052119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Šubrtová, Sportdogs

    Arrow_down

Pes

  1. Bestseller Lovelenia, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3: 4/14, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  5. 1.zkouška: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška: Diskvalifikován

  7. 3.zkouška: 1/7, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  8. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  9. Agility J: 9/18, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 3/30, 36.05 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  11. Jumping J: 2/18, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  14. Agility Trial I: 2/8, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  15. Agility Trial II: 1/8, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  16. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  17. Agility Trial I: 2/8, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  18. Agility Trial II: 2/8, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  19. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  20. U19 Agility I: Diskvalifikován

  21. U19 Agility II: 2/11, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  22. U19 Agility III: 3/11, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  23. U19 Jumping I: 1/11, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  24. U19 Jumping II: Diskvalifikován

  25. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  26. Agility Trial I: Diskvalifikován

  27. Agility Trial II: Diskvalifikován

  28. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  29. U19 Agility I: 8/13, 40.56 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  30. U19 Agility II: 2/13, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  31. U19 Agility III: 2/13, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  32. U19 Jumping I: 3/13, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  33. U19 Jumping II: 3/13, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  34. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  35. Vitar Agility Trial I: 1/13, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  36. Vitar Agility Trial II: 4/13, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  37. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  38. Agility Trial I: 1/7, 32.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. Agility Trial II: Diskvalifikován

  40. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  41. Agility Trial I: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II: Diskvalifikován

  43. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  44. Agility D Individual: 3/11, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  45. Agility Squads: Diskvalifikován

  46. Jumping D Individual: 2/11, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  47. Jumping Squads: 4/61, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  48. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  49. 1. Zkouška LA1: 2/12, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  50. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. 3. Zkouška LA1: 2/12, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  52. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  53. 1. zkouška: 3/6, 29.2 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  54. 2. zkouška: 1/6, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  55. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  56. ZkA I: 1/22, 40.76 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  57. ZkA II: Diskvalifikován