Cz En

Michaela Šubrtová

  1. Číslo: 006897
  2. OSA: Sportdogs
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 052119 (L), Bestseller Lovelenia

  2. 005820 (ML), Channel Šťastný koutek

  3. 074020 (L), Attention Please Idolo

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  2. Agility II L, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  3. Agility I L, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  4. Agility lepší běh L, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  5. Jumping II L, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  6. Jumping I L, Attention Please Idolo: 8/24, 48.82 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  7. Jumping lepší běh L, Attention Please Idolo: 15/25, 48.82 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  8. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  9. Agility Trial, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  10. Nornikovo bludiste, Attention Please Idolo: 3/13, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  11. Zabakova cesta, Attention Please Idolo: 1/13, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  12. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  13. Agility I, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  14. Agility II, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  15. Jumping I, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  16. Jumping II, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  17. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  18. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  19. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  20. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  21. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  22. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L, Attention Please Idolo: 4/32, 28.43 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  23. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L, Attention Please Idolo: 2/34, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  24. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Attention Please Idolo: 38/101, 43.54 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  25. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Attention Please Idolo: 48/106, 46.02 s, 13.02 tr. b., 4.13 m/s

  26. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  27. QA1 Agility, Attention Please Idolo: 9/108, 48.46 s, 3.87 tr. b., 4.54 m/s

  28. QA2 Agility, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  29. QA3 Agility, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  30. QJ1 Jumping, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  31. QJ2 Jumping, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  32. QJ3 Jumping, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  33. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  34. U19 Agility I, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován

  35. U19 Agility II, Bestseller Lovelenia: 2/11, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  36. U19 Agility III, Bestseller Lovelenia: 3/11, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  37. U19 Jumping I, Bestseller Lovelenia: 1/11, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  38. U19 Jumping II, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován

  39. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  40. Agility Trial I, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  41. Agility Trial I, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  43. Agility Trial II, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován

  44. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  45. U19 Agility I, Bestseller Lovelenia: 8/13, 40.56 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  46. U19 Agility II, Bestseller Lovelenia: 2/13, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  47. U19 Agility III, Bestseller Lovelenia: 2/13, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  48. U19 Jumping I, Bestseller Lovelenia: 3/13, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  49. U19 Jumping II, Bestseller Lovelenia: 3/13, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  50. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  51. 1. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  53. 3. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  54. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  55. 1. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: 2/4, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  56. 2. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: 2/4, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  57. 3. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: 2/4, 41.05 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  58. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  59. Vitar Agility Trial I, Bestseller Lovelenia: 1/13, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  60. Vitar Agility Trial II, Bestseller Lovelenia: 4/13, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  61. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  62. Agility Spokojenypes.cz ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  63. Jelení Agility ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  64. Jumping ML, Channel Šťastný koutek: 3/5, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  65. Jumping Short ML, Channel Šťastný koutek: 3/5, 25.71 s, 0.71 tr. b., 4.75 m/s

  66. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  67. 1. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  69. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  70. Agility Trial I, Bestseller Lovelenia: 1/7, 32.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  71. Agility Trial II, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován

  72. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  73. VITAR Agility Trial I, Channel Šťastný koutek: 2/7, 57.78 s, 9.78 tr. b., 3.57 m/s

  74. VITAR Agility Trial II, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  75. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  76. 1.zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: 2/8, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  77. 2.zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  78. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  79. Agility Trial I, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  80. Agility Trial II, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  81. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  82. Agility 1, Channel Šťastný koutek: 3/13, 47.83 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  83. Agility 2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  84. Jumping, Channel Šťastný koutek: 1/14, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  85. Jumping 1, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  86. Jumping 2, Channel Šťastný koutek: 1/13, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  87. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  88. 1. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  90. 3. Zkouška MLA2, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  91. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  92. Agility Individual - J, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  93. Agility Squads as Individual, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  94. Jumping Individual - J, Attention Please Idolo: 7/32, 47.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  95. Jumping Squads as Individual, Attention Please Idolo: Diskvalifikován

  96. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  97. Agility Trial I, Channel Šťastný koutek: 2/8, 46.55 s, 11.55 tr. b., 3.39 m/s

  98. Agility Trial II, Channel Šťastný koutek: 1/8, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  99. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  100. Agility ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  101. Jumping ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  102. Zkouška MLA1, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  103. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  104. Zkouška 1, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  105. Zkouška 2, Channel Šťastný koutek: 5/5, 46.5 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  106. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  107. Jumping III ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  108. Jumping II ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  109. Jumping I ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  110. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  111. 1. Agility, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  112. 1. jumping, Channel Šťastný koutek: 6/11, 49.02 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  113. 2. agility, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  114. 2. jumping, Channel Šťastný koutek: 8/11, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  115. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  116. Agility Trial I, Channel Šťastný koutek: 3/12, 38.76 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  117. Agility Trial I, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován

  118. Agility Trial II, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován

  119. Agility Trial II, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  120. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  121. Agility ML, Channel Šťastný koutek: 5/12, 50.24 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  122. Jumping ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  123. Zkouška MLA1, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  124. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  125. JUMPING ORIGINAL II ML, Channel Šťastný koutek: 6/13, 39.38 s, 6.38 tr. b., 4.14 m/s

  126. JUMPING ORIGINAL I ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  127. ZKOUŠKA ML A1, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  128. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  129. Agility Open, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  130. Agility Trial, Channel Šťastný koutek: 1/5, 40.05 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  131. Jumping Open, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  132. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  133. 1. zkouška, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška, Channel Šťastný koutek: 2/3, 39.84 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  135. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  136. Agility neděle ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  137. Agility sobota ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  138. Jumping neděle ML, Channel Šťastný koutek: 5/16, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  139. Jumping sobota ML, Channel Šťastný koutek: 4/14, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  140. ZkouškaMLA1 neděle, Channel Šťastný koutek: 2/9, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  141. ZkouškaMLA1 sobota, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  142. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  143. Agility D Individual, Bestseller Lovelenia: 3/11, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  144. Agility D Individual, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  145. Agility Squads, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  146. Agility Squads, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován

  147. Jumping D Individual, Bestseller Lovelenia: 2/11, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  148. Jumping D Individual, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  149. Jumping Squads, Bestseller Lovelenia: 4/61, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  150. Jumping Squads, Channel Šťastný koutek: 14/22, 51.55 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  151. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  152. 1. Zkouška LA1, Bestseller Lovelenia: 2/12, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  153. 2. Zkouška LA1, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován

  154. 3. Zkouška LA1, Bestseller Lovelenia: 2/12, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  155. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  156. 1. zkouška, Bestseller Lovelenia: 3/6, 29.2 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  157. 2. zkouška, Bestseller Lovelenia: 1/6, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  158. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  159. Agility ML, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  160. Jumping ML, Channel Šťastný koutek: 8/13, 43.09 s, 6.09 tr. b., 3.9 m/s

  161. ZkouškaMLA1, Channel Šťastný koutek: Diskvalifikován

  162. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  163. ZkA I, Bestseller Lovelenia: 1/22, 40.76 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  164. ZkA II, Bestseller Lovelenia: Diskvalifikován