Jumping OPEN L sobota

  1. Datum: 28. 01. 2023
  2. Závod: KLADNO - Jahodová PÁRTY
  3. Rozhodčí: Stefl, Isabella (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 38.15 5.5 V
2 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 40.05 5.24 V
3 033818 Petra Vyplelová A3Ch Flank “Ray” Ballarat 0 0 0.0 0.0 40.86 5.14 V
4 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 43.27 4.85 V
5 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland 0 0 0.0 0.0 44.85 4.68 V
6 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent 0 0 0.0 0.0 45.43 4.62 V
7 088519 Kristýna ​Bucharová A3Ch Bria od Morového sloupu 0 0 0.0 0.0 45.48 4.62 V
8 000818 Nikola Banotová A3Ch Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 39.16 5.36 V
9 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 42.16 4.98 V
10 010619 Jana Rohálová Baddy Renarde Rouse 1 0 0.0 5.0 43.12 4.87 V
11 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 1 0.0 5.0 43.23 4.86 V
12 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei 1 0 0.0 5.0 44.32 4.74 V
13 072517 Kateřina Neumanová Aristokracie Vilerrah 0 1 0.0 5.0 44.91 4.68 V
14 078814 Patricia Beran Amy 0 1 0.0 5.0 46.47 4.52 V
15 Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri 1 1 1.72 11.72 53.72 3.91 VD
16 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 3 0 0.0 15.0 37.0 5.68 VD
17 006821 Marcela Čápková Amidala Padme Ginger Jump 2 1 0.0 15.0 41.73 5.03 VD
18 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 0 1 20.69 25.69 72.69 2.89 D
DIS 057222 Nikola Šrámková Fatty z Dračího údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014422 Julie Wohanková Chamonix Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010521 Jana Zvonková Ruli des Lutins du Darigat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarzyna Kantek ECHO vom Haus Seiffert DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martina Gajdošová Crazy od Morového sloupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008822 Nikola Kajpušová A Coco Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO