Marcela Čápková

  1. Číslo: 000497
  2. OSA: Doolittle / Rossoneri
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2024
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 178100 (L), A3Ch Hazel Bohemia Alké

    Arrow_down
  2. 178400 (S), Rose Jack Interris

    Arrow_down
  3. 014604 (L), Bjutil Inu Gami Sa - Li

    Arrow_down
  4. 035604 (L), Arny Plzeňský teufel

    Arrow_down
  5. 036004 (L), Dena Robito

    Arrow_down
  6. 000806 (L), Busy Novterpod

    Arrow_down
  7. 001107 (L), Billie Vilete Bohemia

    Arrow_down
  8. 041607 (S), Frodo Černý faun

    Arrow_down
  9. 002609 (L), Bagira Scecskoreti

    Arrow_down
  10. 024813 (L), Antrax Sabathore

    Arrow_down
  11. 038713 (M), Drnda Malý pasáček

    Arrow_down
  12. 036814 (L), Sunrise Bohemia Alké

    Arrow_down
  13. 079615 (I), Orla Eiri Greme

    Arrow_down
  14. 006821 (L), Amidala Padme Ginger Jump

    Arrow_down
  15. 006921 (L), Born to Amazing Big Ride

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  2. 4. zkouška A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  3. 5. zkouška A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: 1/9, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. 6. zkouška A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  6. 1.zkouška, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  8. 3.zkouška, Amidala Padme Ginger Jump: 1/12, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  9. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  10. Agility OPEN L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  11. Jumping OPEN L neděle, Amidala Padme Ginger Jump: 28/49, 34.78 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  12. Jumping OPEN L sobota, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA2 neděle, Amidala Padme Ginger Jump: 5/11, 38.09 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  14. Zkouška LA2 sobota, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  15. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  16. 1. zkouška LA2, Amidala Padme Ginger Jump: 1/8, 31.66 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  17. 2. zkouška LA2, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  19. 1. A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  20. 2. A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  21. 3. A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  22. 4. A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  23. 5. A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  24. 6. A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: 1/6, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  26. Agility Open L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  27. II. Jumping LA0, Born to Amazing Big Ride: 5/9, 20.24 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  28. I. Jumping LA0, Born to Amazing Big Ride: 1/9, 15.12 s, 0.0 tr. b., 6.61 m/s

  29. Jumping Light L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  30. Jumping Light L, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  31. Jumping Open L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  33. 1. jumping J0 L, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  34. 1. zkouška A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  35. 2. jumping J0 L, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  37. 3. zkouška A2 L, Amidala Padme Ginger Jump: 1/11, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  38. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  39. Neděle Agility L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  40. Neděle Jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  41. Neděle zkouška L A2, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  42. Sobota Agility L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  43. Sobota Jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  44. Sobota zkouška L A2, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  45. Čebín - Čebínský rozjezd 2023, 01. 09. 2023

  46. 1. Zkouška LA2, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA2, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  49. 1.Zkouška LA2, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  50. 2.Zkouška LA2, Amidala Padme Ginger Jump: 2/13, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  51. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  52. 1. Zkouška LA2, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA2, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  54. 3. Zkouška LA2, Amidala Padme Ginger Jump: 2/16, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  55. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  56. Zkouška II / L / A2, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  57. Zkouška I / L / A2, Amidala Padme Ginger Jump: 5/9, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  58. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  59. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  60. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  61. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  62. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  63. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  64. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  65. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  66. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  67. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  68. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  69. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  70. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  71. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  72. Agility 1 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  73. Jumping 1 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  74. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  75. 1. Jumping LA0, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  76. 1. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  77. 2. Jumping LA0, Born to Amazing Big Ride: 2/8, 16.63 s, 0.0 tr. b., 6.49 m/s

  78. 2. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 1/9, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  79. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  80. 1.zkouška LA0, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  81. 1.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 3/12, 28.59 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  82. 2.zkouška LA0, Born to Amazing Big Ride: 2/10, 17.15 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  83. 2.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 6/12, 38.92 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  84. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  85. ZkA. II. LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 3/13, 52.46 s, 27.46 tr. b., 2.94 m/s

  86. ZkA. I. LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 2/13, 28.44 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  87. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  88. Agility 1 L, Amidala Padme Ginger Jump: 9/31, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  89. Agility 2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  90. Jumping 1 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  91. Jumping 2 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  92. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  93. Agility OPEN L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  94. Jumping OPEN L neděle, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  95. Jumping OPEN L sobota, Amidala Padme Ginger Jump: 17/40, 41.73 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  96. Zkouška LA1 neděle, Amidala Padme Ginger Jump: 1/6, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  97. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  98. 1. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  100. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  101. 1. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  103. 3. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 6/13, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  104. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  105. 1. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 6/14, 57.23 s, 12.23 tr. b., 3.34 m/s

  106. 2. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  107. 3. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 1/14, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  108. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  109. Agility II / L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  110. Agility I / L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  111. Jumping III / L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  112. Jumping II / L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  113. Jumping I / L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  114. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  115. Zkouška LA1 I., Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  116. Zkouška LA1 II., Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  118. Agility družstev BO, Amidala Padme Ginger Jump: 16/37, 35.54 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  119. Agility jednotlivců BO, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  120. Jumping družstev BO, Amidala Padme Ginger Jump: 14/37, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  121. Jumping Jednotlivci BO, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  122. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  123. Agility / L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  124. Jumping / L, Amidala Padme Ginger Jump: 11/37, 36.0 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  125. Zkouška A1 / L, Amidala Padme Ginger Jump: 2/10, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  126. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  127. 1.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 7/16, 29.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  128. 2.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  129. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 14. 09. 2022

  130. Jumping I / A0 / L, Born to Amazing Big Ride: 7/8, 20.56 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  131. Jumping II / A0 / L, Born to Amazing Big Ride: Diskvalifikován

  132. Zkouška I / A1 / L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  133. Zkouška II / A1 / L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  134. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  135. Neděle Agility L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  136. Neděle Jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  137. Neděle Zkouška L A1, Amidala Padme Ginger Jump: 2/3, 48.64 s, 15.0 tr. b., 3.68 m/s

  138. Sobota Agility L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  139. Sobota Jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  140. Sobota Zkouška L A1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  141. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  142. SO - 1. zkouška A1 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  143. SO - 2. zkouška A1 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  144. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  145. Agility družstev BO, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  146. Agility jednotlivců BO, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  147. Agility veteránů, Antrax Sabathore: 2/3, 67.68 s, 25.68 tr. b., 2.96 m/s

  148. Jump družstev BO, Amidala Padme Ginger Jump: 9/27, 45.87 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  149. Jumping veteránů, Antrax Sabathore: 1/3, 51.81 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  150. Jump Jednotlivci BO, Amidala Padme Ginger Jump: 9/27, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  151. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  152. Agility L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  153. Agility Large, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  154. Jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  155. Jumping Large, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  157. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  158. 1.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  159. 2.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 3/16, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  160. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  161. 1. Jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  162. 2. Jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: 15/23, 32.72 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  163. 3. Jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: 15/23, 30.35 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  164. 4. Jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  165. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  166. 1.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  167. 2.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 6/18, 33.0 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  168. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  169. 1.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: 9/16, 50.34 s, 11.34 tr. b., 3.3 m/s

  170. 2.zkouška LA1, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  171. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  172. AGILITY II L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  173. AGILITY I L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  174. Zkouška A1 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  175. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  176. AGILITY II L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  177. AGILITY I L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  178. FINÁLE - jumping L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  179. Zkouška A1 L, Amidala Padme Ginger Jump: Diskvalifikován

  180. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  181. 1. Zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: 1/5, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  182. 1. Zkouška MLA1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška MLA1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  185. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  186. Jelenův Jumping L, Antrax Sabathore: 5/25, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  187. Jelenův Jumping M, Drnda Malý pasáček: 13/22, 30.26 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  188. Jelenův Jumping ML, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  189. PhysioDOG Agility L, Antrax Sabathore: 13/24, 39.86 s, 30.0 tr. b., 4.97 m/s

  190. PhysioDOG Agility M, Drnda Malý pasáček: 10/22, 42.58 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  191. PhysioDOG Agility ML, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  192. Zkouška LA2, Antrax Sabathore: 4/6, 32.29 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  193. Zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: 6/14, 32.55 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  194. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  195. 1. Jumping LJ2, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  196. 1. Jumping LJ2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  197. 1. Jumping MJ3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  198. 2. Jumping LJ2, Orla Eiri Greme: 3/11, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  199. 2. Jumping MJ3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  200. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  201. Jumping, Drnda Malý pasáček: 5/14, 37.27 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  202. Jumping, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  203. Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  204. Jumping DUO, Antrax Sabathore: 4/16, 26.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  205. Jumping DUO, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  206. Zkouška 1., Antrax Sabathore: 1/9, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  207. Zkouška 1., Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  208. Zkouška 1., Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  209. Zkouška 2., Drnda Malý pasáček: 4/5, 40.35 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  210. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  211. Jumping 1 L L, Orla Eiri Greme: 7/33, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  212. Jumping 1 M M, Drnda Malý pasáček: 3/7, 33.85 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  213. Jumping 2 L L, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  214. Jumping 2 M M, Drnda Malý pasáček: 1/7, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  215. Slalomář L L, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  216. Slalomář M M, Drnda Malý pasáček: 2/6, 13.63 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  217. Tuneliáda L L, Orla Eiri Greme: 8/31, 15.5 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  218. Tuneliáda M M, Drnda Malý pasáček: 1/7, 15.43 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  219. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  220. 1. Zk LA1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  221. 2. Zk LA1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  222. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  223. LA1 - 1. LA1, Orla Eiri Greme: 3/15, 33.72 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  224. LA1 - 2. LA1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  225. MA3 - 1. MA3, Drnda Malý pasáček: 3/6, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  226. MA3 - 2. MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  227. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  228. Finále Ag L, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  229. Finále Ag L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  230. Finále Ag M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  231. I. Agility L, Antrax Sabathore: 7/42, 34.83 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  232. I. Agility L, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  233. I. Agility M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  234. II. Jumping L, Orla Eiri Greme: 8/40, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  235. I. Jumping L, Antrax Sabathore: 10/42, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  236. I. Jumping L, Orla Eiri Greme: 18/42, 43.48 s, 16.48 tr. b., 3.96 m/s

  237. I. Jumping M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  238. ll. Jumping M, Drnda Malý pasáček: 3/28, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  239. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  240. QA1 agility, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  241. QA1 agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  242. QA2 agility, Drnda Malý pasáček: 26/57, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  243. QA2 agility, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  244. QA3 agility, Drnda Malý pasáček: 4/56, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  245. QA3 agility, Orla Eiri Greme: 56/125, 44.96 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  246. QJ1 jumping, Drnda Malý pasáček: 30/58, 33.18 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  247. QJ1 jumping, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  248. QJ2 jumping, Drnda Malý pasáček: 23/58, 36.3 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  249. QJ2 jumping, Orla Eiri Greme: 36/126, 42.62 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  250. QJ3 jumping, Drnda Malý pasáček: 28/57, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  251. QJ3 jumping, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  252. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  253. Agility 1, Drnda Malý pasáček: 6/23, 41.82 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  254. Agility 1, Antrax Sabathore: 13/54, 43.43 s, 11.43 tr. b., 4.24 m/s

  255. Agility 1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  256. Agility 2, Drnda Malý pasáček: 1/22, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  257. Agility 2, Orla Eiri Greme: 4/51, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  258. Agility 2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  259. Agility 3, Drnda Malý pasáček: 1/22, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  260. Agility 3, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  261. Agility 3, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  262. Finále Agility LA, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  263. Finále Agility MA, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  264. Finále Jumping LA, Antrax Sabathore: 6/15, 35.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  265. Finále Jumping SA, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  266. Jumping 1, Antrax Sabathore: 4/54, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  267. Jumping 1, Drnda Malý pasáček: 10/23, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  268. Jumping 1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  269. Jumping 2, Drnda Malý pasáček: 11/23, 33.07 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  270. Jumping 2, Orla Eiri Greme: 17/49, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  271. Jumping 2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  272. Jumping 3, Drnda Malý pasáček: 3/22, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  273. Jumping 3, Antrax Sabathore: 4/45, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  274. Jumping 3, Orla Eiri Greme: 23/45, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  275. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  276. Agility LA, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  277. Agility MA, Drnda Malý pasáček: 6/13, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  278. Jumping LA, Orla Eiri Greme: 3/21, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  279. Jumping MA, Drnda Malý pasáček: 8/13, 25.5 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  280. Zkouška LA1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  281. Zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: 2/4, 40.4 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  282. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  283. III. zkouška LA1, Orla Eiri Greme: 1/15, 31.34 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  284. III. zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  285. II. zkouška LA1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  286. II. zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  287. I. zkouška LA1, Orla Eiri Greme: 3/15, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  288. I. zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  289. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  290. I Agility Open, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  291. I Agility Open, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  292. II Agility Open, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  293. II Agility Open, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  294. II Jumping Open, Drnda Malý pasáček: 26/66, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  295. II Jumping Open, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  296. I Jumping Open, Drnda Malý pasáček: 27/69, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  297. I Jumping Open, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  298. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  299. Agility, Antrax Sabathore: 8/55, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  300. Agility, Drnda Malý pasáček: 9/22, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  301. Agility, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  302. Jumping, Drnda Malý pasáček: 15/23, 31.85 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  303. Jumping, Antrax Sabathore: 31/53, 35.64 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  304. Jumping, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  305. Zkouška LA1, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  306. Zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  307. Zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  308. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  309. Agility LA sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  310. Jumping LA neděle, Antrax Sabathore: 10/62, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  311. Jumping LA sobota, Antrax Sabathore: 22/59, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  312. Velké finále LA neděle, Antrax Sabathore: 15/32, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  313. Zkoušky LA2 neděle, Antrax Sabathore: 12/25, 37.28 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  314. Zkoušky LA2 sobota, Antrax Sabathore: 4/22, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  315. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  316. 1. Jumping L, Antrax Sabathore: 11/40, 21.45 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  317. 1. Jumping L, Orla Eiri Greme: 18/40, 24.16 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  318. 1. Jumping M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  319. 2. Jumping L, Antrax Sabathore: 5/40, 26.24 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  320. 2. Jumping L, Orla Eiri Greme: 29/40, 33.65 s, 20.65 tr. b., 4.19 m/s

  321. 2. Jumping M, Drnda Malý pasáček: 2/17, 26.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  322. 3. Jumping L, Antrax Sabathore: 14/40, 50.77 s, 22.77 tr. b., 3.72 m/s

  323. 3. Jumping L, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  324. 3. Jumping M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  325. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  326. Czech Imp Jump Large, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  327. Czech Imp Jump Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  328. Jumping 1 Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  329. Jumping 1 Large, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  330. Jumping 2 Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  331. Jumping 2 Large, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  332. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  333. Czech Imp Jump Large, Antrax Sabathore: 16/47, 21.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  334. Czech Imp Jump Large, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  335. Czech Imp Jump Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  336. Jumping 1 Large, Antrax Sabathore: 8/47, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  337. Jumping 1 Large, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  338. Jumping 1 Medium, Drnda Malý pasáček: 3/29, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  339. Jumping 2 Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  340. Jumping 2 Large, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  341. Jumping 2 Medium, Drnda Malý pasáček: 12/29, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  342. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  343. II. zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  344. II. zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  345. I. zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  346. I. zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  347. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  348. 1.zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  349. 1.zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  350. 2. zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  351. 2.zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  352. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  353. Agility L (Ne), Antrax Sabathore: 8/21, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  354. Agility L (So), Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  355. Jumping L (Ne), Antrax Sabathore: 10/20, 34.14 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  356. Jumping L (So), Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  357. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  358. Agility LA neděle, Antrax Sabathore: 3/21, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  359. Agility MA neděle, Drnda Malý pasáček: 1/8, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  360. Jumping LA neděle, Antrax Sabathore: 2/21, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  361. Jumping MA neděle, Drnda Malý pasáček: 5/8, 40.32 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  362. Zkouška LA2 neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  363. Zkouška MA3 neděle, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  364. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  365. Jumping L, Antrax Sabathore: 7/31, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  366. Jumping L, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  367. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  368. Agility Open BO, Antrax Sabathore: 6/28, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  369. Agility Open BO Squads, Antrax Sabathore: 8/27, 43.72 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  370. Jumping Open BO, Antrax Sabathore: 12/30, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  371. Jumping Open BO Squads, Antrax Sabathore: 6/28, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  372. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  373. Agility Open, Drnda Malý pasáček: 5/13, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  374. Agility Open, Antrax Sabathore: 9/58, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  375. Agility Open, Orla Eiri Greme: 25/58, 41.49 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  376. Agility Trial, Drnda Malý pasáček: 4/8, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  377. Agility Trial, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  378. Agility Trial, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  379. Jumping Open, Drnda Malý pasáček: 1/12, 26.52 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  380. Jumping Open, Antrax Sabathore: 3/57, 27.88 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  381. Jumping Open, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  382. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  383. 1. Jumping LA, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  384. 1. Jumping LA, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  385. 1. Jumping MA, Drnda Malý pasáček: 4/15, 32.01 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  386. "2. Jump L ""Skokan""", Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  387. "2. Jump L ""Skokan""", Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  388. "2. Jump M Skokan""", Drnda Malý pasáček: 1/15, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  389. 3. Jumping LA, Orla Eiri Greme: 12/37, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  390. 3. Jumping LA, Antrax Sabathore: 14/37, 33.87 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  391. 3. Jumping MA, Drnda Malý pasáček: 10/15, 40.17 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  392. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  393. QA1 agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  394. QA1 agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  395. QA2 agility, Drnda Malý pasáček: 31/67, 47.5 s, 17.5 tr. b., 4.04 m/s

  396. QA2 agility, Antrax Sabathore: 56/127, 48.12 s, 33.12 tr. b., 3.68 m/s

  397. QA3 agility, Drnda Malý pasáček: 34/70, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  398. QA3 agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  399. QJ1 jumping, Antrax Sabathore: 59/135, 33.75 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  400. QJ1 jumping, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  401. QJ2 jumping, Antrax Sabathore: 63/135, 35.92 s, 20.0 tr. b., 5.01 m/s

  402. QJ2 jumping, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  403. QJ3 jumping, Drnda Malý pasáček: 5/67, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  404. QJ3 jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  405. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  406. Agility LA neděle, Antrax Sabathore: 3/18, 34.31 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  407. Agility LA neděle, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  408. Agility LA sobota, Antrax Sabathore: 7/19, 36.34 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  409. Agility LA sobota, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  410. Agility MA neděle, Drnda Malý pasáček: 3/6, 36.41 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  411. Agility MA sobota, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  412. Jumping LA neděle, Antrax Sabathore: 3/18, 30.23 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  413. Jumping LA neděle, Orla Eiri Greme: 7/18, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  414. Jumping LA sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  415. Jumping LA sobota, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  416. Jumping MA neděle, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  417. Jumping MA sobota, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  418. Zkouška LA1 neděle, Orla Eiri Greme: 5/8, 34.13 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  419. Zkouška LA1 sobota, Orla Eiri Greme: 1/8, 37.56 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  420. Zkouška LA2 neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  421. Zkouška LA2 sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  422. Zkouška MA3 neděle, Drnda Malý pasáček: 1/3, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  423. Zkouška MA3 sobota, Drnda Malý pasáček: 2/3, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  424. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  425. Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  426. Agility M, Drnda Malý pasáček: 4/17, 44.01 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  427. Fun Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  428. Fun Jumping M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  429. Jumping, Antrax Sabathore: 15/36, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  430. Jumping M, Drnda Malý pasáček: 9/17, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  431. Zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  432. Zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  433. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  434. Zkouška 1 LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  435. Zkouška 2 LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  436. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  437. Agility L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  438. Jumping L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  439. Zk LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  440. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  441. Agility LA sobota, Antrax Sabathore: 10/63, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  442. Jumping LA neděle, Antrax Sabathore: 24/63, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  443. Jumping LA sobota, Antrax Sabathore: 20/66, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  444. Velké finále LA neděle, Antrax Sabathore: 14/35, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  445. Zkoušky LA2 neděle, Antrax Sabathore: 10/22, 46.61 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  446. Zkoušky LA2 sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  447. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  448. 1. zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  449. 2. zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  450. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  451. Agility LA, Antrax Sabathore: 5/42, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  452. Jumping LA, Antrax Sabathore: 8/42, 25.78 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  453. Zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  454. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  455. Czech Imp Jump Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  456. Czech Imp Jump Large, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  457. Jumping 1 Large, Antrax Sabathore: 3/49, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  458. Jumping 1 Large, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  459. Jumping 2 Large, Orla Eiri Greme: 16/49, 29.24 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  460. Jumping 2 Large, Antrax Sabathore: 29/49, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  461. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  462. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Antrax Sabathore: 23/47, 43.2 s, 23.2 tr. b., 3.59 m/s

  463. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  464. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Orla Eiri Greme: 20/47, 32.68 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  465. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  466. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  467. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  468. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  469. Agility Ne L, Antrax Sabathore: 2/43, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  470. Agility So L, Antrax Sabathore: 12/46, 36.97 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  471. Jumping Ne L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  472. Jumping So L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  473. Zkouška Ne LA2, Antrax Sabathore: 7/15, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  474. Zkouška So LA2, Antrax Sabathore: 4/14, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  475. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  476. Agility LA sobota, Antrax Sabathore: 5/18, 33.39 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  477. Agility LA sobota, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  478. Agility MA sobota, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  479. Jumping LA sobota, Antrax Sabathore: 11/19, 36.45 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  480. Jumping LA sobota, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  481. Jumping MA sobota, Drnda Malý pasáček: 1/12, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  482. Zkouška LA1 sobota, Orla Eiri Greme: Diskvalifikován

  483. Zkouška LA2 sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  484. Zkouška MA3 sobota, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  485. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  486. Agility, Antrax Sabathore: 12/31, 43.42 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  487. Jumping, Antrax Sabathore: 11/31, 39.21 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  488. Zk LA2, Antrax Sabathore: 1/10, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  489. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  490. Agility Open III Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  491. Agility Open III Medium, Drnda Malý pasáček: 1/17, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  492. Agility Open II Large, Antrax Sabathore: 7/34, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  493. Agility Open II Medium, Drnda Malý pasáček: 2/15, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  494. Agility Open I Large (i družstva), Antrax Sabathore: 5/38, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  495. Agility Open I Medium (i družstva), Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  496. Finále Agility Medium, Drnda Malý pasáček: 1/6, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  497. Finále Jumping Medium, Drnda Malý pasáček: 3/6, 32.69 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  498. Jumping Open III Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  499. Jumping Open III Medium, Drnda Malý pasáček: 1/17, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  500. Jumping Open II Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  501. Jumping Open II Medium, Drnda Malý pasáček: 4/15, 31.81 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  502. Jumping Open I Large (i družstva), Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  503. Jumping Open I Medium (i družstva), Drnda Malý pasáček: 1/16, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  504. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  505. QA1 Agility, Drnda Malý pasáček: 34/88, 57.18 s, 17.18 tr. b., 3.5 m/s

  506. QA1 Agility, Antrax Sabathore: 84/213, 51.55 s, 17.55 tr. b., 3.78 m/s

  507. QA2 Agility, Drnda Malý pasáček: 32/82, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  508. QA2 Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  509. QJ1 Jumping, Drnda Malý pasáček: 34/88, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  510. QJ1 Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  511. QJ2 Jumping, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  512. QJ2 Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  513. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  514. Agility LA sobota, Antrax Sabathore: 33/67, 34.42 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  515. Jumping LA neděle, Antrax Sabathore: 49/65, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  516. Jumping LA sobota, Antrax Sabathore: 7/66, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  517. Velké finále LA neděle, Antrax Sabathore: 19/33, 39.99 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  518. Zkoušky LA2 neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  519. Zkoušky LA2 sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  520. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  521. Agility, Drnda Malý pasáček: 1/12, 49.85 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  522. Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  523. Jumping, Antrax Sabathore: 18/48, 41.37 s, 11.37 tr. b., 3.87 m/s

  524. Jumping, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  525. ZkA, Drnda Malý pasáček: 1/6, 40.77 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  526. ZkA, Antrax Sabathore: 6/17, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  527. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  528. agility, Antrax Sabathore: 5/51, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  529. agility, Drnda Malý pasáček: 8/18, 39.21 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  530. jumping, Drnda Malý pasáček: 2/19, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  531. jumping, Antrax Sabathore: 15/51, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  532. zkouška, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  533. zkouška, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  534. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  535. Czech Imp Jump Large, Antrax Sabathore: 23/63, 18.86 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  536. Czech Imp Jump Medium, Drnda Malý pasáček: 2/18, 14.6 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  537. Jumping 1 Large, Antrax Sabathore: 21/63, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  538. Jumping 1 Medium, Drnda Malý pasáček: 2/18, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  539. Jumping 2 Large, Antrax Sabathore: 2/63, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  540. Jumping 2 Medium, Drnda Malý pasáček: 6/18, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  541. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  542. Agility L L, Antrax Sabathore: 20/44, 39.15 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  543. Agility M M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  544. Jumping L L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  545. Jumping M M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  546. Zkouška LA2 LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  547. Zkouška MA3 MA3, Drnda Malý pasáček: 4/8, 44.34 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  548. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  549. Agility LA sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  550. Agility MA sobota, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  551. Jumping LA sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  552. Jumping MA sobota, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  553. Zkoušky LA2 sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  554. Zkoušky MA3 sobota, Drnda Malý pasáček: 4/10, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  555. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  556. Agility L - neděle L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  557. Agility L - sobota L, Antrax Sabathore: 14/43, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  558. Jumping L - neděle L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  559. Jumping L - sobota L, Antrax Sabathore: 2/48, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  560. LA2 - neděle LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  561. LA2 - sobota LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  562. Běšiny - 14. GRANT PRIX BOHEMIA 2015, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  563. GP - Agility Large, Antrax Sabathore: 2/29, 34.88 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  564. GP - Agility Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  565. GP - Jumping II Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  566. GP - Jumping II Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  567. GP - Jumping I Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  568. GP - Jumping I Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  569. Zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  570. Zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  571. Zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  572. Zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  573. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  574. Agility BO, Antrax Sabathore: 9/30, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  575. Agility - družstva BO, Antrax Sabathore: 4/32, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  576. Jumping BO, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  577. Jumping - družstva BO, Antrax Sabathore: 3/32, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  578. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  579. Jumping družstev, Drnda Malý pasáček: 1/15, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  580. Jumping družstev, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  581. Jumping dvojic, Drnda Malý pasáček: 3/15, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  582. Jumping dvojic, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  583. Soutěž feny proti psům, Antrax Sabathore: 12/48, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  584. Soutěž feny proti psům, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  585. Soutěž podle roku narození, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  586. Soutěž podle roku narození, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  587. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  588. Jump L, Antrax Sabathore: 1/34, 25.78 s, 0.0 tr. b., 51.16 m/s

  589. Jump M, Drnda Malý pasáček: 1/10, 26.68 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  590. Open Agility L, Antrax Sabathore: 13/34, 24.84 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  591. Open Agility M, Drnda Malý pasáček: 3/10, 26.04 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  592. Zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  593. Zkouška MA3, Drnda Malý pasáček: 2/3, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  594. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  595. Agility Ne, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  596. Agility Ne, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  597. Agility So, Drnda Malý pasáček: 17/62, 48.12 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  598. Agility So, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  599. Jumping Ne, Drnda Malý pasáček: 32/63, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  600. Jumping Ne, Antrax Sabathore: 39/133, 31.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  601. Jumping So, Drnda Malý pasáček: 7/65, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  602. Jumping So, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  603. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  604. Jumping - Ne, Antrax Sabathore: 15/32, 25.44 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  605. ZkA - Ne, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  606. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015, 30. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  607. Agility III Large, Antrax Sabathore: 6/53, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  608. Agility III Medium, Drnda Malý pasáček: 1/16, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  609. Agility II Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  610. Agility II Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  611. Agility I Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  612. Agility I Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  613. Finále Agility Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  614. Finále Agility Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  615. Finále Jumping Large, Antrax Sabathore: 12/18, 38.95 s, 20.95 tr. b., 3.8 m/s

  616. Finále Jumping Medium, Drnda Malý pasáček: 5/6, 34.13 s, 20.13 tr. b., 3.81 m/s

  617. Jumping III Large, Antrax Sabathore: 2/54, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  618. Jumping III Medium, Drnda Malý pasáček: 1/16, 29.9 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  619. Jumping II Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  620. Jumping II Medium, Drnda Malý pasáček: 2/17, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  621. Jumping I Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  622. Jumping I Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  623. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  624. Agility II Open, Drnda Malý pasáček: 13/67, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  625. Agility II Open, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  626. Agility I Open, Drnda Malý pasáček: 40/71, 48.63 s, 19.63 tr. b., 3.37 m/s

  627. Agility I Open, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  628. Jumping II Open, Drnda Malý pasáček: 34/68, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  629. Jumping II Open, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  630. Jumping I Open, Drnda Malý pasáček: 8/71, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  631. Jumping I Open, Antrax Sabathore: 48/165, 30.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  632. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  633. Agility Ne, Drnda Malý pasáček: 1/15, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  634. Agility Ne, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  635. Agility So, Antrax Sabathore: 11/35, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  636. Agility So, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  637. Jumping Ne, Drnda Malý pasáček: 1/15, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  638. Jumping Ne, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  639. Jumping So, Drnda Malý pasáček: 1/16, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  640. Jumping So, Antrax Sabathore: 2/35, 29.86 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  641. Zka Ne, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  642. Zka Ne, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  643. Zka So, Drnda Malý pasáček: 3/5, 49.61 s, 7.61 tr. b., 3.69 m/s

  644. Zka So, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  645. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  646. Agility Open II Large, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  647. Agility Open II Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  648. Agility Open I Large, Antrax Sabathore: 22/35, 39.06 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  649. Agility Open I Medium, Drnda Malý pasáček: 11/48, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  650. Jumping IV, MR-BO, Antrax Sabathore: 1/13, 27.69 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  651. Jumping IV, MR-sheltie M, Drnda Malý pasáček: 1/12, 28.01 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  652. Jumping Open III Large, Antrax Sabathore: 7/35, 33.98 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  653. Jumping Open III Medium, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  654. Jumping Open II Large, Antrax Sabathore: 7/35, 38.98 s, 6.98 tr. b., 4.16 m/s

  655. Jumping Open II Medium, Drnda Malý pasáček: 2/44, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  656. Jumping Open I Large, Antrax Sabathore: 7/35, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  657. Jumping Open I Medium, Drnda Malý pasáček: 1/43, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  658. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  659. Agility 1, Drnda Malý pasáček: 8/62, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  660. Agility 1, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  661. Agility 2, Drnda Malý pasáček: 11/60, 36.44 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  662. Agility 2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  663. Jumping 1, Antrax Sabathore: 60/184, 35.44 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  664. Jumping 1, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  665. Jumping 2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  666. Jumping 2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  667. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  668. AGILITY, Drnda Malý pasáček: 1/15, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  669. AGILITY, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  670. JUMPING, Drnda Malý pasáček: 6/15, 30.63 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  671. JUMPING, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  672. LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  673. MA3, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  674. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  675. LA2 II LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  676. LA2 II LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  677. LA2 I LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  678. LA2 I LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  679. MA2 II MA2, Drnda Malý pasáček: 1/12, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  680. MA2 II MA2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  681. MA2 I MA2, Drnda Malý pasáček: 2/12, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  682. MA2 I MA2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  683. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  684. LARGE - Czech Imp Jump, Antrax Sabathore: 10/32, 21.47 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  685. LARGE - JUMPING 1, Antrax Sabathore: 1/32, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  686. LARGE - JUMPING 2, Antrax Sabathore: 11/32, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  687. MEDIUM - Czech Imp Jump, Drnda Malý pasáček: 3/23, 19.77 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  688. MEDIUM - JUMPING 1, Drnda Malý pasáček: 7/23, 32.07 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  689. MEDIUM - JUMPING 2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  690. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  691. Agility, Antrax Sabathore: 9/48, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  692. Agility, Antrax Sabathore: 9/42, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  693. Agility, Drnda Malý pasáček: 12/20, 43.92 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  694. Agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  695. FINÁLE, Drnda Malý pasáček: 4/12, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  696. FINÁLE, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  697. Jumping, Drnda Malý pasáček: 2/19, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  698. Jumping, Antrax Sabathore: 23/43, 39.98 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  699. Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  700. Jumping, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  701. Zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  702. Zkouška MA2, Drnda Malý pasáček: 2/4, 34.51 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  703. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  704. Agility Individual, Sunrise Bohemia Alké: Diskvalifikován

  705. Agility Individual, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  706. Agility Squads, Drnda Malý pasáček: 5/43, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  707. Agility Squads, Sunrise Bohemia Alké: Diskvalifikován

  708. FINAL, Drnda Malý pasáček: 6/15, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  709. FINAL, Sunrise Bohemia Alké: 18/33, 32.46 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  710. Jumping Individual, Drnda Malý pasáček: 1/44, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  711. Jumping Individual, Sunrise Bohemia Alké: 4/84, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  712. Jumping Individual, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  713. Jumping Individual, Sunrise Bohemia Alké: Diskvalifikován

  714. Jumping Squads, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  715. Jumping Squads, Sunrise Bohemia Alké: Diskvalifikován

  716. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  717. Agility LA sobota, Antrax Sabathore: 9/76, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  718. Jumping LA neděle, Antrax Sabathore: 22/78, 32.74 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  719. Jumping LA sobota, Antrax Sabathore: 37/77, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  720. Velké finále LA neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  721. Zkoušky LA2 sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  722. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  723. Agility MA sobota, Drnda Malý pasáček: 8/24, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  724. Jumping MA neděle, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  725. Jumping MA sobota, Drnda Malý pasáček: 5/24, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  726. Velké finále MA neděle, Drnda Malý pasáček: 3/12, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  727. Zkoušky MA2 neděle, Drnda Malý pasáček: 3/8, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  728. Zkoušky MA2 sobota, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  729. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  730. Agility, Drnda Malý pasáček: 3/20, 38.04 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  731. Agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  732. Agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  733. Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  734. Agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  735. Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  736. Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  737. Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  738. Jumping, Drnda Malý pasáček: 7/21, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  739. Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  740. Jumping L, Antrax Sabathore: 4/55, 34.24 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  741. Jumping M, Drnda Malý pasáček: 4/22, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  742. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  743. "Agility ""O pohár města Děčína"" L", Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  744. "Agility ""O pohár města Děčína"" M", Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  745. Jumping L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  746. Jumping M, Drnda Malý pasáček: 1/21, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  747. Zkouška II. LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  748. Zkouška II. MA2, Drnda Malý pasáček: 1/5, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  749. Zkouška I. LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  750. Zkouška I. MA2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  751. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  752. Agility kl., Drnda Malý pasáček: 5/14, 46.12 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  753. Agility kl., Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  754. Jumping dr., Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  755. Jumping dr., Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  756. SUPER G, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  757. SUPER G, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  758. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  759. Agility open L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  760. Agility open M, Drnda Malý pasáček: 3/11, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  761. Finále L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  762. Finále M, Drnda Malý pasáček: 1/8, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  763. Jumping open L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  764. Jumping open M, Drnda Malý pasáček: 5/11, 32.04 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  765. Jumping open neděle L, Antrax Sabathore: 2/35, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  766. Jumping open neděle M, Drnda Malý pasáček: 4/11, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  767. LA2 LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  768. LA2 LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  769. MA2 MA2, Drnda Malý pasáček: 2/5, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  770. MA2 MA2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  771. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  772. Dobříš, Drnda Malý pasáček: 1/11, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  773. Dobříš, Drnda Malý pasáček: 8/11, 51.78 s, 12.78 tr. b., 3.51 m/s

  774. Dobříš, Antrax Sabathore: 32/55, 41.72 s, 23.72 tr. b., 3.72 m/s

  775. Dobříš, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  776. Dobříš, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  777. Dobříš, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  778. Dobříš, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  779. Dobříš, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  780. Dobříš, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  781. Dobříš, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  782. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  783. I. Agility, Drnda Malý pasáček: 23/47, 42.18 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  784. I. Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  785. II. Agility, Antrax Sabathore: 34/90, 53.36 s, 14.36 tr. b., 3.58 m/s

  786. II. Agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  787. III. Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  788. III. Agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  789. II. Jumping, Drnda Malý pasáček: 17/47, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  790. II. Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  791. I. Jumping, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  792. I. Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  793. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  794. Agility Open I., Drnda Malý pasáček: 6/48, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  795. Agility Open I., Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  796. Agility Open II., Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  797. Agility Open II., Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  798. Jumping Open I., Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  799. Jumping Open I., Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  800. Jumping Open II., Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  801. Jumping Open II., Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  802. Jumping Open III, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  803. Jumping Open III, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  804. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  805. Jumping, Drnda Malý pasáček: 6/20, 38.81 s, 7.81 tr. b., 3.35 m/s

  806. Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  807. Zkoušky, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  808. Zkoušky, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  809. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  810. Agility 1, Drnda Malý pasáček: 1/26, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  811. Agility 1, Sunrise Bohemia Alké: 4/26, 50.38 s, 6.38 tr. b., 3.69 m/s

  812. Agility 1, Antrax Sabathore: 5/26, 41.27 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  813. Agility 2, Drnda Malý pasáček: 2/24, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  814. Agility 2, Sunrise Bohemia Alké: 6/26, 46.95 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  815. Agility 2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  816. Jumping 1, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  817. Jumping 1, Sunrise Bohemia Alké: Diskvalifikován

  818. Jumping 1, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  819. Jumping 2, Sunrise Bohemia Alké: 1/26, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  820. Jumping 2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  821. Jumping 2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  822. Jumping 3, Drnda Malý pasáček: 2/24, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  823. Jumping 3, Sunrise Bohemia Alké: 8/26, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  824. Jumping 3, Antrax Sabathore: 11/26, 40.79 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  825. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  826. Agility 1, Drnda Malý pasáček: 22/49, 44.89 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  827. Agility 1, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  828. Agility 2, Drnda Malý pasáček: 25/50, 38.43 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  829. Agility 2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  830. Finále, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  831. Jumping 1, Antrax Sabathore: 39/122, 47.17 s, 16.17 tr. b., 3.29 m/s

  832. Jumping 1, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  833. Jumping 2, Drnda Malý pasáček: 5/50, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  834. Jumping 2, Antrax Sabathore: 25/117, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  835. Zkouška, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  836. Zkouška, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  837. Řitka - ZKOUŠKY duben 2014, 25. 04. 2014

  838. 1.zk LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  839. 1.zk MA2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  840. 2.zk LA2, Antrax Sabathore: 1/10, 30.09 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  841. 2.zk MA2, Drnda Malý pasáček: 1/2, 47.72 s, 12.72 tr. b., 2.7 m/s

  842. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  843. II. LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  844. II. MA2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  845. I. LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  846. I. MA2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  847. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  848. Agility Open, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  849. Agility Open, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  850. Agility Zkoušky, Drnda Malý pasáček: 1/14, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  851. Agility Zkoušky, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  852. Jumping Open, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  853. Jumping Open, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  854. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  855. FINÁLE LARGE, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  856. JUMPING 1, Antrax Sabathore: 5/40, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  857. JUMPING 1, Drnda Malý pasáček: 11/19, 32.24 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  858. JUMPING 2, Antrax Sabathore: 4/41, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  859. JUMPING 2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  860. LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  861. MA2, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  862. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  863. Agility LA sobota, Antrax Sabathore: 20/79, 40.46 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  864. Jumping LA neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  865. Jumping LA sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  866. Zkoušky LA2 neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  867. Zkoušky LA2 sobota, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  868. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  869. Agility MA sobota, Drnda Malý pasáček: 4/28, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  870. Finále MA neděle, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  871. Jumping MA neděle, Drnda Malý pasáček: 5/28, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  872. Jumping MA sobota, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  873. Zkoušky MA2 neděle, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  874. Zkoušky MA2 sobota, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  875. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  876. FINÁLE MEDIUM, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  877. JUMPING 1, Drnda Malý pasáček: 2/15, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  878. JUMPING 1, Antrax Sabathore: 27/48, 53.96 s, 41.96 tr. b., 2.54 m/s

  879. JUMPING 2, Drnda Malý pasáček: 1/15, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  880. JUMPING 2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  881. LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  882. MA2, Drnda Malý pasáček: 1/7, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  883. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  884. AGILITY-L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  885. Agility LA neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  886. AGILITY-M, Drnda Malý pasáček: 5/25, 49.22 s, 7.22 tr. b., 3.92 m/s

  887. Agility MA neděle, Drnda Malý pasáček: 1/25, 49.61 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  888. Finále LA neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  889. Finále MA neděle, Drnda Malý pasáček: 3/14, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  890. JUMPING-L, Antrax Sabathore: 1/59, 23.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  891. Jumping LA neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  892. JUMPING-M, Drnda Malý pasáček: 2/25, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  893. Jumping MA neděle, Drnda Malý pasáček: 5/25, 52.2 s, 6.0 tr. b., 3.89 m/s

  894. LA2, Antrax Sabathore: 4/24, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  895. MA1, Drnda Malý pasáček: 1/3, 33.36 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  896. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  897. AGILITY L sobota L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  898. AGILITY M sobota M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  899. Belgičáci AGI sobota L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  900. Belgičáci JUMP sobota L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  901. JUMPING L sobota L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  902. JUMPING M sobota M, Drnda Malý pasáček: 10/18, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  903. LA2s LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  904. MA1s MA1, Drnda Malý pasáček: 3/6, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  905. Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013, 12. 10. 2013 - 13. 10. 2013

  906. Agility I, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  907. Jumping I, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  908. Jumping II, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  909. Zkoušky NE, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  910. Zkoušky SO, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  911. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  912. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  913. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  914. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, Drnda Malý pasáček: 2/10, 26.29 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  915. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  916. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  917. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  918. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, Antrax Sabathore: 15/32, 39.18 s, 15.18 tr. b., 3.37 m/s

  919. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  920. Brno - Intercanis Agility 2013, 29. 06. 2013 - 30. 06. 2013

  921. Agility sobota L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  922. Agility sobota M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  923. Jumping sobota L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  924. Jumping sobota M, Drnda Malý pasáček: 13/22, 38.35 s, 11.35 tr. b., 4.04 m/s

  925. LA2 sobota LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  926. MA1 sobota MA1, Drnda Malý pasáček: 1/6, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  927. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  928. AGILITY-L, Antrax Sabathore: 12/46, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  929. AGILITY-L, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  930. AGILITY-M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  931. JUMPING-L, Arny Plzeňský teufel: 1/46, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  932. JUMPING-L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  933. JUMPING-L, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  934. JUMPING-M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  935. JUMPING-M, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  936. LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  937. LA2, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  938. LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  939. Malé finále LA neděle, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  940. MA1, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  941. MA1, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  942. Velké finále LA neděle, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  943. Velké finále MA neděle, Drnda Malý pasáček: Diskvalifikován

  944. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  945. Agility I, Arny Plzeňský teufel: 1/40, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  946. Agility I, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  947. Agility II, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  948. Agility II, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  949. Jumping I, Antrax Sabathore: 6/40, 27.63 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  950. Jumping I, Arny Plzeňský teufel: 7/40, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  951. Jumping II, Antrax Sabathore: 9/40, 33.55 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  952. Jumping II, Arny Plzeňský teufel: 12/40, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  953. Jumping III, Antrax Sabathore: 1/27, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  954. Brno - 2x zkoušky agility II - 2013, 14. 04. 2013

  955. LA2 II LA2, Antrax Sabathore: 3/16, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  956. LA2 I LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  957. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu", 06. 04. 2013

  958. 1. zkouška LA2, Antrax Sabathore: Diskvalifikován

  959. 2. zkouška LA2, Antrax Sabathore: 6/18, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  960. Mariánské Lázně - Podzimní agilitění + MR čínských chocholatých psů bez PP, 11. 09. 2011

  961. Agility L, Arny Plzeňský teufel: 1/22, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  962. Juming L, Arny Plzeňský teufel: 2/23, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  963. LA2 LA2, Arny Plzeňský teufel: 6/10, 26.67 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  964. Třebíč - Nejistá sezona III., 09. 04. 2011

  965. Agility, Busy Novterpod: 8/30, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  966. Agility, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  967. Jumping, Busy Novterpod: 5/30, 30.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  968. Jumping, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  969. LA2, Busy Novterpod: 9/19, 39.1 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  970. LA2, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  971. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  972. AGILITY-L, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  973. JUMPING-L, Arny Plzeňský teufel: 16/34, 34.8 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  974. JUMPING-L, Arny Plzeňský teufel: 35/40, 34.51 s, 25.51 tr. b., 4.06 m/s

  975. LA2, Arny Plzeňský teufel: 10/22, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  976. LA2, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  977. Praha - Letňany - PRAGIL – PEDIGREE 2010, 06. 11. 2010 - 07. 11. 2010

  978. AGILITY LA, Arny Plzeňský teufel: 11/35, 28.78 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  979. AGILITY LA, Busy Novterpod: Diskvalifikován

  980. JUMPING LA, Arny Plzeňský teufel: 4/34, 24.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  981. JUMPING LA, Busy Novterpod: 11/34, 25.49 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  982. LA2, Arny Plzeňský teufel: 4/16, 29.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  983. LA2, Busy Novterpod: 5/16, 33.81 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  984. LA2, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  985. LA2, Busy Novterpod: Diskvalifikován

  986. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 05. 01. 2008 - 06. 01. 2008

  987. Agility LA, Arny Plzeňský teufel: 13/30, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  988. Agility LA, Busy Novterpod: Diskvalifikován

  989. Agility LA, Busy Novterpod: Diskvalifikován

  990. Agility LA, Arny Plzeňský teufel: Diskvalifikován

  991. Agility LA2, Busy Novterpod: 5/15, 39.09 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  992. Agility LA2, Arny Plzeňský teufel: 6/13, 38.92 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  993. Agility LA2, Arny Plzeňský teufel: 7/15, 35.63 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  994. Agility LA2, Busy Novterpod: Diskvalifikován

  995. Jumping LA, Arny Plzeňský teufel: 9/38, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  996. Jumping LA, Arny Plzeňský teufel: 15/31, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  997. Jumping LA, Busy Novterpod: 19/31, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  998. Jumping LA, Busy Novterpod: Diskvalifikován