Anežka Štihlová

  1. Číslo: 004204
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 06. 01. 2015
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 050413 (L), Blue Berry Svěží vítr

    Arrow_down
  2. 045814 (L), Farro Od Knínické studánky

    Arrow_down
  3. 001617 (M), Enzo Moravia Temperamento

    Arrow_down
  4. 032017 (L), Dark Diamond Svěží vítr

    Arrow_down
  5. 082919 (L), Marsch Mallow Alkyra

    Arrow_down
  6. 011520 (L), Forbee Czech Imp

    Arrow_down
  7. 058020 (L), Brave Baya Monpeja

    Arrow_down
  8. 063622 (L), B’Yoko Never Never Land

    Arrow_down

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  2. Agility II L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  3. Agility I L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  4. Agility lepší běh L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  5. Jumping II L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  6. Jumping I L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  7. Jumping lepší běh L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  8. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  9. Agility I, Marsch Mallow Alkyra: 40/96, 49.12 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  10. Agility II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  11. Jumping I, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  12. Jumping II, Marsch Mallow Alkyra: 26/93, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  13. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  14. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L, Marsch Mallow Alkyra: 10/30, 32.17 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  15. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Forbee Czech Imp: 10/65, 49.16 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) L, Farro Od Knínické studánky: 6/6, 27.68 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  17. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L, Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  18. Pá. - Oldies (Agility V) L, Farro Od Knínické studánky: 2/7, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  19. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L, Marsch Mallow Alkyra: 3/32, 15.85 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  20. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  21. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Forbee Czech Imp: 8/97, 42.18 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  22. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  23. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L, Marsch Mallow Alkyra: 7/32, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  24. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  25. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  26. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V) L, Farro Od Knínické studánky: 2/7, 42.07 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  27. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Marsch Mallow Alkyra: 36/101, 40.34 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Forbee Czech Imp: 37/101, 41.06 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  29. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  30. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Forbee Czech Imp: 43/106, 41.89 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  31. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Marsch Mallow Alkyra: 59/106, 41.57 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  32. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  33. Agility I, Marsch Mallow Alkyra: 5/16, 39.04 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  34. Agility II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  35. Jumping I, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  36. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  37. 1. Zkouška A1 L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška A1 L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  39. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  40. Agility Trial I, Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  41. Agility Trial I, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II, Forbee Czech Imp: 3/10, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  43. Agility Trial II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  44. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  45. Agility I, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  46. Agility II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  47. Agility III, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  48. Jumping I, Marsch Mallow Alkyra: 6/14, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  49. Jumping II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  50. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  51. 1. Zkouška A1 L, Marsch Mallow Alkyra: 1/9, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  52. 2. Zkouška A1 L, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  53. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  54. Vitar Agility Trial I, Marsch Mallow Alkyra: 2/10, 31.24 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  55. Vitar Agility Trial II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  56. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  57. JK Animals Agility Trial I, Marsch Mallow Alkyra: 2/13, 30.22 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  58. JK Animals Agility Trial I, Brave Baya Monpeja: 4/13, 40.93 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  59. JK Animals Agility Trial II, Marsch Mallow Alkyra: 5/12, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  60. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  61. zkouška LA1 1, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  62. zkouška LA1 2, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  63. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  64. Zkouška 1, Brave Baya Monpeja: 4/10, 34.41 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  65. Zkouška 1, Marsch Mallow Alkyra: 5/10, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  66. Zkouška 2, Brave Baya Monpeja: 6/10, 35.62 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  67. Zkouška 2, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  68. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  69. Agility Trial I, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  70. Agility Trial II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  71. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  72. Agility I, Marsch Mallow Alkyra: 58/103, 53.17 s, 22.17 tr. b., 4.14 m/s

  73. Agility I, Brave Baya Monpeja: Diskvalifikován

  74. Agility II, Brave Baya Monpeja: 37/99, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  75. Agility II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  76. Jumping I, Marsch Mallow Alkyra: 43/100, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  77. Jumping I, Brave Baya Monpeja: 44/100, 46.49 s, 10.49 tr. b., 4.52 m/s

  78. Jumping II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  79. Jumping II, Brave Baya Monpeja: Diskvalifikován

  80. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  81. 1. Agility, Brave Baya Monpeja: 3/20, 49.67 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  82. 1. Agility, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  83. 1. jumping, Marsch Mallow Alkyra: 3/20, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  84. 1. jumping, Brave Baya Monpeja: 8/20, 41.07 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  85. 2. agility, Marsch Mallow Alkyra: 3/20, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  86. 2. agility, Brave Baya Monpeja: Diskvalifikován

  87. 2. jumping, Brave Baya Monpeja: 3/19, 35.94 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  88. 2. jumping, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  89. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  90. Agility Trial I, Brave Baya Monpeja: 3/9, 32.76 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  91. Agility Trial I, Marsch Mallow Alkyra: 5/9, 38.5 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  92. Agility Trial II, Brave Baya Monpeja: 2/9, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  93. Agility Trial II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  94. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  95. Agility J Individual, Farro Od Knínické studánky: 18/51, 46.6 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  96. Agility J Individual, Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  97. Agility J Individual, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  98. Agility Squads, Forbee Czech Imp: 23/61, 40.04 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  99. Agility Squads, Farro Od Knínické studánky: 26/61, 40.83 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  100. Agility Squads, Marsch Mallow Alkyra: 37/61, 48.12 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  101. Jumping J Individual, Farro Od Knínické studánky: 4/51, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  102. Jumping J Individual, Marsch Mallow Alkyra: 21/51, 46.72 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  103. Jumping J Individual, Forbee Czech Imp: 22/51, 39.69 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  104. Jumping Squads, Farro Od Knínické studánky: 15/61, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  105. Jumping Squads, Forbee Czech Imp: 30/61, 43.89 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  106. Jumping Squads, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  107. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  108. 1. zkouška, Marsch Mallow Alkyra: 5/18, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  109. 1. zkouška, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  110. 1. zkouška, Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  111. 2. zkouška, Forbee Czech Imp: 1/9, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  112. 2. zkouška, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  114. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  115. zkouška LA1 1, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  116. zkouška LA1 2, Marsch Mallow Alkyra: 4/6, 31.48 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  117. zkouška LA1 3, Marsch Mallow Alkyra: 2/6, 32.15 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  118. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  119. Zkouška I, Marsch Mallow Alkyra: 1/3, 33.78 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  120. Zkouška II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  121. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  122. ZkA I, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  123. ZkA II, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  124. ZkA III, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  125. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  126. JUMPING I. A0 + A1, Marsch Mallow Alkyra: 2/16, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  127. JUMPING I. A2 + A3, Farro Od Knínické studánky: 2/8, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  128. JUMPING II. A0 + A1, Marsch Mallow Alkyra: 2/16, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  129. JUMPING II. A2 + A3, Farro Od Knínické studánky: 3/8, 41.18 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  130. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  131. ZkA I Agility, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  132. ZkA II Agility, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  133. ZkA III Agility, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  134. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  135. Jumping Final, Farro Od Knínické studánky: 5/12, 33.98 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  136. Jumping Final, Marsch Mallow Alkyra: Diskvalifikován

  137. Jumping Open I, Farro Od Knínické studánky: 5/29, 29.87 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  138. Jumping Open I, Marsch Mallow Alkyra: 12/29, 44.43 s, 22.43 tr. b., 3.58 m/s

  139. Jumping Open II, Farro Od Knínické studánky: 5/29, 28.86 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  140. Jumping Open II, Marsch Mallow Alkyra: 10/29, 34.41 s, 5.41 tr. b., 4.24 m/s

  141. Jumping Open III, Marsch Mallow Alkyra: 7/28, 28.26 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  142. Jumping Open III, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  143. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  144. TRIAL I., Farro Od Knínické studánky: 4/18, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  145. TRIAL II., Farro Od Knínické studánky: 4/18, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  146. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  147. ZkA I, Enzo Moravia Temperamento: 4/6, 46.83 s, 25.0 tr. b., 3.22 m/s

  148. ZkA I, Farro Od Knínické studánky: 6/14, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  149. ZkA II, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  150. ZkA II, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  151. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  152. 1. Zkouška A2 L, Forbee Czech Imp: 4/8, 37.56 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  153. 1. Zkouška A3 L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška A2 L, Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška A3 L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  156. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  157. Trial I., Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  158. Trial I., Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  159. Trial II., Forbee Czech Imp: Diskvalifikován

  160. Trial II., Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  161. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  162. Zkouška I., Forbee Czech Imp: 6/12, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  163. Zkouška I., Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  164. Zkouška II, Forbee Czech Imp: 4/12, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  165. Zkouška II, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  166. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  167. Zk Agility I, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  168. Zk Agility I, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  169. Zk Agility II, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  170. Zk Agility II, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  171. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  172. ZkA I, Farro Od Knínické studánky: 2/8, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  173. ZkA II, Farro Od Knínické studánky: 3/7, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  174. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  175. Finále, Farro Od Knínické studánky: 6/12, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  176. JUMPING I., Farro Od Knínické studánky: 5/27, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  177. JUMPING II., Farro Od Knínické studánky: 3/27, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  178. JUMPING III., Farro Od Knínické studánky: 14/26, 28.22 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  179. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  180. ZkA I, Farro Od Knínické studánky: 1/11, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  181. ZkA II, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  182. ZkA III, Farro Od Knínické studánky: 6/11, 40.09 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  183. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  184. Agility J, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  185. Agility Squads as Individual, Farro Od Knínické studánky: 21/63, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  186. Jumping J, Farro Od Knínické studánky: 17/49, 33.45 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  187. Jumping Squads as Individual, Farro Od Knínické studánky: 22/63, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  188. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  189. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Farro Od Knínické studánky: 3/63, 40.48 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  190. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  191. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Farro Od Knínické studánky: 27/109, 14.3 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  192. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Farro Od Knínické studánky: 48/169, 40.44 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  193. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Farro Od Knínické studánky: 4/110, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  194. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Farro Od Knínické studánky: 10/175, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  195. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  196. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Farro Od Knínické studánky: 31/170, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  197. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  198. J Agility IV, Farro Od Knínické studánky: 8/24, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  199. J Agility V, Farro Od Knínické studánky: 1/24, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  200. J Agility VI, Farro Od Knínické studánky: 2/24, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  201. J Jumping III, Farro Od Knínické studánky: 8/24, 40.63 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  202. J Jumping IV, Farro Od Knínické studánky: 13/24, 38.48 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  203. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  204. TRIAL I. LA3, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  205. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  206. J Agility I, Farro Od Knínické studánky: 4/29, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  207. J Agility II, Farro Od Knínické studánky: 3/29, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  208. J Agility III, Farro Od Knínické studánky: 9/29, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  209. J Jumping I, Farro Od Knínické studánky: 13/29, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  210. J Jumping II, Farro Od Knínické studánky: 1/29, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  211. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  212. Agility Trial I, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  213. Agility Trial II, Farro Od Knínické studánky: 10/16, 43.21 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  214. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  215. Zkouška č.1 LA3, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  216. Zkouška č.2 LA3, Farro Od Knínické studánky: 6/17, 45.95 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  217. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  218. Trial I, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  219. Trial II, Farro Od Knínické studánky: 5/14, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  220. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  221. Zkouška 1 MA1, Enzo Moravia Temperamento: 2/4, 39.92 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  222. Zkouška 2 MA1, Enzo Moravia Temperamento: 1/4, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  223. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  224. Agility Trial I, Dark Diamond Svěží vítr: 10/17, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  225. Agility Trial II, Dark Diamond Svěží vítr: 7/17, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  226. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  227. Agility Trial I, Dark Diamond Svěží vítr: 6/14, 46.83 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  228. Agility Trial I, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  229. Agility Trial II, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  230. Agility Trial II, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  231. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  232. Agility, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  233. Agility DRUZSTVA, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  234. Jumping, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  235. Jumping DRUZSTVA, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  236. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  237. AGILITY DRUZSTVA, Farro Od Knínické studánky: 25/79, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  238. AGILITY DRUZSTVA, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  239. J Agility, Farro Od Knínické studánky: 9/53, 37.93 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  240. J Agility, Dark Diamond Svěží vítr: 35/53, 51.21 s, 28.27 tr. b., 3.79 m/s

  241. J Hra, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  242. J Hra, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  243. J Jumping, Farro Od Knínické studánky: 2/53, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  244. J Jumping, Dark Diamond Svěží vítr: 26/53, 31.58 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  245. JUMPING DRUZSTVA, Dark Diamond Svěží vítr: 23/79, 42.39 s, 0.39 tr. b., 4.01 m/s

  246. JUMPING DRUZSTVA, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  247. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  248. Agility L L, Farro Od Knínické studánky: 13/43, 40.89 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  249. Agility M M, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  250. Jumping L L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  251. Jumping M M, Enzo Moravia Temperamento: 11/26, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  252. Zkouška LA3 LA3, Farro Od Knínické studánky: 5/11, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  253. Zkouška MA1 MA1, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  254. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  255. 1.zkouška LA2, Dark Diamond Svěží vítr: 9/23, 36.17 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  256. 1.zkouška LA3, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  257. 1.zkouška MA1, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  258. 2.zkouška LA2, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  259. 2.zkouška LA3, Farro Od Knínické studánky: 4/11, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  260. 2.zkouška MA1, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  261. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  262. Zkouška 1 So MA1, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  263. Zkouška 2 So MA1, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  264. Zkouška 3 So MA1, Enzo Moravia Temperamento: 2/2, 55.44 s, 17.44 tr. b., 3.07 m/s

  265. 1. Zkouška - neděle LA2, Dark Diamond Svěží vítr: 1/11, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  266. 1. Zkouška - neděle LA2, Farro Od Knínické studánky: 3/11, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  267. 1. Zkouška - neděle MA1, Enzo Moravia Temperamento: 1/1, 39.09 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  268. 1. Zkouška - sobota LA2, Farro Od Knínické studánky: 3/10, 41.06 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  269. 1. Zkouška - sobota LA2, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  270. 2. Zkouška - neděle LA2, Farro Od Knínické studánky: 1/11, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  271. 2. Zkouška - neděle LA2, Dark Diamond Svěží vítr: 9/11, 48.88 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  272. 2. Zkouška - neděle MA1, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  273. 2. Zkouška - sobota LA2, Farro Od Knínické studánky: 1/10, 38.47 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  274. 2. Zkouška - sobota LA2, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  275. 3. Zkouška - neděle LA2, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  276. 3. Zkouška - neděle LA2, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  277. 3. Zkouška - neděle MA1, Enzo Moravia Temperamento: 1/1, 53.25 s, 17.25 tr. b., 3.34 m/s

  278. 3. Zkouška - sobota LA2, Farro Od Knínické studánky: 2/10, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  279. 3. Zkouška - sobota LA2, Dark Diamond Svěží vítr: 5/10, 39.25 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  280. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  281. Agility I, Farro Od Knínické studánky: 21/75, 47.61 s, 17.61 tr. b., 3.99 m/s

  282. Agility II, Farro Od Knínické studánky: 16/74, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  283. Jumping I, Farro Od Knínické studánky: 35/76, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  284. Jumping II, Farro Od Knínické studánky: 6/73, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  285. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  286. Agility Trial, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  287. Agility Trial, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  288. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Farro Od Knínické studánky: 2/34, 36.75 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  289. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Enzo Moravia Temperamento: 2/26, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  290. Žabákova cesta - Jumping Open, Farro Od Knínické studánky: 12/34, 36.54 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  291. Žabákova cesta - Jumping Open, Enzo Moravia Temperamento: 13/26, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  292. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  293. Agility A2A3, Farro Od Knínické studánky: 20/95, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  294. Agility Squads as individual, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  295. Jumping A2A3, Farro Od Knínické studánky: 6/113, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  296. Jumping Squads as Individual, Farro Od Knínické studánky: 13/162, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  297. Power & Speed A2A3, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  298. Special Agility, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  299. Special Final, Farro Od Knínické studánky: 5/28, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  300. Special Jumping, Farro Od Knínické studánky: 20/153, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  301. Tachyon Trophy A2A3, Farro Od Knínické studánky: 3/106, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  302. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  303. Agility Open, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  304. Agility Trial, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  305. Jumping Open, Enzo Moravia Temperamento: 10/22, 41.83 s, 10.83 tr. b., 3.68 m/s

  306. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  307. Ju Agility IV, Farro Od Knínické studánky: 15/27, 39.89 s, 7.26 tr. b., 4.96 m/s

  308. Ju Agility IV, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  309. Ju Agility V, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  310. Ju Agility V, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  311. Ju Agility VI, Farro Od Knínické studánky: 8/27, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  312. Ju Agility VI, Dark Diamond Svěží vítr: 16/27, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  313. Ju Jumping IV, Farro Od Knínické studánky: 1/27, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  314. Ju Jumping IV, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  315. Ju Jumping V, Farro Od Knínické studánky: 13/27, 34.23 s, 5.23 tr. b., 4.91 m/s

  316. Ju Jumping V, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  317. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  318. I Agility Trial, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  319. I Agility Trial, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  320. II Agility Trial, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  321. II Agility Trial, Enzo Moravia Temperamento: Diskvalifikován

  322. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  323. Agility L Ne, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  324. Agility L So, Farro Od Knínické studánky: 22/99, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  325. Jumping L Ne, Farro Od Knínické studánky: 45/96, 36.88 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  326. Jumping L So, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  327. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  328. Agility I, Dark Diamond Svěží vítr: 15/36, 51.1 s, 18.52 tr. b., 3.82 m/s

  329. Agility I, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  330. Agility II, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  331. Agility II, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  332. Agility III, Dark Diamond Svěží vítr: 5/34, 46.35 s, 7.66 tr. b., 4.29 m/s

  333. Agility III, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  334. Jumping I, Farro Od Knínické studánky: 22/36, 42.57 s, 13.59 tr. b., 4.28 m/s

  335. Jumping I, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  336. Jumping II, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  337. Jumping II, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  338. Jumping III, Farro Od Knínické studánky: 1/33, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  339. Jumping III, Dark Diamond Svěží vítr: 15/33, 40.4 s, 10.67 tr. b., 4.13 m/s

  340. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  341. Agility I, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  342. Agility I, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  343. Agility II, Farro Od Knínické studánky: 2/18, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  344. Agility II, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  345. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  346. Zkouška č.1 LA2, Farro Od Knínické studánky: 5/22, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  347. Zkouška č.2 LA2, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  348. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  349. zkouška 1 LA2, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  350. zkouška 2 LA2, Farro Od Knínické studánky: 2/17, 45.99 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  351. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  352. Agility Ju, Farro Od Knínické studánky: 5/59, 38.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  353. Agility Ju, Dark Diamond Svěží vítr: 23/59, 46.43 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  354. Agility Squads, Farro Od Knínické studánky: 18/76, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  355. Agility Squads, Dark Diamond Svěží vítr: 36/76, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  356. Hra Ju, Farro Od Knínické studánky: 35/59, 31.55 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  357. Hra Ju, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  358. Jumping Ju, Farro Od Knínické studánky: 2/59, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  359. Jumping Ju, Dark Diamond Svěží vítr: 29/59, 44.46 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  360. Jumping Squads, Farro Od Knínické studánky: 3/75, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  361. Jumping Squads, Dark Diamond Svěží vítr: 43/75, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  362. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  363. 1.běh LA2, Farro Od Knínické studánky: 1/15, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  364. 1.běh LA2, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  365. 2. běh LA2, Farro Od Knínické studánky: 7/15, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  366. 2. běh LA2, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  367. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  368. Agility Open, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  369. Agility Trial, Dark Diamond Svěží vítr: 3/16, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  370. Jumping Open, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  371. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  372. 1. Zk LA2, Farro Od Knínické studánky: 11/23, 43.03 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  373. 1. Zk LA2, Dark Diamond Svěží vítr: 15/23, 36.6 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  374. 2. Zk LA2, Farro Od Knínické studánky: 9/23, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  375. 2. Zk LA2, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  376. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  377. 1. Agility L, Dark Diamond Svěží vítr: 1/31, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  378. 1. Agility L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  379. 1. Jumping L, Dark Diamond Svěží vítr: 2/31, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  380. 1. Jumping L, Farro Od Knínické studánky: 3/31, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  381. 2. Agility L, Dark Diamond Svěží vítr: 16/30, 41.48 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  382. 2. Agility L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  383. 2. Jumping L, Farro Od Knínické studánky: 10/31, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  384. 2. Jumping L, Dark Diamond Svěží vítr: Diskvalifikován

  385. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  386. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Farro Od Knínické studánky: 29/108, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  387. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  388. Power & speed A2/A3, Farro Od Knínické studánky: 16/111, 20.3 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  389. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  390. 1Q Jumping, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  391. 2Q Agility, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  392. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  393. QA1 agility, Farro Od Knínické studánky: 29/135, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  394. QA2 agility, Farro Od Knínické studánky: 43/127, 38.24 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  395. QA3 agility, Farro Od Knínické studánky: 41/130, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  396. QJ1 jumping, Farro Od Knínické studánky: 68/135, 38.25 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  397. QJ2 jumping, Farro Od Knínické studánky: 45/135, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  398. QJ3 jumping, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  399. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  400. Zkouška LA2, Farro Od Knínické studánky: 4/17, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  401. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  402. 1. LA2, Farro Od Knínické studánky: 7/15, 46.97 s, 25.0 tr. b., 4.11 m/s

  403. 2. LA2, Farro Od Knínické studánky: 5/15, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  404. 3. LA2, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  405. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  406. Agility 1 Ju, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  407. Agility 2 Ju, Farro Od Knínické studánky: 22/33, 42.01 s, 24.46 tr. b., 4.05 m/s

  408. Agility 3 Ju, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  409. Agility 4 Ju, Farro Od Knínické studánky: 18/33, 39.77 s, 17.75 tr. b., 4.27 m/s

  410. Jumping 1 Ju, Farro Od Knínické studánky: 2/33, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  411. Jumping 2 Ju, Farro Od Knínické studánky: 20/32, 36.95 s, 14.94 tr. b., 3.92 m/s

  412. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  413. Agility Open, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  414. Agility Trial, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  415. Jumping Open, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  416. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  417. Agility Lar Ne, Farro Od Knínické studánky: 20/85, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  418. Agility Lar So, Farro Od Knínické studánky: 44/87, 47.42 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  419. Jumping Lar Ne, Farro Od Knínické studánky: 36/85, 30.45 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  420. Jumping Lar So, Farro Od Knínické studánky: 54/87, 45.01 s, 35.01 tr. b., 3.78 m/s

  421. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  422. 1. zkouška LA2, Farro Od Knínické studánky: 4/16, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  423. 2. zkouška LA2, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  424. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  425. 1. zkouška LA2, Farro Od Knínické studánky: 9/14, 39.51 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  426. 2. zkouška LA2, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  427. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  428. 1. Zkouška LA2, Farro Od Knínické studánky: 7/21, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  429. 2. Zkouška LA2, Farro Od Knínické studánky: 1/21, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  430. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  431. Jumping I, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  432. Jumping II, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  433. Jumping III, Farro Od Knínické studánky: 7/26, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  434. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  435. Jump 1 L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  436. Jump 2 L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  437. Jump 3 L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  438. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  439. Agility - děti, Blue Berry Svěží vítr: 9/22, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  440. Agility - děti, Farro Od Knínické studánky: 14/22, 39.86 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  441. Agility družstva, Farro Od Knínické studánky: 22/77, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  442. Agility družstva, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  443. Hra - děti, Farro Od Knínické studánky: 2/22, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  444. Hra - děti, Blue Berry Svěží vítr: 3/22, 27.2 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  445. Jumping - děti, Farro Od Knínické studánky: 1/22, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  446. Jumping - děti, Blue Berry Svěží vítr: 3/22, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  447. Jumping družstva, Blue Berry Svěží vítr: 44/77, 29.99 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  448. Jumping družstva, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  449. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  450. Jumping 1 L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  451. Jumping 2 L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  452. Jumping 3 L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  453. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  454. Družstva - Agility, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  455. Družstva - Jumping, Farro Od Knínické studánky: 37/139, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  456. Jednotlivci A1 - Agility, Farro Od Knínické studánky: 4/39, 37.25 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  457. Jednotlivci A1 - Jumping, Farro Od Knínické studánky: 14/38, 29.7 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  458. Power & speed A1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  459. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Farro Od Knínické studánky: 5/38, 26.59 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  460. 1Q Jumping, Farro Od Knínické studánky: 68/131, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  461. 2Q Agility, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  462. 3Q Finále, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  463. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  464. D Agility 1, Farro Od Knínické studánky: 1/11, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  465. D Agility 1, Blue Berry Svěží vítr: 7/11, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  466. D Agility 2, Farro Od Knínické studánky: 2/11, 31.11 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  467. D Agility 2, Blue Berry Svěží vítr: 5/11, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  468. D Agility 3, Farro Od Knínické studánky: 5/11, 45.58 s, 12.6 tr. b., 4.3 m/s

  469. D Agility 3, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  470. D Agility 4, Blue Berry Svěží vítr: 2/11, 36.7 s, 1.77 tr. b., 4.09 m/s

  471. D Agility 4, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  472. D Jumping 1, Farro Od Knínické studánky: 4/11, 27.97 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  473. D Jumping 1, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  474. D Jumping 2, Farro Od Knínické studánky: 5/11, 35.09 s, 7.33 tr. b., 4.19 m/s

  475. D Jumping 2, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  476. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  477. Agility, Farro Od Knínické studánky: 7/18, 28.68 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  478. Agility, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  479. Agility Open, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  480. Agility Open, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  481. Jumping Open, Blue Berry Svěží vítr: 20/45, 30.49 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  482. Jumping Open, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  483. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  484. Druhá LA1, Blue Berry Svěží vítr: 9/15, 46.33 s, 20.0 tr. b., 3.41 m/s

  485. Druhá LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  486. První LA1, Blue Berry Svěží vítr: 4/15, 37.28 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  487. První LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  488. Třetí LA1, Blue Berry Svěží vítr: 8/15, 48.23 s, 15.23 tr. b., 3.73 m/s

  489. Třetí LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  490. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  491. LA1-1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  492. LA1-2, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  493. LA1-3, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  494. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  495. II. zkouška LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  496. I. zkouška LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  497. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  498. LA1-1, Farro Od Knínické studánky: 15/27, 28.97 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  499. LA1-2, Farro Od Knínické studánky: 3/27, 31.05 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  500. LA1-3, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  501. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  502. Zkouška 1 LA1, Farro Od Knínické studánky: 6/13, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  503. Zkouška 2 LA1, Farro Od Knínické studánky: 4/13, 43.26 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  504. Zkouška 3 LA1, Farro Od Knínické studánky: 3/13, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  505. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  506. Agility, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  507. Agility - D, Blue Berry Svěží vítr: 13/23, 54.53 s, 23.53 tr. b., 3.15 m/s

