Cz En

Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 18. 08. 2022 v 12:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 22292
  2. Datum: 20. 08. 2022
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Škarnitzlová, Barbora (CZ)
  7. Stránky: http://www.pesopark.cz
  8. Propozice: https://drive.google.com/file/d/1WOnQYvmupRifybSfCPRxkhxIDGmpYIpZ/view?usp=sharing
  9. Zodpovědná osoba: Eva Bukričová
  10. Upřesnění místa: Podlesek 2, Praha 22
  11. GPS: 50.0474289, 14.5917392

Kontakt

737 953 336 akce.pesopark@gmail.com

Poznámka

Těší nás váš zájem o námi pořádané zkoušky agility.

Statistika přihlášených

20. 08. 2022
A1 A2 A3 V Celkem
XS 2 1 1 0 4
S 1 4 2 0 7
M 2 1 3 0 6
ML 2 2 1 0 5
L 8 2 6 0 16
Celkem 15 10 13 0 38
42 volných míst

Přihlášky

075021 LA1 Tereza Běhounková Barney
Člen KA
047421 LA1 Lenka Donskovová Cassiopeia Gibsonova púšť
Člen KA
069621 LA1 František Kouba Isam Gulden Land
050620 LA1 Lucie Kubešová Barney od Vlkové
Člen KA
030622 LA1 Lucie Outerská Afire Kestrel Lonepack
Člen KA
055021 LA1 Iveta Ouředníčková Archibald Crazy destiny
Člen KA
025821 LA1 Monika Pávová Avenger Zee Bellis Hope
Člen KA
043121 LA1 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force
Člen KA
004919 LA2 Lenka Donskovová Vanilla Satin Pardál z Asuanu
Člen KA
019921 LA2 Klára Fremutová Sascha vom Bopparder Hamm
Člen KA
053519 LA3 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z
Člen KA
089319 LA3 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka
Člen KA
074620 LA3 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna
Člen KA
057418 LA3 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland
Člen KA
023121 LA3 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály
Člen KA
058919 LA3 Eva Šoršová Páya Kwanah
004122 MA1 Eliška Horká Dixie
017422 MA1 Barbora Veselá Marlow Z Oderských skal
Člen KA
054121 MA2 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray
Člen KA
016715 MA3 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej
Člen KA
088715 MA3 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála
Člen KA
019216 MA3 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás
Člen KA
027320 MLA1 Josef Honner Teodor
Člen KA
071421 MLA1 Jana Stehlíková Be My Dream Czech Paradise Line
Člen KA
090219 MLA2 Veronika Krejčí Attractive Niki Pintadita
Člen KA
025618 MLA2 Dominika Petrlíková Bon Bon Sojčí Pírko
Člen KA
030117 MLA3 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály
039422 SA1 Barbora Sesseková Kuuipo Tokelau
Člen KA
015920 SA2 Pavlína Courtonová Arminka od Štičího rybníka
Člen KA
015320 SA2 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim
Člen KA
012722 SA2 Jitka Kuttelvašerová Haley Bella Cambria
Člen KA
013320 SA2 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica
Člen KA
070917 SA3 Josef Honner Vikki Lovely Day
Člen KA
071820 SA3 Šárka Honnerová Yako Ya Koryfej
022922 XSA1 Eliška Horká Moe-Joe Filo Castelo
Člen KA
084721 XSA1 Blanka Lauterbachová Tobiáš
Člen KA
033421 XSA2 Vanessa Remačová Pocket Rocket Big Scotty’s Dream
Člen KA
083618 XSA3 Karla Pelikánová Maffi Z Husitova kraje

Nepotvrzené přihlášky (30)

070622 A1 Iveta Hötzelová Cheyenne Chill Akirdalu
060322 A1 Vojtěch Müller Sheena Giuseppe a žlutá řeka
Člen KA
069720 LA1 Kateřina Jáchymová Cassiann Triblack Dabbeeco
020720 LA2 Kristýna Hávová Ice Queen Qwandoya
Člen KA
003622 LA2 Zuzana Juřičková Gordon Diandra
Člen KA
022318 LA2 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda
Člen KA
094319 LA2 Alena Vitáková Aggi od Roubenky
Člen KA
009120 LA3 Kateřina Ošmerová Quickie Kwanah
Člen KA
093516 LA3 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja
Člen KA
024218 LA3 Simona Šišková B Bandit Gulden Land
Člen KA
069921 MA1 Tereza Habermannová Ariadne Nox Arcana
Člen KA
008722 MA1 Kristýna Lérová Hubero Kororo z Vejřího hnízda
Člen KA
030919 MA2 Veronika Dohnanská Brenner Maradriam
Člen KA
018621 MA2 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant
033321 MA2 Jitka Štylerova Gordon Beautiful Secrets
Člen KA
012617 MA3 Olga Kirshina Crystal Dewdrop from Lavendermist Meadow
Člen KA
016417 MA3 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia
Člen KA
016820 MLA1 Ema Ludvíková Free Mee Hardy Origin
Člen KA
034021 MLA2 Viktorie Klemová Haru
Člen KA
077020 MLA3 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin
Člen KA
061019 MLA3 Tereza Šoutová Hesperia od Brány Ráje
Člen KA
002722 SA1 Anna Maroušková Brazilie V krásném údolí
Člen KA
032222 SA1 Jitka Maroušková Afya Nyota Czech
Člen KA
037318 SA2 Zuzana Drozdíková Quendy pod Ořechem
Člen KA
012920 SA2 Eva Hledíková Blackberry Jaypeez
Člen KA
004321 SA3 Jana Němcová Asante Nyota Czech
Člen KA
027020 XSA2 Olga Kirshina Manjerico de Viamonte
Člen KA
002721 XSA2 Anna Maroušková Dorry pap Novterpod
Člen KA
038920 XSA2 Daniel Soukup Connie from Oplatil Lake
Člen KA
035417 XSA3 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze