Cz En

075418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Škardová

    Člen KA

Pes

  1. Ortty Darley Arabian, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  2. 1.zkouška LA2: 3/4, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  3. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  5. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  6. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  7. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  8. Agility J Individual: Diskvalifikován

  9. Agility Squads: Diskvalifikován

  10. Jumping J Individual: 26/51, 45.53 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  11. Jumping Squads: Diskvalifikován

  12. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  13. 1. běh LA2: 4/11, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  14. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  15. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  16. LA2 - I.: 3/4, 46.24 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  17. LA2 - II.: 4/4, 53.03 s, 33.03 tr. b., 3.49 m/s

  18. LA2 - III.: Diskvalifikován

  19. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  20. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  21. První zkouška: Diskvalifikován

  22. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  23. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  24. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  25. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  26. II. zkouška LA1: 1/13, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  27. I. zkouška LA1: 1/13, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  28. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  29. Zk LA1 I.: 2/6, 35.2 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  30. Zk LA1 II.: 2/6, 41.39 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  31. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  32. 1. Zkouška LA1: 2/7, 38.08 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  33. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  34. 3.Zkouška LA1: 2/4, 46.41 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  35. Jumping L: Diskvalifikován

  36. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  37. LA1 1zk: Diskvalifikován

  38. LA1 2zk: Diskvalifikován

  39. LA1 3zk: 6/14, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  40. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  41. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  43. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  44. LA1_1: 10/13, 36.57 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  45. LA1_2: 2/13, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  46. LA1_3: 5/13, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  47. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  48. LA1: Diskvalifikován

  49. LA1-2: Diskvalifikován

  50. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  51. Tuneliáda L: 4/13, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  52. Zkouška LA1: 1/2, 36.23 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  53. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  54. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  55. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  56. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  57. 1. běh LA1: 2/7, 27.84 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  58. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  59. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  60. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  61. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  62. 2. běh LA1: 4/8, 48.49 s, 25.49 tr. b., 2.68 m/s

  63. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  64. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  65. 1LJ1: 1/4, 44.5 s, 16.5 tr. b., 2.92 m/s

  66. 2LJ1: 2/3, 44.34 s, 18.34 tr. b., 3.23 m/s