Cz En

007819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Vičíková, Agility Děčín

    Člen KA

Pes

  1. December Gift Rebell Represent, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  2. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  3. I. zkouška A1 L: 1/5, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  4. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  5. Agility "Simplebiotix" L: 7/23, 47.22 s, 11.22 tr. b., 3.88 m/s

  6. Jumping A1 "Mazlíčkův mls" L : Diskvalifikován

  7. Zkouška "INABA FOODS" LA1: Diskvalifikován

  8. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  9. Agility L: 5/21, 39.03 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  10. Jumping L: 12/23, 46.47 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  11. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  12. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  13. Agility I: 6/16, 47.39 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  14. Agility II: Diskvalifikován

  15. Jumping I: Diskvalifikován

  16. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  17. Agility I: Diskvalifikován

  18. Agility II: Diskvalifikován

  19. Agility III: Diskvalifikován

  20. Jumping I: Diskvalifikován

  21. Jumping II: 4/15, 44.04 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  22. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  23. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  24. Zkouška LA1 II.: 1/5, 33.74 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  25. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  26. Pátek LA1 I.: Diskvalifikován

  27. Pátek LA1 II.: Diskvalifikován

  28. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  29. Zkouška A1 II. L: Diskvalifikován

  30. Zkouška A1 I. L: 1/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  31. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  32. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  33. Jumping FirstAnimal L: 14/35, 48.2 s, 15.2 tr. b., 3.98 m/s

  34. Zkouška A1 Click and Feed L: Diskvalifikován

  35. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  36. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  38. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  39. Zkouška LA1 I.: 1/4, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  40. Zkouška LA1 II.: Diskvalifikován

  41. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  42. 1. Agility L Junioři: Diskvalifikován

  43. 2. Agility L Junioři: 14/20, 45.32 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  44. 3. Jumping L Junioři: 11/20, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  45. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  46. 1. Zkouška LA1: 8/12, 39.95 s, 20.0 tr. b., 4.11 m/s

  47. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  49. Agility L: Diskvalifikován

  50. Jumping L: Diskvalifikován

  51. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  52. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  53. Agility J Individual: Diskvalifikován

  54. Agility Squads: Diskvalifikován

  55. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  56. Jumping Squads: Diskvalifikován

  57. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  58. 1. zkouška: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška: Diskvalifikován

  60. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  61. agility open L: Diskvalifikován

  62. Jumping open L: Diskvalifikován

  63. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  64. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  65. Open AGI L: Diskvalifikován

  66. Open JUMP L: Diskvalifikován

  67. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  68. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  69. A1 II L: Diskvalifikován

  70. A1 I L: 2/11, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  71. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  72. A1 II L: 4/12, 47.11 s, 20.0 tr. b., 3.01 m/s

  73. A1 I L: Diskvalifikován

  74. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  75. A1 II L: Diskvalifikován

  76. A1 I L: Diskvalifikován