Cz En

Petra Vyplelová

  1. Číslo: 001201
  2. OSA: Jahoda Kladno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 017006 (XS), Cunningham's White Beast of Prey

  2. 026908 (S), Drissbee Beast of Prey

  3. 045409 (S), Egalmoth Aglar Beast of Prey

  4. 005111 (S), A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky

  5. 013214 (L), A3Ch Hugg Astra

  6. 007518 (L), A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů

  7. 033818 (L), Flank “Ray” Ballarat

  8. 065719 (ML), Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual, Flank “Ray” Ballarat: 35/106, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. Agility Individual, A3Ch Hugg Astra: 60/106, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  4. Agility Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 43/109, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  5. Agility Squads as Individual, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  6. Jumping Individual, Flank “Ray” Ballarat: 14/108, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  7. Jumping Individual, A3Ch Hugg Astra: 25/108, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  8. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 32/108, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  9. Jumping Squads as Individual, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  10. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  11. NE Agility L, Flank “Ray” Ballarat: 2/24, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  12. NE Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/24, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  13. NE Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  14. NE Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  15. NE Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 4/12, 41.28 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  16. NE Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  17. SO Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/30, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  18. SO Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  19. So Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 13/30, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  20. So Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  21. SO Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  22. SO Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  23. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  24. Jumping Open L, Flank “Ray” Ballarat: 4/31, 31.43 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  25. ZkA. LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  26. ZkA. LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: 2/10, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  27. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  28. 1. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 5/19, 33.09 s, 10.0 tr. b., 6.17 m/s

  29. 1. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  30. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  31. I. agility L, Flank “Ray” Ballarat: 3/95, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  32. I. agility L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  33. II. jumping L, A3Ch Hugg Astra: 39/97, 36.95 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  34. II. jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  35. I. jumping L, A3Ch Hugg Astra: 33/97, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  36. I. jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  37. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  38. II. zkouška A3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  39. I. zkouška A3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  40. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  41. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  42. II. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  43. I. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  44. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  45. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  46. Agility L - finále, Flank “Ray” Ballarat: 8/20, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  47. Agility L - finále, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  48. Agility L sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  49. Agility L sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  50. Jumping L neděle, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  51. Jumping L neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  52. Jumping L sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 5/38, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  53. Jumping L sobota, Flank “Ray” Ballarat: 7/38, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  54. Zkouška LA2 neděle, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  55. Zkouška LA2 neděle, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 2/11, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  56. Zkouška LA2 sobota, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  57. Zkouška LA2 sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  58. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  59. LA2 - I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  60. LA2 - II., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  61. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  62. Agility L, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  63. Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  64. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  65. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  68. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  69. Agility Spokojeného psa L, Flank “Ray” Ballarat: 2/34, 25.34 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  70. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Hugg Astra: 11/34, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  71. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 10/33, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  72. Jacob & Joseph Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 16/33, 23.43 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  73. Jelenův Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 3/34, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  74. Jelenův Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 19/34, 45.16 s, 12.16 tr. b., 3.76 m/s

  75. PhysioDOG Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/34, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  76. PhysioDOG Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  77. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  78. Agility Open L_sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  79. Jumping L_sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  80. Jumping L_sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  81. LA2_sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  82. LA3_neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  83. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  84. 1. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  85. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  87. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  89. LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  90. LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  91. LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  92. LA3 II, A3Ch Hugg Astra: 2/6, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  93. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  94. Agility družstev, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  95. Agility jednotlivci, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  96. Jumping družstev L, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  97. Jumping jednotlivců, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  98. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  99. II. zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  100. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 3/14, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  101. I. zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 6/9, 33.56 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  102. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/14, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  103. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  104. Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 14/125, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  105. Agility Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  106. Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  107. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 25/138, 39.17 s, 2.17 tr. b., 4.26 m/s

  108. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  109. LA2 - I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  110. LA2 - II., Flank “Ray” Ballarat: 3/6, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  111. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  112. LA2_1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  113. LA2_2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  114. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  115. Agility I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  116. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  117. Agility II, A3Ch Hugg Astra: 31/165, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  118. Agility II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  119. Jumping I, Flank “Ray” Ballarat: 64/169, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  120. Jumping I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  121. Jumping II, A3Ch Hugg Astra: 36/161, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  122. Jumping II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  123. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  124. Zkouška LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  125. Zkouška LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  126. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  129. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/15, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  130. 2. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  131. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  132. Zkouška LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: 1/18, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  133. Zkouška LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: 8/18, 35.19 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  134. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  135. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  136. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  137. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 18/70, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  138. Agility LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  139. Finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 13/33, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  140. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 7/70, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  141. Jumping LA neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  142. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 19/71, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  143. Jumping LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  144. Zkoušky LA2 neděle, Flank “Ray” Ballarat: 9/21, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  145. Zkoušky LA2 sobota, Flank “Ray” Ballarat: 7/24, 42.94 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  146. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  147. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  148. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  149. Agility, A3Ch Hugg Astra: 10/39, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  150. Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  151. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  152. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  153. Zkouška, Flank “Ray” Ballarat: 4/9, 49.06 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  154. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: 9/21, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  155. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  156. Druhá zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  157. Druhá zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  158. První zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  159. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  160. Zkouška LA1 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  161. Zkouška LA1 II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  162. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  163. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  164. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  165. Agility, A3Ch Hugg Astra: 3/28, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  166. Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  167. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 10/28, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  168. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 13/28, 38.39 s, 10.39 tr. b., 3.91 m/s

  169. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  170. Zkouška, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  171. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  172. Druhá zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  173. Druhá zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/10, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  174. První zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  175. První zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  176. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  177. II.zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/10, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  178. II.zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/10, 25.18 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  180. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  181. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  182. 1. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  183. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/10, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  184. 2. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  185. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  186. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  187. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 9/43, 53.25 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  188. Agility LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  189. Finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 6/19, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  190. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 17/43, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  191. Jumping LA neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  192. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 7/43, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  193. Jumping LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  194. Zkoušky LA1 neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  195. Zkoušky LA1 sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  196. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  197. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  198. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  199. II. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 3/17, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  200. I. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/17, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  201. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 11/19, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  202. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  203. 1. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 8/10, 33.7 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  204. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/18, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  205. 2. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 5/10, 30.03 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  206. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/18, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  207. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  208. Agility OPEN L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  209. Jumping OPEN L, A3Ch Hugg Astra: 9/58, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  210. Jumping OPEN L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  211. Zk.A LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  212. Zk.A LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  213. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  214. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  215. Agility DRUZSTVA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  216. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  217. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  218. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  219. 1.Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  220. 2.Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/13, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  221. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  222. 1. běh LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/14, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  223. 2. běh LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  224. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  225. Zkouška II. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  226. Zkouška I. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  227. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  228. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  229. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  230. 1. Zk LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/9, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  231. 2. Zk LA3, A3Ch Hugg Astra: 6/9, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  232. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  233. LA3 - 1. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  234. LA3 - 2. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  235. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  236. Agility II. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  237. Agility I. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  238. Jumping II. L, A3Ch Hugg Astra: 12/92, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  239. Jumping I. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  240. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  241. QA4 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  242. QA4 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  243. QA5 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 64/93, 42.15 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  244. QA5 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  245. QA6 Agility, A3Ch Hugg Astra: 14/88, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  246. QA6 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  247. QJ4 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 18/95, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  248. QJ4 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 45/95, 36.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  249. QJ5 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 42/90, 47.06 s, 12.06 tr. b., 4.19 m/s

  250. QJ5 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  251. QJ6 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 24/77, 36.31 s, 1.31 tr. b., 4.79 m/s

  252. QJ6 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  253. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  254. QA1 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  255. QA1 agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  256. QA2 agility, A3Ch Hugg Astra: 36/125, 49.74 s, 8.74 tr. b., 4.14 m/s

  257. QA2 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 60/125, 44.28 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  258. QA3 agility, A3Ch Hugg Astra: 38/125, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  259. QA3 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  260. QJ1 jumping, A3Ch Hugg Astra: 33/126, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  261. QJ1 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 73/126, 30.57 s, 10.0 tr. b., 5.95 m/s

  262. QJ2 jumping, A3Ch Hugg Astra: 55/126, 46.81 s, 11.81 tr. b., 4.25 m/s

  263. QJ2 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  264. QJ3 jumping, A3Ch Hugg Astra: 51/122, 42.53 s, 9.53 tr. b., 4.37 m/s

  265. QJ3 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  266. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  267. I Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 22/139, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  268. II Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 9/137, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  269. II Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: 30/135, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  270. I Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: 20/139, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  271. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  272. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  273. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  274. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 5/42, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  275. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 29/53, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  276. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/28, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  277. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  278. II. zkouška LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  279. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  280. I. zkouška LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 7/16, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  281. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  282. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  283. 1 LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  284. 2 LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  285. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  286. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 18/60, 45.8 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  287. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 33/62, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  288. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  289. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  290. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  291. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  292. ZkA II. LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/21, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  293. ZkA I. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  294. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  295. III. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 7/15, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  296. II. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 8/17, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  297. I. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/17, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  298. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  299. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  300. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 25/58, 38.19 s, 5.19 tr. b., 4.06 m/s

  301. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 26/61, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  302. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  303. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  304. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  305. 1. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/17, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  306. 2. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  307. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  308. Agility družstev, A3Ch Hugg Astra: 18/88, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  309. Agility jednotlivců, A3Ch Hugg Astra: 8/87, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  310. Jumping družstev, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  311. Jumping jednotlivců, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  312. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  313. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  314. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  315. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  316. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  317. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  318. QA4 agility, A3Ch Hugg Astra: 32/99, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  319. QA5 agility, A3Ch Hugg Astra: 25/97, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  320. QA6 agility, A3Ch Hugg Astra: 17/95, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  321. QJ4 jumping, A3Ch Hugg Astra: 24/98, 43.98 s, 8.98 tr. b., 4.16 m/s

  322. QJ5 jumping, A3Ch Hugg Astra: 45/91, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  323. QJ6 jumping, A3Ch Hugg Astra: 31/76, 46.53 s, 18.53 tr. b., 3.7 m/s

  324. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  325. QA1 agility, A3Ch Hugg Astra: 19/135, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  326. QA2 agility, A3Ch Hugg Astra: 10/127, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  327. QA3 agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  328. QJ1 jumping, A3Ch Hugg Astra: 48/135, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  329. QJ2 jumping, A3Ch Hugg Astra: 58/135, 40.88 s, 12.88 tr. b., 4.4 m/s

  330. QJ3 jumping, A3Ch Hugg Astra: 25/118, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  331. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  332. 1. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  333. 2. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  334. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  335. Jumping_1, A3Ch Hugg Astra: 7/39, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  336. Jumping_2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  337. Jumping_3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  338. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  339. Agility 1, A3Ch Hugg Astra: 10/128, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  340. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: 39/128, 45.58 s, 5.58 tr. b., 4.23 m/s

  341. Jumping 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  342. Jumping 2, A3Ch Hugg Astra: 13/128, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  343. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  344. Agility Trial I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  345. Jumping Trial I, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  346. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  347. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  348. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  349. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  350. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  351. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/14, 45.48 s, 6.48 tr. b., 3.85 m/s

  352. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  353. Zkouška 1 LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  354. Zkouška 2 LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  355. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  356. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  357. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  358. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 20/63, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  359. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: 8/28, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  360. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  361. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  362. 1. ZK LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 40.36 s, 5.36 tr. b., 4.09 m/s

  363. 2. ZK LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.86 m/s

  364. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  365. 1. Zka - LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  366. 2. Zka - LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  367. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  368. Zk A II. LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/23, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  369. Zk.A I. LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  370. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  371. QA5 Agility, A3Ch Hugg Astra: 14/182, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  372. QA6 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  373. QJ5 Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  374. QJ6 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 77/182, 45.74 s, 9.74 tr. b., 3.74 m/s

  375. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  376. I Agility, A3Ch Hugg Astra: 4/31, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  377. II Agility, A3Ch Hugg Astra: 8/32, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  378. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  379. Agility So Large, A3Ch Hugg Astra: 13/42, 54.98 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  380. Finale Ne Large, A3Ch Hugg Astra: 10/14, 58.37 s, 28.37 tr. b., 3.26 m/s

  381. Jumping Ne Large, A3Ch Hugg Astra: 18/37, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  382. Jumping So Large, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  383. LA2 Ne, A3Ch Hugg Astra: 2/17, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  384. LA2 So, A3Ch Hugg Astra: 4/22, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  385. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  386. QA3 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  387. QA4 Agility, A3Ch Hugg Astra: 31/174, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  388. QJ3 Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  389. QJ4 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 95/174, 43.11 s, 21.11 tr. b., 3.92 m/s

  390. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  391. Zkouska III LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  392. Zkouska II LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  393. Zkouska I LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 40.33 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  394. Zkouska IV LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  395. Zkouska VI LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  396. Zkouska V LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  397. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  398. Agility, A3Ch Hugg Astra: 12/40, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  399. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 13/37, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  400. ZkA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  401. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  402. QA1 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  403. QA2 Agility, A3Ch Hugg Astra: 16/204, 49.03 s, 1.03 tr. b., 4.08 m/s

  404. QJ1 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 67/213, 44.5 s, 8.5 tr. b., 4.02 m/s

  405. QJ2 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 64/197, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  406. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  407. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  408. Agility II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  409. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  410. Zkouska LA2 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  411. Zkouska LA2 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  412. Zkouska LA2 3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  413. Zkouska LA2 4, A3Ch Hugg Astra: 7/32, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  414. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  415. Zkouska III LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  416. Zkouska II LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  417. Zkouska I LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  418. Zkouska IV LA2, A3Ch Hugg Astra: 2/24, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  419. Zkouska VI LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/24, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  420. Zkouska V LA2, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  421. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  422. Agility, A3Ch Hugg Astra: 5/55, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  423. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 7/55, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  424. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: 2/20, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  425. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  426. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  427. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 20/65, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  428. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  429. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  430. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  431. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  432. agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  433. jumping, A3Ch Hugg Astra: 19/51, 44.59 s, 22.59 tr. b., 3.75 m/s

  434. zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  435. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  436. 3.prorubská, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  437. 4.prorubská, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  438. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  439. Jumping III. L, A3Ch Hugg Astra: 11/42, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  440. Jumping II. L, A3Ch Hugg Astra: 13/46, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  441. Jumping I. L, A3Ch Hugg Astra: 11/46, 33.04 s, 6.04 tr. b., 4.03 m/s

  442. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  443. Czech Imp Jump Large, A3Ch Hugg Astra: 11/49, 22.45 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  444. Jumping 1 Large, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  445. Jumping 2 Large, A3Ch Hugg Astra: 25/49, 36.9 s, 10.2 tr. b., 4.28 m/s

  446. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  447. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 27/61, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  448. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 16/30, 64.45 s, 14.45 tr. b., 2.72 m/s

  449. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 27/63, 53.96 s, 21.96 tr. b., 3.34 m/s

  450. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  451. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 62.41 s, 16.41 tr. b., 2.88 m/s

  452. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  453. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  454. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  455. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  456. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 60.54 s, 10.54 tr. b., 2.89 m/s

  457. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  458. Tunelový běh L, A3Ch Hugg Astra: 13/46, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  459. Tunelový běh S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/18, 45.89 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  460. ZK LA2, A3Ch Hugg Astra: 4/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  461. ZK SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 56.86 s, 12.86 tr. b., 2.92 m/s

  462. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  463. Finále L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  464. Jumping neděle L, A3Ch Hugg Astra: 16/38, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  465. Jumping neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/25, 53.56 s, 22.56 tr. b., 2.8 m/s

  466. Jumping sobota L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  467. Jumping sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 11/23, 59.09 s, 15.09 tr. b., 3.08 m/s

  468. Open agility sobota L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  469. Open agility sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/22, 59.62 s, 9.62 tr. b., 3.02 m/s

  470. Zkouška neděle LA1, A3Ch Hugg Astra: 1/9, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  471. Zkouška neděle SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 60.0 s, 16.0 tr. b., 2.97 m/s

  472. Zkouška sobota LA1, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  473. Zkouška sobota SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  474. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  475. ZkA I., A3Ch Hugg Astra: 1/15, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  476. ZkA II., A3Ch Hugg Astra: 1/15, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  477. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  478. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 23/30, 70.65 s, 22.65 tr. b., 2.34 m/s

  479. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  480. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 24/32, 59.31 s, 21.31 tr. b., 2.95 m/s

  481. Velké finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  482. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 45.37 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  483. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  484. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  485. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/10, 65.9 s, 20.9 tr. b., 2.73 m/s

  486. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  487. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  488. Agility I Open, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  489. Jumping I Open, A3Ch Hugg Astra: 31/165, 34.69 s, 0.69 tr. b., 4.41 m/s

  490. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  491. zkouška LA 1, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  492. zkouška LA 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  493. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  494. Agility 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  495. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  496. Jumping 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  497. Jumping 2, A3Ch Hugg Astra: 60/182, 42.31 s, 5.31 tr. b., 4.18 m/s

  498. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  499. Zkouška 1, A3Ch Hugg Astra: 7/19, 26.39 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  500. Zkouška 2, A3Ch Hugg Astra: 8/19, 47.61 s, 22.61 tr. b., 2.75 m/s

  501. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  502. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/24, 66.01 s, 20.01 tr. b., 2.67 m/s

  503. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/26, 68.51 s, 24.51 tr. b., 2.71 m/s

  504. AGILITY, A3Ch Hugg Astra: 14/33, 54.24 s, 20.24 tr. b., 3.43 m/s

  505. AGILITY, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  506. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 11/26, 50.34 s, 13.34 tr. b., 3.4 m/s

  507. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 15/24, 56.55 s, 19.55 tr. b., 2.97 m/s

  508. JUMPING, A3Ch Hugg Astra: 18/33, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  509. JUMPING, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  510. LA1, A3Ch Hugg Astra: 4/8, 51.18 s, 12.18 tr. b., 3.38 m/s

  511. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  512. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/11, 75.0 s, 25.0 tr. b., 2.65 m/s

  513. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  514. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  515. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 38/76, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  516. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  517. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 57/77, 55.06 s, 24.06 tr. b., 2.63 m/s

  518. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: 6/10, 43.1 s, 10.1 tr. b., 3.02 m/s

  519. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  520. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  521. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/39, 56.14 s, 13.14 tr. b., 3.21 m/s

  522. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  523. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/40, 58.77 s, 26.77 tr. b., 2.69 m/s

  524. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/12, 64.14 s, 24.14 tr. b., 2.48 m/s

  525. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/12, 61.82 s, 11.82 tr. b., 2.77 m/s

  526. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  527. ZkA II SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/9, 56.53 s, 11.53 tr. b., 2.74 m/s

  528. ZkA I SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/9, 61.22 s, 11.22 tr. b., 2.48 m/s

  529. ZkA NE II SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/4, 68.44 s, 36.44 tr. b., 2.29 m/s

  530. ZkA NE I SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  531. ZkJ SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  532. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  533. 1. zkouška LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  534. 1. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  535. 2. zkouška LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  536. 2. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/11, 54.0 s, 11.0 tr. b., 2.57 m/s

  537. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  538. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  539. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 20/53, 58.72 s, 10.72 tr. b., 3.15 m/s

  540. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  541. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  542. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/48, 58.78 s, 12.78 tr. b., 3.1 m/s

  543. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  544. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  545. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  546. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/15, 57.05 s, 18.05 tr. b., 2.84 m/s

  547. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/17, 64.74 s, 14.74 tr. b., 3.06 m/s

  548. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  549. Agility, A3Ch Hugg Astra: 4/13, 54.66 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  550. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/26, 56.1 s, 3.1 tr. b., 3.28 m/s

  551. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 61.09 s, 9.09 tr. b., 3.04 m/s

  552. Agility 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/8, 58.32 s, 18.32 tr. b., 2.66 m/s

  553. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  554. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  555. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/26, 57.29 s, 18.29 tr. b., 3.11 m/s

  556. Jumping 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 17/25, 49.3 s, 9.3 tr. b., 3.33 m/s

  557. Memorial Ivy Patakove, A3Ch Hugg Astra: 13/28, 31.5 s, 11.5 tr. b., 4.13 m/s

  558. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  559. Agility open L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  560. Agility open S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/18, 51.36 s, 8.36 tr. b., 3.39 m/s

  561. Jumping open neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  562. Jumping open S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/18, 46.83 s, 8.83 tr. b., 3.01 m/s

  563. LA1 LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  564. SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/4, 58.98 s, 13.98 tr. b., 3.0 m/s

  565. SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  566. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  567. AGILITY-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  568. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/35, 56.37 s, 0.0 tr. b., 3.19 m/s

  569. JUMPING-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  570. JUMPING-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  571. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/35, 54.59 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  572. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 20/32, 57.27 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  573. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  574. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  575. Malé finále SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/9, 73.32 s, 25.32 tr. b., 2.62 m/s

  576. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/13, 59.11 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  577. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 65.1 s, 1.1 tr. b., 3.07 m/s

  578. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  579. Agility - II. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/23, 68.66 s, 20.66 tr. b., 2.91 m/s

  580. Agility - II. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  581. Jumping - III. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 42.39 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  582. Jumping - III. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/22, 56.99 s, 23.99 tr. b., 3.0 m/s

  583. Jumping - I. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/23, 43.17 s, 12.17 tr. b., 3.34 m/s

  584. Jumping - I. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  585. ZkA 1, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  586. ZkA 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  587. ZkA 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/8, 61.87 s, 6.87 tr. b., 3.05 m/s

  588. ZkA 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  589. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  590. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/46, 56.46 s, 14.46 tr. b., 3.21 m/s

  591. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 31/45, 53.35 s, 14.35 tr. b., 3.26 m/s

  592. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 17/46, 43.93 s, 8.93 tr. b., 3.26 m/s

  593. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/14, 61.7 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  594. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/15, 54.02 s, 8.02 tr. b., 3.35 m/s

  595. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  596. Zkouška II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  597. Zkouška I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  598. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  599. Jumping So SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/9, 46.92 s, 12.92 tr. b., 3.05 m/s

  600. Zkouška II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  601. Zkouška I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 57.45 s, 20.45 tr. b., 2.73 m/s

  602. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  603. 1. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 48.92 s, 11.92 tr. b., 3.21 m/s

  604. 2. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 46.79 s, 0.79 tr. b., 3.27 m/s

  605. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  606. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  607. Agility SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/49, 81.84 s, 26.84 tr. b., 2.35 m/s

  608. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  609. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/49, 67.72 s, 15.72 tr. b., 3.0 m/s

  610. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  611. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  612. Heroutice, 1. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 58.33 s, 15.33 tr. b., 2.91 m/s

  613. Heroutice, 2. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 51.78 s, 6.78 tr. b., 3.03 m/s

  614. Heroutice, 3. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 58.11 s, 10.11 tr. b., 3.06 m/s

  615. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  616. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 56.14 s, 21.14 tr. b., 2.96 m/s

  617. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 58.02 s, 11.02 tr. b., 3.1 m/s

  618. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/25, 55.42 s, 5.42 tr. b., 3.23 m/s

  619. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/7, 54.3 s, 12.3 tr. b., 3.13 m/s

  620. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  621. Velké finále SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  622. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  623. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 19/63, 64.12 s, 19.12 tr. b., 2.96 m/s

  624. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 35/66, 64.35 s, 19.35 tr. b., 2.87 m/s

  625. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 29/64, 51.71 s, 15.71 tr. b., 3.29 m/s

  626. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 44/66, 53.58 s, 23.58 tr. b., 2.71 m/s

  627. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/16, 49.67 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  628. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  629. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  630. Agility sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  631. Jumping neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  632. Jumping sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  633. Zkouška neděle SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  634. Zkouška sobota SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/7, 52.02 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  635. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  636. zkoušky 1 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  637. zkoušky 2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  638. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  639. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  640. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/50, 44.34 s, 10.34 tr. b., 3.41 m/s

  641. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  642. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 15/21, 58.36 s, 6.36 tr. b., 2.95 m/s

  643. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  644. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  645. Zkouška SA2 - II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/19, 52.71 s, 0.71 tr. b., 3.15 m/s

  646. Zkouška SA2 - I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/19, 45.4 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  647. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  648. Agility S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  649. Jumping S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  650. Zkoušky SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  651. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  652. Agility III / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 19/48, 60.69 s, 12.69 tr. b., 2.77 m/s

  653. Agility II / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  654. Agility I / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  655. Agility IV / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  656. Jumping II / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 32/49, 54.67 s, 32.67 tr. b., 3.05 m/s

  657. Jumping I / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  658. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  659. Test Agility / Parkur A SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/18, 54.04 s, 4.04 tr. b., 3.03 m/s

  660. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  661. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/18, 61.06 s, 23.06 tr. b., 2.78 m/s

  662. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  663. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/30, 45.99 s, 11.99 tr. b., 3.15 m/s

  664. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/30, 44.73 s, 22.73 tr. b., 3.22 m/s

  665. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/14, 54.4 s, 7.4 tr. b., 3.13 m/s

  666. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/14, 58.99 s, 20.99 tr. b., 2.37 m/s

  667. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  668. 1.SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/17, 55.9 s, 0.9 tr. b., 3.13 m/s

  669. 2.SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/17, 55.53 s, 5.53 tr. b., 3.15 m/s

  670. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  671. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/34, 68.7 s, 18.7 tr. b., 2.52 m/s

  672. AGILITY VETERÁNI, Cunningham's White Beast of Prey: 1/1, 86.77 s, 31.77 tr. b., 1.99 m/s

  673. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/34, 45.88 s, 10.88 tr. b., 3.49 m/s

  674. JUMPING VETERÁNI, Cunningham's White Beast of Prey: 1/1, 67.25 s, 27.25 tr. b., 2.38 m/s

  675. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/13, 57.26 s, 10.26 tr. b., 3.02 m/s

  676. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  677. AGILITY I, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  678. AGILITY II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 25/81, 72.22 s, 34.22 tr. b., 2.67 m/s

  679. JUMPING I, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 28/83, 52.65 s, 24.65 tr. b., 3.19 m/s

  680. JUMPING II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 25/84, 57.95 s, 23.95 tr. b., 2.66 m/s

  681. JUMPING III, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  682. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  683. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/4, 47.37 s, 1.37 tr. b., 3.08 m/s

  684. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  685. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  686. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  687. AGILITY-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  688. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/35, 45.35 s, 9.35 tr. b., 3.22 m/s

  689. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  690. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 2/2, 55.04 s, 20.04 tr. b., 2.65 m/s

  691. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  692. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/14, 60.09 s, 8.09 tr. b., 2.85 m/s

  693. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/12, 59.04 s, 5.04 tr. b., 3.18 m/s

  694. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  695. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/6, 39.21 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  696. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/6, 49.1 s, 19.1 tr. b., 2.61 m/s

  697. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  698. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  699. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  700. AGILITY-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  701. AGILITY-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 1/3, 67.94 s, 0.0 tr. b., 2.69 m/s

  702. JUMPING-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  703. JUMPING-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  704. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 1/3, 56.71 s, 1.71 tr. b., 2.91 m/s

  705. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 3/3, 56.21 s, 6.21 tr. b., 3.02 m/s

  706. SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  707. SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  708. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  709. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/35, 51.31 s, 7.31 tr. b., 3.51 m/s

  710. AGILITY, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  711. AGILITY, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  712. JUMPING, Cunningham's White Beast of Prey: 20/36, 57.5 s, 22.5 tr. b., 2.61 m/s

  713. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/36, 51.17 s, 26.17 tr. b., 2.93 m/s

  714. JUMPING, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  715. SA1, Drissbee Beast of Prey: 10/16, 65.39 s, 25.39 tr. b., 2.22 m/s

  716. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  717. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  718. Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping, 06. 08. 2011

  719. Jumping 30 S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  720. Jumping 30 S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  721. Jumping 30 S, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  722. ZK 1 SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  723. ZK 1 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/7, 53.3 s, 2.3 tr. b., 3.08 m/s

  724. ZK 1 SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 5/7, 72.99 s, 31.99 tr. b., 2.25 m/s

  725. ZK 2 SA1, Drissbee Beast of Prey: 11/18, 74.92 s, 21.92 tr. b., 2.24 m/s

  726. ZK 2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/7, 49.66 s, 3.66 tr. b., 3.12 m/s

  727. ZK 2 SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 5/7, 71.42 s, 35.42 tr. b., 2.17 m/s

  728. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  729. 1.zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  730. 2.zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  731. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  732. Agility III S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/45, 63.39 s, 13.39 tr. b., 2.84 m/s

  733. Agility II S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/45, 64.6 s, 20.6 tr. b., 2.48 m/s

  734. Agility I S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  735. Agility Small final S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  736. Jumping II S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  737. Jumping I S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 31/46, 54.63 s, 19.63 tr. b., 3.02 m/s

  738. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  739. Trial SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 61.57 s, 24.57 tr. b., 2.76 m/s

  740. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  741. Agility SA sobota, Cunningham's White Beast of Prey: 13/23, 70.29 s, 31.29 tr. b., 2.49 m/s

  742. Agility SA sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  743. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  744. Jumping SA sobota, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  745. Jumping SA sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  746. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  747. Zkoušky 1 SA1 neděle, Drissbee Beast of Prey: 14/18, 84.17 s, 49.17 tr. b., 1.78 m/s

  748. Zkoušky 1 SA2 neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/13, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  749. Zkoušky 1 SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/13, 55.32 s, 20.32 tr. b., 2.89 m/s

  750. Zkoušky 1 SA2 neděle, Cunningham's White Beast of Prey: 11/13, 69.83 s, 39.84 tr. b., 2.29 m/s

  751. Zkoušky 2 SA1 neděle, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  752. Zkoušky 2 SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/13, 58.72 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  753. Zkoušky 2 SA2 neděle, Cunningham's White Beast of Prey: 4/13, 92.44 s, 30.44 tr. b., 2.01 m/s

  754. Zkoušky 2 SA2 neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  755. Zkoušky SA1 sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  756. Zkoušky SA2 sobota, Cunningham's White Beast of Prey: 5/8, 73.82 s, 34.82 tr. b., 1.98 m/s

  757. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  758. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/29, 51.77 s, 5.77 tr. b., 3.48 m/s

  759. AGILITY, Cunningham's White Beast of Prey: 27/29, 83.34 s, 37.34 tr. b., 2.16 m/s

  760. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/29, 50.06 s, 12.06 tr. b., 3.54 m/s

  761. JUMPING, Cunningham's White Beast of Prey: 19/29, 69.94 s, 41.94 tr. b., 2.53 m/s

  762. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 1/8, 52.05 s, 0.05 tr. b., 3.07 m/s

  763. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  764. Měchenice - KENNEL CUP, 08. 05. 2011

  765. Finále chovatelských stanic, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/11, 48.7 s, 10.7 tr. b., 2.71 m/s

  766. Finále chovatelských stanic, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  767. Finále chovatelských stanic, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  768. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/25, 36.35 s, 10.35 tr. b., 3.44 m/s

  769. Jumping, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  770. Jumping, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  771. Zkoušky, Drissbee Beast of Prey: 2/3, 52.37 s, 11.37 tr. b., 2.48 m/s

  772. Zkoušky, Cunningham's White Beast of Prey: 9/15, 73.06 s, 36.06 tr. b., 2.14 m/s

  773. Zkoušky, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  774. Měchenice - TOP OUDOOR CUP 2011, 07. 05. 2011

  775. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/22, 62.39 s, 7.39 tr. b., 2.92 m/s

  776. Agility, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  777. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/17, 57.82 s, 20.82 tr. b., 2.87 m/s

  778. Zkouška, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/12, 58.14 s, 6.14 tr. b., 0.34 m/s

  779. Zkouška, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  780. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  781. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  782. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  783. SA2_II, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 3/8, 38.0 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  784. SA2_II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/8, 56.91 s, 12.91 tr. b., 2.48 m/s

  785. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  786. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/14, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  787. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/14, 52.66 s, 14.66 tr. b., 2.64 m/s

  788. SA2_II, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 5/14, 35.56 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  789. SA2_II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/14, 55.71 s, 11.71 tr. b., 2.53 m/s

  790. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  791. AGILITY-S, Cunningham's White Beast of Prey: 17/32, 75.96 s, 40.96 tr. b., 2.58 m/s

  792. AGILITY-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  793. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  794. JUMPING-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 5/32, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  795. JUMPING-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 10/33, 37.42 s, 5.42 tr. b., 3.82 m/s

  796. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/33, 45.9 s, 8.9 tr. b., 3.12 m/s

  797. JUMPING-S, Cunningham's White Beast of Prey: 21/32, 59.16 s, 28.16 tr. b., 2.32 m/s

  798. JUMPING-S, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  799. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  800. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/16, 42.9 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  801. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/15, 58.23 s, 7.23 tr. b., 3.02 m/s

  802. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/16, 55.35 s, 7.35 tr. b., 2.96 m/s

  803. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 8/15, 82.69 s, 46.69 tr. b., 2.13 m/s

  804. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 12/16, 84.73 s, 51.73 tr. b., 1.94 m/s

  805. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  806. SPEC -Finále SA neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 7/13, 47.28 s, 12.28 tr. b., 3.53 m/s

  807. Řitka - Zkoušky, 28. 01. 2011

  808. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 8/11, 57.69 s, 23.69 tr. b., 2.17 m/s

  809. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  810. SA2_2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 44.68 s, 2.68 tr. b., 3.0 m/s

  811. SA2_2, Cunningham's White Beast of Prey: 7/11, 62.0 s, 20.0 tr. b., 2.16 m/s

  812. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  813. Agility SA1, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/24, 37.76 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  814. Agility SA1, Drissbee Beast of Prey: 18/24, 61.37 s, 22.37 tr. b., 2.15 m/s

  815. Agility SA1 - 2., Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/24, 38.36 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  816. Agility SA1 - 2., Drissbee Beast of Prey: 18/24, 62.91 s, 15.91 tr. b., 2.1 m/s

  817. Agility SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 15/26, 63.49 s, 13.49 tr. b., 2.69 m/s

  818. Agility SA2 - 2., Cunningham's White Beast of Prey: 13/26, 61.14 s, 8.14 tr. b., 2.75 m/s