Cz En

045814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Štihlová

    Člen KA

Pes

  1. Farro Od Knínické studánky, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  6. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  7. AGILITY DRUZSTVA: 25/79, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  8. J Agility: 9/53, 37.93 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  9. J Hra: Diskvalifikován

  10. J Jumping: 2/53, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  11. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  12. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  13. Agility L L: 13/43, 40.89 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  14. Jumping L L: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA3 LA3: 5/11, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  16. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  17. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. 2.zkouška LA3: 4/11, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  19. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  20. 1. Zkouška - neděle LA2: 3/11, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  21. 1. Zkouška - sobota LA2: 3/10, 41.06 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. 2. Zkouška - neděle LA2: 1/11, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  23. 2. Zkouška - sobota LA2: 1/10, 38.47 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  24. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  25. 3. Zkouška - sobota LA2: 2/10, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  26. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  27. Agility I: 21/75, 47.61 s, 17.61 tr. b., 3.99 m/s

  28. Agility II: 16/74, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  29. Jumping I: 35/76, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Jumping II: 6/73, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  31. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  32. Agility Trial: Diskvalifikován

  33. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 2/34, 36.75 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  34. Žabákova cesta - Jumping Open: 12/34, 36.54 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  35. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  36. Agility A2A3: 20/95, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  37. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  38. Jumping A2A3: 6/113, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  39. Jumping Squads as Individual: 13/162, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  40. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  41. Special Agility: Diskvalifikován

  42. Special Final: 5/28, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  43. Special Jumping: 20/153, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  44. Tachyon Trophy A2A3: 3/106, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  45. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  46. Ju Agility IV: 15/27, 39.89 s, 7.26 tr. b., 4.96 m/s

  47. Ju Agility V: Diskvalifikován

  48. Ju Agility VI: 8/27, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  49. Ju Jumping IV: 1/27, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  50. Ju Jumping V: 13/27, 34.23 s, 5.23 tr. b., 4.91 m/s

  51. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  52. I Agility Trial: Diskvalifikován

  53. II Agility Trial: Diskvalifikován

  54. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  55. Agility L Ne: Diskvalifikován

  56. Agility L So: 22/99, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  57. Jumping L Ne: 45/96, 36.88 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  58. Jumping L So: Diskvalifikován

  59. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  60. Agility I: Diskvalifikován

  61. Agility II: Diskvalifikován

  62. Agility III: Diskvalifikován

  63. Jumping I: 22/36, 42.57 s, 13.59 tr. b., 4.28 m/s

  64. Jumping II: Diskvalifikován

  65. Jumping III: 1/33, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  66. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  67. Agility I: Diskvalifikován

  68. Agility II: 2/18, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  69. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  70. Zkouška č.1 LA2: 5/22, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  71. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  72. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  73. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  74. zkouška 2 LA2: 2/17, 45.99 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  75. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  76. Agility Ju: 5/59, 38.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  77. Agility Squads: 18/76, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  78. Hra Ju: 35/59, 31.55 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  79. Jumping Ju: 2/59, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  80. Jumping Squads: 3/75, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  81. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  82. 1.běh LA2: 1/15, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  83. 2. běh LA2: 7/15, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  84. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  85. 1. Zk LA2: 11/23, 43.03 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  86. 2. Zk LA2: 9/23, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  87. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  88. 1. Agility L: Diskvalifikován

  89. 1. Jumping L: 3/31, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  90. 2. Agility L: Diskvalifikován

  91. 2. Jumping L: 10/31, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  92. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  93. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  94. 2Q Agility: Diskvalifikován

  95. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 29/108, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  96. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  97. Power & speed A2/A3: 16/111, 20.3 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  98. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  99. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  100. QA1 agility: 29/135, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  101. QA2 agility: 43/127, 38.24 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  102. QA3 agility: 41/130, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  103. QJ1 jumping: 68/135, 38.25 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  104. QJ2 jumping: 45/135, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  105. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  106. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  107. Zkouška LA2: 4/17, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  108. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  109. 1. LA2: 7/15, 46.97 s, 25.0 tr. b., 4.11 m/s

  110. 2. LA2: 5/15, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  111. 3. LA2: Diskvalifikován

  112. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  113. Agility 1 Ju: Diskvalifikován

  114. Agility 2 Ju: 22/33, 42.01 s, 24.46 tr. b., 4.05 m/s

  115. Agility 3 Ju: Diskvalifikován

  116. Agility 4 Ju: 18/33, 39.77 s, 17.75 tr. b., 4.27 m/s

  117. Jumping 1 Ju: 2/33, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  118. Jumping 2 Ju: 20/32, 36.95 s, 14.94 tr. b., 3.92 m/s

  119. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  120. Agility Open: Diskvalifikován

  121. Agility Trial: Diskvalifikován

  122. Jumping Open: Diskvalifikován

  123. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  124. Agility Lar Ne: 20/85, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  125. Agility Lar So: 44/87, 47.42 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  126. Jumping Lar Ne: 36/85, 30.45 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  127. Jumping Lar So: 54/87, 45.01 s, 35.01 tr. b., 3.78 m/s

  128. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  129. 1. zkouška LA2: 4/16, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  130. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  132. 1. zkouška LA2: 9/14, 39.51 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  133. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  134. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  135. 1. Zkouška LA2: 7/21, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  136. 2. Zkouška LA2: 1/21, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  137. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  138. Jumping I: Diskvalifikován

  139. Jumping II: Diskvalifikován

  140. Jumping III: 7/26, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  141. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  142. Jump 1 L: Diskvalifikován

  143. Jump 2 L: Diskvalifikován

  144. Jump 3 L: Diskvalifikován

  145. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  146. Agility - děti: 14/22, 39.86 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  147. Agility družstva: 22/77, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  148. Hra - děti: 2/22, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  149. Jumping - děti: 1/22, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  150. Jumping družstva: Diskvalifikován

  151. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  152. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  154. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  155. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  156. 1Q Jumping: 68/131, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  157. 2Q Agility: Diskvalifikován

  158. 3Q Finále: Diskvalifikován

  159. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  160. Družstva - Jumping: 37/139, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  161. Jednotlivci A1 - Agility: 4/39, 37.25 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  162. Jednotlivci A1 - Jumping: 14/38, 29.7 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  163. Power & speed A1: Diskvalifikován

  164. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 5/38, 26.59 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  165. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  166. D Agility 1: 1/11, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  167. D Agility 2: 2/11, 31.11 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  168. D Agility 3: 5/11, 45.58 s, 12.6 tr. b., 4.3 m/s

  169. D Agility 4: Diskvalifikován

  170. D Jumping 1: 4/11, 27.97 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  171. D Jumping 2: 5/11, 35.09 s, 7.33 tr. b., 4.19 m/s

  172. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  173. Agility: 7/18, 28.68 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  174. Agility Open: Diskvalifikován

  175. Jumping Open: Diskvalifikován

  176. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  177. Druhá LA1: Diskvalifikován

  178. První LA1: Diskvalifikován

  179. Třetí LA1: Diskvalifikován

  180. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  181. LA1-1: Diskvalifikován

  182. LA1-2: Diskvalifikován

  183. LA1-3: Diskvalifikován

  184. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  185. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  186. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  187. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  188. LA1-1: 15/27, 28.97 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  189. LA1-2: 3/27, 31.05 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  190. LA1-3: Diskvalifikován

  191. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  192. Zkouška 1 LA1: 6/13, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  193. Zkouška 2 LA1: 4/13, 43.26 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  194. Zkouška 3 LA1: 3/13, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  195. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  196. Agility I: 8/19, 43.51 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  197. Agility II: 10/19, 45.16 s, 15.0 tr. b., 3.14 m/s

  198. Jumping: Diskvalifikován

  199. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  200. Agility L: 20/34, 48.44 s, 23.44 tr. b., 3.24 m/s

  201. Jumping L: Diskvalifikován

  202. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  203. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  204. Agility družstva: 74/133, 37.63 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  205. Jumping družstva: 69/133, 44.3 s, 15.0 tr. b., 3.63 m/s

  206. Mistrovství A1 - Agility: 10/40, 30.38 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  207. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  208. Power & Speed A1: 2/37, 23.92 s, 6.92 tr. b., 3.76 m/s

  209. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  210. Speciální závod - Finále: 14/24, 41.64 s, 23.64 tr. b., 3.77 m/s

  211. Speciální závod - Jumping: 40/127, 42.83 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  212. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 5/37, 26.91 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  213. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  214. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  215. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  216. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  217. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  218. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  219. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  220. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  221. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  222. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  223. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  224. 2.Zkouška LA1: 5/23, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  225. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován