Petra Vyplelová

  1. Číslo: 001201
  2. OSA: Jahoda Kladno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 017006 (XS), Cunningham's White Beast of Prey

    Arrow_down
  2. 026908 (XS), Drissbee Beast of Prey

    Arrow_down
  3. 045409 (S), Egalmoth Aglar Beast of Prey

    Arrow_down
  4. 005111 (S), A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky

    Arrow_down
  5. 013214 (L), A3Ch Hugg Astra

    Arrow_down
  6. 007518 (L), A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů

    Arrow_down
  7. 033818 (L), Flank “Ray” Ballarat

    Arrow_down
  8. 065719 (ML), Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  2. 1. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  3. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  4. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 3/21, 46.59 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  5. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  6. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/21, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  7. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  8. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  10. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  11. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  12. Agility FINÁLE L , Flank “Ray” Ballarat: 6/16, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  13. Agility OPEN sobota L, Flank “Ray” Ballarat: 8/35, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  14. Jumping L neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  15. Jumping sobota L, Flank “Ray” Ballarat: 1/35, 28.89 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  16. Zkouška LA3 neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  17. Zkouška LA3 sobota , Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  18. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  19. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/10, 42.92 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  20. 2. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  21. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  22. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 6/7, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  24. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  25. Zkouška LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  26. Zkouška LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: 7/12, 39.0 s, 15.0 tr. b., 5.51 m/s

  27. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  28. Agility, Flank “Ray” Ballarat: 34/100, 41.7 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  29. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  30. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 20/101, 43.31 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  31. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Flank “Ray” Ballarat: 45/102, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  32. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  33. ZKOUŠKA I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  34. ZKOUŠKA II., Flank “Ray” Ballarat: 4/17, 44.37 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  35. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  36. QA4 Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  37. QJ4 Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 36/73, 44.38 s, 13.04 tr. b., 4.8 m/s

  38. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  39. QA1 Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  40. QA2 Agility, Flank “Ray” Ballarat: 38/107, 40.24 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  41. QA3 Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  42. QJ1 Jumping, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  43. QJ2 Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 46/108, 40.42 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  44. QJ3 Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 21/104, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  45. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  46. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  48. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  49. Agility Trial I, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  50. Agility Trial II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  51. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  52. Sobota Jumping2+3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  53. Sobota LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  54. Sobota LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: 3/15, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  55. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  56. Agility open L sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  57. Jumping L neděle, Flank “Ray” Ballarat: 13/35, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  58. Jumping L sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  59. Zkouška LA3 neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  60. Zkouška LA3 sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  61. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  62. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA3 II , Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  64. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  65. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 7/9, 34.49 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  67. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  68. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/11, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  69. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  70. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  71. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  72. Agility Spokojenypes.cz L, A3Ch Hugg Astra: 9/25, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  73. Agility Spokojenypes.cz L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  74. Jelení Agility L, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  75. Jelení Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  76. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 16/28, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  77. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  78. Jumping Short L, Flank “Ray” Ballarat: 1/27, 21.27 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  79. Jumping Short L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  80. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  81. Druhá zkouška, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  82. Druhá zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  83. První zkouška, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  84. První zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  85. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  86. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  87. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/11, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  89. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 4/11, 42.74 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  90. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  91. Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/32, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  92. Agility L, Flank “Ray” Ballarat: 7/32, 41.48 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  93. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 17/32, 45.36 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  94. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  95. LA3, Flank “Ray” Ballarat: 3/17, 39.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  96. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  97. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  98. 1. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/14, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  99. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/14, 47.6 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  100. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 3/14, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  101. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  102. 3. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 8/14, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  103. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  104. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  105. Agility Individual, A3Ch Hugg Astra: 35/85, 50.39 s, 7.39 tr. b., 4.37 m/s

  106. Agility Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 22/94, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  107. Jumping Individual, A3Ch Hugg Astra: 26/94, 45.44 s, 5.44 tr. b., 4.58 m/s

  108. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  109. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  110. 1.zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 2/12, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  111. 1.zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/12, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  112. 2.zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/12, 50.55 s, 8.55 tr. b., 3.88 m/s

  113. 2.zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 5/12, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  114. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  115. Zkouška LA3 I., A3Ch Hugg Astra: 5/11, 47.48 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  116. Zkouška LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA3 II., A3Ch Hugg Astra: 1/11, 49.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  118. Zkouška LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  119. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  120. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  121. Agility I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  122. Agility II, A3Ch Hugg Astra: 42/99, 53.44 s, 7.44 tr. b., 3.99 m/s

  123. Agility II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  124. Jumping I, A3Ch Hugg Astra: 29/100, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  125. Jumping I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  126. Jumping II, A3Ch Hugg Astra: 16/101, 45.92 s, 1.92 tr. b., 4.33 m/s

  127. Jumping II, Flank “Ray” Ballarat: 37/101, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  128. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  129. TRIAL I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  130. TRIAL II., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  131. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  132. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 7/15, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  133. 2. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  134. 3. Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 8/14, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  135. 3. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  136. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  137. Agility Individual, Flank “Ray” Ballarat: 35/106, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  138. Agility Individual, A3Ch Hugg Astra: 60/106, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  139. Agility Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 43/109, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  140. Agility Squads as Individual, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  141. Jumping Individual, Flank “Ray” Ballarat: 14/108, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  142. Jumping Individual, A3Ch Hugg Astra: 25/108, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  143. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 32/108, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  144. Jumping Squads as Individual, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  145. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  146. NE Agility L, Flank “Ray” Ballarat: 2/24, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  147. NE Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/24, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  148. NE Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  149. NE Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  150. NE Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: 4/12, 41.28 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  151. NE Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  152. SO Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/30, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  153. SO Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  154. So Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 13/30, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  155. So Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  156. SO Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  157. SO Zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  158. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  159. Jumping Open L, Flank “Ray” Ballarat: 4/31, 31.43 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  160. ZkA. LA3 I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  161. ZkA. LA3 II., Flank “Ray” Ballarat: 2/10, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  162. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  163. 1. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 5/19, 33.09 s, 10.0 tr. b., 6.17 m/s

  164. 1. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  165. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  166. I. agility L, Flank “Ray” Ballarat: 3/95, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  167. I. agility L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  168. II. jumping L, A3Ch Hugg Astra: 39/97, 36.95 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  169. II. jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  170. I. jumping L, A3Ch Hugg Astra: 33/97, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  171. I. jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  172. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  173. II. zkouška A3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  174. I. zkouška A3 L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  175. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  176. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  177. II. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  178. I. zkouška LA3, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  180. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  181. Agility L - finále, Flank “Ray” Ballarat: 8/20, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  182. Agility L - finále, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  183. Agility L sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  184. Agility L sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  185. Jumping L neděle, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  186. Jumping L neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  187. Jumping L sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 5/38, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  188. Jumping L sobota, Flank “Ray” Ballarat: 7/38, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  189. Zkouška LA2 neděle, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  190. Zkouška LA2 neděle, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 2/11, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  191. Zkouška LA2 sobota, Flank “Ray” Ballarat: 1/11, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  192. Zkouška LA2 sobota, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  193. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  194. LA2 - I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  195. LA2 - II., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  196. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  197. Agility L, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  198. Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  199. Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  200. Jumping L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  201. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  202. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  203. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  204. Agility Spokojeného psa L, Flank “Ray” Ballarat: 2/34, 25.34 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  205. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Hugg Astra: 11/34, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  206. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 10/33, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  207. Jacob & Joseph Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 16/33, 23.43 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  208. Jelenův Jumping L, Flank “Ray” Ballarat: 3/34, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  209. Jelenův Jumping L, A3Ch Hugg Astra: 19/34, 45.16 s, 12.16 tr. b., 3.76 m/s

  210. PhysioDOG Agility L, A3Ch Hugg Astra: 5/34, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  211. PhysioDOG Agility L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  212. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  213. Agility Open L_sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  214. Jumping L_sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  215. Jumping L_sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  216. LA2_sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  217. LA3_neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  218. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  219. 1. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  220. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  221. 2. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  222. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  223. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  224. LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  225. LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  226. LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  227. LA3 II, A3Ch Hugg Astra: 2/6, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  228. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  229. Agility družstev, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  230. Agility jednotlivci, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  231. Jumping družstev L, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  232. Jumping jednotlivců, Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  233. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  234. II. zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  235. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 3/14, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  236. I. zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: 6/9, 33.56 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  237. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/14, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  238. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  239. Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 14/125, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  240. Agility Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  241. Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  242. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hugg Astra: 25/138, 39.17 s, 2.17 tr. b., 4.26 m/s

  243. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  244. LA2 - I., Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  245. LA2 - II., Flank “Ray” Ballarat: 3/6, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  246. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  247. LA2_1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  248. LA2_2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  249. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  250. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  251. Agility I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  252. Agility II, A3Ch Hugg Astra: 31/165, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  253. Agility II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  254. Jumping I, Flank “Ray” Ballarat: 64/169, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  255. Jumping I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  256. Jumping II, A3Ch Hugg Astra: 36/161, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  257. Jumping II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  258. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  259. Zkouška LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  260. Zkouška LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: 1/13, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  261. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  262. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  263. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  264. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/15, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  265. 2. Zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  266. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  267. Zkouška LA2 I, Flank “Ray” Ballarat: 1/18, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  268. Zkouška LA2 II, Flank “Ray” Ballarat: 8/18, 35.19 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  269. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  270. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  271. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  272. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 18/70, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  273. Agility LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  274. Finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 13/33, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  275. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 7/70, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  276. Jumping LA neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  277. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 19/71, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  278. Jumping LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  279. Zkoušky LA2 neděle, Flank “Ray” Ballarat: 9/21, 39.42 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  280. Zkoušky LA2 sobota, Flank “Ray” Ballarat: 7/24, 42.94 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  281. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  282. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  283. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  284. Agility, A3Ch Hugg Astra: 10/39, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  285. Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  286. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  287. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  288. Zkouška, Flank “Ray” Ballarat: 4/9, 49.06 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  289. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: 9/21, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  290. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  291. Druhá zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  292. Druhá zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  293. První zkouška LA2, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  294. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  295. Zkouška LA1 I, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  296. Zkouška LA1 II, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  297. Zkouška LA3 I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  298. Zkouška LA3 II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  299. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  300. Agility, A3Ch Hugg Astra: 3/28, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  301. Agility, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  302. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 10/28, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  303. Jumping, Flank “Ray” Ballarat: 13/28, 38.39 s, 10.39 tr. b., 3.91 m/s

  304. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  305. Zkouška, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  306. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  307. Druhá zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  308. Druhá zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/10, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  309. První zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  310. První zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  311. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  312. II.zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/10, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  313. II.zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  314. I. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/10, 25.18 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  315. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  316. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  317. 1. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  318. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/10, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  319. 2. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  320. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  321. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  322. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 9/43, 53.25 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  323. Agility LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  324. Finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 6/19, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  325. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 17/43, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  326. Jumping LA neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  327. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 7/43, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  328. Jumping LA sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  329. Zkoušky LA1 neděle, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  330. Zkoušky LA1 sobota, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  331. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  332. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  333. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  334. II. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 3/17, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  335. I. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 1/17, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  336. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 11/19, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  337. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  338. 1. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 8/10, 33.7 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  339. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/18, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  340. 2. zkouška LA1, Flank “Ray” Ballarat: 5/10, 30.03 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  341. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/18, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  342. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  343. Agility OPEN L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  344. Jumping OPEN L, A3Ch Hugg Astra: 9/58, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  345. Jumping OPEN L, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  346. Zk.A LA1, Flank “Ray” Ballarat: Diskvalifikován

  347. Zk.A LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  348. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  349. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  350. Agility DRUZSTVA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  351. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  352. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  353. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  354. 1.Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  355. 2.Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/13, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  356. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  357. 1. běh LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/14, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  358. 2. běh LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  359. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  360. Zkouška II. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  361. Zkouška I. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  362. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  363. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  364. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  365. 1. Zk LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/9, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  366. 2. Zk LA3, A3Ch Hugg Astra: 6/9, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  367. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  368. LA3 - 1. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  369. LA3 - 2. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  370. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  371. Agility II. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  372. Agility I. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  373. Jumping II. L, A3Ch Hugg Astra: 12/92, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  374. Jumping I. L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  375. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  376. QA4 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  377. QA4 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  378. QA5 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 64/93, 42.15 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  379. QA5 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  380. QA6 Agility, A3Ch Hugg Astra: 14/88, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  381. QA6 Agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  382. QJ4 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 18/95, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  383. QJ4 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 45/95, 36.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  384. QJ5 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 42/90, 47.06 s, 12.06 tr. b., 4.19 m/s

  385. QJ5 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  386. QJ6 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 24/77, 36.31 s, 1.31 tr. b., 4.79 m/s

  387. QJ6 Jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  388. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  389. QA1 agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  390. QA1 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  391. QA2 agility, A3Ch Hugg Astra: 36/125, 49.74 s, 8.74 tr. b., 4.14 m/s

  392. QA2 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 60/125, 44.28 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  393. QA3 agility, A3Ch Hugg Astra: 38/125, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  394. QA3 agility, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  395. QJ1 jumping, A3Ch Hugg Astra: 33/126, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  396. QJ1 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 73/126, 30.57 s, 10.0 tr. b., 5.95 m/s

  397. QJ2 jumping, A3Ch Hugg Astra: 55/126, 46.81 s, 11.81 tr. b., 4.25 m/s

  398. QJ2 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  399. QJ3 jumping, A3Ch Hugg Astra: 51/122, 42.53 s, 9.53 tr. b., 4.37 m/s

  400. QJ3 jumping, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  401. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  402. I Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 22/139, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  403. II Agility Open, A3Ch Hugg Astra: 9/137, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  404. II Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: 30/135, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  405. I Jumping Open, A3Ch Hugg Astra: 20/139, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  406. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  407. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  408. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  409. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 5/42, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  410. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 29/53, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  411. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/28, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  412. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  413. II. zkouška LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  414. II. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  415. I. zkouška LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: 7/16, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  416. I. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  417. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  418. 1 LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  419. 2 LA2, A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  420. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  421. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 18/60, 45.8 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  422. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 33/62, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  423. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  424. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  425. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  426. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  427. ZkA II. LA3, A3Ch Hugg Astra: 4/21, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  428. ZkA I. LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  429. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  430. III. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 7/15, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  431. II. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 8/17, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  432. I. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 1/17, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  433. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  434. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  435. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 25/58, 38.19 s, 5.19 tr. b., 4.06 m/s

  436. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 26/61, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  437. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  438. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  439. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  440. 1. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/17, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  441. 2. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  442. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  443. Agility družstev, A3Ch Hugg Astra: 18/88, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  444. Agility jednotlivců, A3Ch Hugg Astra: 8/87, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  445. Jumping družstev, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  446. Jumping jednotlivců, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  447. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  448. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  449. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  450. 1. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  451. 2. zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  452. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  453. QA4 agility, A3Ch Hugg Astra: 32/99, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  454. QA5 agility, A3Ch Hugg Astra: 25/97, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  455. QA6 agility, A3Ch Hugg Astra: 17/95, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  456. QJ4 jumping, A3Ch Hugg Astra: 24/98, 43.98 s, 8.98 tr. b., 4.16 m/s

  457. QJ5 jumping, A3Ch Hugg Astra: 45/91, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  458. QJ6 jumping, A3Ch Hugg Astra: 31/76, 46.53 s, 18.53 tr. b., 3.7 m/s

  459. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  460. QA1 agility, A3Ch Hugg Astra: 19/135, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  461. QA2 agility, A3Ch Hugg Astra: 10/127, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  462. QA3 agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  463. QJ1 jumping, A3Ch Hugg Astra: 48/135, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  464. QJ2 jumping, A3Ch Hugg Astra: 58/135, 40.88 s, 12.88 tr. b., 4.4 m/s

  465. QJ3 jumping, A3Ch Hugg Astra: 25/118, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  466. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  467. 1. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  468. 2. Zka - LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  469. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  470. Jumping_1, A3Ch Hugg Astra: 7/39, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  471. Jumping_2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  472. Jumping_3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  473. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  474. Agility 1, A3Ch Hugg Astra: 10/128, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  475. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: 39/128, 45.58 s, 5.58 tr. b., 4.23 m/s

  476. Jumping 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  477. Jumping 2, A3Ch Hugg Astra: 13/128, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  478. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  479. Agility Trial I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  480. Jumping Trial I, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  481. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  482. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  483. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  484. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  485. Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  486. Zkouška LA3, A3Ch Hugg Astra: 2/14, 45.48 s, 6.48 tr. b., 3.85 m/s

  487. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  488. Zkouška 1 LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  489. Zkouška 2 LA3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  490. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  491. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  492. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  493. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 20/63, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  494. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hugg Astra: 8/28, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  495. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  496. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  497. 1. ZK LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 40.36 s, 5.36 tr. b., 4.09 m/s

  498. 2. ZK LA3, A3Ch Hugg Astra: 5/11, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.86 m/s

  499. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  500. 1. Zka - LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  501. 2. Zka - LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  502. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  503. Zk A II. LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/23, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  504. Zk.A I. LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  505. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  506. QA5 Agility, A3Ch Hugg Astra: 14/182, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  507. QA6 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  508. QJ5 Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  509. QJ6 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 77/182, 45.74 s, 9.74 tr. b., 3.74 m/s

  510. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  511. I Agility, A3Ch Hugg Astra: 4/31, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  512. II Agility, A3Ch Hugg Astra: 8/32, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  513. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  514. Agility So Large, A3Ch Hugg Astra: 13/42, 54.98 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  515. Finale Ne Large, A3Ch Hugg Astra: 10/14, 58.37 s, 28.37 tr. b., 3.26 m/s

  516. Jumping Ne Large, A3Ch Hugg Astra: 18/37, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  517. Jumping So Large, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  518. LA2 Ne, A3Ch Hugg Astra: 2/17, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  519. LA2 So, A3Ch Hugg Astra: 4/22, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  520. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  521. QA3 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  522. QA4 Agility, A3Ch Hugg Astra: 31/174, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  523. QJ3 Jumping, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  524. QJ4 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 95/174, 43.11 s, 21.11 tr. b., 3.92 m/s

  525. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  526. Zkouska III LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  527. Zkouska II LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  528. Zkouska I LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 40.33 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  529. Zkouska IV LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  530. Zkouska VI LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  531. Zkouska V LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  532. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  533. Agility, A3Ch Hugg Astra: 12/40, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  534. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 13/37, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  535. ZkA, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  536. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  537. QA1 Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  538. QA2 Agility, A3Ch Hugg Astra: 16/204, 49.03 s, 1.03 tr. b., 4.08 m/s

  539. QJ1 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 67/213, 44.5 s, 8.5 tr. b., 4.02 m/s

  540. QJ2 Jumping, A3Ch Hugg Astra: 64/197, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  541. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  542. Agility I, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  543. Agility II, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  544. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  545. Zkouska LA2 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  546. Zkouska LA2 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  547. Zkouska LA2 3, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  548. Zkouska LA2 4, A3Ch Hugg Astra: 7/32, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  549. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  550. Zkouska III LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  551. Zkouska II LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  552. Zkouska I LA2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  553. Zkouska IV LA2, A3Ch Hugg Astra: 2/24, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  554. Zkouska VI LA2, A3Ch Hugg Astra: 1/24, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  555. Zkouska V LA2, A3Ch Hugg Astra: 4/24, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  556. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  557. Agility, A3Ch Hugg Astra: 5/55, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  558. Jumping, A3Ch Hugg Astra: 7/55, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  559. Zkouška, A3Ch Hugg Astra: 2/20, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  560. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  561. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  562. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 20/65, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  563. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  564. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  565. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  566. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  567. agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  568. jumping, A3Ch Hugg Astra: 19/51, 44.59 s, 22.59 tr. b., 3.75 m/s

  569. zkouška, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  570. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  571. 3.prorubská, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  572. 4.prorubská, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  573. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  574. Jumping III. L, A3Ch Hugg Astra: 11/42, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  575. Jumping II. L, A3Ch Hugg Astra: 13/46, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  576. Jumping I. L, A3Ch Hugg Astra: 11/46, 33.04 s, 6.04 tr. b., 4.03 m/s

  577. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  578. Czech Imp Jump Large, A3Ch Hugg Astra: 11/49, 22.45 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  579. Jumping 1 Large, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  580. Jumping 2 Large, A3Ch Hugg Astra: 25/49, 36.9 s, 10.2 tr. b., 4.28 m/s

  581. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  582. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 27/61, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  583. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 16/30, 64.45 s, 14.45 tr. b., 2.72 m/s

  584. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: 27/63, 53.96 s, 21.96 tr. b., 3.34 m/s

  585. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  586. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 62.41 s, 16.41 tr. b., 2.88 m/s

  587. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  588. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  589. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  590. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  591. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 60.54 s, 10.54 tr. b., 2.89 m/s

  592. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  593. Tunelový běh L, A3Ch Hugg Astra: 13/46, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  594. Tunelový běh S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/18, 45.89 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  595. ZK LA2, A3Ch Hugg Astra: 4/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  596. ZK SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 56.86 s, 12.86 tr. b., 2.92 m/s

  597. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  598. Finále L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  599. Jumping neděle L, A3Ch Hugg Astra: 16/38, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  600. Jumping neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/25, 53.56 s, 22.56 tr. b., 2.8 m/s

  601. Jumping sobota L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  602. Jumping sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 11/23, 59.09 s, 15.09 tr. b., 3.08 m/s

  603. Open agility sobota L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  604. Open agility sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/22, 59.62 s, 9.62 tr. b., 3.02 m/s

  605. Zkouška neděle LA1, A3Ch Hugg Astra: 1/9, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  606. Zkouška neděle SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 60.0 s, 16.0 tr. b., 2.97 m/s

  607. Zkouška sobota LA1, A3Ch Hugg Astra: 2/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  608. Zkouška sobota SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  609. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  610. ZkA I., A3Ch Hugg Astra: 1/15, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  611. ZkA II., A3Ch Hugg Astra: 1/15, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  612. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  613. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 23/30, 70.65 s, 22.65 tr. b., 2.34 m/s

  614. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  615. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 24/32, 59.31 s, 21.31 tr. b., 2.95 m/s

  616. Velké finále LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  617. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: 2/7, 45.37 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  618. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  619. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  620. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/10, 65.9 s, 20.9 tr. b., 2.73 m/s

  621. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  622. Agility, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  623. Agility I Open, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  624. Jumping I Open, A3Ch Hugg Astra: 31/165, 34.69 s, 0.69 tr. b., 4.41 m/s

  625. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  626. zkouška LA 1, A3Ch Hugg Astra: 1/18, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  627. zkouška LA 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  628. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  629. Agility 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  630. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  631. Jumping 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  632. Jumping 2, A3Ch Hugg Astra: 60/182, 42.31 s, 5.31 tr. b., 4.18 m/s

  633. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  634. Zkouška 1, A3Ch Hugg Astra: 7/19, 26.39 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  635. Zkouška 2, A3Ch Hugg Astra: 8/19, 47.61 s, 22.61 tr. b., 2.75 m/s

  636. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  637. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/24, 66.01 s, 20.01 tr. b., 2.67 m/s

  638. AGILITY, A3Ch Hugg Astra: 14/33, 54.24 s, 20.24 tr. b., 3.43 m/s

  639. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/26, 68.51 s, 24.51 tr. b., 2.71 m/s

  640. AGILITY, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  641. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 11/26, 50.34 s, 13.34 tr. b., 3.4 m/s

  642. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 15/24, 56.55 s, 19.55 tr. b., 2.97 m/s

  643. JUMPING, A3Ch Hugg Astra: 18/33, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  644. JUMPING, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  645. LA1, A3Ch Hugg Astra: 4/8, 51.18 s, 12.18 tr. b., 3.38 m/s

  646. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  647. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/11, 75.0 s, 25.0 tr. b., 2.65 m/s

  648. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  649. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  650. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 38/76, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  651. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  652. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: 57/77, 55.06 s, 24.06 tr. b., 2.63 m/s

  653. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: 6/10, 43.1 s, 10.1 tr. b., 3.02 m/s

  654. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  655. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  656. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/39, 56.14 s, 13.14 tr. b., 3.21 m/s

  657. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  658. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/40, 58.77 s, 26.77 tr. b., 2.69 m/s

  659. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/12, 64.14 s, 24.14 tr. b., 2.48 m/s

  660. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/12, 61.82 s, 11.82 tr. b., 2.77 m/s

  661. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  662. ZkA II SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/9, 56.53 s, 11.53 tr. b., 2.74 m/s

  663. ZkA I SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/9, 61.22 s, 11.22 tr. b., 2.48 m/s

  664. ZkA NE II SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/4, 68.44 s, 36.44 tr. b., 2.29 m/s

  665. ZkA NE I SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  666. ZkJ SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  667. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  668. 1. zkouška LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  669. 1. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  670. 2. zkouška LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  671. 2. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/11, 54.0 s, 11.0 tr. b., 2.57 m/s

  672. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  673. Agility LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  674. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 20/53, 58.72 s, 10.72 tr. b., 3.15 m/s

  675. Jumping LA neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  676. Jumping LA sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  677. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/48, 58.78 s, 12.78 tr. b., 3.1 m/s

  678. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  679. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  680. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  681. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/15, 57.05 s, 18.05 tr. b., 2.84 m/s

  682. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/17, 64.74 s, 14.74 tr. b., 3.06 m/s

  683. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  684. Agility, A3Ch Hugg Astra: 4/13, 54.66 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  685. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/26, 56.1 s, 3.1 tr. b., 3.28 m/s

  686. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 61.09 s, 9.09 tr. b., 3.04 m/s

  687. Agility 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/8, 58.32 s, 18.32 tr. b., 2.66 m/s

  688. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  689. Agility 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  690. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/26, 57.29 s, 18.29 tr. b., 3.11 m/s

  691. Jumping 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 17/25, 49.3 s, 9.3 tr. b., 3.33 m/s

  692. Memorial Ivy Patakove, A3Ch Hugg Astra: 13/28, 31.5 s, 11.5 tr. b., 4.13 m/s

  693. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  694. Agility open L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  695. Agility open S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/18, 51.36 s, 8.36 tr. b., 3.39 m/s

  696. Jumping open neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  697. Jumping open S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/18, 46.83 s, 8.83 tr. b., 3.01 m/s

  698. LA1 LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  699. SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/4, 58.98 s, 13.98 tr. b., 3.0 m/s

  700. SA2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  701. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  702. AGILITY-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  703. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/35, 56.37 s, 0.0 tr. b., 3.19 m/s

  704. JUMPING-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  705. JUMPING-L, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  706. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/35, 54.59 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  707. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 20/32, 57.27 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  708. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  709. LA1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  710. Malé finále SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/9, 73.32 s, 25.32 tr. b., 2.62 m/s

  711. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/13, 59.11 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  712. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 65.1 s, 1.1 tr. b., 3.07 m/s

  713. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  714. Agility - II. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/23, 68.66 s, 20.66 tr. b., 2.91 m/s

  715. Agility - II. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  716. Jumping - III. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: 9/26, 42.39 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  717. Jumping - III. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/22, 56.99 s, 23.99 tr. b., 3.0 m/s

  718. Jumping - I. kvalifikační běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/23, 43.17 s, 12.17 tr. b., 3.34 m/s

  719. Jumping - I. kvalifikační běh, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  720. ZkA 1, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  721. ZkA 1, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  722. ZkA 2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/8, 61.87 s, 6.87 tr. b., 3.05 m/s

  723. ZkA 2, A3Ch Hugg Astra: Diskvalifikován

  724. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  725. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/46, 56.46 s, 14.46 tr. b., 3.21 m/s

  726. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 31/45, 53.35 s, 14.35 tr. b., 3.26 m/s

  727. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 17/46, 43.93 s, 8.93 tr. b., 3.26 m/s

  728. Zkoušky SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/14, 61.7 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  729. Zkoušky SA2 sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/15, 54.02 s, 8.02 tr. b., 3.35 m/s

  730. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  731. Zkouška II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  732. Zkouška I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  733. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  734. Jumping So SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/9, 46.92 s, 12.92 tr. b., 3.05 m/s

  735. Zkouška II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  736. Zkouška I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/9, 57.45 s, 20.45 tr. b., 2.73 m/s

  737. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  738. 1. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 48.92 s, 11.92 tr. b., 3.21 m/s

  739. 2. zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 46.79 s, 0.79 tr. b., 3.27 m/s

  740. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  741. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  742. Agility SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/49, 81.84 s, 26.84 tr. b., 2.35 m/s

  743. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  744. Jumping SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/49, 67.72 s, 15.72 tr. b., 3.0 m/s

  745. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  746. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  747. Heroutice, 1. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 58.33 s, 15.33 tr. b., 2.91 m/s

  748. Heroutice, 2. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 51.78 s, 6.78 tr. b., 3.03 m/s

  749. Heroutice, 3. běh, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/11, 58.11 s, 10.11 tr. b., 3.06 m/s

  750. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  751. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 56.14 s, 21.14 tr. b., 2.96 m/s

  752. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/28, 58.02 s, 11.02 tr. b., 3.1 m/s

  753. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/25, 55.42 s, 5.42 tr. b., 3.23 m/s

  754. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/7, 54.3 s, 12.3 tr. b., 3.13 m/s

  755. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  756. Velké finále SA neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  757. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  758. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 19/63, 64.12 s, 19.12 tr. b., 2.96 m/s

  759. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 35/66, 64.35 s, 19.35 tr. b., 2.87 m/s

  760. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 29/64, 51.71 s, 15.71 tr. b., 3.29 m/s

  761. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 44/66, 53.58 s, 23.58 tr. b., 2.71 m/s

  762. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 6/16, 49.67 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  763. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  764. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  765. Agility sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  766. Jumping neděle S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  767. Jumping sobota S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  768. Zkouška neděle SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  769. Zkouška sobota SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/7, 52.02 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  770. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  771. zkoušky 1 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  772. zkoušky 2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  773. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  774. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  775. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/50, 44.34 s, 10.34 tr. b., 3.41 m/s

  776. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  777. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 15/21, 58.36 s, 6.36 tr. b., 2.95 m/s

  778. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  779. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  780. Zkouška SA2 - II SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/19, 52.71 s, 0.71 tr. b., 3.15 m/s

  781. Zkouška SA2 - I SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/19, 45.4 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  782. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  783. Agility S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  784. Jumping S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  785. Zkoušky SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  786. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  787. Agility III / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 19/48, 60.69 s, 12.69 tr. b., 2.77 m/s

  788. Agility II / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  789. Agility I / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  790. Agility IV / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  791. Jumping II / Parkur B S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 32/49, 54.67 s, 32.67 tr. b., 3.05 m/s

  792. Jumping I / Parkur A S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  793. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  794. Test Agility / Parkur A SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/18, 54.04 s, 4.04 tr. b., 3.03 m/s

  795. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  796. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/18, 61.06 s, 23.06 tr. b., 2.78 m/s

  797. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  798. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 12/30, 45.99 s, 11.99 tr. b., 3.15 m/s

  799. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/30, 44.73 s, 22.73 tr. b., 3.22 m/s

  800. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/14, 54.4 s, 7.4 tr. b., 3.13 m/s

  801. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/14, 58.99 s, 20.99 tr. b., 2.37 m/s

  802. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  803. 1.SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/17, 55.9 s, 0.9 tr. b., 3.13 m/s

  804. 2.SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/17, 55.53 s, 5.53 tr. b., 3.15 m/s

  805. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  806. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/34, 68.7 s, 18.7 tr. b., 2.52 m/s

  807. AGILITY VETERÁNI, Cunningham's White Beast of Prey: 1/1, 86.77 s, 31.77 tr. b., 1.99 m/s

  808. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 14/34, 45.88 s, 10.88 tr. b., 3.49 m/s

  809. JUMPING VETERÁNI, Cunningham's White Beast of Prey: 1/1, 67.25 s, 27.25 tr. b., 2.38 m/s

  810. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/13, 57.26 s, 10.26 tr. b., 3.02 m/s

  811. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  812. AGILITY I, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  813. AGILITY II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 25/81, 72.22 s, 34.22 tr. b., 2.67 m/s

  814. JUMPING I, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 28/83, 52.65 s, 24.65 tr. b., 3.19 m/s

  815. JUMPING II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 25/84, 57.95 s, 23.95 tr. b., 2.66 m/s

  816. JUMPING III, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  817. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  818. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/4, 47.37 s, 1.37 tr. b., 3.08 m/s

  819. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  820. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  821. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  822. AGILITY-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  823. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/35, 45.35 s, 9.35 tr. b., 3.22 m/s

  824. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  825. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 2/2, 55.04 s, 20.04 tr. b., 2.65 m/s

  826. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  827. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/14, 60.09 s, 8.09 tr. b., 2.85 m/s

  828. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/12, 59.04 s, 5.04 tr. b., 3.18 m/s

  829. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  830. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/6, 39.21 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  831. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/6, 49.1 s, 19.1 tr. b., 2.61 m/s

  832. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  833. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  834. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  835. AGILITY-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  836. AGILITY-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 1/3, 67.94 s, 0.0 tr. b., 2.69 m/s

  837. JUMPING-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  838. JUMPING-S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  839. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 1/3, 56.71 s, 1.71 tr. b., 2.91 m/s

  840. JUMPING-VETERAN, Cunningham's White Beast of Prey: 3/3, 56.21 s, 6.21 tr. b., 3.02 m/s

  841. SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  842. SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  843. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  844. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/35, 51.31 s, 7.31 tr. b., 3.51 m/s

  845. AGILITY, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  846. AGILITY, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  847. JUMPING, Cunningham's White Beast of Prey: 20/36, 57.5 s, 22.5 tr. b., 2.61 m/s

  848. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 21/36, 51.17 s, 26.17 tr. b., 2.93 m/s

  849. JUMPING, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  850. SA1, Drissbee Beast of Prey: 10/16, 65.39 s, 25.39 tr. b., 2.22 m/s

  851. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  852. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  853. Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping, 06. 08. 2011

  854. Jumping 30 S, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  855. Jumping 30 S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  856. Jumping 30 S, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  857. ZK 1 SA1, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  858. ZK 1 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/7, 53.3 s, 2.3 tr. b., 3.08 m/s

  859. ZK 1 SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 5/7, 72.99 s, 31.99 tr. b., 2.25 m/s

  860. ZK 2 SA1, Drissbee Beast of Prey: 11/18, 74.92 s, 21.92 tr. b., 2.24 m/s

  861. ZK 2 SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 3/7, 49.66 s, 3.66 tr. b., 3.12 m/s

  862. ZK 2 SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 5/7, 71.42 s, 35.42 tr. b., 2.17 m/s

  863. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  864. 1.zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  865. 2.zkouška SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  866. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  867. Agility III S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 22/45, 63.39 s, 13.39 tr. b., 2.84 m/s

  868. Agility II S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 18/45, 64.6 s, 20.6 tr. b., 2.48 m/s

  869. Agility I S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  870. Agility Small final S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  871. Jumping II S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  872. Jumping I S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 31/46, 54.63 s, 19.63 tr. b., 3.02 m/s

  873. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  874. Trial SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 61.57 s, 24.57 tr. b., 2.76 m/s

  875. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  876. Agility SA sobota, Cunningham's White Beast of Prey: 13/23, 70.29 s, 31.29 tr. b., 2.49 m/s

  877. Agility SA sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  878. Agility SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  879. Jumping SA sobota, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  880. Jumping SA sobota, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  881. Jumping SA sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  882. Zkoušky SA1 sobota, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  883. Zkoušky SA2 sobota, Cunningham's White Beast of Prey: 5/8, 73.82 s, 34.82 tr. b., 1.98 m/s

  884. Zkoušky 1 SA1 neděle, Drissbee Beast of Prey: 14/18, 84.17 s, 49.17 tr. b., 1.78 m/s

  885. Zkoušky 1 SA2 neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/13, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  886. Zkoušky 1 SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/13, 55.32 s, 20.32 tr. b., 2.89 m/s

  887. Zkoušky 1 SA2 neděle, Cunningham's White Beast of Prey: 11/13, 69.83 s, 39.84 tr. b., 2.29 m/s

  888. Zkoušky 2 SA1 neděle, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  889. Zkoušky 2 SA2 neděle, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/13, 58.72 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  890. Zkoušky 2 SA2 neděle, Cunningham's White Beast of Prey: 4/13, 92.44 s, 30.44 tr. b., 2.01 m/s

  891. Zkoušky 2 SA2 neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  892. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  893. AGILITY, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/29, 51.77 s, 5.77 tr. b., 3.48 m/s

  894. AGILITY, Cunningham's White Beast of Prey: 27/29, 83.34 s, 37.34 tr. b., 2.16 m/s

  895. JUMPING, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/29, 50.06 s, 12.06 tr. b., 3.54 m/s

  896. JUMPING, Cunningham's White Beast of Prey: 19/29, 69.94 s, 41.94 tr. b., 2.53 m/s

  897. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 1/8, 52.05 s, 0.05 tr. b., 3.07 m/s

  898. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  899. Měchenice - KENNEL CUP, 08. 05. 2011

  900. Finále chovatelských stanic, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/11, 48.7 s, 10.7 tr. b., 2.71 m/s

  901. Finále chovatelských stanic, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  902. Finále chovatelských stanic, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  903. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/25, 36.35 s, 10.35 tr. b., 3.44 m/s

  904. Jumping, Drissbee Beast of Prey: Diskvalifikován

  905. Jumping, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  906. Zkoušky, Drissbee Beast of Prey: 2/3, 52.37 s, 11.37 tr. b., 2.48 m/s

  907. Zkoušky, Cunningham's White Beast of Prey: 9/15, 73.06 s, 36.06 tr. b., 2.14 m/s

  908. Zkoušky, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  909. Měchenice - TOP OUDOOR CUP 2011, 07. 05. 2011

  910. Agility, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/22, 62.39 s, 7.39 tr. b., 2.92 m/s

  911. Agility, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  912. Jumping, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 10/17, 57.82 s, 20.82 tr. b., 2.87 m/s

  913. Zkouška, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/12, 58.14 s, 6.14 tr. b., 0.34 m/s

  914. Zkouška, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  915. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  916. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  917. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  918. SA2_II, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 3/8, 38.0 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  919. SA2_II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/8, 56.91 s, 12.91 tr. b., 2.48 m/s

  920. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  921. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/14, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  922. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 8/14, 52.66 s, 14.66 tr. b., 2.64 m/s

  923. SA2_II, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 5/14, 35.56 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  924. SA2_II, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 9/14, 55.71 s, 11.71 tr. b., 2.53 m/s

  925. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  926. AGILITY-S, Cunningham's White Beast of Prey: 17/32, 75.96 s, 40.96 tr. b., 2.58 m/s

  927. AGILITY-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  928. AGILITY-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  929. JUMPING-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 5/32, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  930. JUMPING-S, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 10/33, 37.42 s, 5.42 tr. b., 3.82 m/s

  931. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 13/33, 45.9 s, 8.9 tr. b., 3.12 m/s

  932. JUMPING-S, Cunningham's White Beast of Prey: 21/32, 59.16 s, 28.16 tr. b., 2.32 m/s

  933. JUMPING-S, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  934. JUMPING-S, Cunningham's White Beast of Prey: Diskvalifikován

  935. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 1/16, 42.9 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  936. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 2/15, 58.23 s, 7.23 tr. b., 3.02 m/s

  937. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 4/16, 55.35 s, 7.35 tr. b., 2.96 m/s

  938. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 8/15, 82.69 s, 46.69 tr. b., 2.13 m/s

  939. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 12/16, 84.73 s, 51.73 tr. b., 1.94 m/s

  940. SA2, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: Diskvalifikován

  941. SPEC -Finále SA neděle, A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky: 7/13, 47.28 s, 12.28 tr. b., 3.53 m/s

  942. Řitka - Zkoušky, 28. 01. 2011

  943. SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 8/11, 57.69 s, 23.69 tr. b., 2.17 m/s

  944. SA2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: Diskvalifikován

  945. SA2_2, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/11, 44.68 s, 2.68 tr. b., 3.0 m/s

  946. SA2_2, Cunningham's White Beast of Prey: 7/11, 62.0 s, 20.0 tr. b., 2.16 m/s

  947. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  948. Agility SA1, Egalmoth Aglar Beast of Prey: 7/24, 37.76 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  949. Agility SA1, Drissbee Beast of Prey: 18/24, 61.37 s, 22.37 tr. b., 2.15 m/s

  950. Agility SA1 - 2., Egalmoth Aglar Beast of Prey: 5/24, 38.36 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  951. Agility SA1 - 2., Drissbee Beast of Prey: 18/24, 62.91 s, 15.91 tr. b., 2.1 m/s

  952. Agility SA2, Cunningham's White Beast of Prey: 15/26, 63.49 s, 13.49 tr. b., 2.69 m/s

  953. Agility SA2 - 2., Cunningham's White Beast of Prey: 13/26, 61.14 s, 8.14 tr. b., 2.75 m/s