Cz En

045814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Štihlová

    Člen KA

Pes

  1. Farro Od Knínické studánky, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  2. ZkA I: 6/14, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  3. ZkA II: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  5. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  7. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  8. Zk Agility I: Diskvalifikován

  9. Zk Agility II: Diskvalifikován

  10. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  11. ZkA I: 2/8, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  12. ZkA II: 3/7, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  13. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  14. Finále: 6/12, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  15. JUMPING I.: 5/27, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  16. JUMPING II.: 3/27, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  17. JUMPING III.: 14/26, 28.22 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  18. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  19. ZkA I: 1/11, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  20. ZkA II: Diskvalifikován

  21. ZkA III: 6/11, 40.09 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  22. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  23. Agility J: Diskvalifikován

  24. Agility Squads as Individual: 21/63, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  25. Jumping J: 17/49, 33.45 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  26. Jumping Squads as Individual: 22/63, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  27. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  28. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 3/63, 40.48 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  29. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  30. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 27/109, 14.3 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  31. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 48/169, 40.44 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  32. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 4/110, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  33. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 10/175, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  34. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  35. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 31/170, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  36. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  37. J Agility IV: 8/24, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  38. J Agility V: 1/24, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  39. J Agility VI: 2/24, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  40. J Jumping III: 8/24, 40.63 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  41. J Jumping IV: 13/24, 38.48 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  42. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  43. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  44. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  45. J Agility I: 4/29, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  46. J Agility II: 3/29, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  47. J Agility III: 9/29, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  48. J Jumping I: 13/29, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  49. J Jumping II: 1/29, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  50. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  51. Agility Trial I: Diskvalifikován

  52. Agility Trial II: 10/16, 43.21 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  53. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  54. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  55. Zkouška č.2 LA3: 6/17, 45.95 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  56. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  57. Trial I: Diskvalifikován

  58. Trial II: 5/14, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  59. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  60. Agility: Diskvalifikován

  61. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  62. Jumping: Diskvalifikován

  63. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  64. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  65. AGILITY DRUZSTVA: 25/79, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  66. J Agility: 9/53, 37.93 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  67. J Hra: Diskvalifikován

  68. J Jumping: 2/53, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  69. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  70. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  71. Agility L L: 13/43, 40.89 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  72. Jumping L L: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA3 LA3: 5/11, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  74. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  75. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. 2.zkouška LA3: 4/11, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  77. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  78. 1. Zkouška - neděle LA2: 3/11, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  79. 1. Zkouška - sobota LA2: 3/10, 41.06 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  80. 2. Zkouška - neděle LA2: 1/11, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  81. 2. Zkouška - sobota LA2: 1/10, 38.47 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  82. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  83. 3. Zkouška - sobota LA2: 2/10, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  84. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  85. Agility I: 21/75, 47.61 s, 17.61 tr. b., 3.99 m/s

  86. Agility II: 16/74, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  87. Jumping I: 35/76, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  88. Jumping II: 6/73, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  89. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  90. Agility Trial: Diskvalifikován

  91. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 2/34, 36.75 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  92. Žabákova cesta - Jumping Open: 12/34, 36.54 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  93. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  94. Agility A2A3: 20/95, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  96. Jumping A2A3: 6/113, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  97. Jumping Squads as Individual: 13/162, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  98. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  99. Special Agility: Diskvalifikován

  100. Special Final: 5/28, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  101. Special Jumping: 20/153, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  102. Tachyon Trophy A2A3: 3/106, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  103. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  104. Ju Agility IV: 15/27, 39.89 s, 7.26 tr. b., 4.96 m/s

  105. Ju Agility V: Diskvalifikován

  106. Ju Agility VI: 8/27, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  107. Ju Jumping IV: 1/27, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  108. Ju Jumping V: 13/27, 34.23 s, 5.23 tr. b., 4.91 m/s

  109. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  110. I Agility Trial: Diskvalifikován

  111. II Agility Trial: Diskvalifikován

  112. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  113. Agility L Ne: Diskvalifikován

  114. Agility L So: 22/99, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  115. Jumping L Ne: 45/96, 36.88 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  116. Jumping L So: Diskvalifikován

  117. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  118. Agility I: Diskvalifikován

  119. Agility II: Diskvalifikován

  120. Agility III: Diskvalifikován

  121. Jumping I: 22/36, 42.57 s, 13.59 tr. b., 4.28 m/s

  122. Jumping II: Diskvalifikován

  123. Jumping III: 1/33, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  124. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  125. Agility I: Diskvalifikován

  126. Agility II: 2/18, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  127. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  128. Zkouška č.1 LA2: 5/22, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  129. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  130. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  131. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  132. zkouška 2 LA2: 2/17, 45.99 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  133. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  134. Agility Ju: 5/59, 38.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  135. Agility Squads: 18/76, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  136. Hra Ju: 35/59, 31.55 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  137. Jumping Ju: 2/59, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  138. Jumping Squads: 3/75, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  139. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  140. 1.běh LA2: 1/15, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  141. 2. běh LA2: 7/15, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  142. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  143. 1. Zk LA2: 11/23, 43.03 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  144. 2. Zk LA2: 9/23, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  145. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  146. 1. Agility L: Diskvalifikován

  147. 1. Jumping L: 3/31, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  148. 2. Agility L: Diskvalifikován

  149. 2. Jumping L: 10/31, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  150. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  151. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  152. 2Q Agility: Diskvalifikován

  153. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 29/108, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  154. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  155. Power & speed A2/A3: 16/111, 20.3 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  156. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  157. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  158. QA1 agility: 29/135, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  159. QA2 agility: 43/127, 38.24 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  160. QA3 agility: 41/130, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  161. QJ1 jumping: 68/135, 38.25 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  162. QJ2 jumping: 45/135, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  163. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  164. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  165. Zkouška LA2: 4/17, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  166. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  167. 1. LA2: 7/15, 46.97 s, 25.0 tr. b., 4.11 m/s

  168. 2. LA2: 5/15, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  169. 3. LA2: Diskvalifikován

  170. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  171. Agility 1 Ju: Diskvalifikován

  172. Agility 2 Ju: 22/33, 42.01 s, 24.46 tr. b., 4.05 m/s

  173. Agility 3 Ju: Diskvalifikován

  174. Agility 4 Ju: 18/33, 39.77 s, 17.75 tr. b., 4.27 m/s

  175. Jumping 1 Ju: 2/33, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  176. Jumping 2 Ju: 20/32, 36.95 s, 14.94 tr. b., 3.92 m/s

  177. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  178. Agility Open: Diskvalifikován

  179. Agility Trial: Diskvalifikován

  180. Jumping Open: Diskvalifikován

  181. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  182. Agility Lar Ne: 20/85, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  183. Agility Lar So: 44/87, 47.42 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  184. Jumping Lar Ne: 36/85, 30.45 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  185. Jumping Lar So: 54/87, 45.01 s, 35.01 tr. b., 3.78 m/s

  186. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  187. 1. zkouška LA2: 4/16, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  188. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  189. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  190. 1. zkouška LA2: 9/14, 39.51 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  191. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  192. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  193. 1. Zkouška LA2: 7/21, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  194. 2. Zkouška LA2: 1/21, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  195. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  196. Jumping I: Diskvalifikován

  197. Jumping II: Diskvalifikován

  198. Jumping III: 7/26, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  199. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  200. Jump 1 L: Diskvalifikován

  201. Jump 2 L: Diskvalifikován

  202. Jump 3 L: Diskvalifikován

  203. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  204. Agility - děti: 14/22, 39.86 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  205. Agility družstva: 22/77, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  206. Hra - děti: 2/22, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  207. Jumping - děti: 1/22, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  208. Jumping družstva: Diskvalifikován

  209. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  210. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  211. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  212. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  213. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  214. 1Q Jumping: 68/131, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  215. 2Q Agility: Diskvalifikován

  216. 3Q Finále: Diskvalifikován

  217. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  218. Družstva - Jumping: 37/139, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  219. Jednotlivci A1 - Agility: 4/39, 37.25 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  220. Jednotlivci A1 - Jumping: 14/38, 29.7 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  221. Power & speed A1: Diskvalifikován

  222. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 5/38, 26.59 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  223. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  224. D Agility 1: 1/11, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  225. D Agility 2: 2/11, 31.11 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  226. D Agility 3: 5/11, 45.58 s, 12.6 tr. b., 4.3 m/s

  227. D Agility 4: Diskvalifikován

  228. D Jumping 1: 4/11, 27.97 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  229. D Jumping 2: 5/11, 35.09 s, 7.33 tr. b., 4.19 m/s

  230. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  231. Agility: 7/18, 28.68 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  232. Agility Open: Diskvalifikován

  233. Jumping Open: Diskvalifikován

  234. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  235. Druhá LA1: Diskvalifikován

  236. První LA1: Diskvalifikován

  237. Třetí LA1: Diskvalifikován

  238. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  239. LA1-1: Diskvalifikován

  240. LA1-2: Diskvalifikován

  241. LA1-3: Diskvalifikován

  242. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  243. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  244. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  245. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  246. LA1-1: 15/27, 28.97 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  247. LA1-2: 3/27, 31.05 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  248. LA1-3: Diskvalifikován

  249. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  250. Zkouška 1 LA1: 6/13, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  251. Zkouška 2 LA1: 4/13, 43.26 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  252. Zkouška 3 LA1: 3/13, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  253. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  254. Agility I: 8/19, 43.51 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  255. Agility II: 10/19, 45.16 s, 15.0 tr. b., 3.14 m/s

  256. Jumping: Diskvalifikován

  257. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  258. Agility L: 20/34, 48.44 s, 23.44 tr. b., 3.24 m/s

  259. Jumping L: Diskvalifikován

  260. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  261. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  262. Agility družstva: 74/133, 37.63 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  263. Jumping družstva: 69/133, 44.3 s, 15.0 tr. b., 3.63 m/s

  264. Mistrovství A1 - Agility: 10/40, 30.38 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  265. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  266. Power & Speed A1: 2/37, 23.92 s, 6.92 tr. b., 3.76 m/s

  267. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  268. Speciální závod - Finále: 14/24, 41.64 s, 23.64 tr. b., 3.77 m/s

  269. Speciální závod - Jumping: 40/127, 42.83 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  270. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 5/37, 26.91 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  271. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  272. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  273. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  274. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  275. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  276. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  277. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  278. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  279. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  280. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  281. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  282. 2.Zkouška LA1: 5/23, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  283. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován