 8/22, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  179. 2. Zka - LA1: 12/22, 39.6 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  180. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  181. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  182. I. zkouška LA1: 9/17, 36.28 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  183. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  184. Zkouška LA1 I: 5/8, 45.06 s, 20.06 tr. b., 3.17 m/s

  185. Zkouška LA1 II: 3/8, 44.19 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  186. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  187. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  188. 2. zkouška LA1: 4/21, 37.29 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  189. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  190. II. zkouška LA1: 6/12, 42.43 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  191. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  192. I. zkouška LA1: 6/12, 39.08 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  193. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  194. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  195. AGILITY L: 7/31, 50.04 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  196. JUMPING L: Diskvalifikován

  197. Zkoušky LA1: 3/11, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  198. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  199. 1. běh LA1: 2/13, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  200. 2. běh LA1: 3/13, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s