Cz En

Jumping II

  1. Datum: 20. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.52 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 0 0 0.0 0.0 35.38 5.62 V V
2 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 35.74 5.57 V V
3 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 36.02 5.52 V V
4 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 0 0 0.0 0.0 36.51 5.45 V V
5 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 37.05 5.37 V V
6 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 37.46 5.31 V V
7 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 37.86 5.26 V V
8 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 38.14 5.22 V V
9 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 38.25 5.2 V V
10 039118 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela 0 0 0.0 0.0 38.35 5.19 V V
11 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 39.25 5.07 V V
12 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 39.57 5.03 V V
13 059719 Kateřina Benešová Sophie 0 0 0.0 0.0 42.11 4.73 V V
14 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.03 0.03 44.03 4.52 V V
15 067916 Aneta Indráková A3Ch Cookie Borderhaste 0 0 0.92 0.92 44.92 4.43 V V
16 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 0 0 1.92 1.92 45.92 4.33 V V
17 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 0 0 4.15 4.15 48.15 4.13 V V
18 Daniel Martinček Cid Queen of Garden 1 0 0.0 5.0 37.11 5.36 V V
19 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 0 0.0 5.0 37.17 5.35 V V
20 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 1 0 0.0 5.0 37.19 5.35 V V
21 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 37.45 5.31 V V
22 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner 1 0 0.0 5.0 37.78 5.27 V V
23 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 38.14 5.22 V V
24 015718 Aneta Jiráčková Daisy 1 0 0.0 5.0 39.62 5.02 V V
25 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 40.18 4.95 V V
26 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland 1 0 0.0 5.0 40.34 4.93 V V
27 029315 Adéla Karbusová A3Ch Brixiee 1 0 0.0 5.0 41.15 4.84 V V
28 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 0 1 0.0 5.0 41.17 4.83 V V
29 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 1 0.0 5.0 41.76 4.77 V V
30 083118 Aneta Hrdličková Diamond Akira Z Čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 42.2 4.72 V V
31 078619 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies 1 0 0.0 5.0 42.79 4.65 V V
32 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 1 0 0.0 5.0 43.28 4.6 V V
33 007021 Michaela Koucká Bibbien Strambery 0 0 5.33 5.33 49.33 4.03 V V
34 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 1 0.55 5.55 44.55 4.47 V V
35 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis 1 0 1.04 6.04 45.04 4.42 VD VD
36 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 35.16 5.66 VD VD
37 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat 1 1 0.0 10.0 35.3 5.64 VD VD
38 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 36.0 5.53 VD VD
39 072016 Nela Kohoutová Archii 2 0 0.0 10.0 39.36 5.06 VD VD
40 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 2 0 0.0 10.0 41.23 4.83 VD VD
41 085018 Robin Solanský Caesar 2 0 0.0 10.0 41.42 4.8 VD VD
42 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 2 0 0.0 10.0 41.54 4.79 VD VD
43 083217 Veronika Palová Ruby Deabei 1 1 1.31 11.31 45.31 4.39 VD VD
44 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 2 0 1.43 11.43 45.43 4.38 VD VD
45 000520 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force 3 0 0.0 15.0 36.49 5.45 VD VD
46 000420 Aneta Indráková Aymee Derby Veselý ocas 3 0 0.0 15.0 36.72 5.42 VD VD
47 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 3 0 0.0 15.0 39.13 5.09 VD VD
48 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 2 1 0.0 15.0 39.27 5.07 VD VD
49 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive 3 0 0.0 15.0 42.63 4.67 VD VD
50 041414 Barbora Čechlovská A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 1 6.18 16.18 50.18 3.97 D D
51 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 1 0 12.97 17.97 56.97 3.49 D D
52 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper 4 0 0.0 20.0 36.47 5.46 D D
53 050919 Andrea Kuchařová Sherly 3 0 5.54 20.54 49.54 4.02 D D
54 Daniela Martinčeková Butch Wallachian Flower 3 1 2.0 22.0 46.0 4.33 D D
55 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 5 0 7.62 32.62 51.62 3.86 BO BO
DIS 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034420 Adéla Čermáková Extra Kiwi z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058020 Anežka Štihlová Brave Baya Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034518 Ivana Kozubová Ejmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001720 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076820 Petra Šenová Malimaniac´s Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037020 Petra Sedláková Nesquik Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023321 Petra Andrýsková Angelic Button The best of aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006619 Tereza Foglová Agathon Without Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001621 Lucie Mocová Rozárka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060119 Vendula Jarošová Estralita Jaquelita Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO