Cz En

013214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vyplelová, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Hugg Astra, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 42/99, 53.44 s, 7.44 tr. b., 3.99 m/s

  4. Jumping I: 29/100, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  5. Jumping II: 16/101, 45.92 s, 1.92 tr. b., 4.33 m/s

  6. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  7. 2. Zkouška LA3: 7/15, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  8. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  10. Agility Individual: 60/106, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  11. Agility Squads as Individual: 43/109, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. Jumping Individual: 25/108, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  13. Jumping Squads as Individual: 32/108, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  14. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  15. NE Agility L: 5/24, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  16. NE Jumping L: Diskvalifikován

  17. NE Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. SO Agility L: 5/30, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  19. So Jumping L: 13/30, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  20. SO Zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  22. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  23. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  24. I. agility L: Diskvalifikován

  25. II. jumping L: 39/97, 36.95 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  26. I. jumping L: 33/97, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  27. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  28. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  31. Agility L: 4/24, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  32. Jumping L: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  35. Agility Spokojeného psa L: 11/34, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  36. Jacob & Joseph Jumping L: 10/33, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  37. Jelenův Jumping L: 19/34, 45.16 s, 12.16 tr. b., 3.76 m/s

  38. PhysioDOG Agility L: 5/34, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  39. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  40. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  41. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  42. LA3_neděle: Diskvalifikován

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  44. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  47. LA3 I: Diskvalifikován

  48. LA3 II: 2/6, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  49. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  50. II. zkouška LA3: 3/14, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  51. I. zkouška LA3: 2/14, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  52. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  53. Agility Open: 14/125, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  54. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  55. Jumping Open: Diskvalifikován

  56. Jumping Squads as Individual: 25/138, 39.17 s, 2.17 tr. b., 4.26 m/s

  57. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  58. Agility I: Diskvalifikován

  59. Agility II: 31/165, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  60. Jumping I: Diskvalifikován

  61. Jumping II: 36/161, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  62. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  63. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  66. 1. Zkouška LA3: 1/15, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  67. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  68. Zkouška LA3 I: 2/8, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. Zkouška LA3 II: 2/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  70. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  71. Agility LA sobota: 18/70, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  72. Finále LA neděle: 13/33, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  73. Jumping LA neděle: 7/70, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  74. Jumping LA sobota: 19/71, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  75. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  76. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  77. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  78. Agility: 10/39, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  79. Jumping: Diskvalifikován

  80. Zkouška: 9/21, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  81. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  82. Druhá zkouška LA3: 5/11, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  83. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  84. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  85. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  86. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  87. Agility: 3/28, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  88. Jumping: 10/28, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  89. Zkouška: Diskvalifikován

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  91. Druhá zkouška LA3: 2/10, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  92. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  94. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  95. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  97. 1. zkouška LA3: 2/10, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  98. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  100. Agility LA sobota: 9/43, 53.25 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  101. Finále LA neděle: 6/19, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  102. Jumping LA neděle: 17/43, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  103. Jumping LA sobota: 7/43, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  104. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  105. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  106. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  107. I. zkouška LA3: 11/19, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  108. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  109. 1. zkouška LA3: 4/18, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  110. 2. zkouška LA3: 2/18, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  111. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  112. Jumping OPEN L: 9/58, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  113. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  114. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  115. Agility: Diskvalifikován

  116. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  117. Jumping: Diskvalifikován

  118. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  119. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  120. 1.Zka - LA3: Diskvalifikován

  121. 2.Zka - LA3: 5/13, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  122. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  123. 1. běh LA3: 5/14, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  124. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  125. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  126. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  127. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  128. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  129. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  131. 1. Zk LA3: 1/9, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  132. 2. Zk LA3: 6/9, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  133. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  134. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  135. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  136. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  137. Agility II. L: Diskvalifikován

  138. Agility I. L: Diskvalifikován

  139. Jumping II. L: 12/92, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  140. Jumping I. L: Diskvalifikován

  141. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  142. QA4 Agility: Diskvalifikován

  143. QA5 Agility: Diskvalifikován

  144. QA6 Agility: 14/88, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  145. QJ4 Jumping: 18/95, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  146. QJ5 Jumping: 42/90, 47.06 s, 12.06 tr. b., 4.19 m/s

  147. QJ6 Jumping: 24/77, 36.31 s, 1.31 tr. b., 4.79 m/s

  148. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  149. QA1 agility: Diskvalifikován

  150. QA2 agility: 36/125, 49.74 s, 8.74 tr. b., 4.14 m/s

  151. QA3 agility: 38/125, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  152. QJ1 jumping: 33/126, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  153. QJ2 jumping: 55/126, 46.81 s, 11.81 tr. b., 4.25 m/s

