006821

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcela Čápková, Doolittle / Rossoneri

    Arrow_down

Pes

  1. Amidala Padme Ginger Jump, Belgický ovčák - Malinois

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - ZKOUŠKY ROZHODČÍCH pro kat. A2/A3, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3: 3/6, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  4. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0, A1, A2, A3, 25. 05. 2024

  5. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - Květnové jumpingy + 3x jumping A0, 05. 05. 2024

  8. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  9. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  10. 3. Jumping L: 5/18, 27.64 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Květnové dvojzkoušky + PARA, 04. 05. 2024

  12. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  15. III. Jumping L: Diskvalifikován

  16. II. Jumping L: Diskvalifikován

  17. I. Jumping L: 7/25, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  18. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  19. 4. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  20. 5. zkouška A2 L: 1/9, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  21. 6. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  23. 1.zkouška: Diskvalifikován

  24. 2.zkouška: Diskvalifikován

  25. 3.zkouška: 1/12, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  26. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  27. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  28. Jumping OPEN L neděle: 28/49, 34.78 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  29. Jumping OPEN L sobota: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA2 neděle: 5/11, 38.09 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  31. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  33. 1. zkouška LA2: 1/8, 31.66 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  34. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  36. 1. A2 L: Diskvalifikován

  37. 2. A2 L: Diskvalifikován

  38. 3. A2 L: Diskvalifikován

  39. 4. A2 L: Diskvalifikován

  40. 5. A2 L: Diskvalifikován

  41. 6. A2 L: 1/6, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  42. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  43. Agility Open L: Diskvalifikován

  44. Jumping Light L: Diskvalifikován

  45. Jumping Open L: Diskvalifikován

  46. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  47. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  49. 3. zkouška A2 L: 1/11, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  50. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  51. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  52. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  53. Neděle zkouška L A2: Diskvalifikován

  54. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  55. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  56. Sobota zkouška L A2: Diskvalifikován

  57. Čebín - Čebínský rozjezd 2023, 01. 09. 2023

  58. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  61. 1.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. 2.Zkouška LA2: 2/13, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  63. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  64. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. 3. Zkouška LA2: 2/16, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  67. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  68. Zkouška II / L / A2: Diskvalifikován

  69. Zkouška I / L / A2: 5/9, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  70. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  71. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  72. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  73. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  74. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  75. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: Diskvalifikován

  76. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  77. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  78. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  79. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  80. Agility 1 L: Diskvalifikován

  81. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  82. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  83. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA1: 1/9, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  85. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  86. 1.zkouška LA1: 3/12, 28.59 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  87. 2.zkouška LA1: 6/12, 38.92 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  88. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  89. ZkA. II. LA1: 3/13, 52.46 s, 27.46 tr. b., 2.94 m/s

  90. ZkA. I. LA1: 2/13, 28.44 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  91. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  92. Agility 1 L: 9/31, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  93. Agility 2 L: Diskvalifikován

  94. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  95. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  96. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  97. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  98. Jumping OPEN L neděle: Diskvalifikován

  99. Jumping OPEN L sobota: 17/40, 41.73 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  100. Zkouška LA1 neděle: 1/6, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  101. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  102. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  105. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. 3. Zkouška LA1: 6/13, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  108. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  109. 1. Zkouška LA1: 6/14, 57.23 s, 12.23 tr. b., 3.34 m/s

  110. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  111. 3. Zkouška LA1: 1/14, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  112. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  113. Agility II / L: Diskvalifikován

  114. Agility I / L: Diskvalifikován

  115. Jumping III / L: Diskvalifikován

  116. Jumping II / L: Diskvalifikován

  117. Jumping I / L: Diskvalifikován

  118. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  119. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA1 II.: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  122. Agility družstev BO: 16/37, 35.54 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  123. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  124. Jumping družstev BO: 14/37, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  125. Jumping Jednotlivci BO: Diskvalifikován

  126. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  127. Agility / L: Diskvalifikován

  128. Jumping / L: 11/37, 36.0 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  129. Zkouška A1 / L: 2/10, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  130. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  131. 1.zkouška LA1: 7/16, 29.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  132. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 14. 09. 2022

  134. Zkouška I / A1 / L: Diskvalifikován

  135. Zkouška II / A1 / L: Diskvalifikován

  136. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  137. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  138. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  139. Neděle Zkouška L A1: 2/3, 48.64 s, 15.0 tr. b., 3.68 m/s

  140. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  141. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  142. Sobota Zkouška L A1: Diskvalifikován

  143. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  144. SO - 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  145. SO - 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  146. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  147. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  148. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  149. Jump družstev BO: 9/27, 45.87 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  150. Jump Jednotlivci BO: 9/27, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  151. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  152. Agility L: Diskvalifikován

  153. Agility Large: Diskvalifikován

  154. Jumping L: Diskvalifikován

  155. Jumping Large: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  158. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  159. 2.zkouška LA1: 3/16, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  160. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  161. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  162. 2. Jumping L: 15/23, 32.72 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  163. 3. Jumping L: 15/23, 30.35 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  164. 4. Jumping L: Diskvalifikován

  165. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  166. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. 2.zkouška LA1: 6/18, 33.0 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  168. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  169. 1.zkouška LA1: 9/16, 50.34 s, 11.34 tr. b., 3.3 m/s

  170. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  171. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  172. AGILITY II L: Diskvalifikován

  173. AGILITY I L: Diskvalifikován

  174. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  175. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  176. AGILITY II L: Diskvalifikován

  177. AGILITY I L: Diskvalifikován

  178. FINÁLE - jumping L: Diskvalifikován

  179. Zkouška A1 L: Diskvalifikován