Cz En

Jumping L

  1. Datum: 28. 09. 2019
  2. Závod: Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.67 5.46 V V
2 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 33.82 5.44 V V
3 018018 Sára Tupá Bella 0 0 0.0 0.0 42.73 4.31 V V
4 087116 Hana Veselá Endy 0 0 0.0 0.0 42.87 4.29 V V
5 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 1 0 0.0 5.0 30.96 5.94 V V
6 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 1 0 0.0 5.0 35.45 5.19 V V
7 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 35.48 5.19 V V
8 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 1 0 0.0 5.0 37.22 4.94 V V
9 044417 Hana Klimšová Polar 0 1 0.0 5.0 38.26 4.81 V V
10 029617 Kateřina Marešová Angie 1 0 0.0 5.0 40.85 4.5 V V
11 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 0 0.0 5.0 44.96 4.09 V V
12 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 2 0 0.0 10.0 32.01 5.75 VD VD
13 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 2 0 0.0 10.0 38.38 4.79 VD VD
14 007113 Ludmila Kovářová Max 1 1 0.0 10.0 38.5 4.78 VD VD
15 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry 0 2 0.0 10.0 39.54 4.65 VD VD
16 017716 Hedvika Rychnovská Morybundus Sa - Kra Beskydy 2 0 0.0 10.0 41.19 4.47 VD VD
17 077016 Iveta Ouředníčková Bady 1 1 2.97 12.97 48.97 3.76 VD VD
18 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny 2 1 0.0 15.0 34.28 5.37 VD VD
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075418 Nikola Škardová Ortty Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041218 Blanka Marešová Bennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000117 Věra Janatová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025416 Anežka Jislová Briky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028217 Tereza Škardová Neil Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO