Cz En

Agility Squads

  1. Datum: 22. 08. 2020
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 105.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.89 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 0 0 0.0 0.0 37.29 5.63 V V
2 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 40.48 5.19 V V
3 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 41.05 5.12 V V
4 017518 Adéla Kožnarová Maggie 0 0 0.0 0.0 43.45 4.83 V V
5 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka 0 0 0.0 0.0 43.48 4.83 V V
6 009815 Barbora Pyšková A3Ch Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 43.65 4.81 V V
7 050919 Andrea Kuchařová Sherly 0 0 0.0 0.0 49.05 4.28 V V
8 051217 Martina Konečná Austin Lenax-BO 0 0 0.0 0.0 49.26 4.26 V V
9 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream 0 0 0.0 0.0 52.64 3.99 V V
10 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 0 0.0 0.0 53.19 3.95 V V
11 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 38.67 5.43 V V
12 042320 Denisa Korbářová Delia Dream Thiwahe 1 0 0.0 5.0 39.1 5.37 V V
13 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 0 1 0.0 5.0 40.07 5.24 V V
14 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 1 0 0.0 5.0 42.47 4.94 V V
15 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 1 0.0 5.0 45.17 4.65 V V
16 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 1 0 0.0 5.0 45.44 4.62 V V
17 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx 1 0 0.0 5.0 47.69 4.4 V V
18 085817 Julie Karlíková Chilli 1 0 0.0 5.0 52.1 4.03 V V
19 018018 Sára Tupá Bella 1 0 0.2 5.2 54.2 3.87 V V
20 005917 Adéla Šaling Bart 0 0 7.41 7.41 61.41 3.42 VD VD
21 012620 Jan Machala Elza z Čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 37.63 5.58 VD VD
22 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash 1 1 0.0 10.0 38.44 5.46 VD VD
23 011520 Anežka Štihlová Forbee Czech Imp 2 0 0.0 10.0 40.04 5.24 VD VD
24 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 2 0 0.0 10.0 40.21 5.22 VD VD
25 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 2 0 0.0 10.0 40.6 5.17 VD VD
26 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 2 0 0.0 10.0 40.83 5.14 VD VD
27 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 2 0 0.0 10.0 41.21 5.1 VD VD
28 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony 2 0 0.0 10.0 42.11 4.99 VD VD
29 069816 Michaela Hadačová Sebastian 1 1 0.0 10.0 43.89 4.78 VD VD
30 042014 Vratislava Zdrubecká A3Ch Almond Red Viking Pearl 2 0 0.0 10.0 46.42 4.52 VD VD
31 016719 Sebastian Sudlík Monty 2 0 0.0 10.0 52.42 4.01 VD VD
32 047120 Kateřina Veselá Adelle Princes Dance von Petrowich 0 2 0.0 10.0 52.96 3.97 VD VD
33 070314 Kateřina Veselá Ellis 0 1 7.82 12.82 61.82 3.4 VD VD
34 036119 Aneta Řeháková B Bandit Gulden Land 3 0 0.0 15.0 43.12 4.87 VD VD
35 084918 Bára Poskerová A3Ch Jerry 2 1 0.0 15.0 46.52 4.51 VD VD
36 072016 Nela Kohoutová Archii 1 2 0.0 15.0 50.6 4.15 VD VD
37 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra 2 2 0.0 20.0 48.12 4.36 D D
38 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 4 0 0.0 20.0 53.63 3.92 D D
39 093819 Erika Tóthová Fly 3 0 8.95 23.95 62.95 3.34 D D
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079618 Tereza Vaverková Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001720 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025416 Anežka Jislová Briky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052119 Michaela Šubrtová Bestseller Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083216 Kristýna Mildorfová Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091819 Barbora Pyšková Bomani Kirk Dark Side Legion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026720 Jan Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040118 Barbora Ježová Dean Tora Mei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075418 Nikola Škardová Ortty Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037020 Petra Sedláková Nesquik Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007819 Veronika Vičíková December Gift Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007718 Markéta Koloničná Bouí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050118 Sára Benešová Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045620 Tereza Hurytová Fair Play Australská Perla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015718 Aneta Jiráčková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024519 Denisa Mácová Rap DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO