Cz En

007113

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ludmila Kovářová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Max, Border kolie

Výsledky

  1. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  2. Ne-: Diskvalifikován

  3. Ne-Agility: 5/34, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  4. Ne-Jumping: 3/34, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  5. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  6. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Jumping open L: 8/40, 35.62 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  9. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  10. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  11. 2. zkouška A3 LA3: 1/12, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  12. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 5/21, 26.07 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  13. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  14. Agility I: Diskvalifikován

  15. Agility II: Diskvalifikován

  16. Jumping I: Diskvalifikován

  17. Jumping II: 74/161, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  18. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  19. 2. zkouška LA3: 3/17, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  20. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  22. 1.kvalifikace: 14/45, 27.31 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  23. 2.kvalifikace: 5/45, 29.23 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  24. 3.kvalifikace: 5/45, 24.58 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  25. Východočeské finále: 4/18, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  26. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  27. Agility: Diskvalifikován

  28. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  29. Jumping: Diskvalifikován

  30. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  31. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  32. Agility 1 L: 6/30, 35.99 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  33. Finále L: 4/13, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  34. Jumping 1 L: 16/32, 29.36 s, 15.0 tr. b., 5.79 m/s

  35. Jumping 2 L: 17/26, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  36. Zkouška 1 LA3: 8/12, 33.59 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  37. Zkouška 2 LA3: 2/13, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  38. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  39. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. 3. zkouška LA3: 6/14, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  42. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  43. 1.zkouška: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška: Diskvalifikován

  45. Jumping Standard: 8/27, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  46. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  47. Agility II. L: Diskvalifikován

  48. Agility I. L: 5/94, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  49. Jumping II. L: Diskvalifikován

  50. Jumping I. L: 16/94, 33.39 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  51. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  52. zkouška 1 LA3: 3/10, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  53. zkouška 2 LA3: 5/12, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  54. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  55. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška A3 LA3: 3/11, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  57. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 12/19, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  58. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  59. I Agility Open: 49/139, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  60. II Agility Open: 57/137, 39.82 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  61. II Jumping Open: 79/135, 41.97 s, 15.97 tr. b., 3.86 m/s

  62. I Jumping Open: 7/139, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  63. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  64. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. I. zkouška LA3: 2/11, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  66. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  67. III. zkouška LA3: 4/12, 38.11 s, 11.11 tr. b., 3.88 m/s

  68. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  71. JUMPING 1 L: 5/43, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  72. JUMPING 2 L: 2/43, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  73. JUMPING 3 L: 6/42, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  74. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  75. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  78. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 L: 1/35, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  80. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  81. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  82. Agility družstev: 58/88, 40.83 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  83. Agility jednotlivců: 42/87, 42.6 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  84. Jumping družstev: Diskvalifikován

  85. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  86. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  87. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  88. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  89. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  90. 1.zkouška: Diskvalifikován

  91. 2.zkouška: 11/15, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  92. Jumping: 2/32, 26.76 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  93. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  94. Agility - Ne: 21/91, 39.21 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  95. Agility - So: Diskvalifikován

  96. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  97. Jumping - So: 3/97, 29.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  98. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  99. 1.vítězná: Diskvalifikován

  100. 2.vítězná: Diskvalifikován

  101. Jumping: Diskvalifikován

  102. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  103. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  104. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. IV. zkouška LA3: 1/17, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  106. I.zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  108. 1. zkouška A3 LA3: 9/15, 42.27 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  109. 2. zkouška A3 LA3: 2/15, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  110. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 5/24, 32.43 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  111. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  112. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  113. Agility Lar So: Diskvalifikován

  114. Jumping Lar Ne: 27/85, 27.81 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  115. Jumping Lar So: 21/87, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  116. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  117. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  120. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  121. I. zkouška LA3: 7/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  122. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  123. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  124. I. zkouška LA3: 2/11, 45.19 s, 5.19 tr. b., 3.96 m/s

  125. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  126. 15.prorubská: 7/13, 32.79 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  127. 16.prorubská: Diskvalifikován

  128. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  129. Druhá zkouška LA3: 2/15, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  130. První zkouška LA3: 4/15, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  131. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  132. Jumping III. L: 14/45, 33.55 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  133. Jumping II. L: 2/45, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  134. Jumping I. L: 5/45, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  135. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  136. 13.prorubská: Diskvalifikován

  137. 14.prorubská: Diskvalifikován

  138. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  139. 11.prorubská: 3/10, 31.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  140. 12.prorubská: Diskvalifikován

  141. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  142. Finále: 10/20, 40.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  143. Jumping (1): Diskvalifikován

  144. Jumping (2): 15/55, 33.17 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  145. Zkouška: Diskvalifikován

  146. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  147. Agility 1 L: 13/36, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  148. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  149. Jumping 2 L: 9/26, 36.21 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  150. Zkouška 1 LA3: 8/16, 44.12 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  151. Zkouška 2 LA3: 9/13, 54.65 s, 24.65 tr. b., 3.62 m/s

  152. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  153. Agility L: 14/43, 34.77 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  154. Jumping L: 8/43, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  155. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  156. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  157. Agility L: 15/43, 33.19 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  158. Jumping L: 1/44, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  159. Zkouška LA3: 7/13, 38.24 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  160. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  161. 1.zkouška: Diskvalifikován

  162. 2.zkouška: Diskvalifikován

  163. Jumping Open: 7/25, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  164. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  165. Agility L: Diskvalifikován

  166. Jumping L: 2/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  167. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  168. 1.zkouška: 2/15, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  169. 2.zkouška: 6/14, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  170. Jumping Open: 12/35, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  171. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  172. QA5 Agility: Diskvalifikován

  173. QA6 Agility: Diskvalifikován

  174. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  175. QJ6 Jumping: 86/182, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  176. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  177. I Agility: Diskvalifikován

  178. II Agility: Diskvalifikován

  179. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  180. QA3 Agility: Diskvalifikován

  181. QA4 Agility: Diskvalifikován

  182. QJ3 Jumping: 23/176, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  183. QJ4 Jumping: 54/174, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  184. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  185. QA1 Agility: 42/213, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  186. QA2 Agility: Diskvalifikován

  187. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  188. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  189. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  190. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  191. 2. zkouška A2 LA2: 9/22, 44.73 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  192. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 2/20, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  193. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  194. 10.prorubská: Diskvalifikován

  195. 9.prorubská: 2/15, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  196. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  197. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  198. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  199. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  200. 5.prorubská: 2/15, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  201. 6.prorubská: Diskvalifikován

  202. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  203. ZkA 1 So: 2/22, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  204. ZkA 2 So: 8/22, 45.44 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  205. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  206. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  207. 3.prorubská: Diskvalifikován

  208. 4.prorubská: 1/25, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  209. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  210. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  211. 2.zkouška LA2: 5/20, 33.05 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  212. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  213. LA2 I.: Diskvalifikován

  214. LA2 II.: 8/18, 44.46 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  215. LA2 III.: Diskvalifikován

  216. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  217. Agility 1 L: Diskvalifikován

  218. Finálový běh L: Diskvalifikován

  219. Jumping 1 L: 12/30, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  220. Jumping 2 L: 18/24, 32.22 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  221. Tuneliáda L: 2/20, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  222. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  223. Zkouška 2 LA2: 1/10, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  224. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  225. 1. zkouška LA2: 3/21, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  226. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  227. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  228. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  229. I. zkouška LA2: 2/18, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  230. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  231. Agility: Diskvalifikován

  232. Jumping: 5/49, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  233. Zkouška: Diskvalifikován

  234. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  235. (1) zkouška: 1/31, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  236. (2) zkouška: 5/30, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  237. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  238. Zkouška: Diskvalifikován

  239. Zkouška II: 8/14, 38.88 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  240. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  241. Ne-Agility: Diskvalifikován

  242. Nedělní zkouška: 1/22, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  243. Ne-Jumping: 18/48, 35.99 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  244. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  245. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  246. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  247. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  248. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  249. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  250. 2. Zkouška A2 LA2: 5/18, 32.11 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  251. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  252. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  253. Agility: Diskvalifikován

  254. Jumping: Diskvalifikován

  255. Velikonoční: Diskvalifikován

  256. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  257. 1. zkouška LA2: 8/32, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  258. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  259. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  260. Heroutice, 1. běh: 13/20, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  261. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  262. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  263. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  264. ZkA NE II LA2 LA2: Diskvalifikován

  265. ZkA NE I LA2 LA2: Diskvalifikován

  266. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  267. 1. zkouška LA2: 8/19, 39.87 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  268. 2. zkouška LA2: 1/19, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  269. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  270. (1) Bannyho zkouška: 1/20, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  271. (2) Cargova zkouška: Diskvalifikován

  272. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  273. AGILITY: Diskvalifikován

  274. JUMPING: Diskvalifikován

  275. LA2: Diskvalifikován

  276. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  277. Agility 1 L: 14/35, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  278. Jumping 1 L: 11/37, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  279. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  280. Zkouška 1 LA2: 8/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  281. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  282. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  283. AGILITY L: Diskvalifikován

  284. JUMPING L: Diskvalifikován

  285. ZKOUŠKA LA2: 9/17, 42.63 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  286. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  287. (1) Bertíkova zkouška: 5/12, 38.19 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  288. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  289. (3) Audiho zkouška: 7/12, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  290. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  291. NE - Acana jumping L: 13/39, 31.56 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  292. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  293. NE - zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  294. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  295. (1) Kubíkův běh: 6/17, 38.46 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  296. (2) Ferpíkův běh: 2/17, 41.67 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  297. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  298. So-Agility: Diskvalifikován

  299. So-Jumping: Diskvalifikován

  300. So-Zkouška: Diskvalifikován

  301. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  302. Jumping L: Diskvalifikován

  303. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  304. Zkouška I LA2: 3/10, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  305. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  306. (Ne-1) Trixina zkouška: 3/8, 26.98 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  307. (Ne-2) Belíškova zkouška: 3/8, 30.26 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  308. (So-1) Apačova zkouška: 7/14, 30.85 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  309. (So-2) Cirdova zkouška: 9/14, 30.77 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  310. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  311. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  312. Agility: Diskvalifikován

  313. Jumping: Diskvalifikován

  314. ZkA: 2/12, 35.89 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  315. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  316. 1. Zkouška A1 LA1: 3/15, 32.79 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  317. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  318. Hra - tuneliáda A1 LA1: Diskvalifikován

  319. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  320. LA1: 4/26, 32.59 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  321. LA1 I.: 10/26, 28.82 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  322. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  323. Agility L: 9/32, 48.37 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  324. Jumping L: 14/32, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  325. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  326. AGILITY: Diskvalifikován

  327. JUMPING: Diskvalifikován

  328. LA1: Diskvalifikován

  329. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  330. (So-1) Alfova zkouška: Diskvalifikován

  331. (So-2) Dejdyho memoriál: 3/12, 31.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  332. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  333. Agility - sobota: Diskvalifikován

  334. Jumping - neděle: 11/24, 39.42 s, 15.42 tr. b., 3.42 m/s

  335. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  336. Zkouška - neděle: Diskvalifikován

  337. Zkouška - sobota: Diskvalifikován

  338. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  339. 1. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  340. 2. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  341. Zkouška Agility: Diskvalifikován