Cz En

Barbora Ježová

  1. Číslo: 004600
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 03. 06. 2021
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 029814 (S), Derry Z Dobrého Bydla

  2. 005115 (S), Ambra Dagmadora

  3. 040018 (M), Jerry Reed

  4. 040118 (L), Dean Tora Mei

Výsledky

  1. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  2. Agility Open, Ambra Dagmadora: 6/18, 47.53 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  3. Agility Open, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  4. Agility Trial, Dean Tora Mei: 2/4, 34.49 s, 25.0 tr. b., 4.41 m/s

  5. Agility Trial, Ambra Dagmadora: 4/8, 51.84 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  6. Jumping Open, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  7. Jumping Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  9. Agility Individual - J, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  10. Agility Squads as Individual, Ambra Dagmadora: 12/44, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  11. Jumping Individual - J, Ambra Dagmadora: 10/30, 47.04 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  12. Jumping Squads as Individual, Ambra Dagmadora: 8/44, 39.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  13. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  14. 1. Zkouška LA1, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  15. 1. Zkouška SA2, Ambra Dagmadora: 6/11, 62.32 s, 17.32 tr. b., 3.53 m/s

  16. 2. Zkouška LA1, Dean Tora Mei: 7/13, 50.52 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  17. 2. Zkouška SA2, Ambra Dagmadora: 8/11, 50.32 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  18. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  19. 1. Agility L Junioři, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  20. 1. Agility S Junioři, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  21. 2. Agility L Junioři, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  22. 2. Agility S Junioři, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  23. 3. Jumping L Junioři, Dean Tora Mei: 14/20, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  24. 3. Jumping S Junioři, Ambra Dagmadora: 6/14, 44.28 s, 6.28 tr. b., 3.82 m/s

  25. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  26. Jumping I, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  27. Jumping I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  28. Jumping II, Ambra Dagmadora: 4/11, 48.87 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  29. Jumping II, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  30. Jumping III, Ambra Dagmadora: 3/11, 48.13 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  31. Jumping III, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  33. Agility J Individual, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  34. Agility J Individual, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  35. Agility Squads, Ambra Dagmadora: 11/43, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  36. Agility Squads, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  37. Jumping J Individual, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  38. Jumping J Individual, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  39. Jumping Squads, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  40. Jumping Squads, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  41. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  42. Agility Open, Ambra Dagmadora: 4/20, 61.6 s, 7.6 tr. b., 3.08 m/s

  43. Agility Open, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  44. Agility Trial, Ambra Dagmadora: 6/9, 56.15 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  45. Agility Trial, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  46. Jumping Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  47. Jumping Open, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  48. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  49. Trial I., Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  50. Trial I., Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  51. Trial II., Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  52. Trial II., Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  53. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  54. Zkouška I., Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  55. Zkouška I., Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  56. Zkouška II, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  57. Zkouška II., Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  59. Czech Imp Jump Small, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  60. Jumping 1 - Small, Ambra Dagmadora: 18/29, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  61. Jumping 2 - Small, Ambra Dagmadora: 12/29, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  62. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  63. Agility Squads as Individual, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  64. Jumping Squads as Individual, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  65. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  66. Zkouška II. SA2, Ambra Dagmadora: 5/7, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  67. Zkouška I. SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  68. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  69. Jumping S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  70. Zkouška II. SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  71. Zkouška I. SA2, Ambra Dagmadora: 2/5, 48.84 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  72. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  73. 1. zkouška, Ambra Dagmadora: 4/7, 52.69 s, 15.69 tr. b., 3.07 m/s

  74. 2. zkouška, Ambra Dagmadora: 3/7, 45.89 s, 1.89 tr. b., 3.7 m/s

  75. 3. zkouška, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  76. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  77. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  78. Open Jumping - Zabakova cesta, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  79. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  80. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  81. Agility Trial I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  82. Agility Trial II, Ambra Dagmadora: 2/9, 56.24 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  83. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  84. D Agility IV, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  85. D Agility V, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  86. D Agility VI, Ambra Dagmadora: 8/9, 50.37 s, 6.91 tr. b., 3.75 m/s

  87. D Jumping III, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  88. D Jumping IV, Ambra Dagmadora: 7/9, 44.19 s, 0.44 tr. b., 3.89 m/s

  89. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  90. Agility Challenge S SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  91. Agility I S S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  92. Jumping Challenge S SA2, Ambra Dagmadora: 15/29, 55.92 s, 13.92 tr. b., 3.25 m/s

  93. Jumping I S S, Ambra Dagmadora: 8/46, 46.14 s, 2.14 tr. b., 3.86 m/s

  94. Tuneliáda S S, Ambra Dagmadora: 34/48, 36.39 s, 4.39 tr. b., 3.46 m/s

  95. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  96. D Agility I, Ambra Dagmadora: 4/12, 52.12 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  97. D Agility II, Ambra Dagmadora: 3/12, 49.08 s, 1.83 tr. b., 3.42 m/s

  98. D Agility III, Ambra Dagmadora: 3/12, 59.04 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  99. D Jumping I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  100. D Jumping II, Ambra Dagmadora: 10/12, 48.62 s, 16.19 tr. b., 3.19 m/s

  101. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  102. Jumping I, Jerry Reed: Diskvalifikován

  103. Jumping I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  104. Jumping II, Ambra Dagmadora: 7/22, 43.28 s, 9.64 tr. b., 3.81 m/s

  105. Jumping II, Jerry Reed: Diskvalifikován

  106. Jumping III, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  107. Jumping III, Jerry Reed: Diskvalifikován

  108. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  109. AGILITY DRUZSTVA, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  110. D Agility, Ambra Dagmadora: 13/22, 48.46 s, 5.46 tr. b., 3.74 m/s

  111. D Hra, Ambra Dagmadora: 13/21, 43.69 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  112. D Jumping, Ambra Dagmadora: 7/22, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  113. JUMPING DRUZSTVA, Ambra Dagmadora: 37/57, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  114. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  115. Agility Open, Ambra Dagmadora: 8/25, 43.31 s, 1.31 tr. b., 3.6 m/s

  116. Agility Open, Jerry Reed: Diskvalifikován

  117. Agility Trial, Jerry Reed: 2/3, 52.39 s, 9.39 tr. b., 3.02 m/s

  118. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  119. Jumping Open, Ambra Dagmadora: 10/25, 41.18 s, 2.18 tr. b., 3.64 m/s

  120. Jumping Open, Jerry Reed: Diskvalifikován

  121. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  122. druhá zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  123. první zkouška SA2, Ambra Dagmadora: 2/8, 57.31 s, 3.31 tr. b., 3.42 m/s

  124. třetí zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  125. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  126. D Agility I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  127. D Agility II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  128. D Agility III, Ambra Dagmadora: 13/15, 57.47 s, 10.56 tr. b., 3.27 m/s

  129. D Jumping I, Ambra Dagmadora: 9/15, 45.25 s, 12.83 tr. b., 3.29 m/s

  130. D Jumping II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  131. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  132. Agility Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  133. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  134. I Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  135. II Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  136. Jumping Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  137. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  138. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  139. Jumping Open, Ambra Dagmadora: 7/43, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  140. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  141. II. zkouška SA2, Ambra Dagmadora: 4/11, 47.98 s, 10.98 tr. b., 3.27 m/s

  142. I. zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  143. Jumping A2 + A3 S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  144. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  145. Jumping I, Ambra Dagmadora: 8/20, 37.85 s, 3.85 tr. b., 3.49 m/s

  146. Jumping II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  147. Jumping III, Ambra Dagmadora: 17/19, 41.4 s, 16.4 tr. b., 3.19 m/s

  148. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  149. Agility D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  150. Agility Squads, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  151. Hra D, Ambra Dagmadora: 6/23, 42.47 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  152. Jumping D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  153. Jumping Squads, Ambra Dagmadora: 21/59, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  154. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  155. Agility Open, Ambra Dagmadora: 16/27, 58.38 s, 13.38 tr. b., 3.08 m/s

  156. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  157. Jumping Open, Ambra Dagmadora: 7/27, 46.1 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  158. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  159. druhá zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  160. první zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  161. třetí zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  162. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  163. Agility 1 D, Ambra Dagmadora: 9/15, 49.81 s, 28.52 tr. b., 3.23 m/s

  164. Agility 2 D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  165. Agility 3 D, Ambra Dagmadora: 13/13, 53.48 s, 10.09 tr. b., 3.66 m/s

  166. Agility 4 D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  167. Jumping 1 D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  168. Jumping 2 D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  169. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  170. Agility Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  171. Agility Trial, Ambra Dagmadora: 2/3, 54.54 s, 19.54 tr. b., 3.26 m/s

  172. Agility Trial I, Ambra Dagmadora: 1/3, 50.27 s, 9.27 tr. b., 3.32 m/s

  173. Agility Trial II, Ambra Dagmadora: 2/3, 59.13 s, 31.13 tr. b., 2.84 m/s

  174. Agility Trial III, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  175. Jumping Open, Ambra Dagmadora: 10/15, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  176. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  177. Agility Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  178. Agility Trial II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  179. Tuneliáda, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  180. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  181. 1.běh SA2, Ambra Dagmadora: 2/10, 60.26 s, 7.26 tr. b., 3.02 m/s

  182. 2.běh SA2, Ambra Dagmadora: 6/10, 51.81 s, 6.81 tr. b., 3.32 m/s

  183. 3.běh SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  184. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  185. 1. zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  186. 2. zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  187. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  188. V Agility, Ambra Dagmadora: 1/3, 38.54 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  189. VI Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  190. VII Agility, Ambra Dagmadora: 1/3, 38.35 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  191. VIII Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  192. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  193. 1. zkouška SA1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  194. 2. zkouška SA1, Ambra Dagmadora: 5/8, 36.14 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  195. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  196. Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  197. Agility Open, Ambra Dagmadora: 14/25, 71.37 s, 31.37 tr. b., 2.56 m/s

  198. Jumping Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  199. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  200. I Agility, Ambra Dagmadora: 2/6, 52.05 s, 4.05 tr. b., 3.04 m/s

  201. II Agility, Ambra Dagmadora: 4/6, 54.9 s, 20.9 tr. b., 2.66 m/s

  202. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  203. D Agility 1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  204. D Agility 2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  205. D Agility 3, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  206. D Jumping 1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  207. D Jumping 2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  208. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  209. Agility I, Ambra Dagmadora: 3/5, 41.91 s, 11.91 tr. b., 3.17 m/s

  210. Agility II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  211. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  212. Druhá SA1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  213. První SA1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  214. Třetí SA1, Ambra Dagmadora: 1/7, 53.21 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  215. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  216. Jump 1 S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  217. Jump 2 S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  218. Jump U Lesa S, Ambra Dagmadora: 13/24, 33.1 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  219. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  220. Agility I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  221. Agility II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  222. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  223. I Agility, Ambra Dagmadora: 4/6, 49.66 s, 17.66 tr. b., 2.68 m/s

  224. I Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  225. II Agility, Ambra Dagmadora: 4/6, 50.17 s, 11.17 tr. b., 2.83 m/s

  226. II Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  227. III Agility, Ambra Dagmadora: 4/6, 47.51 s, 15.51 tr. b., 2.84 m/s

  228. IV Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  229. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  230. I Agility, Derry Z Dobrého Bydla: 5/14, 52.01 s, 6.01 tr. b., 3.29 m/s

  231. II Agility, Derry Z Dobrého Bydla: 6/14, 68.57 s, 14.57 tr. b., 2.6 m/s

  232. III Agility, Derry Z Dobrého Bydla: Diskvalifikován

  233. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  234. Agility "zkouška" I., Derry Z Dobrého Bydla: Diskvalifikován

  235. Agility "zkouška" II., Derry Z Dobrého Bydla: 5/12, 76.69 s, 32.69 tr. b., 2.02 m/s

  236. Agility "zkouška" III., Derry Z Dobrého Bydla: Diskvalifikován