Cz En

005115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Ježová

    Člen KA

Pes

  1. Ambra Dagmadora, Border terier

Výsledky

  1. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  2. U19 Agility I: 9/10, 52.42 s, 11.61 tr. b., 3.82 m/s

  3. U19 Agility II: 5/10, 58.82 s, 32.24 tr. b., 3.52 m/s

  4. U19 Agility III: 8/10, 49.56 s, 19.95 tr. b., 4.14 m/s

  5. U19 Jumping I: Diskvalifikován

  6. U19 Jumping II: 7/10, 48.71 s, 11.95 tr. b., 4.21 m/s

  7. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  8. U19 Agility I: 3/10, 49.95 s, 5.69 tr. b., 4.36 m/s

  9. U19 Agility II: 7/10, 58.16 s, 19.51 tr. b., 3.77 m/s

  10. U19 Agility III: Diskvalifikován

  11. U19 Jumping I: Diskvalifikován

  12. U19 Jumping II: 4/10, 43.22 s, 1.25 tr. b., 5.0 m/s

  13. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  14. Agility Trial I: Diskvalifikován

  15. Agility Trial II: 2/6, 40.17 s, 1.17 tr. b., 3.63 m/s

  16. Agility Trial III: Diskvalifikován

  17. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  18. agility CHALLENGE S: Diskvalifikován

  19. jumping CHALLENGE S: Diskvalifikován

  20. jumping HRA S: 10/23, 52.25 s, 0.0 tr. b., 2.87 m/s

  21. open AGILITY S: 9/31, 58.58 s, 2.58 tr. b., 3.62 m/s

  22. open JUMPING S: 12/36, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  23. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  24. Agility Open: 6/18, 47.53 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  25. Agility Trial: 4/8, 51.84 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  26. Jumping Open: Diskvalifikován

  27. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  28. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  29. Agility Squads as Individual: 12/44, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  30. Jumping Individual - J: 10/30, 47.04 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  31. Jumping Squads as Individual: 8/44, 39.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  32. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  33. 1. Zkouška SA2: 6/11, 62.32 s, 17.32 tr. b., 3.53 m/s

  34. 2. Zkouška SA2: 8/11, 50.32 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  35. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  36. 1. Agility S Junioři: Diskvalifikován

  37. 2. Agility S Junioři: Diskvalifikován

  38. 3. Jumping S Junioři: 6/14, 44.28 s, 6.28 tr. b., 3.82 m/s

  39. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  40. Jumping I: Diskvalifikován

  41. Jumping II: 4/11, 48.87 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  42. Jumping III: 3/11, 48.13 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  43. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  44. Agility J Individual: Diskvalifikován

  45. Agility Squads: 11/43, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  46. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  47. Jumping Squads: Diskvalifikován

  48. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  49. Agility Open: 4/20, 61.6 s, 7.6 tr. b., 3.08 m/s

  50. Agility Trial: 6/9, 56.15 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  51. Jumping Open: Diskvalifikován

  52. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  53. Trial I.: Diskvalifikován

  54. Trial II.: Diskvalifikován

  55. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  56. Zkouška I.: Diskvalifikován

  57. Zkouška II.: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  59. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  60. Jumping 1 - Small: 18/29, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  61. Jumping 2 - Small: 12/29, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  62. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  63. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  64. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  65. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  66. Zkouška II. SA2: 5/7, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  67. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  68. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  69. Jumping S: Diskvalifikován

  70. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  71. Zkouška I. SA2: 2/5, 48.84 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  72. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  73. 1. zkouška: 4/7, 52.69 s, 15.69 tr. b., 3.07 m/s

  74. 2. zkouška: 3/7, 45.89 s, 1.89 tr. b., 3.7 m/s

  75. 3. zkouška: Diskvalifikován

  76. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  77. Agility Trial: Diskvalifikován

  78. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  79. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  80. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  81. Agility Trial I: Diskvalifikován

  82. Agility Trial II: 2/9, 56.24 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  83. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  84. D Agility IV: Diskvalifikován

  85. D Agility V: Diskvalifikován

  86. D Agility VI: 8/9, 50.37 s, 6.91 tr. b., 3.75 m/s

  87. D Jumping III: Diskvalifikován

  88. D Jumping IV: 7/9, 44.19 s, 0.44 tr. b., 3.89 m/s

  89. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  90. Agility Challenge S SA2: Diskvalifikován

  91. Agility I S S: Diskvalifikován

  92. Jumping Challenge S SA2: 15/29, 55.92 s, 13.92 tr. b., 3.25 m/s

  93. Jumping I S S: 8/46, 46.14 s, 2.14 tr. b., 3.86 m/s

  94. Tuneliáda S S: 34/48, 36.39 s, 4.39 tr. b., 3.46 m/s

  95. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  96. D Agility I: 4/12, 52.12 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  97. D Agility II: 3/12, 49.08 s, 1.83 tr. b., 3.42 m/s

  98. D Agility III: 3/12, 59.04 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  99. D Jumping I: Diskvalifikován

  100. D Jumping II: 10/12, 48.62 s, 16.19 tr. b., 3.19 m/s

  101. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  102. Jumping I: Diskvalifikován

  103. Jumping II: 7/22, 43.28 s, 9.64 tr. b., 3.81 m/s

  104. Jumping III: Diskvalifikován

  105. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  106. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  107. D Agility: 13/22, 48.46 s, 5.46 tr. b., 3.74 m/s

  108. D Hra: 13/21, 43.69 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  109. D Jumping: 7/22, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  110. JUMPING DRUZSTVA: 37/57, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  111. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  112. Agility Open: 8/25, 43.31 s, 1.31 tr. b., 3.6 m/s

  113. Agility Trial: Diskvalifikován

  114. Jumping Open: 10/25, 41.18 s, 2.18 tr. b., 3.64 m/s

  115. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  116. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. první zkouška SA2: 2/8, 57.31 s, 3.31 tr. b., 3.42 m/s

  118. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  119. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  120. D Agility I: Diskvalifikován

  121. D Agility II: Diskvalifikován

  122. D Agility III: 13/15, 57.47 s, 10.56 tr. b., 3.27 m/s

  123. D Jumping I: 9/15, 45.25 s, 12.83 tr. b., 3.29 m/s

  124. D Jumping II: Diskvalifikován

  125. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  126. Agility Open: Diskvalifikován

  127. Agility Trial: Diskvalifikován

  128. I Agility Trial: Diskvalifikován

  129. II Agility Trial: Diskvalifikován

  130. Jumping Open: Diskvalifikován

  131. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  132. Agility Trial: Diskvalifikován

  133. Jumping Open: 7/43, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  134. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  135. II. zkouška SA2: 4/11, 47.98 s, 10.98 tr. b., 3.27 m/s

  136. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  137. Jumping A2 + A3 S: Diskvalifikován

  138. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  139. Jumping I: 8/20, 37.85 s, 3.85 tr. b., 3.49 m/s

  140. Jumping II: Diskvalifikován

  141. Jumping III: 17/19, 41.4 s, 16.4 tr. b., 3.19 m/s

  142. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  143. Agility D: Diskvalifikován

  144. Agility Squads: Diskvalifikován

  145. Hra D: 6/23, 42.47 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  146. Jumping D: Diskvalifikován

  147. Jumping Squads: 21/59, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  148. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  149. Agility Open: 16/27, 58.38 s, 13.38 tr. b., 3.08 m/s

  150. Agility Trial: Diskvalifikován

  151. Jumping Open: 7/27, 46.1 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  152. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  153. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  154. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  155. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  156. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  157. Agility 1 D: 9/15, 49.81 s, 28.52 tr. b., 3.23 m/s

  158. Agility 2 D: Diskvalifikován

  159. Agility 3 D: 13/13, 53.48 s, 10.09 tr. b., 3.66 m/s

  160. Agility 4 D: Diskvalifikován

  161. Jumping 1 D: Diskvalifikován

  162. Jumping 2 D: Diskvalifikován

  163. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  164. Agility Open: Diskvalifikován

  165. Agility Trial: 2/3, 54.54 s, 19.54 tr. b., 3.26 m/s

  166. Agility Trial I: 1/3, 50.27 s, 9.27 tr. b., 3.32 m/s

  167. Agility Trial II: 2/3, 59.13 s, 31.13 tr. b., 2.84 m/s

  168. Agility Trial III: Diskvalifikován

  169. Jumping Open: 10/15, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  170. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  171. Agility Open: Diskvalifikován

  172. Agility Trial II: Diskvalifikován

  173. Tuneliáda: Diskvalifikován

  174. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  175. 1.běh SA2: 2/10, 60.26 s, 7.26 tr. b., 3.02 m/s

  176. 2.běh SA2: 6/10, 51.81 s, 6.81 tr. b., 3.32 m/s

  177. 3.běh SA2: Diskvalifikován

  178. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  179. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  181. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  182. V Agility: 1/3, 38.54 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  183. VI Agility: Diskvalifikován

  184. VII Agility: 1/3, 38.35 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  185. VIII Agility: Diskvalifikován

  186. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  187. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  188. 2. zkouška SA1: 5/8, 36.14 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  189. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  190. Agility: Diskvalifikován

  191. Agility Open: 14/25, 71.37 s, 31.37 tr. b., 2.56 m/s

  192. Jumping Open: Diskvalifikován

  193. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  194. I Agility: 2/6, 52.05 s, 4.05 tr. b., 3.04 m/s

  195. II Agility: 4/6, 54.9 s, 20.9 tr. b., 2.66 m/s

  196. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  197. D Agility 1: Diskvalifikován

  198. D Agility 2: Diskvalifikován

  199. D Agility 3: Diskvalifikován

  200. D Jumping 1: Diskvalifikován

  201. D Jumping 2: Diskvalifikován

  202. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  203. Agility I: 3/5, 41.91 s, 11.91 tr. b., 3.17 m/s

  204. Agility II: Diskvalifikován

  205. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  206. Druhá SA1: Diskvalifikován

  207. První SA1: Diskvalifikován

  208. Třetí SA1: 1/7, 53.21 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  209. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  210. Jump 1 S: Diskvalifikován

  211. Jump 2 S: Diskvalifikován

  212. Jump U Lesa S: 13/24, 33.1 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  213. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  214. Agility I: Diskvalifikován

  215. Agility II: Diskvalifikován

  216. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  217. I Agility: 4/6, 49.66 s, 17.66 tr. b., 2.68 m/s

  218. I Agility: Diskvalifikován

  219. II Agility: 4/6, 50.17 s, 11.17 tr. b., 2.83 m/s

  220. II Agility: Diskvalifikován

  221. III Agility: 4/6, 47.51 s, 15.51 tr. b., 2.84 m/s

  222. IV Agility: Diskvalifikován