  154. QJ3 jumping: 51/122, 42.53 s, 9.53 tr. b., 4.37 m/s

  155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  156. I Agility Open: 22/139, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  157. II Agility Open: 9/137, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  158. II Jumping Open: 30/135, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  159. I Jumping Open: 20/139, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  160. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  161. Agility: Diskvalifikován

  162. Agility: Diskvalifikován

  163. Jumping: 5/42, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  164. Jumping: 29/53, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  165. Zkouška LA3: 5/28, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  166. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  167. II. zkouška LA3: 2/7, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  168. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  169. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  170. Agility LA sobota: 18/60, 45.8 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  171. Jumping LA neděle: 33/62, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  172. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  173. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  174. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  175. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  176. ZkA II. LA3: 4/21, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  177. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  178. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  179. III. zkouška LA3: 7/15, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  180. II. Zkouška LA3: 8/17, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  181. I. Zkouška LA3: 1/17, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  182. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  183. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  184. Jumping LA neděle: 25/58, 38.19 s, 5.19 tr. b., 4.06 m/s

  185. Jumping LA sobota: 26/61, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  186. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  187. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  188. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  189. 1. Zka - LA3: 2/17, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  190. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  191. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  192. Agility družstev: 18/88, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  193. Agility jednotlivců: 8/87, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  194. Jumping družstev: Diskvalifikován

  195. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  196. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  197. Zkouška LA3: 9/26, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  198. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  199. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška LA3: 2/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  201. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  202. QA4 agility: 32/99, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  203. QA5 agility: 25/97, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  204. QA6 agility: 17/95, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  205. QJ4 jumping: 24/98, 43.98 s, 8.98 tr. b., 4.16 m/s

  206. QJ5 jumping: 45/91, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  207. QJ6 jumping: 31/76, 46.53 s, 18.53 tr. b., 3.7 m/s

  208. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  209. QA1 agility: 19/135, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  210. QA2 agility: 10/127, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  211. QA3 agility: Diskvalifikován

  212. QJ1 jumping: 48/135, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  213. QJ2 jumping: 58/135, 40.88 s, 12.88 tr. b., 4.4 m/s

  214. QJ3 jumping: 25/118, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  215. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  216. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  217. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  218. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  219. Jumping_1: 7/39, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  220. Jumping_2: Diskvalifikován

  221. Jumping_3: Diskvalifikován

  222. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  223. Agility 1: 10/128, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  224. Agility 2: 39/128, 45.58 s, 5.58 tr. b., 4.23 m/s

  225. Jumping 1: Diskvalifikován

  226. Jumping 2: 13/128, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  227. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  228. Agility Trial I: Diskvalifikován

  229. Jumping Trial I: 4/24, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  230. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  231. Agility: Diskvalifikován

  232. Agility: Diskvalifikován

  233. Jumping: Diskvalifikován

  234. Jumping: Diskvalifikován

  235. Zkouška LA3: 2/14, 45.48 s, 6.48 tr. b., 3.85 m/s

  236. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  237. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  238. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  239. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  240. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  241. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  242. Jumping LA sobota: 20/63, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  243. Zkoušky LA3 neděle: 8/28, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  244. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  246. 1. ZK LA3: 5/11, 40.36 s, 5.36 tr. b., 4.09 m/s

  247. 2. ZK LA3: 5/11, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.86 m/s

  248. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  249. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  250. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  251. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  252. Zk A II. LA2: 1/23, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  253. Zk.A I. LA2: Diskvalifikován

  254. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  255. QA5 Agility: 14/182, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  256. QA6 Agility: Diskvalifikován

  257. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  258. QJ6 Jumping: 77/182, 45.74 s, 9.74 tr. b., 3.74 m/s

  259. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  260. I Agility: 4/31, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  261. II Agility: 8/32, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  262. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  263. Agility So Large: 13/42, 54.98 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  264. Finale Ne Large: 10/14, 58.37 s, 28.37 tr. b., 3.26 m/s

  265. Jumping Ne Large: 18/37, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  266. Jumping So Large: Diskvalifikován

  267. LA2 Ne: 2/17, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  268. LA2 So: 4/22, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  269. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  270. QA3 Agility: Diskvalifikován

  271. QA4 Agility: 31/174, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  272. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  273. QJ4 Jumping: 95/174, 43.11 s, 21.11 tr. b., 3.92 m/s

  274. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  275. Zkouska III LA2: 1/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  276. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  277. Zkouska I LA2: 1/18, 40.33 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  278. Zkouska IV LA2: Diskvalifikován

  279. Zkouska VI LA2: Diskvalifikován

  280. Zkouska V LA2: Diskvalifikován

  281. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  282. Agility: 12/40, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  283. Jumping: 13/37, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  284. ZkA: Diskvalifikován

  285. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  286. QA1 Agility: Diskvalifikován

  287. QA2 Agility: 16/204, 49.03 s, 1.03 tr. b., 4.08 m/s

  288. QJ1 Jumping: 67/213, 44.5 s, 8.5 tr. b., 4.02 m/s

  289. QJ2 Jumping: 64/197, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  290. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  291. Agility I: Diskvalifikován

  292. Agility II: Diskvalifikován

  293. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  294. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  295. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  296. Zkouska LA2 3: Diskvalifikován

  297. Zkouska LA2 4: 7/32, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  298. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  299. Zkouska III LA2: Diskvalifikován

  300. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  301. Zkouska I LA2: Diskvalifikován

  302. Zkouska IV LA2: 2/24, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  303. Zkouska VI LA2: 1/24, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  304. Zkouska V LA2: 4/24, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  305. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  306. Agility: 5/55, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  307. Jumping: 7/55, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  308. Zkouška: 2/20, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  309. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  310. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  311. Jumping LA neděle: 20/65, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  312. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  313. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  314. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  315. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  316. agility: Diskvalifikován

  317. jumping: 19/51, 44.59 s, 22.59 tr. b., 3.75 m/s

  318. zkouška: Diskvalifikován

  319. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  320. 3.prorubská: Diskvalifikován

  321. 4.prorubská: Diskvalifikován

  322. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  323. Jumping III. L: 11/42, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  324. Jumping II. L: 13/46, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  325. Jumping I. L: 11/46, 33.04 s, 6.04 tr. b., 4.03 m/s

  326. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  327. Czech Imp Jump Large: 11/49, 22.45 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  328. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  329. Jumping 2 Large: 25/49, 36.9 s, 10.2 tr. b., 4.28 m/s

  330. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  331. Agility LA sobota: 27/61, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  332. Jumping LA neděle: 27/63, 53.96 s, 21.96 tr. b., 3.34 m/s

  333. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  334. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  335. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  336. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  337. Tunelový běh L: 13/46, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  338. ZK LA2: 4/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  339. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  340. Finále L: Diskvalifikován

  341. Jumping neděle L: 16/38, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  342. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  343. Open agility sobota L: Diskvalifikován

  344. Zkouška neděle LA1: 1/9, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  345. Zkouška sobota LA1: 2/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  346. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  347. ZkA I.: 1/15, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  348. ZkA II.: 1/15, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  349. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  350. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  351. Zkoušky LA1 neděle: 2/7, 45.37 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  352. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  353. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  354. Agility: Diskvalifikován

  355. Agility I Open: Diskvalifikován

  356. Jumping I Open: 31/165, 34.69 s, 0.69 tr. b., 4.41 m/s

  357. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  358. zkouška LA 1: 1/18, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  359. zkouška LA 1: Diskvalifikován

  360. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  361. Agility 1: Diskvalifikován

  362. Agility 2: Diskvalifikován

  363. Jumping 1: Diskvalifikován

  364. Jumping 2: 60/182, 42.31 s, 5.31 tr. b., 4.18 m/s

  365. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  366. Zkouška 1: 7/19, 26.39 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  367. Zkouška 2: 8/19, 47.61 s, 22.61 tr. b., 2.75 m/s

  368. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  369. AGILITY: 14/33, 54.24 s, 20.24 tr. b., 3.43 m/s

  370. AGILITY: Diskvalifikován

  371. JUMPING: 18/33, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  372. JUMPING: Diskvalifikován

  373. LA1: 4/8, 51.18 s, 12.18 tr. b., 3.38 m/s

  374. LA1: Diskvalifikován

  375. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  376. Agility LA sobota: 38/76, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  377. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  378. Jumping LA sobota: 57/77, 55.06 s, 24.06 tr. b., 2.63 m/s

  379. Zkoušky LA1 neděle: 6/10, 43.1 s, 10.1 tr. b., 3.02 m/s

  380. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  381. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  382. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  383. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  384. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  385. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  386. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  387. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  388. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  389. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  390. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  391. Agility: 4/13, 54.66 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  392. Agility 2: Diskvalifikován

  393. Agility 2: Diskvalifikován

  394. Memorial Ivy Patakove: 13/28, 31.5 s, 11.5 tr. b., 4.13 m/s

  395. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  396. Agility open L: Diskvalifikován

  397. LA1 LA1: Diskvalifikován

  398. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  399. AGILITY-L: Diskvalifikován

  400. JUMPING-L: Diskvalifikován

  401. JUMPING-L: Diskvalifikován

  402. LA1: Diskvalifikován

  403. LA1: Diskvalifikován

  404. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  405. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  406. Jumping - III. kvalifikační běh: 9/26, 42.39 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  407. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  408. ZkA 1: Diskvalifikován

  409. ZkA 2: Diskvalifikován