  508. Jumping, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  509. Jumping - D, Blue Berry Svěží vítr: 3/23, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  510. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  511. Agility I, Farro Od Knínické studánky: 8/19, 43.51 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  512. Agility II, Farro Od Knínické studánky: 10/19, 45.16 s, 15.0 tr. b., 3.14 m/s

  513. Jumping, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  514. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  515. Agility L, Farro Od Knínické studánky: 20/34, 48.44 s, 23.44 tr. b., 3.24 m/s

  516. Jumping L, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  517. Zkouška LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  518. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  519. Agility družstva, Farro Od Knínické studánky: 74/133, 37.63 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  520. Jumping družstva, Farro Od Knínické studánky: 69/133, 44.3 s, 15.0 tr. b., 3.63 m/s

  521. Mistrovství A1 - Agility, Farro Od Knínické studánky: 10/40, 30.38 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  522. Mistrovství A1 - Jumping, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  523. Power & Speed A1, Farro Od Knínické studánky: 2/37, 23.92 s, 6.92 tr. b., 3.76 m/s

  524. Speciální závod - Agility, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  525. Speciální závod - Finále, Farro Od Knínické studánky: 14/24, 41.64 s, 23.64 tr. b., 3.77 m/s

  526. Speciální závod - Jumping, Farro Od Knínické studánky: 40/127, 42.83 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  527. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Farro Od Knínické studánky: 5/37, 26.91 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  528. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  529. Zkouška 1 LA1, Blue Berry Svěží vítr: 8/17, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  530. Zkouška 2 LA1, Blue Berry Svěží vítr: 2/17, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  531. Zkouška 3 LA1, Blue Berry Svěží vítr: 8/17, 43.31 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  532. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  533. 1.zkouška LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  534. 2.zkouška LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  535. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  536. Agility III - Large - Děti, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  537. Agility II - Large - Děti, Blue Berry Svěží vítr: 6/15, 35.42 s, 5.42 tr. b., 4.09 m/s

  538. Agility I - Large - Děti, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  539. Agility IV - Large - Děti, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  540. Jumping II - Large - Děti, Blue Berry Svěží vítr: 2/15, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  541. Jumping I - Large - Děti, Blue Berry Svěží vítr: 3/15, 29.08 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  542. Sekvence II - LARGE - DĚTI, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  543. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  544. LA1 II LA1, Blue Berry Svěží vítr: 1/20, 32.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  545. LA1 II LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  546. LA1 I LA1, Blue Berry Svěží vítr: 5/20, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  547. LA1 I LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  548. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  549. LA1 II LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  550. LA1 I LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  551. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  552. 1.Zkouška LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  553. 2.Zkouška LA1, Farro Od Knínické studánky: 5/23, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  554. 3.Zkouška LA1, Farro Od Knínické studánky: Diskvalifikován

  555. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  556. Agility I, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  557. Agility II, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  558. Agility III, Blue Berry Svěží vítr: 1/21, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  559. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  560. 1. zkouška LA1, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  561. 2. zkouška LA1, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  562. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  563. A1 zkouska 1, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  564. A1 zkouska 2, Blue Berry Svěží vítr: 4/18, 30.73 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  565. A1 zkouska 3, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  566. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  567. 1. zkouška LA1, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  568. 2. zkouška LA1, Blue Berry Svěží vítr: 3/21, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  569. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  570. 1. Agility, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  571. 2. Agility, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  572. 3. Agility, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  573. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  574. 1. zkouška, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  575. 2. zkouška, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  576. Olomouc - Agility 1 aneb se začátečníky to myslíme vážně, 31. 08. 2013

  577. 1. agility 1, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován

  578. 2. agility 1, Blue Berry Svěží vítr: Diskvalifikován