Cz En

033818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vyplelová, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Flank “Ray” Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 64/169, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  7. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA2 II: 1/13, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  9. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  10. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  12. Zkouška LA2 I: 1/18, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  13. Zkouška LA2 II: 8/18, 35.19 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  14. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  15. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  16. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  17. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  18. Zkoušky LA2 neděle: 9/21, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  19. Zkoušky LA2 sobota: 7/24, 42.94 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  21. Agility: Diskvalifikován

  22. Jumping: Diskvalifikován

  23. Zkouška: 4/9, 49.06 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  24. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  25. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  28. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  29. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  30. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  31. Agility: Diskvalifikován

  32. Jumping: 13/28, 38.39 s, 10.39 tr. b., 3.91 m/s

  33. Zkouška: Diskvalifikován

  34. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  35. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  38. II.zkouška LA1: 1/10, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  39. I. zkouška LA1: 1/10, 25.18 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  40. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  41. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška LA1: 1/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  43. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  44. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  45. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  46. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  47. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  48. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  49. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  50. II. zkouška LA1: 3/17, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  51. I. zkouška LA1: 1/17, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  53. 1. zkouška LA1: 8/10, 33.7 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  54. 2. zkouška LA1: 5/10, 30.03 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  55. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  56. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  57. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  58. Zk.A LA1: Diskvalifikován